Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak to jakiś czas temu obiecałem, zamieszczam fotki ilustrujące moje postępy w budowie wymarzonej sylwetki ;)

 

Na pierwszym możecie zobaczyć od czego zaczynałem :]

Dołączona grafika

 

Teraz czas na plecki:

Dołączona grafika

 

I jeszcze raz klata, ale robiona zawsze z tego samego ujęcia:

Dołączona grafika

 

Na koneic jeszcze dwie fotki z dzisiaj. Pierwsza to łapka i kalta z boku, a druga to miały byc barki albo najszerszy przodem, ale wyszło coś pomiędzy :] Zdjęcia ocenzurowane, bo nie che się potem odnaleźć na jakiejś fotce.pl czy coś :P

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Od ostatniego podsumowania w grudniu przybyło mi pare kg ( widać na brzuszku, hehe... ) i rozbudowałem troche plecki. Łapka też skoczyła o prawie 2cm. Klatki nie mierzyłem ale też raczej troche spuchła. Tak czy inaczej jakies tam postępy chyba są :) Teraz pociągne jeszcze trening na mase, a pod koniec kwietnia zaczynam rzeźbe i może coś z tego do wakacji wyjdzie... Popakujemy - zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Piratez koksiarzu ;) hehe ,to dranie ci producenci supli,po kryjomu dorzucaja anaboliki do swoich produktow a potem Piratezowi wlosy na plecach rosna, w sumie te wlosy to nie taki wielki problem tylko jak je czesac??

 

a tak na powaznie to zanim cos nowego zamowie z supli, to kupie duuuuzo maszynek do golenia ,trzeba byc przygotowanym ;), dobrze ze na jezyku nie rosna bo ogolic nie ogolisz a jesc troche trudno by bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe

spokojnie po cyklu wraca do normalnego stanu

bardziej boje sie o dwie kuleczki....tutaj moze byc problem jesli naprawde dorzucaja testosteron:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

myslisz ze moga byc wieksze czy miejsze? jak wieksze to chyba dobrze jak mniejsze to zalezy jakie byly wczesniej hehe,pozatym tego anaboliku nie moze byc niewiadomo jak duzo ,wiec sie nie martw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eheheh

nie no narazie wszystko ok

i pamietaj ze w tamtej tabeli podane byly jakiej "kiepskie" odzywki

 

ciekaw jestem co by powiedzieli o sanie, manie itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, po chodzeniu 1.5 miesiaca na silownie - trening wylacznie ogolnorozwojowy, 3xtygodniowo, zaczynalem od 2 serii po 15, po jakims czasie 2x12 kazdego cwiczenia. Teraz zaczne wlasciwy trening.

Jak na razie z klaty mi przybylo na 101cm, bicepsa na 34.5, lepiej widac miesnie, etc.

Oczywiscie nie mierzone na pompie.

 

Teraz tak - na poczatek chce troche nabrac masy miesniowej wiec chyba zaczne pierwszy cykl HST (zamiast HIT-u jak myslalem).

Ale... ja nie cwicze aby tylko fajnie wygladac - chce sily, chce wytrzymalosci, chce zrzucic troche kg (ze 4 tluszczu)... HST da mi przyrosty, ale co z sila, wytrzymaloscia ? Po 2-3 cyklach HST robic inny trening specyficzny na sile/wytrzymalosc ? Na tluszczyk juz ograniczylem spozycie weglowodanow (a obzeralem sie jak dzika swinia), robie sobie krotki trening interwalowy.

Nie biore i nie zamierzem brac suplementow - wylacznie smaczne i zdrowe zarlo.

Jak na razie zwiekszylem spozycie produktow wysokobialkowych, jak i lekko staram sie generalnie zwiekszyc ogolnie spozycie :)

Dajcie znac jak widzicie jakies istotne bledy w moim podejsciu, wszelkie sugestie mile widziane.

 

Niedlugo postaram sie zamiescic fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hst da ci sile i mase

podstawa to dobrze go rozlozyc (dobrac odpowiednie ciezary itd)

 

wytrzymalosc da ci jedynie trening na rzezbe, czyli male ciezary, pelno powtorzen plus aeroby

 

ogolnie teraz skoncentruj sie na robieniu masy. Nie jestesm zwolenikiem robienia rzezby gdy sie nie ma wymiarow:)

oczywiscie wszystko zalezy od ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak niezle zaniedbalem barki -.-

planuje od przyszlego tyg taki trening

wyciskanie sztangielek

nie wiem jak to nazwac wyciaganie linek bokiem xD

przydaloby sie cos na tylni akton co proponujecie ?

 

na barki robilem zawsze trzy cwiczenia oplaca sie dodac 4 ?

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak niezle zaniedbalem barki -.-

planuje od przyszlego tyg taki trening

wyciskanie sztangielek

nie wiem jak to nazwac wyciaganie linek bokiem xD

przydaloby sie cos na tylni akton co proponujecie ?

