Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

xor mu chodzi o wiek :mur: ja mam lat 17 jak kogoś to interesuje ;) (foty strona wcześniej)

 

edit. ponawiam pytanie tylko qbass myślisz że w ile można osiągnąć coś takiego jak ja?

Edytowane przez quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xor mu chodzi o wiek :mur: ja mam lat 17 jak kogoś to interesuje ;) (foty strona wcześniej)

 

edit. ponawiam pytanie tylko qbass myślisz że w ile można osiągnąć coś takiego jak ja?

'nie widze nic nadzwyczajnego' - to ma jednoznaczna wymowe Edytowane przez xor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

A potrafisz czytac ? Pisze ze 2 miesiace chodze na silownie, dziwne to by bylo gdyby bylo cos nadzwyczajnego widac.

Po jakiemu ja piszę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 16 lat, 1.75 wzrostu, waze 72 kg, zacząłem chodzic na siłownie, jednym słowme jestem troche za gruby niz bym chciał co byscie polecili zeby zrzucic tluszcz, i nabrać rzeżby ? ja byslalem zeby pocwiczyc teraz 2 -3 miechy na sucho, i kupic potem HMB + ew. l-karnityne. co myslicie o czyms takim ? prosze o rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze przestaniecie sie bezsensownie sprzeczac i wrócimy na normalna dyskusje?

bo przejade sie do kazdego z mechlinem i pogodzimy ;] :P

A mozecie przyjechac - rzut beretem jest browar Zywca, to i bedzie sie czym godzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos juz tak nie strasz ;D bo Ciebie bym rozwalił sam xD

bylem u kumpla na silce ten 20 lat na karku silka w domu od zawsze,cwiczy caly czas z max tygodniowymi przerwami ale jak ja widzialem jego technike to pozal sie boze :o biceps ma mały,a klatka tez nie najlepiej bo co to jest 50kg na serie w tym wieku :)

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok napisze to co napisalem na "niby" sportowych forach gdzie nikt nie umie mi odpowiedziec na pytania

 

a wiec najpierw to:

 

witam

wlasciwie to nie wiem do jakiego dzialu to dac ale mysle ze tutaj bedzie najlepiej

 

no wiec po 3 latach robienia masy zamierzam wkoncu zabrac sie za rzezbe

kupione mam juz t-3 i thermal pro do tego zamierzam dokupic bialko

ok przejdzmy do tego co ze mnie jest

wzrost 191cm

waga 108kg

 

dieta: ile tluszczy, bialka, wegla na kg ciala?? a moze ktos by podal przykladowa diete:)

 

cwiczenia na silowni: ile serii ile powtorzen ile cwiczen?? zamierzam 5 raz w tygodniu chodzic

 

aeroby: bieganie, teraz mam pytanie: czy mozna biegac po silowni czy raczej przed?? wiem ze najlepiej z rana ale niestety obowiazki mam podczas tej pory dnia:/, ile razy w tygodniu?

 

suple: podalem wyzej co mam, jak brac je? wliczajac w to aeroby a moze jeszcze cos dokupic??

 

PS zamierzam a6w robic

 

potem po samoistnym ukladaniu planu dotarlem do tego:

 

co do treningu to obwodowy

od 15 do 25 powtorzen w 4 seriach

na poczatku jedno cwiczenie na dana grupe miesni, potem jak dobrze bedzie szlo zwiekszyc do dwoch. Po treningu aeroby, czyli bieganie do 45 minut. Taki trening 5 razy w tygodniu.

 

Co do diety hmmm 3gr bialka, 2gr wegla, tluszczu min. Suplementacja:

t-3 3-4 tabletki dzienie w trakcie posilkow

thermal: jedna przed sniadaniem, jedna przed obiadem...potem mozna zwiekszysc...

 

jestem zupelnie zielony w tym wiec prawdopodobnie duzo rzeczy zle podalem:)

 

a na koniec to:

 

mysle ze co dany trening roznie podchodzic

oczywiscie na poczatku od najwiekszych a potem schodzic do najmniejszych

np w 1 dzien klata, plecy, barki,nozki, lapki

w 2 dzien plecy, klata, nozki, barki, lapki

 

oczywiscie w kazdy dzien inne cwiczenia, zapobiegnie to znuzeniu i nie przyzwyczaji miesni do jednego typu cwiczen

 

wydaje mi sie ze bedzie to odpowiednie:)

 

Najbardziej mi zalezy zeby wkoncu ktos mi powiedzial z ta dieta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos juz tak nie strasz ;D bo Ciebie bym rozwalił sam xD

bylem u kumpla na silce ten 20 lat na karku silka w domu od zawsze,cwiczy caly czas z max tygodniowymi przerwami ale jak ja widzialem jego technike to pozal sie boze :o biceps ma mały,a klatka tez nie najlepiej bo co to jest 50kg na serie w tym wieku :)

Ja mam 27 wiosen, a na klate biore 50kg tak z 15 razy, 70kg biore tylko 6-7... wiec no, bez takich mi tu, droga mlodziezy !

