Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

mechlin wielkie dzięki fajny ten programik hehe :lol: o i jeszcze odłożyłem słodycze (straciłem w pasie narazie 3cm) i trenuje talie (aerobowe ćwiczenia siostry :lol: ) a tu zdjęcia moich dawnych szczytów:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

troche przesiadziłem z kompresją ale powinno być ok ;) oceniajce :)

 

ps nie wiem czemu na drugiej focie mi tak jedno ramie do dołu poszło...

 

ps2 foty były robione w lato...

Edytowane przez quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roni jest silniejszy, nie ma co sie oszukiwac:), zreszta zobacz po muskulaturze:) pudzian wyglada jak dziecko przy ronim:D

 

btw cykl dziala, dzisiaj po treningu lapka do 45 urosla:) gonie cie gladiac;)

 

http://img212.imageshack.us/img212/4235/img00024un.jpg heheh moj fat widac;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Piratez dzialaj dzialaj :),po treningu to potrafila mi czasem skoczyc na 49,5 ,ale juz dawno nie mierze a pozatym robie rzezbe :) , po dodaniu brzucha i troche aerobow spadlo mi z 4 kilo i lapa na 47 ! ,ktos kiedys powiedzial ze jak sie robi brzuch to lapa spada i faktycznie hehe ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roni jest silniejszy, nie ma co sie oszukiwac:), zreszta zobacz po muskulaturze:) pudzian wyglada jak dziecko przy ronim:D

A co ma muskulatura do siły?

Nie zawsze jedno laczy sie z drigum...

Poczytaj komentarze pod filmikami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG ale jestem wkurzony robilem dzisiaj sztrugsy na maszynie ok seria zrobiona, przekrecam glowe i jak mi cos nie chrupnie... az mi w oczach pociemnialo. Teraz ledwo moge glowa ruszac, mam nadzieje nic powaznego i przejdzie szybko.

Niech juz sie robi cieplo bo potrzebuje sporo schudnac :D a tak nei mam mozliwosci

 

btw topic caly czas jest na szczycie a jednak nikt go nie przykleji

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej chlopaki moze zrobimy cos takiego ze po kazdym treningu bedzie wpiywal sobie jak sie czul,jak sie robilo cwiczenia itp icon_smile3.gif

Lepiej nie... Syf sie zrobi straszny :P

 

Nie żebym sie chwalił, ale mam 14,5 lat, na siłowni ćwicze od czasu do czasu (żadko) i podnosze 45 kg na raz icon_razz.gif

To już coś icon_biggrin3.gif

Staryyyy... Ja w wieku 16 albo 17 lat ledwo 50 kg na raz dygałem :D Takie ze mnie było bydle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym sie chwalił, ale mam 14,5 lat, na siłowni ćwicze od czasu do czasu (żadko) i podnosze 45 kg na raz :P

To już coś :D

lepiej sobie daruj dzwiganie ciezarow w tym wieku i zajmij się ćwiczeniami ogólnorozwojowymi np. pompki, drązek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja w jego wieku bralem 57kg ;P teraz mam 16 lat i biore 82 :D ale faktycznie w tym wieku to pompki i drazek nic wiecej bo sie jeszcze nie rozwinales do konca (stawy,sciegna itp nie sa tak wytrzymale)

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

brął ktos z was nitrobolon? qmpel z kalsy sie zastanawia nad tym i do tego hard mass (gainer) bedzie to dobre rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym rosnieciem to wydaje mi sie ze to bajka

bardziej chodzi o to zeby nie przeciazac kregoslupa w mlodym wieku bo jeszcze jest slaby i ROSNIE. Dlatego trzeba unikac cwiczen bardzo obciazajacych kregoslup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

gdzieś czytałem, chyba nawet tutaj, że zamiast dextorzy można stosowac glukoze spożycza, podobno to to samo... tylko ciekawe cz to jest prawda.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...