Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek po dłuższej przerwie zawitałem na siłowni :) Niby bardzo nie szalałem i spędziłem tam około 1,5 godzinki, ale zakwasy na klacie puszczaje mnie dopiero dziś :huh: Jak wszystko dobrze dziś na uczelni pójdzie to od tego tygodnia zaczynam ostro brać się do roboty- na początek jakieś 3 razy w tygodniu powinno wystarczyć. Ciekawe tylko na jak długo mi zapału starczy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem, chyba nawet tutaj, że zamiast dextorzy można stosowac glukoze spożycza, podobno to to samo... tylko ciekawe cz to jest prawda.....

prawda glukoza = dekstroza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie ma u mnie tesco :P a dextroza to nie tylko glukoza ;) to takze maltodekstryna niskocukrzona ;D chlopaki co wy ,tu maja byc codziennie posty do przeczytania bo motywacja znika!

 

Chlopaki i'm the storm,i'm the light,i'm the one,and i defend ourselves,i'm strong,i'm the prince,i'm the fire and the water,i'm not affraid of wind,i got stone skin,i'm god blessed and no one i'ts better than me !! Maybe you will be but you must do exercises!!

 

Taki wywód po angielsku sobie napisalem :P skonczyl mi sie karnet i nie za bardzo mam kase,to co napisalem to sobie mowie i wtedy adrenalina rosnie ;D

Chlopaki badzmy silniejsi,bardziej rozciagnieci,sprawniejsi,badzmy ludzmi nowego gatunku i zyjmy pelnią zycia !! To jest wlasnie dla mnie silownia Pozdr. Musialem to napisac ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cukry proste sa potrzebne po to zeby trzustka wiecej insuliny zaczela produkowac. Dzieki insulinie kreatyna lepiej sie wchlania

 

ja naprzyklad olewam dekstrozy itd:) i jakos rosne

 

dzisiaj 3x145kg w martwym ciagu:) bylo by wiecej ale wypada mi sztanga z reki:/ potrzebuje takich paskow....

 

ogolnie cykl dziala zajebiscie:) wszedzie poszla sila sese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki i'm the storm,i'm the light,i'm the one,and i defend ourselves,i'm strong,i'm the prince,i'm the fire and the water,i'm not affraid of wind,i got stone skin,i'm god blessed and no one i'ts better than me !! Maybe you will be but you must do exercises!!

 

Taki wywód po angielsku sobie napisalem :P skonczyl mi sie karnet i nie za bardzo mam kase,to co napisalem to sobie mowie i wtedy adrenalina rosnie ;D

Po angielsku powiadasz?

,to co napisalem to sobie mowie i wtedy adrenalina rosnie ;D

Chlopaki badzmy silniejsi,bardziej rozciagnieci,sprawniejsi,badzmy ludzmi nowego gatunku i zyjmy pelnią zycia !! To jest wlasnie dla mnie silownia Pozdr. Musialem to napisac ;P

Damn.. ja na Twoim miejscu zaczalbym sie nad soba zastanawiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piratez .. a kiedy bedzie ULTRAWYRZEZBIONAWERSJAPIRATEZAPRZYKTÓREJLASKIMAJAMOKRO?

rzeźb sie .. przeciez juz duzy jestes

spokojnie Chaos:)

 

koncze ten cykl i zabieram sie za rzezbe:)

 

juz mam kupiony thermal pro i t-3:) musze teraz znalesc diete pode mnie i bedzie git:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

spokojnie Chaos:)

 

koncze ten cykl i zabieram sie za rzezbe:)

 

juz mam kupiony thermal pro i t-3:) musze teraz znalesc diete pode mnie i bedzie git:)

 

Piratez ty poprostu cykl na mase zamieniasz na ....cykl na mase :) ,co tam jakies podcinnki i rzezby ,wymiar sie liczy !!!,a tak powaznie to widze ze chorujesz na chorobe ktora nazywa sie -wszystko dobrze ale troche jeszcze za malo ;) ,czyli jak zrobic rzezbe nie tracac masy hehe- tego to nie wiedza najstarsi eskimosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

zaczynam teraz rzeźbowy trenning z thermalem ( ma trwać ok 1 miesiąca), rozumiem, że używanie hmb jako antykatabolika jest słuszne(nie mam nic innego w domu)

pózniej chciałem robic trenning masowy/siłowy wzmocniony nitrobolonem II+ glukoza, i ewen jakies białko, po tym treenigu przez ok 1m trenning na maks ciezarach (typowo siłowy)

i pozniej znowu rzezbowy z thermalem (po jednym cyklu zostanie połowo go jeszcze)

co o tym my myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze zrob jeszcze masowy do kwietnia/maja a potem rzezbowy do lata

