Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

nie wiem miałem słaby dzień albo coś, ale czy nie uważacie za normalne, zeby wciagu tygodnia siła (chodzi o klate) spadała mi tak, ze na seriam usiałem brac 15kg mniej niz normalnie? bo dla mnei to jest absurd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta "szostka" Weidera seryjnie niezle problemy sa.

Jeszcze nie znalazlem czlowieka, ktory ja ukonczyl :]

Nie twierdze, ze bede pierwszy ale moja narzeczona na pewno.

Ma niesamowita sile woli jezeli chodzi o takie sprawy i zniesie wiecej ode mnie (szkoda, ze palenie rzucic nie moze).

Ja pewnie sie bede tlumaczyl tym, ze chodze na silke i nie mam juz sily :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem miałem słaby dzień albo coś, ale czy nie uważacie za normalne, zeby wciagu tygodnia siła (chodzi o klate) spadała mi tak, ze na seriam usiałem brac 15kg mniej niz normalnie? bo dla mnei to jest absurd

Jak probowales wczesniej na max brac to moze być... Strasznie siła spada po takich większych próbach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Jak probowales wczesniej na max brac to moze być... Strasznie siła spada po takich większych próbach.

włąsnie w tmy problem, że nie poprostu brałem 55 i tyle, a tu pyk z 40 sie meczyłem, neiwiem, chyba jednak gorszy dzien był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta "szostka" Weidera seryjnie niezle problemy sa.

Jeszcze nie znalazlem czlowieka, ktory ja ukonczyl :]

Nie twierdze, ze bede pierwszy ale moja narzeczona na pewno.

Ma niesamowita sile woli jezeli chodzi o takie sprawy i zniesie wiecej ode mnie (szkoda, ze palenie rzucic nie moze).

Ja pewnie sie bede tlumaczyl tym, ze chodze na silke i nie mam juz sily :]

Chyba dojechałem do 35 dnia i odpuscilem ale tylko z jednego powodu:

Ćwiczenia mnie juz nie meczyly wiec nie widzialem sensu kontynuowania..

Przezucilem sie na cos innego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dojechałem do 35 dnia i odpuscilem ale tylko z jednego powodu:

Ćwiczenia mnie juz nie meczyly wiec nie widzialem sensu kontynuowania..

Przezucilem sie na cos innego..

Wiec nadal nie znam nikogo kto dojechal do 42 dnia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja bym powiedział, że jesli mechlika to juz nie maczyło, to tak jak on, nie potrzebnei to dalej kontynuowac, ale i tka pewnie dosc duzo te 35 dni zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wmiekłem .. po prostu robilem to przez 3 ostatnie tygodnie wrzesnia .. a potem przeprowadzki do akademika itp ... i jakos nie bylo jak ...

ale tak jak mechlik napisal.. jak sie czlowiek przyzwyczai to juz go nie meczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec nadal nie znam nikogo kto dojechal do 42 dnia :]

Ja skończyłem weidera i dwóch moich kumpli ;] .

 

Teraz wszedłem do tego tematu w poszukiwaniu tych drugich ćwiczeń. (edit: powinniście zrobić FAQ bo ciężko jest przekopywać cały wątek w poszukiwaniu ABS - strona 71 (albo 70) :) - Zaraz sobie zobaczę czy one mają sens czy może przedłużyć weidera :> np.

 

43dzień : 3serie : 28powtórzeń

44dzień : 3serie : 28powtórzeń

[...]

47dzień : 3serie : 30powtórzeń

 

itp. itp. Jest sens :> ? czy zaczynać te drugie ćwiczenia ?

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!n tak jak obiecalem:

2068687[/snapback]

t3

reszta raczej jest beznadziejna:)

myslisz o tym?

http://suple.us/index.php?cmd=2&id=146

 

juz lepiej brac chyba

http://suple.us/index.php?cmd=2&id=412?

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zapytam. Nie bijcie.

 

Mam na siłowni urządzenie, hmm. Atlas? ;]

 

O takie coś:

 

Dołączona grafika

 

 

Jak widzicie. Po lewej stronie jest siedzenie i kawałek blachy. Można odpychać ją nogami.

 

Dzisiaj przysiadłem sobie przy tym, ustawiłem max. obciazenie czyli 150KG i ku memu zdumieniu zrobiłem z pare powtorzen.

 

To dobrze czy zle? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezultaty będą, ale bez diety i aerobów całego tłuszczu się nie pozbędziesz

No dokładnie , spalanie tłuszczu to inna działka niż 6W. Weider Ci tylko wyrobi mięśnie brzucha i jak spalisz tłuszcz to będziesz mieć "kaloryfer" :P . Teraz się ciepło robi - biegaj :] najprzyjemniejsza i najłatwiejsza metoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram duzo w pilke i jem roznie. Czasem przez caly dzien jem tylko rano jakies platki i wieczorem kanapki ale czasem potrafie z kumplem walnac po 2 kebeby i do tego w domu cos walnac :D Teraz bede duzo gral w noge i mniej jadl to moze cos z tego bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zapytam. Nie bijcie.

