Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Popularność tematu rośnie- dużo nowych twarzy (ekhm... avatarów) widzę. I dobrze. Tylko się nie zniechęcać- zasada jest znana- na początku pakowania "rośnie się w oczach" po czym następuje stagnacja... i albo się człowiek zaprze i będzie brał większe ciężary (asekuracja wskazana) albo "spocznie na laurach" i zarośnie tłuszczem ;-).

 

Proximo -> bardzo ładnie. Na zębate coś robisz czy same tak wylazły? Jeśli masz możliwość zeskanuj i zamieść (duża rozdziałka) plis te dwa obrazki z rozryskami mięśni co to je masz na ścianie.

 

Chaosowi (i innym nie wymienionym z nicka) zaś gratujuję postępów- mam nadzieję, że przejdziecie pomyślnie próbę stagnacji :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popularność tematu rośnie- dużo nowych twarzy (ekhm... avatarów) widzę. I dobrze. Tylko się nie zniechęcać- zasada jest znana- na początku pakowania "rośnie się w oczach" po czym następuje stagnacja... i albo się człowiek zaprze i będzie brał większe ciężary (asekuracja wskazana) albo "spocznie na laurach" i zarośnie tłuszczem ;-).

 

Proximo -> bardzo ładnie. Na zębate coś robisz czy same tak wylazły? Jeśli masz możliwość zeskanuj i zamieść (duża rozdziałka) plis te dwa obrazki z rozryskami mięśni co to je masz na ścianie.

 

Chaosowi (i innym nie wymienionym z nicka) zaś gratujuję postępów- mam nadzieję, że przejdziecie pomyślnie próbę stagnacji :-).

mechlin ... co do takich obrazkow to na silce mam ich od groma .. next time jak wezme aparat to ci pocykam foty tych obrazów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!n

 

Dzieki za komentarz

Brzucha nie robie w ogole. Zebate akurat zawsze ladnie bylo widac u mnie.

A co do obrazkow to raczej nie uda sie bo to jest silownia znajomego i dojezdzam do niej kawal drogi :) ale widze ze chaos mnie wyreczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja np zszedlem z 7.5 na rozpietki na 5kg a modlitewnik z 10 na strone na ok 6 :D wole zrobic wszystkie dokladnie niz potem sobie barkami i cala reszta pomagac ;]

 

ps co do brzucha mozna nawet w tydzien zjechac z 5cm ale za pierwszym razem styknie zeby ktos byl szczuply a jak sie miesnie napna to juz ma postep ;) ale potem wszystko wraca do normy ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy na mięśnie międzyżebrowe są jakieś oddzielne ćwiczenia? Czy wyrabia sie je "przy okazji" cwiczen miesni prostych i skosnych brzucha?Byłbym wdzieczny za przykłady cwiczen, tylko niestety nie mam dostepu do wyciągu i nie wiem czy da sie bez niego efektywnie pocwiczyc na te miesnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaosowi (i innym nie wymienionym z nicka) zaś gratujuję postępów- mam nadzieję, że przejdziecie pomyślnie próbę stagnacji :-).

Mistrzu powiedz jeszcze mniej więcej po jakim czasie to następuje?

i jak 'sie nie dać' ; ]

narazie rosne w oczach i sie boje ze mi sie około wakacji odechce.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hinco poczujesz kiedy już do sztangi ciężko będzie dołożyć chociaż 2kg a łapa gdzieś przez miesiąc nic nie urośnie ;) taki okres mi trwał chyba z 3miechy później zaczeło powoli, powoli ruszać do przodu :D powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Moze mi doradzicie... Cały czas robie trening na mase i siłe - 3x w tygodniu po około 2-3 godz, dwie partie duzymi cięzarami. Masy mi przybyło ( obecnie 86kg ), ale niestety nigdzie jej nie widać... No, może na brzuchu mi troche przybyło :P Kumple na siłce ważą często po 10kg mniej, a wyglądają o niebo lepiej niz ja i nie zawsze jest to efekt działania supli. Kilku z nich doradza mi żebym zmienił trening na taki w którym ćwicze codziennie, ale nie długo i tylko jedną partie mięśni, dzięki czamu wyrzeźbie i uwidocznie to co mam. Podoba mi się nawet ten pomysł, ale niestety druga grupa odradza mi taki trening, bo ponoć spale mięsnie :| No i teraz kogo słuchać ? Ćwicząc jednego dnia np. nogi, a drugiego biceps nie przemęcze chyba ani jednego ani drugiego, nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do niedowierzania to normalne, ze jak ktos zaczyna ćwczyć konkretnie to przez pewien czas ma duże skoki ciężaru ,aż nadejdzie stagnacja :P ( mówie o klatce szczególnie) chodzi tu o przyzwyczajenie mięśni do ciężaru.... To nic niezwykłego jak ktos przez tydzień wypchnie 5kg więcej na prostej (zdażało sie i po prawie 10, 'na sucho' oczywiście :P)

