Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co polecilibyście do wyszczuplenia ud i pośladek i do wzmocnienia ich, biegać biegać biegać czy może jakiś rowerek stacjonarny?

ja bym polecił sie ruszac ...

bieganie, rower, przysiady, pływanie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglądasz mi na hmmmmm powiedzmy na 1 rok regularnych i systematycznych ćwiczeń chyba że zaczynałes z poziomu tzw chudzielca to możesz mieć 1,5 roczny staż:)

6 miesiecy ćwiczen bez udziału siłowni i suplementów. Trening w domu ze sprzetem w postaci: hantli, spręzyn, drążka, jakies pompki.

Obecnie rozpoczalem delikatna suplementacje i przymierzam sie do ciezszego treningu na siłowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecilibyście do wyszczuplenia ud i pośladek i do wzmocnienia ich, biegać biegać biegać czy może jakiś rowerek stacjonarny?

naturalny rower

zahartujesz sie, tyłek wyrzeźbisz (powaznie) schudniesz, poprawisz sprawnosć fizyczną, wytrzymałosć, itp itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marian ... u góry podalem cwiczenie .. rozwija WSZYSTKIE aktony miesni naramiennych (te z cytatem i fota)

No te ćwiczenia widziałem i zastanawiałem się czy jest coś jeszcze ze sztangą konkretnie na tylne aktony- tak jak jest np. unoszenie hantelek bokiem na środkowe. Teraz dzięki Twojemu i gladiaca postowi wiem już że nie ma takiego ćwiczenia :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te ćwiczenia widziałem i zastanawiałem się czy jest coś jeszcze ze sztangą konkretnie na tylne aktony- tak jak jest np. unoszenie hantelek bokiem na środkowe. Teraz dzięki Twojemu i gladiaca postowi wiem już że nie ma takiego ćwiczenia :rolleyes:

no wiesz .. z samej zasady i pomyslunklu wiadomo ze nie ma cwiczenia tylko na te miesnie ze sztanga ...

bo tylne aktony dzialaja gdy odciagasz rece do tylu .... ;]

masz jeszcze taka opcje jak moj ziome ... sciagasz kołka ze sztangi bierzesz po 5kg w lape (palce w dziure:P) czy tam 10 jakie masz najwieksze .. pochylasz sie i cwiczysz jak hantlami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ja w klacie mam stówe:( pompki czwicze prawie 2,5 roku wtedy wyobrazałem sobie ze bede inaczej wygladał:)

bez suplementów i bez diety, teraz od krótkiego czasu cwicze wypychanie sztangietek 2x20 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Caehl no to jesteś fajny.... :D

jak stosusujecie, tzn jakie dawkowanie i kiedy witamine c, ja rozumem, ze optymalne to chyba 2 rano, 2 po trreningu i 2 tabletki na sen, ale nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Caehl i co nie jestes dumny ze robiles pompki 2,5 roku?? Ja robilem 1,5 i jestem dumny z tego!!Moze to nie daje mega przyrostow ale zawsze lepsze niz nic !! Nawet sobie nie zdajesz sprawy ze jak pojdziesz na silke to klatka Ci bardzo urośnie ;) A to dlatego ze miesnie pobudza sie do rozwoju ,na tym etapie na ktorym jestes masz 100 ale prawdziwe na sucho :D takie wiesz metalowe ze to Ci nie spadnie na nastepny dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem pompki przez rok i nie byłem z tego powodu jakoś dumny :blink: .Prawdziwe przyrosty są przy pakowaniu dużych cięzarów:).Ale na plecy pompki sa jak najbardziej dobre:D

Caehl no to jesteś fajny.... :D

jak stosusujecie, tzn jakie dawkowanie i kiedy witamine c, ja rozumem, ze optymalne to chyba 2 rano, 2 po trreningu i 2 tabletki na sen, ale nie wiem

dawid martwie sie troche o ciebie brachu pierw zucasz komplementy Nicko13 teraz nowemu koledze im very jealous :D Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

to byłą ironia , żeby nie było :D

bo ja rozumiem, że pompki jest fajnie robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie dobre sa ale pompki na poręczach Klata + tric :D. Dawid jak stoi u ciebie sprawa z przedramieniem ?? tzn czy robisz coś na nie

a jakie pompki jesce robita? ja np. kulasy na krzesełku, staram sie byc pochylony do przodu w zamierzeniu ma isc to na górną klate:), poza tym takie ze złączonymi łapskami a jak brat jest to mnie dosciska;) tzn rękami przyciska mnie do podłogi a ja sie podnosze, fajnie meczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

sawyer188 wsumie tak....

praktycznie przy cwiczeniu pleców i trica robi mi sie lekko przed ramie, ale o ty można zapomniec

na przed ramie nie robie jakis wymyslnych cwiczen, modlitewnik i poznije w super seri uginanie nadgastków podchwytam z nachwytem, bo tym jest taka kompa przed ramienie, ze to szok, a tak to nic wiecej, może cośejszcze do tego dodam, ale narazie widze, ze fajnie to działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś niekiepską minę przybrać podczas tej napinki skoro zblurowałeś sobie fejsa ;-).

Masz zadatki- ładnie. Da się jeszcze z kilka cm w pasie "urwać"? Cała sylwetka nabierze wtedy idealnych proporcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś niekiepską minę przybrać podczas tej napinki skoro zblurowałeś sobie fejsa ;-).

Masz zadatki- ładnie. Da się jeszcze z kilka cm w pasie "urwać"? Cała sylwetka nabierze wtedy idealnych proporcji.

da sie da sie ..

jak na razie zniknela tylko oponka ... ale nie poddaje sie .. bedzie wezej ..

robie plecy teraz ostro (panna krzyczy na mnei jak widzi jak robie kaptury ;] )

do tego ramiona ... ;]

powiedzcie mi ... jakos specjalnie kombinowac? bo mam roznice miedzy prawa a lewa strona jesli chodzi o "motyle"

meczyc to jakos ? czy sie samo wyrówna?

 

a co do miny to caly dzien po prostu nie wychodzilem w z domu wtedy .. bylem nieuczesany nieogolony itp .. nikt raczej nie chcial by ogladac :D

 

Nicko: do kratki jeszcze daleko :) .. ale srodkowe od skosów sie juz lekko oddzielają ;]

 

Jon: .. pfff .ten kalendarzyk jak reszta z gatty... kolegi mama ma sklep to przywozi ;]

ten jest maly .. w tamtym roku mielisy taki:

Dołączona grafika

 

to ma kolo 1.5-2m wysokosci ;]

 

jeszcze przy tamtej okazji zrobillem to foto .. ale slabo wyszlo cokolwiek na nim (ale widac na nim pute dla Jona :) )

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle moze napinasz??? raczej nie koncentruj sie na danej stronie, po jakims czasie powinno sie wyrownac:) chociaz w tych sprawach nie jestem expertem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez powracam na silke ze zgledu na pas.

Walnelo mi sie 94cm co jest o 20cm wiecej jak trenowalem siate :/

Ogolnie mam teraz co spalac (94kg przy 187cm)

 

PS

Chaos zamow nastepnym razem jedna sztuke wiecej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...