Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

bylbym wdzieczny jakby ktos mogl mi zapodac linki jakiejs dobrej kreatyny z allegro + czegos dobrego co mozna z tym jesc. Wszysko kupilbym z allegro. Chce troche przypakowac do wakacji. z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze nic w temacie bo mnie rece smiertelnie bola ;]

 

Nie moge rak zgiac. Ale co mnie to interesuje. Ustawiłem się że bede chodził poniedzialek, czwartek i sobota. A jak powiedzial znajomy (sry ze wulg) "jedziemy na pelnej [ciach!]ie" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]ie? nie moge sie domyslic :>

arnie .. prosze nie rób z topicu kolejnego tweakowego OT ...

 

Mechl!k by mogl pozamiatac ..

 

p.s: ja rozumiem ze fajnie dogryzac Poce .. ale nie tu prosze

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze nic w temacie bo mnie rece smiertelnie bola ;]

 

Nie moge rak zgiac. Ale co mnie to interesuje. Ustawiłem się że bede chodził poniedzialek, czwartek i sobota. A jak powiedzial znajomy (sry ze wulg) "jedziemy na pelnej [ciach!]ie" ;]

znajomy motyw czy ktos mniej znany :>

ja przez ostatnie 5-6 tyg mialem plaska jako ostatnie cwiczenie. Robilem 10, 8, 6, 3, 3, 1, 1(opuszczenie)

 

 

 

 

 

U mnie na silowni kilka osob robi takie cwiczenie na klate: Robia go co drugi trening ew. jak ktos robi 2 razy klatke w tygodniu to raz robi to:

Dobra rozgrzewka !!

1x max ciezar jaki podniesiesz

1x opuszczasz tylko

1x opuszczasz wiecej ;)

3x (zmniejszasz oczywiscie ciezar tak aby zrobic 3x)

3x

6x

8x

10x

12x

15x

Poprostu zaczynasz od max ciezaru, zwiekszajac liczbe wycisniec zmniejszasz ciezar. MUSISZ mniec asekuracje. W ostatniej seri mozesz nie miec sily zrobic jej calej wtedy ktos zdejmuje pare kg ze sztangi i robisz dalej. Pompa jest po tym masakryczna :D znajomi mowia ze nie jestes w stanie miesni napiac :D Trener gdzies znalazl :D

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wszyscy popieraja ten zakup? oplaca sie to kupic czy moze lepiej co innego. prosze o szybka odpowiedz bo najpozniej jutro chcialbym kupic sobie jakies gowno z allegro ;-) thx z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sector bardz odobre wyjscie za ta cene, obecnie jestem na cyklu z cp i jestem bardzo bardzo zadowolony wszystko ladnie rosnie! , na wakacjie sam TCM :) do tego dokup sobie jakies carbo a jak nie masz jakies dobrej diety gainerka np. 1 vitalmaxu

 

Chaos myslalem ze jestes mocniejszy, mysle ze to 80 bedzie wczesniej niz na wakacjie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu dopiero dziś po 1,5 tygodniowej przerwie na siłke wpadłem.

Ostatnim razem mnie zakwasiory blisko przez tydzień na klacie żarły :angry:

Troszkę się przeraziłem bo tą samą działką na płaskiej 1,5 tyg. temu spokojnie 70 kg robiłem natomiast dziś ledwo co 65 szło :sad:

Mam nadzieję, że to tak mam wyglądać stopniowy powrót do formy B) .

 

Niby wtorek- środek tygodnia, a między 14-17-tą ludu było co nie miara :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sector bardz odobre wyjscie za ta cene, obecnie jestem na cyklu z cp i jestem bardzo bardzo zadowolony wszystko ladnie rosnie! , na wakacjie sam TCM :) do tego dokup sobie jakies carbo a jak nie masz jakies dobrej diety gainerka np. 1 vitalmaxu

 

Chaos myslalem ze jestes mocniejszy, mysle ze to 80 bedzie wczesniej niz na wakacjie

slyszalem tez dajmy na to ze dobre jest kreatyna + hmb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zajebistą "nie-chcicę" :P Nic mi się nie chce... Błąkałęm się dzisiaj po siłowni, robiąc różne dziwne ćwiczenia olewając całkiem plan... Troche też jest załamka, że od miesiąca nie poszedł ani kg więcej na płaskiej :( Waga mi skoczyła na 85kg, ale niestety pojawiła się oponka na brzuchu :( Biceps chyba mi lekko skoczył, ale to marna pociecha gdyż klata dalej stoi... Echhh.... Może to tylko jakaś zimowa depresja i wkrótce przejdzie ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkrecasz se glupoty :) wez sie do roboty! do bedzie i postep. Mowie Ci

 

Ja jestem po 3 miesiecznym obijaniu sie na silce... zmienilem silownie mam dobrego partnera treningowego (silny skurczybyk) i jakos idzie mi... Ale to nie to co dawniej (4 seria na plaskiej 105-107) teraz 90 ledwo co :( to jest dol dopiero robic mniej niz sie robilo ... zreszta najlepiej mnie motywuje kumpel co robie serie przedemna 130.