 

Hehe... to nawet dobre jest bo ma się motywacje wtedy :D

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Moze mi doradzicie... Cały czas robie trening na mase i siłe - 3x w tygodniu po około 2-3 godz, dwie partie duzymi cięzarami. Masy mi przybyło ( obecnie 86kg ), ale niestety nigdzie jej nie widać... No, może na brzuchu mi troche przybyło :P Kumple na siłce ważą często po 10kg mniej, a wyglądają o niebo lepiej niz ja i nie zawsze jest to efekt działania supli. Kilku z nich doradza mi żebym zmienił trening na taki w którym ćwicze codziennie, ale nie długo i tylko jedną partie mięśni, dzięki czamu wyrzeźbie i uwidocznie to co mam. Podoba mi się nawet ten pomysł, ale niestety druga grupa odradza mi taki trening, bo ponoć spale mięsnie :| No i teraz kogo słuchać ? Ćwicząc jednego dnia np. nogi, a drugiego biceps nie przemęcze chyba ani jednego ani drugiego, nie ?

trening max 1,5 h ..

jak masz czas, codziennie jedna partia wydaje mi sie być ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu powiedz jeszcze mniej więcej po jakim czasie to następuje?

i jak 'sie nie dać' ; ]

narazie rosne w oczach i sie boje ze mi sie około wakacji odechce.. ;/

najczęściej to następuje jak weźmiesz setke B) (tylko nie tą u cioci na imieninach :D)

do 100 kg idzie wszystko w miare systematycznie w górę - ciągle coś można dorzucić ale po 100 kg każdy następny kg wydaje się być wielkim ciężarem :)

ja jutro mam zamiar wziąć 108-110 :D ale będzie ciężko bo stanąłem z siłą na 106kg rekord i 78kg na serie.

 

Właśnie w okolicach wakacji większości się odechciewa :D z różnych powodów - grunt to nie upaść do końca bo później idziesz w październiku na siłkę i odziwo ciężar, którym kiedyś mogłeś trikola ćwiczyć (na wąskim uchwycie) zabija cie w normalnym ćwiczeniu klatki :blink:

 

"jak sie nie dać?"

 

To chyba raczej nieuniknione :twisted:

oby tylko jak najpóźiej cie to dopadło - a jeśli już dopadnie to nie poddawać się ;)

Ważne też jest żeby na siłę zmieniać czasem ciężar na większy - najlepiej jeszcze gdy jest ktoś do asekuracji -żeby móć spokojnie wykonywać ćwiczenia - bez wygibasów na ławce :) Czesem też dobrze jest sobie zrobić przerwę - tydzień,dwa, a nawet miesiąc - w zależności od organizmu :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Bardzo smieszne.... Ja od przynajmniej 3 miesięcy nie moge 85kg przebić :P Raz tylko dalem rade 87, ale to juz byla masakra i potem przez 2 tygodnie 80 nie moglem podniesc ;[ Grrrr.....

No to wszystko jeszcze przed tobą :wink:

 

spoko spoko :D w sumie to ja też miałem stopa na 80tce kiedyś ;)

ale to dlatego że jak wzialem to przestałem ćwiczyć :-P

Nie poddawaj się tyle ci powiem! :D

a - no i może byś tak sobie pare dni odpoczynku podarował? czasem to naprawdę pomaga.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres jesli wziales krede na start bez zadnego przygotowania , chodzi mi tutaj o jakis czas na silowni to mysle ze duzo Ci to nie da.

