Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, zagoszcze do tematu

po ponad roku wrocilem na silke, zalezy mi na rzezbie bardziej niz masie

waga: 73kg

wzrost: 187cm

 

jakie cwiczenia na miesnie brzucha?

na silke mam czas 2x w tygodniu

Damn.. sam siebie cytuje.. ;]

Wg. mnie, najpierw w ogóle powinno sie wyrobić jakiekolwiek mieśnie..

Wszystko zalezy od osoby - poczatkujacemu/piwoszowi ;] poleciłbym W6 by pozniej przenieisc sie na trudniejszy i bardziej wyczerpujacy trening jakim jest ABS2..

Poza tym - jezeli cwiczy sie tylko w domu to W6 ma taka przewage ze nie potrzeba zadnych obiazen czy hantli..

 

UPDATE:

Obydwa treningi:

 

AEROBICZNA 6 WEIDERA -> 1993307[/snapback]

Ferie sie skonczyly - moje uczeszczanie na silke sie skonczylo.. ;]

Jako ze robilem glownie jako Pan Kamera - mam mniejsza ilosc materialu niz m!n..

Głównie ćwiczenia na brzuch i te dzisiaj zapodam..

 

Standardowe ćwiczenie - górna czesc brzucha:

1.mov

 

Standardowe ćwiczenie - dolna czesc brzucha:

2.mov

 

Wariacje ćwiczeniowe ;] :

3.mov

 

I tutaj hardkorowe ćwiczenie (akurat tutaj wykonuje je m!n):

4.mov

 

Na poczatku była to cięzar 10kg, pozniej zmienił sie na 20kg..

To tez nie bylo to.. ;]

Próby z hantlami - 30kg - za mało..

Zakonczylismy na 45kg bo to max co jest na naszej silowni..

Na filmiku widzicie wersje z ~90kg ;] bo hantel nam nie wystarczał..

Polecam ćwiczonko..

 

Wszytkie filmy..

 

:* dla Chaosa za miejsce na servie..

 

cdn. ;]

mechl!n moze pokazać efekty 2tyogdni cwiczen ze mną ^^ - robiac cwiczenia z drugiego cytatu + paru dodatkowych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx,

piwoszem takim to nie jestem :P

 

rok temu jeszcze 80 na laweczce bralem, moze nie duzo ale nienajgorzej mysle ;>

 

troche mieska jest, ale na miesku troszke tluszczyku ;D

 

pozdrawiam

 

EDIT

 

odnosnie filmikow, to przyznam ze 3 cwiczenia nie probowalem, a ciekawie wyglada (o 4 nie wspomne...:D)

a poza tym to na maszynie miesnie proste jeszcze meczylem

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

sorki za jakosc, ale niestety dysponuje tylko aparatem z fona ;/

tylko sie nie smiejcie ze mnie :P

Edytowane przez Marcin_gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko sie nie smiejcie ze mnie :P

Czemu mielibyśmy się śmiać?

Według minie żeby rzeźbić powinieneś złapać jeszcze troszkę masy. Jestes wysoki i wiem że to nie będzie łatwe. No chyba, że chcesz wyglądać jak Bruce Lee- mały, ale za to żylasty i bez grama tłuszczu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin ja się z nikogo nie śmieje ale jak widze niektórych fotki i mówią że oni ćwiczą a wyglądają jak zwłoki (same kości) to wiesz :lol: na twoim miejscu bym postawił na mase gdyż widać budowe masz dobrą (barki już coś widać :P ) ale nic nie osiągniejsz bez odpowiedniego podkładu ;) tak więc do roboty :P pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to juz jest za duzo ;-O

a tluszczyk widzialem jeszcze z 4 lata temu jak misiem bylem ;D

 

poza tym chce pokazac mojej lasce na co mnie stac, bo ona za kazdym razem jak widzi np reklame tak taka to sie usmiecha... ;D

 

mowicie zmasowac, czyli jedzonka nie oszczedzac?? :>

Edytowane przez Marcin_gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz jedzonko najlepiej czyste wysokobiałkowe unikaj słodyczy ;)Dobrze by było jakbyś miał jakaś diete ułożoną , pozniej dodalbys do tego jakies odzywki i mysle ze by mogło być fajnie :) Tutaj masz ciekawa stronke http://www.sfd.pl/temat173140/