 

na barki robilem zawsze trzy cwiczenia oplaca sie dodac 4 ?

proponuje

 

3x wyciskanie przed głowe

3x wyciskanie za głową

4x unoszenie sztangielek bokiem w góre

4x unoszenie sztangi wzdłóż tułowia

4x unoszenie sztangielek w góre w opadzie (TYLNI AKTON)

4x unoszenie sztangielek przodem w góre

 

ja tak jade :)

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duzo tych cwiczen masz chaos :-)

te unoszenie sztangielek w gore w opadzie to chodzi ci o cos takiego ze siedzisz klatka dotyka kolan i unosisz sztangielki czy poprostu jestes pochylony ?

srednio lubie te cwiczenia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duzo tych cwiczen masz chaos :-)

te unoszenie sztangielek w gore w opadzie to chodzi ci o cos takiego ze siedzisz klatka dotyka kolan i unosisz sztangielki czy poprostu jestes pochylony ?

srednio lubie te cwiczenia ;/

skoro nie lubisz to nie pytaj .. bo to jest praktycznie jedyne cwiczenei na tyle aktony ...

:P

 

a czy za duzo? mnie sie nie wydaje ... barki jade solo .. z zadnym innym miesnie ... bo nogi robie wczesniej...

i jest dobrze ...

 

barki w ten sposob robie w srode i sobote .. i jest good ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym .. miales Yahoo jakies foty zarzucic .. a tu nic

Wrzuce po etapie masy koło połowy maja żeby było porównanie z poprzednim

Obecnie mam 108 kilo myśle że bedzie 110 w tym 5-6 do zrzucenia sadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś zestaw ćwiczeń(albo czy macie jakiegoś linka gdzie takie coś znajde) które pomogą wyrobieniu klaty, najlepiej by taki cykl trwał 2-3 miechy i żeby można było go wykonywać w warunkach domowych bez żadnych atlasów itd. Jestem w tych sprawach zielony i dlatego pytam:)

pozdro

 

p.s nie wiem czy to sie stosuje do tego typu ćwiczeń ale mam ciężarki dwa po 5kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś zestaw ćwiczeń(albo czy macie jakiegoś linka gdzie takie coś znajde) które pomogą wyrobieniu klaty, najlepiej by taki cykl trwał 2-3 miechy i żeby można było go wykonywać w warunkach domowych bez żadnych atlasów itd. Jestem w tych sprawach zielony i dlatego pytam:)

pozdro

 

p.s nie wiem czy to sie stosuje do tego typu ćwiczeń ale mam ciężarki dwa po 5kg

np. cos takiego http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm ,te hantelki mozesz wykorzystac do rozpietek lezac na podłodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-yahoo-

powiedz mi jak robisz redukcje

tzn jaka diete utrzymujesz, jakie cwiczenia(ilosc serii i powtorzen), jakie aeroby??

 

potrzebuje tych wiadomosci bo wlasnie sie szykuje na pierwsza redukcje w mym zyciu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...od jakiegoś już czasu zrzucam zbędne sadło (wielki brzuszek), do tej pory zjechałem z 92 do 80 kg przy 180cm wzrostu i przy okazji fajnie byłoby się trochę wzmocnić... Jakiś czas robiłem pompki, ale niestety jeszcze chyba nie czas na to, bo ciężko idzie, do tego były brzuszki w sporej ilości. Od niedawna przestawiam się na znaleziony tutaj ABSII, do tego chciałem coś zrobić z tymi pompkami.

 

Wymyśliłem sobie takie ćwiczenie: drążek do podciągania ustawiony jest w połowie typowej futryny, ja ustawiam się w zwisie pod kątem około 40-45* do ziemi i podciągam w górę. Co myślicie o takim wynalazku, czy warto na to poświęcać czas, czy może lepiej drewienko w zęby i dalej do pompek...??

 

schemat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mam taki plan dieta CKD przez ok 1.5-2 misiące zaczynam od połowy maja plus bio-cla i może thermal póżniej dieta z ograniczoną liczbą kalorii z węglowodanów do końca pażdziernika ( pamiętaj że wysoka temperatura sprzyja zmiejszeniu spozycia węgli i to jest wieeeelki plus) . Aeroby to bieganie ile mi czas pozwoli mam nadzieje że dam rade 2 x w tygodniu i pływanie , chodze równiez na sałne . Trening wygląda i wygladał będzie następująco:

 

I TRENING

Obecnie chcę polepszyć siłe klatki i robie tak :

1 Cwiczenie

na prostej :

2x100 po 20 powtórzeń , 2x150 po 8 powtórzeń , 1x200 wycisk + 3xnegatywne i 1 x 200 negatywne ile moge czyli ok. 4x

nakładam 120 i robie 3x pompe ile moge nie prostując do końca rąk czyli od klaty do połowy

nakładam 170 i robie 3x ruch z widełek czyli od połowy do pełnego wyprostu -> ruchów ile daje rade aż nie moge ruszyć z widełek

2 ćwiczenie

skos:

4 x 16,12,10,8

3 ćwiczenie

rozpietki:

3 x 16

 

ćwiczenie łaczace klatke i tricho czyli pompki na poręczach 3x ile dam rade

 

triceps:

3x małyszki

3x francuz

3x ściaganie

wszystko po 16 do 10 ruchów

 

II TRENING

 

barki chcę napompować

 

wymachy na boki : 4x 16,12,10,8

wyciskania sztangielki V-ki : 4x12

wymachy tył : 4x 12

tył na likach 3 x 12

 

bicho:

stojc prostą 3x16,12,8

modlitewnik 3x 16,12,8

o kolano 3x12

podciąganie 2x do oporu

 

III TRENING

plecy:

martwy ciąg od 100 do 260 kg zajmuje ok 40 min

pózniej pompa ściąganie z przodu i za kark ok 9 serii ( mała waga bo sie skupiam na martwym )

 

łydki :

3x30 na róznych maszynach byle pompa i przerwy po 15 sekund

 

IV trening robie co 2 tygodnie

nogi

Przysiady 8 x 25 do 1

martwy na prostych nogach 4x15

 

tak będzie wygladał mój trening do połowy maja czyli diety a jak dam rade to na diecie także.

 

EDIT: khot jest sens bo to podobnie działa jak wiosłowanie ale bez normalnego podciągania w szerokim chwycie sie nie obędzie . Poeksperymentuj np : nogi na krzesło na wysokości drążka i podciągaj sie do brzucha żeby jeszcze bardziej zblizyć ruch do wiosłowania , pompki rób nadal.

Edytowane przez -yahoo-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chaos nie wydaje mi sie zeby to byly jedyne cwiczenia a pytam sie dlatego wlasnie bo nie lubie tych. W sumie podpatrzylem u kogos na silowni fajne cwiczenie :D zoabaczymy co z tego wyjdze ;p

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem szpelem... i nie moge nabrac masy...

- 184 cm wzrostu

- 102 klatka

- 31 cm biceps

- 69 kg wagi

- 82.5 kg na klatke

- wiek 15 lat

- pompki, brzuszki, drazek, a przedewszytskim sport,

2 tygodnie temu wyciskalem, i jak narazie cwicze bez przerwy

to moj poprzedni post... moge dopisac ze dane sa prawdziwie

 

mowicie, zeby sie odzywiac, ale ja jem naprawde duzo, a rece nadal strasznie chude, 31cm to naprawde nie wiele, moze jeszcze jestem za mlody i dlatego nie moge nabrac masy miesniowej... moze jakies odzywki?? tylko jakie zeby miec jak najtrwalszy efekt?? chociaz w sumie nie wiem czy warto... piszcie na priva jesli możecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yahoo twoj trening wyglada typowo masowy:)

Masz racje raczej masowy a momentami nawet siłowy a główna róznica pomiędzy etapem masy w zime i rzeżby w lato to odżywianie aeroby i suplementacja. Jest to kwestia poznania swojego organizmu ja tak potrzebuje a poza tym jak sie na treningu nie nadzwigam to nie czuje że ćwiczyłem.

 

Gladiac wstawiałem (jest dokładnie w połowie tematu u mnie 35 strona) robione po etapie rzeżby a teraz w stawie po masie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yahoo twoj trening wyglada typowo masowy:)

Masz racje raczej masowy a momentami nawet siłowy a główna róznica pomiędzy etapem masy w zime i rzeżby w lato to odżywianie aeroby i suplementacja. Jest to kwestia poznania swojego organizmu ja tak potrzebuje a poza tym jak sie na treningu nie nadzwigam to nie czuje że ćwiczyłem.

 

Gladiac wstawiałem (jest dokładnie w połowie tematu u mnie 35 strona) robione po etapie rzeżby a teraz w stawie po masie .

 

Yahoo twoj trening wyglada typowo masowy:)

Masz racje raczej masowy a momentami nawet siłowy a główna róznica pomiędzy etapem masy w zime i rzeżby w lato to odżywianie aeroby i suplementacja. Jest to kwestia poznania swojego organizmu ja tak potrzebuje a poza tym jak sie na treningu nie nadzwigam to nie czuje że ćwiczyłem.

 

Gladiac wstawiałem (jest dokładnie w połowie tematu u mnie 35 strona) robione po etapie rzeżby a teraz w stawie po masie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Yahoo

faktycznie wstawiles na 34 str jedno zdjecie,masz w lapie ponoc tyle samo co ja 48 ale na tym zdjeciu nie wyglada na tyle,ogolnie ladna sylwetka i widac lata pracy,ja teraz troche sie rzezbie ,ale od maja masa

 

przydalo by sie jakies foto przodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge,jak jutro wstane do szkoly to po szkole ide na silke,nareszcie :rolleyes: troche cwiczylem moimi 3kg hantelkami w domu zeby forme troche utrzymac ale chyba za duzo z tego nie wyszlo :mellow: (zapalenie oskrzeli nie wiem czy pamietacie)

a ktos pytal o cwiczenia na nadgarstek,kup sobie taki sciskacz,ja wziolem ze stacji benzynowej BP za punkty :P naprawde fajne.P.S. tez mnie bolą nadgarstki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...