Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

jakie cwiczenia wykonywac, zeby spalic tłuszcz na bocnzych miesniach czesci brzucha, czyli ta tzw oponka?, wiem skrety, itp,

Chaos, po towich zdjeciach widac, ze ty straciłęs oponke, jakie cwiczenia wykonywałes?

podstawa na poczatku to "bujaka" :)

Dołączona grafika

tylko pamietaj ze to ma byc cwiczenie aerobowe bardziej niz silowe ... duzo powtórzen (ja robiłem 20-25 15kg hantlem)

oczywiscie potem na druga reke i to samo

 

potem robilem te cwiczenia co podawal mechlik ...

czyli

Dołączona grafika

tylko ze robie na prostych nogach i do wysokosci barkow swoich je podnosze

2053121[/snapback]

Chaos zamiast bawic sie w detektywa to bys mi odpowiedzial na PM:)

poszło :)

a co do Qbassa.. to nie wierze ze "z tego co miał" nagle zrobi 38 ...

jak to sam kiedys piratez ujełes .. niektórzy to chyba maja inny centymetr

 

 

edit:

foto od qbass

Dołączona grafika

 

 

 

(blurowana twarz na jego życzenie) .. ja obstaje przy swoim ..

no chyba ze masz 2m20cm wzrostu to bedzie tam te 38

 

ja nie wiem jakie maja co niektrzórzy centymetry .. ale ja gdy mowie ze mam bez pompy 36.5 to mam na mysli obwód w tym miejscu gdzie bic jest najwyzszy i prostopadle do reki mierzone przy napince (po pompie przybywa z 1-1.5cm ;]

Dołączona grafika

 

 

 

 

jak se pojade w najwiekszym miejscu bica i trica to mam nawet 37.5 :P

Dołączona grafika

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos - piękny tutorial :D

oczywiście pomiar bicepsa jest pojęciem względnym jak widać na obrazkach :D

poprostu niektórzy podchodzą do tego zbyt ambicjonalnie i później wchodzi taki początkujący i czyta jak to po miesiącu ćwiczeń ludki 15 lat mają po 40 cm w łapie i popadają w kompleksy :lol: zaczynają łykać co popadnie dla szybszego rozwoju mięśni itp itd (może troche dramatyzuje ale chce żebyście wiedzieli oso chodzi ;))

 

Co do fotek qbassa to też jestem przy opcji, że źle zmierzył bicepsa chyba ;) poprostu na tej fotce wygląda na 35 cm max - no offence :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Dzięi Chaos, a to 3 ćw by Mechlik rozumiem, że można ze sztanką robic , tzn sztanga z obciazeniem połozona na kark i robic skrety(tłowia oczywiscie :D) wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięi Chaos, a to 3 ćw by Mechlik rozumiem, że można ze sztanką robic , tzn sztanga z obciazeniem połozona na kark i robic skrety(tłowia oczywiscie :D) wtedy?

nie wiem gdzie chcesz w tym cwiczeniu nr 3 ..

a skrety najwyzej z samym gryfem ... to ma by cwiczenie dynamiczne a nie silowe

 

co do udowadniania qbass .. to slabo to widze .. a w sumie mnie to nie interesuje chyba

po tym co pisales ze zjadles to wogole i tak porazka .. powinienes byc konkretnie wiekszy ..

a jak patrze na to foto to tylko taki lekko wyrzezbiony szczypior jestes ..

a nogi to ja mam wieksze niz ty mimo ze nigdy ich nie cwiczylem (tylko rower i naprawde duzo chodze) ...