Napisalem, ze chodze na silke ponad miesiac, a keratyne wsuwam dopiero tydzien.

Troszke miesnie juz rozgrzalem :]

Dziekuje za czuja :]

Jakbys mial jeszcze jakies rady to bardzo prosze bo jestem otwarty na uwagi od lepszych.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja doszlem do 21 dnia max

;]

mój rekord to bodajże 6 czy 8 dni B)

Kaeres daje ci max 10 dni :D ... nie żebym w ciebie nie wierzył :wink:

 

ps.

... no i poszło dzisiaj 109kg na płaskiej :) ale cięzko było oj ciężko... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tych waszych diet... generalnie nie mam .. ale pozbylem sie starych nawykow

 

- wpierdzielam zwykle jakis chleb razowy z szynka (wczesniej z serem zoltym ale on tlusty .. a w dzisiejszych czasach szynka i ser prawie ta sama cena :/)

 

- jak chce cos na szybko to zamiast zupki chinskiej wciagam kisiel (same weglowodany zero tluszczu)

 

- na obiad

a ) jakis ryz z sosem (zwykle 2 woreczki ryzu i polkilowy sosik - mniamciu)

b ) jajecznica: 2 kielbaski, glowka cebuli, 5-7 jajek

c ) jakas kiełbase usmaże ;] (ale stara sie unikac tluszczu)

 

- na kolacje to albo ser bialy ze smietana .. albo to co na sniadanko chlebek z jakims miechem ...

 

wczenisje jadlem inaczej i teraz od samej zmiany jedzenia chudne i spalam tluszcz a coraz lepiej widac miesnie ;]

 

 

a tu macie mala fotke jak sobie dzis rozruszalem troche barki bo po imprezie na sile ni chce mi sie isc ;] jutro pojde

http://members.lycos.co.uk/chaosik/silka/me4.jpg

 

btw .. po co zwykle wszyscy se cenzurujecie twarze ? boicie sie paparazzi? :P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że A6W zacząłem chyba jeden dzień później niż m!k. Wytrzymałem 8 dni- potem były jakieś dwa dni imprezowania, więc następnego dnia musiałbym zaczynać chyba od początku. Dałem sobie spokój, a trochę żałuje, bo teraz mam bardzo mało ruchu i ładnie obrastam w tłuszczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co bedzie dobre na spalenie tkanki tluszczowej?? chodzi mi o to ze po zimie mam sporo tluszczu na brzuchy i wogule, ale bez przesady. Chce to spalic tak bym mial normalny, chydy brzuch. Znalazlem cos takiego http://www.allegro.pl/item94817504_7kg_mni...e_megapack.html i czy to dziala?? Dodam ze nie chodze teraz na silownie i w najblizszym czasie nie bede. Jedynie cwiczenia w domu i sporo gram w pilke. Czy jak zjem 1 opakowanie to moge sie spodziwac widocznego efektu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie wyrzeźbiłem ale jeszcze brakuje mi troche masy zeby byc taki jak chce ;P dziewczyny ze szkoly mowią do mnie per Kulturysta :D

miło takie coś usłyszeć nie sądzicie ?? :D

Chaos gratuluje zgubienia tluszczyku ;) juz prawie dobrze jeszcze troche i bedzie ideał :D

mam zastój w klacie i nie moge targnąć wiecej niż 80 a rzadko kiedy bywam z kims na silowni,raczej sam chodze...jak moge temu zaradzic??I jakie cwiczenia sa dobre na kondycje poza bieganiem??Pale i ciezko utrzymac kondyche :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co bedzie dobre na spalenie tkanki tluszczowej?? chodzi mi o to ze po zimie mam sporo tluszczu na brzuchy i wogule, ale bez przesady. Chce to spalic tak bym mial normalny, chydy brzuch. Znalazlem cos takiego http://www.allegro.pl/item94817504_7kg_mni...e_megapack.html i czy to dziala?? Dodam ze nie chodze teraz na silownie i w najblizszym czasie nie bede. Jedynie cwiczenia w domu i sporo gram w pilke. Czy jak zjem 1 opakowanie to moge sie spodziwac widocznego efektu??

no wlasnie tez mialem pytac ... czy cos oprócz thermal pro jest jeszcze dobre na redukcje tluszczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...