Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem szpelem... i nie moge nabrac masy...

- 184 cm wzrostu

- 102 klatka

- 31 cm biceps

- 69 kg wagi

- 82.5 kg na klatke

- wiek 15 lat

- pompki, brzuszki, drazek, a przedewszytskim sport,

2 tygodnie temu wyciskalem, i jak narazie cwicze bez przerwy

no no jak na wiek i mase to sporo wyciskasz, mozesz miec dobre uwarunkowania genetyczne, pozostan przy tych cwiczeniach wymienionych i odzywiaj sie dobrze w kierunku białkowo-weglowodanowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dał mi ostatnio taki przepis :

 

300-350 ml mleka

4-5 bananów

1-2 łyżki masła orzechowego

wszysyko zmiksować pić taki koktail 1-2 razy dziennie

jedna porcja ma do 1300kcal

 

Dzisiaj kupiłem banany :P Jutro przed treningiem sobie takie coś strzele. Ciekawe jak to smakuje :P

 

A ja jestem szpelem... i nie moge nabrac masy...

- 184 cm wzrostu

- 102 klatka

- 31 cm biceps

- 69 kg wagi

- 82.5 kg na klatke

- wiek 15 lat

- pompki, brzuszki, drazek, a przedewszytskim sport,

2 tygodnie temu wyciskalem, i jak narazie cwicze bez przerwy

No jak to prawda to tylko pogratulować, bo przy takiej łapce to naprawde sobie nie wyobrażam jak to robisz ;)

 

Ale kurde sie ostatnio zdziwiłem... Przyszedł na siłke taki mały chudy koleś, może 170cm i na oko jakieś 33 w łapie. Przy okazji - śmierdział fajami na kilometr że wszyscy uciekali :P Zero rozgrzewki. Połozył się na płaskiej i jakby nigdy nic zaczął sobie machać 80kg :| Może za dużo tego tam nie zrobił, ale dał bym sobie głowe uciąć że go zgniecie i zabije ta sztanga... Heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo widzialem ;] jakas wiara przyprowadzila klienta z łapką ~28 na oko, wygladal jak osme nieszczescie, same kosci, nic klatki, o ile nie wklęsła...no i nie wiem, zalozyl sie z innymi ze wycisnie czy co, ale wrzucili mu 80 i machnął :lol2: 85 to samo :lol2: wszyscy poskladani ;D zdarzaja sie takie wynalazki ;]

nighstalker bardzo fajna sprawa, cos czuje, ze z tym maslem orzechowym to w dodatku smaczna ;> masz jeszce jakies przepisy sprawdzone? gainer sie skonczyl, szkoda mi pieniedzy i ostatnio cos watrobka nie wyrabia.

Ja sie postaram wrzucic jak najpredzej fotki, tzn jak tylko dorwe aparacik. pozdrawiam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rocky pil na sniadenie z 6 jajek surowych :D tez probowalem ale nie moge obrzydlistwo

 

Czy ktoś wie co ubywa takim jajkom przy np. smażeniu ? :P Bo 6 jajek z patelni zjem bez problemu ... ale surowe ... no way ;) więc duża jest strata ? (o ile jest :> )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co ubywa takim jajkom przy np. smażeniu ? :P Bo 6 jajek z patelni zjem bez problemu ... ale surowe ... no way ;) więc duża jest strata ? (o ile jest :> )

ekspertem od dietetyki żem nie jest ale zdaje mi sie ze sie białko scina;) ale widziałem tez jak jakies pakiery jadły jajecznice/omlety i nie narzekały za za mało białka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co ubywa takim jajkom przy np. smażeniu ? :P Bo 6 jajek z patelni zjem bez problemu ... ale surowe ... no way ;) więc duża jest strata ? (o ile jest :> )

jajko ma malo bialka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dieta jest

2. Trening poprawiony jest

3. Ladnie rozplanowane suplemety sa

 

i moge z czystym sumieniem swierdzic ze efekty widac golym okiem, a CP pompuje sietnie , trica malo mi nie wysadziło :) , jak skoncze cykl zarzuce foty przed i po

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekspertem od dietetyki żem nie jest ale zdaje mi sie ze sie białko scina;)

byle glupi wie ze jak sie smazy jajkoi to sie scina ;)... ale to nie zmienia jego wartosci odzywczych.

 

w 100 g mniej wiecej 2 jajka

 

12,5 10,7 1 151

 

bialko/ zdrowe tluszcze / weglowodany / kalorie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rocky pil na sniadenie z 6 jajek surowych :D tez probowalem ale nie moge obrzydlistwo

z tego co przeczytalem w mens health to nie ma roznicy w wartosciach odzywczych miedzy jajkiem gotowanym a surowym. wiec lepiej zjesc gotowane przynajmniej lepiej smakuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego do jajecznicy wbijam sobie 8 jajek! :D

a ja robie ja z 2 kiełbas cebuli i 6-7 jajek ;]

 

btw.. zauwazylem ze mi nadgarstki ostro wymietkaja ..

musze se zapodac jakeis bandaze elastyczne chyba .. albo cos ..

jakeis propozycje?