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

mam 16 lat, 1.75 wzrostu, waze 72 kg, zacząłem chodzic na siłownie, jednym słowme jestem troche za gruby niz bym chciał co byscie polecili zeby zrzucic tluszcz, i nabrać rzeżby ? ja byslalem zeby pocwiczyc teraz 2 -3 miechy na sucho, i kupic potem HMB + ew. l-karnityne. co myslicie o czyms takim ? prosze o rady

W twoim wieku to bałbym się cokolwiek robić, przede wszystkim nie chodzić na siłownię. Wagę masz dobrą, dobraną do wzrostu, zresztą przyda ci się ewentualny zapas jak nieco dorośniesz, wtedy będzie co miał tłuszczyk budować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D to jestem mlodszy o ponad 10 lat i silniejszy :o :o cwicz cwicz jeszcze urosniesz ;)

Jezeli takimi kategoriami sie kierujesz to ja Ci powiem jaki Ty jestes leszcz.

Pudzian w wieku 16 lat na klate wyciskal 160kg.

Wiec moze przymkniesz niedoswiadczona buzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli takimi kategoriami sie kierujesz to ja Ci powiem jaki Ty jestes leszcz.

Pudzian w wieku 16 lat na klate wyciskal 160kg.

Wiec moze przymkniesz niedoswiadczona buzie ?

Może i masz racje, ale niezapominaj że to najsilniejszy człowieczek na świecie-jeszcze :wink:,a swoją drogą to pewnie w wieku 16lat ważył ok 90kg ,może nawet więcej.

Przy okazji też się pochwale swoimi osiągami

waga 65kg przy wzroście 170cm

wyciskanie -ławka płaska 125 kg rekord,akualnie 120kg w minony poniedzałek :wink:

wyciskanie zza karku (bary) 88 kg

Wymiary ; łapka 39cm,klata 113cm,pas 78cm

 

Foty będą jak tylko DSC-W5 wróci z gwary ,czyli na dniach

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to jest to co mnie boli :D Ktoś wazy 65 i wyciska prawie 150% tego co wazy, a ja ledwo 105% daje :P Ech :D Ćwiczyc, ćwiczyć, Ćwiczyć ! Dzisiaj bary mam do zrobienia... Aaa, musze sie tez pochwalic ze wczoraj 80kg 8 razy poszło bez większych problemów... Zostawiam sobie rezerwe i za tydzien proboje 90 kg przynajmniej raz podniesc... Jeeeee badi !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje, ale niezapominaj że to najsilniejszy człowieczek na świecie-jeszcze :wink:,a swoją drogą to pewnie w wieku 16lat ważył ok 90kg ,może nawet więcej.

Przy okazji też się pochwale swoimi osiągami

waga 65kg przy wzroście 170cm

wyciskanie -ławka płaska 125 kg rekord,akualnie 120kg w minony poniedzałek :wink:

wyciskanie zza karku (bary) 88 kg

Wymiary ; łapka 39cm,klata 113cm,pas 78cm

Wow.... toz to prawie 200% wagi na klate :D

 

Ja musze się zadowolić moimi 133% i póki co narazie wiecej nie bedzie bo musze wytrzymałość poprawić...

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzuch- zapomniałem napiąć. Tu po pompie:

 

Dołączona grafika

 

Ostatnio poważnie katowałem brzucho w ferie. Teraz znów wziąłem go na warsztat- każdy trening kończę trzema ćwiczeniami po trzy serie (pon, śr, piąt) a w sobotę poświęcam mu pół treningu- 5 ćwiczeń po 4 serie.

 

Wymiary- nie wiem- nie mierzę. Przestałem rosnąć- przestałem się mierzyć ;-).

Biko około 42, może 43 (po pompie pewnie więcej). Klata- nie mam pojęcia. Wzrost i waga 182cm/85kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczalem szostke weidera, jestem dopiero w pierwszym dni(mozna powiedziec ze w drugim ale mialem przerwe i zaczalem na nowo) i powiem ze cwiczenia mecza. Najbardziej boli mnie szyja i miesnie brzucha ale te na gorze, dolne wogule mnie nie bola. Cos jest nie tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli takimi kategoriami sie kierujesz to ja Ci powiem jaki Ty jestes leszcz.

Pudzian w wieku 16 lat na klate wyciskal 160kg.

Wiec moze przymkniesz niedoswiadczona buzie ?

Nie wierze w 160kg i 16 lat...conajwyzej 120...pozatym doswiadczenia mi nie brakuje,mamy doswiadczonych ludzi na silce i ucze sie od nich i to sporo,czytam na kilku forach

 

@ Gemmy wymiary mam lekko mniejsze tzn 38 lapka 108 klatka pas 76 i za nic nie wezme powyzej 100kg...

 

@ a ile bierzesz na nogi?? Moja seria to 4x20 powtorzen 180kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...