Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

a tam

co prawda wole sylwetke arniego bo lepsze proporcje itd ale roni tez wymiata:)

imho Ronnie jest ok tylko od pasa w góre .. talie posladki i nogi ma bez proporcji calkowicie

 

a tak wogole to dzis mimo ze dopiero po chorobie machnelem na plaskiej juz 2 serie 60kg na koniec :) jestem zadowolony bo praktycznie co tydzien 5kg do przodu (tak tak .. wiem ze poczatki sa latwe ;] ale jak bralem 45 na pierwszy dzien to byla siara :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho Ronnie jest ok tylko od pasa w góre .. talie posladki i nogi ma bez proporcji calkowicie

LOL! Człowieku on ma mega wypasione nogi ! Jak jakieś kolumny ! Jak to nie ma proporcji !?!? Jak by nie miał to by nie wygrał Olympia 8 razy ! Na posladki jakos nie zwróciłem uwagi, ale skoro się jurorzy na zawodach nie krzywili to znaczy zę proporcje ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL! Człowieku on ma mega wypasione nogi ! Jak jakieś kolumny ! Jak to nie ma proporcji !?!? Jak by nie miał to by nie wygrał Olympia 8 razy ! Na posladki jakos nie zwróciłem uwagi, ale skoro się jurorzy na zawodach nie krzywili to znaczy zę proporcje ma :P

Kazdy ma swoj kanon piekna, moj nie musi byc zgodni z jurorami ... :>

 

Uda ma zajebiscie zrobione, ale nie proporcjonalne - za duze. Zreszta mi tam sie nie podoba sylwetka kulturysty, preferuje judogow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho Ronnie jest ok tylko od pasa w góre .. talie posladki i nogi ma bez proporcji calkowicie

 

a tak wogole to dzis mimo ze dopiero po chorobie machnelem na plaskiej juz 2 serie 60kg na koniec :) jestem zadowolony bo praktycznie co tydzien 5kg do przodu (tak tak .. wiem ze poczatki sa latwe ;] ale jak bralem 45 na pierwszy dzien to byla siara :P )

ja tam koncze czasami na 45 ... (mowa o odwaznikach bo sztangi nie licze ;) ) ale zauwazylem ze jedno cwiczenie ostatnio mozna wykonywac na wiele sposobow ;) niekoniecznie poprawnie .... Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam koncze czasami na 45 ... (mowa o odwaznikach bo sztangi nie licze ;) ) ale zauwazylem ze jedno cwiczenie ostatnio mozna wykonywac na wiele sposobow ;) niekoniecznie poprawnie ....

to zalezy jaki masz gryf..

bo moze byc 5, 10 albo 20kg ..

my na silce mamy taki dlugi ciezki 20tke .. zakladasz 20kg na strone i juz jest 60 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gryfu nie mierzylem ;) ale tez jest w miare dlugi cieza jego gdzies okolo 10kg ... bo wymiarowy to napewno nie jest ;] pozatym co dziwne na ukosnej i "krótko" podnosze nie wiele mniej (ok 5kg na całosci ) niz na plaskiej szeroko :| wdodatku wspomniane cwiczenia wykonuje po plaskiej szeroko :|

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

my na silce mamy taki dlugi ciezki 20tke .. zakladasz 20kg na strone i juz jest 60 ;]

to chyba chodzi o gryf olimpijski z tego co sie nei myle, chyba wszedzie na siłkach takie teraz są

-->??????? (btw fajny nick :D)

mi poszło kiedys 4-5cm po ok 20 dniach weidera, wiec to jest wg mnie dosc dobre cwiczenie, znowu teraz zacząłem jestem dzisiaj na 4 dniu

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba chodi o gry olimpijki z tego co sie nei myle, chyba wszedzie na siłkach takie teraz są

-->??????? (btw fajny nick :D)

mi poszło kiedys 4-5cm po ok 20 dniach weidera, wiec to jest wg mnie dosc dobre cwiczenie, znowu teraz zacząłem jestem dzisiaj na 4 dniu

tez slyszalem ze to sie nazywa olimpijski

mamy tam takie 2 ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na siłce,bardzo doświadczony gość pokazał mi i kumplom najlepszą technikę wykonywnia cwiczen na triceps i biceps B)

ogolnie tak dzisiaj wszystko czuje że aż bk z tego :lol2:

i tez przybylo mi troche w masie :D :D

ale łapke już mam elegancką B)

jak kupie aparat zapodam foty :)

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle mutanty z Was.

Po tygodniu walicie 20kg wiecej na klate, rosniecie po 6 cm na miesiac.

W brzuchu chudniecie po 5cm w 6 dni.

Cos mi sie wydaje, ze polowa to bajkopisarze, 30% autosugestia, 20% to cos na zasadzie - przed cwiczeniami brzuch wypiety po obiedzie, klatka wciagnieta bez powietrza, biceps w prostej lapie a po tygodniu wciagniety brzuch po 12h postu, nadymana powietrzem klata, i biceps naprezony.

 

Cwicze miesiac po 3-4x w tygodniu, wpieprzam keratyne tydzien, wsuwam ryz, banany z mlekiem. Narazie jedyne co moge powiedziec to ze ciezary ktore bralem na poczatku teraz nie sprawiaja mi az takiego problemu ale o dzwiganiu o 30-40% wiekszych ciezarow z taka sama latwoscia to ...ekhm nie uwierze.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle mutanty z Was.

Po tygodniu walicie 20kg wiecej na klate, rosniecie po 6 cm na miesiac.