 

a zreszta nie przejmuj sie wynikami ... nie sama klatka sie żyje! lepiej w lusro patrz no chyba ze chcesz byc 3 bojista;)

 

slyszalem tez dajmy na to ze dobre jest kreatyna + hmb

zle slyszales... jedno z drugim to beznadzijne polaczenie (pomijam fakt nie oplacalnosci kupowania hmb)

Edytowane przez Proximo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze i nie;)

 

bierz sie za cwiczenia a nie szukaj dziury w calym

co do zakwasow to mi osobiscie nie przeszkadzaja, nawet na najwiekszy probuje wykonac zaplanowany trening:)

 

sector: do tego kup bialko, zadnych hmb i innych wynalazkow

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos myslalem ze jestes mocniejszy, mysle ze to 80 bedzie wczesniej niz na wakacjie

ja nigdzie nie pisalem ze podnosze słonie :P

 

za dlugo bez sprzetu .. duzy nie znaczy silny ;] :P

 

ja zreszta pisalem kiedys ze mam problemy z podciaganiem .. a pompek to robie max 25 na raz ....

no i niestety ja bede musialbyc o wiele wiekszy od kazdego z was zeby wam dorównac ... astma jest bezlitosna :/

a niedotlenienie to najwiekszy wróg miesnia przy wysiłku

 

no i jakby nie patrzec waze te 90kg ...

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!n :) tez mam to coś z barkiem :( tak mi przeskakuje z jednej strony :( to sie chyba jakos tak nazywało...a Chaos powinienes sie rozruszac :) sila klaty przybedzie tak po 1 -2 tygodniach systematycznego chodzenia,wtedy miesnie wyjda ze stagnacji ;) my jestesmy podobnej budowy tylko Ty grubszy :) ja obecnie jade na serie 60kg x10 x 5 razy :P no i pozniej troche jeszcze jakimis wiekszymi ciezarami :P ,na bicepsa biore 15kg na serie x20.

Polecam super serie na bicka pompa po tym niemilosierna :rolleyes:

kurde ze nie mam czym filmiku nagrac,albo chociaz fot walnac kilka bym wam pokazal moja super serie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o kreatynie w tabletkach z firmy Olimp (MEGA CAPS) ?

Slyszalem, ze oplaca sie lyknac kilka sztuk dziennie.

z tego co ja czytalem to najlepsza kreatyna jest w proszku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel podesłał mi wczoraj linka do programu na łapki.

Wiem, że sporo pewnie tego było no, ale może komuś i to się przyda <_<

 

Łapki w 4 tygodnie

 

odpowiedzialności za brak rezultatów nie ponoszę :lol2:

 

P.S. @sector- już drugi raz nasze posty wyskakują w tym samym czasie :lol2: :blink: - prorok cy co?? :lol2:

Edytowane przez marian193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mono to mono forma niewazna...

 

tabletki wygodniejsze ale drozsze

sector: gdzie czytasz te nowinki??

kumpel jakies stronki posciagal z neta, cos jakis ATLAS czy cos. dokladnie nie pamietam. jesli sie myle to przepraszam za wprowadzanie w blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że temat się rozrasta :) może i ja podam coś o sobie :)

Wzrost: 191 cm

Waga: +/- 90 kg

Klatka: 105-6 cm chyba :)

Biceps: 36-36,5 :P

 

Seria na klatke na płaskiej ławce robie (5 serii po 8-10 powtórzeń) 72-4kg

Rekord w wyciskaniu - 106 kg

 

Do ćwiczeń wróciłem po chyba pół rocznej przerwie pod koniec stycznia.

Swoją przygodę z ciężarami zaczynałem od rekordu bodajże 40 kg 8)

Nigdy nie brałem żadnych suplementów itp bo mnie na nie nie stać :) nie mam też żadnej diety choć staram się nie obżerać.

Ćwicze 3 razy w tygodniu - w każdy dzień treningowy robie klatke na płaskiej jak pisałem wyżej + biceps - 4 serie po 10 powtórzeń na modlitewniku - 26 kg bodajże oraz hantlem 12 kg taką samą ilość (pochylając się o opierając rękę o wew część uda).

chyba wszystko :)

Bliżej lata będę musiał troche zrzucić z brzucha bo się troche nazbierało przez zimę :) ale nie mam jakoś do tego cierpliwości - kiedyś próbowałem A6W ale porobiłem chyba z 7 dni i mi się znudziło :)

Jakbym kiedy miał fotki to coś wrzuce - poki co nie mam takiej możliwości.