 

Dołączona grafika <- moje nigdy nie cwiczone nogi :P

jedna noga na maszynie wczoraj sprawdzalem to 90kg pojdzie ;]

 

p.s: jeszcze z 2-3 tyg pochodze na sile to nakrece wam jakis filmik z silowni .. bo w soboty jest wmiare pusto i mozna wziac aparat :)

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jakie maja co niektrzórzy centymetry .. ale ja gdy mowie ze mam bez pompy 37.5 to mam na mysli obwód w tym miejscu gdzie bic jest najwyzszy i prostopadle do reki mierzone przy napince (po pompie przybywa z 1-1.5cm ;]

[/img]http://members.lycos.co.uk/chaosik/silka/bic.jpg[/img]

 

 

jak se pojade w najwiekszym miejscu bica i trica to mam nawet 38.5 :P

[/img]http://members.lycos.co.uk/chaosik/silka/bic-zle.jpg[/img]

hmm ja tu widze ze na tym zdjeciu jest 36,5cm...niech ktos mnie sprostuje jesli sie myle.Jesli to jest 37,5 to ja mam o cm wiecej :) prezentacja dla niedowiarkow oczywiscie na zimno :-P

 

post-25339-1143901209_thumb.jpg

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja tu widze ze na tym zdjeciu jest 36,5cm...niech ktos mnie sprostuje jesli sie myle.Jesli to jest 37,5 to ja mam o cm wiecej :) prezentacja dla niedowiarkow oczywiscie na zimno :-P

no patrz .. rzeczywiscie ... tez mi jakos to za duzo wygladalo .. zawsze mialem 38 na pompie ;] (kiedys miezylem sznurkiem i linijka 50cm)

 

nie pomyslalem .. ze to na te druga kratke sie patrzy ;] ale napewno moj blad .. bo 40cm jest pogrubione za liczba wiec masz absolutna racje ;]

ale jaja ;]

sprostowanko wiec .. mam 36.5 bez pompy ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Chaos--> pomyliły mi sie ćwiczenia, chodziło mi o skrety tłowia, ale ok juz uprzedziles moje pytanie, czyli poprostu na dynamika nastawic sie, zreszta to normalne, bo nie chce rozbudowac tych miesni tlyko spalic tluszcz w okół nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i prosze o rade.

Biore karoten z Olimp`u 1250mg

W instrukcji na opakowaniu pisze aby brac po 4sztuki (kapsulki).

Ale kolega, ktory juz swoje wydzwigal powierdzial abym pierwsze 3 dni lyknal 20szt/dziennie a dopiero pozniej 4szt/dzien.

Sluchac go czy robic jak intrukcja kaze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robisz wtedy tzw nasycenie

 

ogolnie na niektorych dziala na niektorych nie

 

ja jestem zwolenikiem dluzszego brania kreatyny dlatego radze ci bez nasycenia (zreszta wspolczesne kreatyny i tak sa na tyle mocne ze nie trzeba robic nasycenia:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proximo .. nie miales jakis fotek zarzucic?

miałem miałem aparau nie wziołem ;/ zreszta kiedys juz tu dawalem :P

 

w srode jak nie zapomne wezme i mi kumpel pstryknie

 

 

Proximo .. nie miales jakis fotek zarzucic?

miałem miałem aparau nie wziołem ;/ zreszta kiedys juz tu dawalem :P

 

w srode jak nie zapomne wezme i mi kumpel pstryknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytańko?

Jakie ćwiczonka mozna robić na tzw. mięśnie brzucha? oprócz samych brzuszków, skrętów itd..tak zeby mieć fajnie wyrzezbiony nie tylko sam brzuch...ale i wyższą partie brzucha ??

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostrzezenie dla tych co mysla o syntholu klik

 

koles wyglada jak debil

Wyglada jak fotomontaz. Jezeli nim nie jest to pewnie ma cos z glowa i wstrzyknal sobie cos pod skore bo tak przedramienia nie da sie napompowac. Predzej miesnie by popekaly. Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jak fotomontaz. Jezeli nim nie jest to pewnie ma cos z glowa i wstrzyknal sobie cos pod skore bo tak przedramienia nie da sie napompowac. Predzej miesnie by popekaly.

Przecież post wyżej Barty pisał że to po syntholu,a ten shit sie właśnie wstrzykuje pod skóre...

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...