W brzuchu chudniecie po 5cm w 6 dni.

Cos mi sie wydaje, ze polowa to bajkopisarze, 30% autosugestia, 20% to cos na zasadzie - przed cwiczeniami brzuch wypiety po obiedzie, klatka wciagnieta bez powietrza, biceps w prostej lapie a po tygodniu wciagniety brzuch po 12h postu, nadymana powietrzem klata, i biceps naprezony.

 

Cwicze miesiac po 3-4x w tygodniu, wpieprzam keratyne tydzien, wsuwam ryz, banany z mlekiem. Narazie jedyne co moge powiedziec to ze ciezary ktore bralem na poczatku teraz nie sprawiaja mi az takiego problemu ale o dzwiganiu o 30-40% wiekszych ciezarow z taka sama latwoscia to ...ekhm nie uwierze.

no w te 20 kg na tydzień też nie wierze ; ]

tak to jest, że na początku wszystko idzie szybko, masa i siła, potem trzba o każde kilo strasznie walczyć, u mnie klata wyglądała tak: w pierwszychy 2 tyg 37 na serie, po 3 tyg doszedłem do 52 i macham tym już ponad miesiac i powolutku idzie, jedynie masa idzie szybciej..

 

Kaeres ile ćwiczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam, nieco ponad miesiac.

Ile biore na klate wole nie pisac bo smiech :]

Cos mi sie z lewa reka stalo (przy cwwiczeniu na triceps) i nie moge ciezaru wziac normalnego. Musze ta reke rozcwiczyc (chyba scieglo nadwyrezylem - nic nie boli ale normalnie brak mocy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na mnie też padło - niedługo pewnie zacznę odwiedzać siłownię - narazie chcę z miesiąc w domu poćwiczyć, żeby rozruszać i wtępnie wzmocnić mięśnie - żebym po pierwszych poważnych ćwiczeniach nie powiedział dziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na mnie też padło - niedługo pewnie zacznę odwiedzać siłownię - narazie chcę z miesiąc w domu poćwiczyć, żeby rozruszać i wtępnie wzmocnić mięśnie - żebym po pierwszych poważnych ćwiczeniach nie powiedział dziękuję...

Lepiej idz, szkoda czasu na te cwiczenia domowe, ktore defacto robi sie od niechcenia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej idz, szkoda czasu na te cwiczenia domowe, ktore defacto robi sie od niechcenia :]

ja tez radze isc na silke odrazu :) ja po pierwszym tygodniu mialem takie zakwasy ze musialem 1-2 treningi darowac sobie bo poprostu nie moglem ruszac rekoma :D pozniej juz tak uciazliwych zakwasow nie mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie chodze na fitness, nie taki dla babek tylko bardziej wyczerpujacy. ;] Leci jakies disco w tle i trzeba wykonywac cwiczenia w rytm. Do dyspozycji jest gryf, hantelki, steper, maty itp. Zajecia trwaja ok 70' i trening trwa praktycznie non stop, no moze sa 30'' odpoczynki.

W domku klade sie na wyrku, biore 2 ciezarki po 5kb i cwicze rozpietosciowki czy jak to sie tam nazywa (100 szt. x2). Pakuje tylko dla dobrego samopoczucia i zdrowego wygladu. ;]

Ogolnie w domu cwicze od kilku lat, czego efektem jest plaski brzuch, minimalne ilosci tluszczy (chyba niezbedne do zycia ;]). Forme trzeba utrzymac, bo jak sie czlowiek zaniedba to juz ciezkow wrocic do pierwotnego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam, nieco ponad miesiac.

Ile biore na klate wole nie pisac bo smiech :]

Cos mi sie z lewa reka stalo (przy cwwiczeniu na triceps) i nie moge ciezaru wziac normalnego. Musze ta reke rozcwiczyc (chyba scieglo nadwyrezylem - nic nie boli ale normalnie brak mocy).

nie wiem do kogo tam piłes z tymi mutantami ale ja pisalem ze bralem 3tyg temu 45kg a teeraz walnelem 60kg... jak nie wierzysz to twoj problem

ale nie rób zamiechy w tym topicu .. bo kto pisze bajki to odrazu widac i takich sie ignoruje ..

a jak chcesz sie czepiac to idz gdzies indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Ty jestes byk wiec siedze cicho.

Mowie ogolnie bo czytam watek i do tego wniosku doszedlem.

nie trzeba czytac wątku zeby wiedziec ze niektórzy sobie wkrecaja ..

jak ja patrze jak niektórzy na siłowni cwicza .. to z poprawnoscia techniczna nie ma to nic wspolnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba czytac wątku zeby wiedziec ze niektórzy sobie wkrecaja ..

jak ja patrze jak niektórzy na siłowni cwicza .. to z poprawnoscia techniczna nie ma to nic wspolnego

Hehe, wczoraj bylem na silce i byl taki maly chuderlawy chopaczek.

Patrze, bierze na triceps wiecej ode mnie (cwiczenie stojac przed wyciagiem ciagnie sie wyciag w dol - nie wazne zreszta).

Prawie umarlem ze wstydu ale gdy zobaczylem jak on wykonuje to cwiczenie to juz wsyzstko wiedzialem.

Kolega nie mogl wytrzymac i mowi mu, wez czleku zjedz z ciezarem i rob do porzadku. Juz nie podszedl do wyciagu :)

A na klatke wala tez wiecej ode mnie tylko, ze machaja tym jak cepem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...