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadgarstki jak zaczeły boleć to raczej będo już boleć... mnie najbardziej bolały ja robiłem biceps sztangą stojąc... no ale ja już miałem operacje nadgarstka lewego i to mi pomogło(jakiś woreczek mi wyskrobali) chaos proponuje kupić opaski sztywne na nadgarstki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze jacy niedotykalscy;]

 

musi bolec:> stawy to nie lozyska samochodowe;] chociaz maja chyba wieksza sprawnosc jak dobrze pamietam z wykladu mechaniki;]

 

przejdzie wam, poprostu musza sie przyzwyczaic do obciazenia.... przy robieniu bicepsa sztanga prosta zawsze bola, przynajmniej mnie i wiekszosc osob ktore znam

 

wy tu macie taki problem a ja musze kupic paski bo mi sztanga wylatuje z dloni przy marwym ciagu:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadgarstki jak zaczeły boleć to raczej będo już boleć... mnie najbardziej bolały ja robiłem biceps sztangą stojąc... no ale ja już miałem operacje nadgarstka lewego i to mi pomogło(jakiś woreczek mi wyskrobali) chaos proponuje kupić opaski sztywne na nadgarstki :D

rekawiczki mam .. ale one nie obejmuja nadgarstków za mocno .. widzialem takie z paskami na nadgarstki niestety ja mam inne :D

 

ale juz zalatwilem ..

zaczeły mnie bolec troche wczoraj ... ale to pewnie dlatego ze po silce jeszcze meczylem jakeis 1.5h gitare .. a gitara miazdzy lepiej nadgarstki niz sztanga :)

 

ale juz zalatwiłem sprawe ;]

Dołączona grafika

 

uzbrojony po zeby teraz jestem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rocky to chyba pil surowe zeby czas zaoszczedzic:P

btw natgarstkow. znacie jakies cwiczonka czy cos zeby poszerzyc lapy w natgarstkach i troche przed nimi? bo troche cienkie mam:P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

a żony/siostry/brata nie masz? :D

mam pytanie co do nitrobolonu i tym podobnych, to juz wiem dizałanie dobre, ale na ile to sie utrzymuje te napompowanie, czy to jest dobrej jakosci miesien, czy poprostu to zejdzie? a jesli jzu zejdzie, to z czym to połączyć, zeby zesżło jak najmniej?

glukoza i jakies białko albo cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak boli znaczy że zyjesz :) taką rade dostałem na początku , a tak na serio to bandże lub opaski troche pomagaja .Jak bola to będą bolec . Mnie bola przy wyciskaniach i bicepsie prostą sztangą dlatego robie łamaną jest to bardziej naturalny chwyt i mniej boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a żony/siostry/brata nie masz? :D

mam pytanie co do nitrobolonu i tym podobnych, to juz wiem dizałanie dobre, ale na ile to sie utrzymuje te napompowanie, czy to jest dobrej jakosci miesien, czy poprostu to zejdzie? a jesli jzu zejdzie, to z czym to połączyć, zeby zesżło jak najmniej?

glukoza i jakies białko albo cos?

Nitrobolon jak i inne kreatyny pobudzającym organizm do wzrostu, a nie buduja go bezposrednio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak boli znaczy że zyjesz :) taką rade dostałem na początku , a tak na serio to bandże lub opaski troche pomagaja .Jak bola to będą bolec . Mnie bola przy wyciskaniach i bicepsie prostą sztangą dlatego robie łamaną jest to bardziej naturalny chwyt i mniej boli.

ale ja nie powiedzialem ze mnie boli "przy" .. tylko potem .. bez niczego ..

 

pozatym .. miales Yahoo jakies foty zarzucic .. a tu nic

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Nitrobolon jak i inne kreatyny pobudzającym organizm do wzrostu, a nie buduja go bezposrednio!

ale on pompuje przeciez miesnie tlenkiem azotu i własnie i o to mi chodzi, czy to za abrdzo nie opada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nitrobolonem jest tak że po kuracji musisz odpuscic sobie sporo z treningiem i wysiłkiem na siłowni ,bo inczej masa

duzo ci spadnie. Jak bedziesz miał jeden cykl to pewnie po jakims czasie zauwazysz spadek masy miesniowej aczkolwiek gdzies czytałem ze nie az tak drastyczny...radziłbym sie dokładniej dowiedziec jesli miałbys zamiar brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale on pompuje przeciez miesnie tlenkiem azotu i własnie i o to mi chodzi, czy to za abrdzo nie opada

Nie znam dokladnie skladu nitrobulonu, ale wydaje mi sie ze glownym skladnikiem jest kreatyna (jablczan i ester). A to wlasnie kreatyna powoduje wieksze wchlanianie wody przez miesnie, stad ta "pompa". Wiadomo tez ze sama woda nie ma zdolnosci anabolicznych, wiec jesli nie bedziesz sie dobrze odzywial to NIC stalego nie zbudujesz, a spadki po odstawieniu beda duze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...