 

w lato masa bardzo slabo wchodzi, zmienia sie metabolizm itd organizmu. Mase najlepiej rozpoczynac jesienia.

 

Gladiac: to bedzie moj pierwszy cykl na rzezbe:) nigdy wczesniej nie chcialem robic jej bo zawsze bylem za maly ze tak powiem:). Zobaczymy jak to wyjdzie:o zreszta mam zaklad z kumplem o 500zl ze do lipca bede mial krate na brzuchu hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja panowie dzis bylem na silce

po raz pierwszy

powiem tyle .. cienki jestem ze masakra ;]

ale sie rozruszaszm

nogi i plecy mi ida wmiare .. ale klata to porazka ;]pierwszy raz w zyciu jechalem klatke na skosie ;]

 

pochwale sie jak juz bede prosto sztange podnosił :P

poki co dzis mi miesnie rak skóre rozrywają .. ide pod prycha

 

 

p.s: zwazyłem sie na wadze ... waze 89kg w adidasach i spodenkach (skarpetki i majtki chyba moge pominac?)

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie .. taka sprawa.. potrzebny mi dobra rozpiska dnia na plecy ...

ma ktos cos fajnego?

standardowo robilem martwy na prostych wioslowanie w opadzie i szrugsy ;]

do tego dołoze wyciag jeszcze na silce bo jest ;]

jakies inne propozycje?

i co robic z plecami? nogi?

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Chaos

Katuj trica cwiczeniami jak mechl!n ma na filmikach i tez Ci sie zacznie robic :D

Rob tez barki,Mechl!n nie jeden moze miec fajnego trica :)

Ja chce byc taki jak on :P i Będe!!

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dzieki z plan na plecy... na pewno z skorzystam ..

a co do trica ..to trica robie z klata .. bo latwo go dobic wtedy ... meczy sie niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś sobie wyjaśniłem, to i tamto na uczelni i od soboty ostro biorę się za siebie :)

Moje priorytety to klata i plecy. Mam plana złapać tak ze 4-5 kilo w dwa miesiące. Mam nadzieję, że się uda :unsure: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie warto robic po klacie tricepsa

 

jest wtedy oslabiony po klacie i nie wykorzystuje calej sily swojej przez co slabszy jest rozrost:)

przynajmniej ja tak mam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bedzie najrozsadniejsze

i nie rob tyle cwiczen narazie co ja, bo twoj organizm nie jest przyzwyczajony do takiego wysilku.

 

Narazie porob 3 serie na duze partie i 2 na lapki i lydy. Gdy pozbedziesz sie wszelkich zakwasow zwieksz do 4 na duze partie i do 3 na male.

 

btw nie rob cwiczen ktorych nie lubisz, automatycznie psychika bedzie ci blokowac sily:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bedzie najrozsadniejsze

i nie rob tyle cwiczen narazie co ja, bo twoj organizm nie jest przyzwyczajony do takiego wysilku.

 

Narazie porob 3 serie na duze partie i 2 na lapki i lydy. Gdy pozbedziesz sie wszelkich zakwasow zwieksz do 4 na duze partie i do 3 na male.

 

btw nie rob cwiczen ktorych nie lubisz, automatycznie psychika bedzie ci blokowac sily:)

na razie zostane przy wyciagu, martwym i wioslowaniu sztanga .. a na dobitke polece wioslowanie hantlem ...

zobacze jak bedzie wygladac to silowo .. jak starczy sił to cosik dołoze

 

musze klatke pocisnac ... bo słaba jest ... ale mysle ze to kwestia czasu ... zeby sie troche rece zmocniły .. to beda równiej sztange prowadzic ... podejzewam ze to kwestia techniki ...

moze za szeroko sztange łapie

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...