Edytowane przez kubasiek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vitucky jak ty masz 39 to :lol: a ja według was ile mam w łapie? (foty kilka stron wcześniej) niedługo jak będe wiedzial jak zmniejszyć foty wrzuce moje plecki za czasów moich szczytów :) czemu dziś tak nie wyglądam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie .. mowimy mase czyli mase miesniowa .. cwiczenia i dieta skierowana na przybranie mięsni

wiem, wiem :P

ale zeby nabrac masy to jedzonko musi byc :>

 

PS

swego czasu jak tluszczyk zrzucalem na keto diecie jechalem, ciezka przeprawa.. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vitucky jak ty masz 39 to :lol: a ja według was ile mam w łapie? (foty kilka stron wcześniej) niedługo jak będe wiedzial jak zmniejszyć foty wrzuce moje plecki za czasów moich szczytów :) czemu dziś tak nie wyglądam :(

o nastepny z jakimis podtekstami wyskakuje, po h... mialbym sciemniac! Jestem za stary na to. Nalezy pamietac ze ręka ma także objetosc i nie da sie jej przedstawic za pomoca fotki w 2d. Zaniedlugo to ktos mi zacznie wciskac, ze to nie ja na tych fotkach :mur: ...verry funy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...niedługo jak będe wiedzial jak zmniejszyć foty wrzuce moje plecki za czasów moich szczytów...

Nic trudnego- wgrywasz fotę do np darmowego IrfanView (http://www.irfanview.com) zakładka image- resize/resample i już. Jeśli chodzi o wielkość pliku to nagrywając do .jpg to zaznacz "Show options dialog" a będziesz mógł wygrać stopień kompresji.

 

kubasiek1 -> to Ty na avatarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nastepny z jakimis podtekstami wyskakuje, po h... mialbym sciemniac! Jestem za stary na to. Nalezy pamietac ze ręka ma także objetosc i nie da sie jej przedstawic za pomoca fotki w 2d. Zaniedlugo to ktos mi zacznie wciskac, ze to nie ja na tych fotkach mur.gif ...verry funy!

Zgadzam się, popieram i staje w obronie, bo się sfd tutaj robi :P

 

Ludzie! Zaczynam w sadło obrastać :D Ja, który jakiś rok temu wazyłem 65kg ! A myślałem ze to nie mozliwe :P No może aż tak tragicznie nie jest, ale pas do klaty ma się mniej więcej jak 85 do 106 cm. Myślałem że dolece do 90 kg i zaczne wycinke, ale chyba juz teraz zwiększe intensywność treningów i zamiast dni nie treningowych będe robił brzuch i nogi + jakieś 2 ćwiczenia na wybraną partię.

Poza tym, co 3 miechy robie sobie fotki i porównuje postepy, ale w tym miesiącu chyba nie mam się czym chwalić ;/ Jak załatwie jakieś aparacidło to sie pokaże :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nastepny z jakimis podtekstami wyskakuje, po h... mialbym sciemniac! Jestem za stary na to. Nalezy pamietac ze ręka ma także objetosc i nie da sie jej przedstawic za pomoca fotki w 2d. Zaniedlugo to ktos mi zacznie wciskac, ze to nie ja na tych fotkach :mur: ...verry funy!

a tam .. nie przejmuj sie .. pamietaj ze zawsze mozna jakos cos udowodnic ...

skoro masz aparat machnij niedowiarkom fote z centymetrem krawieckim wokol bica i po problemie

;]

 

 

btw .. jak mierzycie bica? bo jak wiadomo najgrubsze miejsce bica nie pokrywa sie z najgrubyszm miejscem trica ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw .. jak mierzycie bica? bo jak wiadomo najgrubsze miejsce bica nie pokrywa sie z najgrubyszm miejscem trica ;]

No właśnie ja też sie kiedyś nad tym zastanawiałem.

Ja mierzę w najwyższym miejscu bica i centymetr ułożony jest równo (tzn prostopadle do ramienia) tak, że mija się z miejscem gdzie tric jest największy. Przy krzywym ułożeniu centymetra podejrzewam, ze różnica moze byc jakieć 2 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...