pozdr dla wszystkich siłaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliżej lata będę musiał troche zrzucić z brzucha bo się troche nazbierało przez zimę :) ale nie mam jakoś do tego cierpliwości - kiedyś próbowałem A6W ale porobiłem chyba z 7 dni i mi się znudziło :)

jedno drugie troche neguje ;]

musisz sie wziac ;]

polecam mechlikowy zestaw cwiczen .. jade na nim od jakiego czasu .. plus skrety tułowia z gryfem .. i jest ladnie ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno drugie troche neguje ;]

musisz sie wziac ;]

polecam mechlikowy zestaw cwiczen .. jade na nim od jakiego czasu .. plus skrety tułowia z gryfem .. i jest ladnie ;]

yyy co neguje bo nie kumam? Chodzi mi o ten program co się robi przez ileś tam tygodni i trzeba w szczytowym momencie utrzymać napięcie mięśni przez pare sekund :)

a tego treningu próbowałem z pół roku jeszcze przed wspomnianą przerwą :)

 

ano trzebaby się wziąć za siebie ale brzuch IMO to najgorsza partia do ćwiczenia - przynajmniej dla mnie :-P

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma najgorszych partii do cwiczenia:>

 

jak tak bedziecie podchodzic do cwiczen to zaniechacie jakas partie i bedzie klops:)

 

btw dzisiaj atakuje 150kg w serii na martwy ciag;] wish me luck:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno drugie troche neguje ;]

musisz sie wziac ;]

polecam mechlikowy zestaw cwiczen .. jade na nim od jakiego czasu .. plus skrety tułowia z gryfem .. i jest ladnie ;]

fajnie jakbys podal do niego link ;-) z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potem 40(10powt) 45(10) 50(8) 50(6-7) ... bede to zwiekszał az dojde do 70-80kg ;]

Czy zwiększanie ciężaru daje lepsze efekty ? :unsure: ja robię 4 serie po 20 powtórzeń na 60kg . Lepiej by było jakbym np robił 55kg(10powtórzeń) 60kg(10powtórzeń) 65kg(5 powtórzeń) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było jakbym np robił 55kg(10powtórzeń) 60kg(10powtórzeń) 65kg(5 powtórzeń) ?

To o czym mówisz to się progresja nazywa. Jeżeli ćwiczysz od niedawna to według mnie powinieneś robić tą 60-tka 3-4 serie po 10-12 powtórzeń. Jak po paru treningach zauważysz ze przy ostatnich powtórzeniach ciężar ten nie robi na tobie dużego wrażenia to załóż 65 kg i to samo zasuwasz. Dopiero po jakichś 3-4 tyg. treningu zacznij stosować progresję, ale tak żebyś robił 4 serie kolejno po 12-10-8-6 powtórzeń. Jak źle doradzam koledze to niech ktoś mnie poprawi :lol2:

 

EDIT

 

W zapędzeniu nie zauważyłem tego: :oops:

ja robię 4 serie po 20 powtórzeń na 60kg

W taki wypadku nie ma co się szczypać tylko od razu zakładaj 65-70 kg i działaj jak wyżej :lol:

Edytowane przez marian193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zwiększanie ciężaru daje lepsze efekty ? :unsure: ja robię 4 serie po 20 powtórzeń na 60kg . Lepiej by było jakbym np robił 55kg(10powtórzeń) 60kg(10powtórzeń) 65kg(5 powtórzeń) ?

zalezy na czym ci zalezy ...

ja dąże do totalnego wycienczenia .. zeby klata dostala mocno i szybciej rosła ..

wiekszosc cwiczen na miesnie które sa moim priorytetem robie takie serie piramidalne...

zaczynam jeszcze od pierwszej samym gryfem ;] ale jej nie wliczam

 

w przypakdu pleców robie jeszcze troche inny trick

siadam przy wcyiagu .. i robie 3 serie .. za kazdym razem zwiekszajac ciezar .. 3cia serie maxymalnym ...

4ta serie robie zaczynajac od maxa .. do wycienczenia .. zmiejszam troche .. dobijam ile moge.. znow zmiejszam .. dobijam .. tak ze 3razy (jak zejde gdzies do 25kg to juz daje spokój ;] )

 

niezle daje ;]

 

ale kazdy ma swój sposob ... pamietaj ze cwiczenie musi ci sie podobać to sie najlepiej cwiczy ;]

 

p.s: cos mnie dzis nadgarstki bolą ..

jutro lajcik .. ide tylko pomoc koledze cwiczyc i zrobic brzuch

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem szpelem... i nie moge nabrac masy...

- 184 cm wzrostu

- 102 klatka

- 31 cm biceps

- 69 kg wagi

- 82.5 kg na klatke

- wiek 15 lat

- pompki, brzuszki, drazek, a przedewszytskim sport,

2 tygodnie temu wyciskalem, i jak narazie cwicze bez przerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...