Mam na siłowni urządzenie, hmm. Atlas? ;]

 

Dzisiaj przysiadłem sobie przy tym, ustawiłem max. obciazenie czyli 150KG i ku memu zdumieniu zrobiłem z pare powtorzen.

 

To dobrze czy zle? ;]

na pewno nie źle :razz:

ale z tymi ciężarami na atlasie nie ma się co też nadto rajcować bo co innego wypchnąć np na klatke 100 na atlasie a co innego na płaskiej ławeczce z 100 na gryfie :) ale to pewnie wiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszym spalaczem tluszczu sa aeroby i dieta

 

potem idzie w ruch therma pro i dodatkiem jest t3

 

takie polaczenie gwarantuje naprawde niesamowite rezultaty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nicko ja nie lubie jak koleżankami mnie macają i mówią pakier czy coś :/ jak zdejme bluze i w zwykłej koszulce śmigam to już jakoś oh i ahy to jest najgorsze w tym sporcie ludzie myślą że jak się troche skompo ubierzesz to tylko po to żeby wyeksponować swoje bicepsy :/ :blink:

 

chaos: siłka miodzio aż Ci zazdrosze wielki bym był mając partnera do ćwiczeń i taką siłke hehe :D

 

ma pytanie propo schudnięcia właśnie na brzuszku :) planuje nabrać troche masy na cycki ale chcesz schudnać w brzuchu (niemam żadnego sadełka tylko jakaś taka flakowata skóra która chce zgubić żeby wyeksponować jeszcze bardziej kratke hehe) i właśnie jak to zrobić? jem dobrze, żadnych słodyczy(postanowienie na post) teraz niemoge niestety chodzić na siłke jedynie basen około 3xw tygodniu, jak zastosuje diety boje się że strace na obwodach itp ;) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to mówi tylko jedna dziewczyna,kolezanka tej ktora mi sie podoba :wub: :rolleyes: pozatym nie chodzę skąpo ubrany B) tylko ide sobie normalnie w sweterku albo w koszulce long-sleeve a ona do mnie ze kulturysta :wink: po takim wysilku na silce dobrze ze chociaz ktos to zauwaza :wink:

i powiem nigdy nie widziała mnie dziewczyna bez koszulki :lol: no ale jeszcze czas pokaże B)

 

a ja nie moge sie wybrac na silke bo nie mam kasy,to jest najgorsze...chyba wezme z kasy odkladanej na bloczek na gpu :legal: :sad:

nie wiem kiedy mi sie w koncu uda kupic ten blok :ph34r:

jutro ide na siłke :gitarzysta2:

a Chaos dzieki za te obrazki,tylko szkoda ze ten flesz :-| sobie wydrukuje i powiesze w pokoju :lol:

a i mam jeszcze pytanie do Ciebie Chaosie,ile razy sie teraz podciagasz??po schudnieciu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem nigdy nie widziała mnie dziewczyna bez koszulki :lol: no ale jeszcze czas pokaże B)

to szkoda ... :lol:

 

a i mam jeszcze pytanie do Ciebie Chaosie,ile razy sie teraz podciagasz??po schudnieciu??

raz albo 2 ;]

silka na maxa .. nie ma po niej sily :P

ale na wyciagu na 2 ostatnie serie lece 45 i 50kg (te 50 kilo to juz mnie prawie podnosi do góry :o)

 

a pozatym ja nie schudlem .. tylko tluszcz amienilem na miesnie ;]

waze nadal tyle samo prawie ... roznica 2kg max

 

to jest najgorsze w tym sporcie ludzie myślą że jak się troche skompo ubierzesz to tylko po to żeby wyeksponować swoje bicepsy :/ :blink:

 

chaos: siłka miodzio aż Ci zazdrosze wielki bym był mając partnera do ćwiczeń i taką siłke hehe :D

hehe jak ja zaloze bezrękawnik to mi niektórzy mowia ze dziarami szpanuje .. ale mam to w D..

 

a silka owszem nie jest zla ... za 40zl na rok ;] to wypas ... tyle ze max na niej moze byc 10 osób .. i czasem trzeba czekac zeby wejsc ... no i czasem tez trzeba poczekac zeby sie dopchac do danego przyrzadu

 

ide spac .. bo wlasnie wrócilem z imprezy i troche se wypilem ... padam na pysk .. tym bardziej ze dzis robilem plecy i trica ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobie rzezbe to na golasa bede chodzil po miescie;]

 

niech ludzie widza ze ciezka prace w to wlozylem hahaha + wiekszosc ze sterydziaz

ale jak to powiedzial Chaos "mam to w d"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img150.imageshack.us/my.php?image=dsc025729rb.jpg plecki moje marne :D

 

http://img150.imageshack.us/my.php?image=dsc025744ba.jpg z leciutką spinką brzucha, na focie widać że troche zarosłem skórką :D a pod tym co nie co jest :) pozdro

 

ps. foty marne bo niemiał mi kto aparatu trzymać i dopiero wstałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...