Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

a tam gadasz... podstawa to solidnie cwiczyc i sie nie obżerac ..

 

dieta tylko na rzezbe idealna

Mnie właśnie o idealną rzeźbę chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki po 2 miesiącach ćwiczeń ;) śmiać się jak ktoś chce :P ale każdy jakoś zaczynał :wink:

 

przedramiona (starsznie mi kable powychodziły jak dodałem NO boster do suplementacji) :

http://img205.imageshack.us/img205/7830/img076pk1.jpg

http://img167.imageshack.us/img167/1287/img077rz9.jpg

http://img201.imageshack.us/img201/9724/img084pr6.jpg

 

łapka (33cm bez pompy):

http://img205.imageshack.us/img205/980/img079no0.jpg

 

plecki:

http://img205.imageshack.us/img205/2424/img081xv0.jpg

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem luks, ja wyglądam lepiej od ciebie, a nie trenuję intensywnie i nie biorę żadnych suplemenciaków. Lepiej skup się na diecie i popracuj nad planem ćwiczeń zamiast wpierniczać te chemikalia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem luks, ja wyglądam lepiej od ciebie, a nie trenuję intensywnie i nie biorę żadnych suplemenciaków. Lepiej skup się na diecie i popracuj nad planem ćwiczeń zamiast wpierniczać te chemikalia.

To powiedz mi ile ćwiczysz i od czego zaczynałeś ;] i wtedy można porównywać :P

 

Łap mase :) sucho bardzo.

 

Musze poczytac dobrze o No-boosterach bo chce sprobowac :)

Łapie, łapie :) Narazie 64 ==> 68 i walcze dalej :P Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

panowie nie rozumiem was...przeciez to ze ktos stosuje suplementy to tylko i wylacznie jego sprawa,jesli wasze zdanie jest inne niz luksa_pl to nie znaczy ze nalezy zaraz krytykowac ,poprostu jego wybor i tyle a te ciagle teksty ze ma przestac wcinac te chemikalia itp to juz chyba wiekszosci obrzydly

Tak wiec raczej skupmy sie na cwiczeniach i zwiazanych z tym problemach niz rozwazaniem kogos prywatnego zycia

 

ps.swoja droga wiekszosc osob tutaj zapewne pali i od piwka nie stroni jak zauwazylem ,ja jednak jestem abstynentem i jednym i drugim i choc uwazam ze tyton i alkochol jest dla ludzi slabych i zapewne z problemami to jednak nie krytykuje ich tutaj, bo to ich zycie -amen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami okazyjnie w weekendy pije piwko, w akadmiku sie nie da trzymac daleko od % wiec piwko jest raz czy dwa w tygodniu, czasami rzadziej powstrzymuje sie, a wieksza impreza raz czy dwa razy na miesiac.

 

Trzeba wiedziec co i kiedy zaczac brac. Tyle odemnie na ten temat.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo to moje paliwo ! :D Nie ma jak zimny browar po ciężkim treningu !

A tak poważnie to startuje znowu z a6w...

Który to już raz ? Nieważne... :D

Zastanawiam się co jeszcze oprócz tego moge robić w domowych warunkach i ze złamaną ręką... Wspięcia może, jakieś przysiady... A może by się porozciągać troche ? Znacie jakieś cwiczenia, których celem było by przygotowanie mięśni i stawów do zrobienia szpagatu ? :D Ponoć to nie takie trudne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie rozumiem was...przeciez to ze ktos stosuje suplementy to tylko i wylacznie jego sprawa,jesli wasze zdanie jest inne niz luksa_pl to nie znaczy ze nalezy zaraz krytykowac ,poprostu jego wybor i tyle a te ciagle teksty ze ma przestac wcinac te chemikalia itp to juz chyba wiekszosci obrzydly

Tak wiec raczej skupmy sie na cwiczeniach i zwiazanych z tym problemach niz rozwazaniem kogos prywatnego zycia

 

ps.swoja droga wiekszosc osob tutaj zapewne pali i od piwka nie stroni jak zauwazylem ,ja jednak jestem abstynentem i jednym i drugim i choc uwazam ze tyton i alkochol jest dla ludzi slabych i zapewne z problemami to jednak nie krytykuje ich tutaj, bo to ich zycie -amen :)

Ale lepsze efekty uzyska nie korzystajac z suplementów, może nie tak szybko, ale przynajmniej nie będzie mieć problemów ze zdrowiem za jakiś czas.

 

P.S: Nie palę, czasami piję jedno piwko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede musial cos zaplikowac sobie dodatkowego bo ostatnio na silce zaslablem.

Normalnie myslalem, ze sie pozygam taki sie slaby zrobilem.

Ledwo do domu doszedlem.

Przy kreatynie nie mialem takich problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nightstalker -> a może w związku z zaistniałą sytuacją skupisz się na ćwiczeniach nóg? Nie wiem czy w "normalnym trybie" miałeś ćwiczenia nóg- w każdym bądź razie teraz masz okazję ostro skatować uda i łydy.

 

Gdzie jest Piratez? Sześciopak miał być!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie rozumiem was...przeciez to ze ktos stosuje suplementy to tylko i wylacznie jego sprawa,jesli wasze zdanie jest inne niz luksa_pl to nie znaczy ze nalezy zaraz krytykowac ,poprostu jego wybor i tyle a te ciagle teksty ze ma przestac wcinac te chemikalia itp to juz chyba wiekszosci obrzydly

Tak wiec raczej skupmy sie na cwiczeniach i zwiazanych z tym problemach niz rozwazaniem kogos prywatnego zycia

 

ps.swoja droga wiekszosc osob tutaj zapewne pali i od piwka nie stroni jak zauwazylem ,ja jednak jestem abstynentem i jednym i drugim i choc uwazam ze tyton i alkochol jest dla ludzi slabych i zapewne z problemami to jednak nie krytykuje ich tutaj, bo to ich zycie -amen :)

no to tak jak ja mówiłem :) jego sprawa, a gladiac zawsze mądrze prawi :)

 

panowie za 7 dni kończę pracę, sezon rzucania skrzynek się powoli kończy problemy ze ścierpniętymi rękami znikneły, najgorsze bo jeszcze przynajmniej miesiąc będą boleć nadgarstki, wcale się nie dziwię bo dużo przepracowały tego lata i naprawdę kilka tysięcy ton w ciagu 2 miesięcy przedzwigneły. Czy macie jakąś sprawdzoną maść? Stosuje Ketoprom ale już mi nie pomaga ;/ Ostatnie 7 dni ale ból podczas rzucania 30 kg skrzynek jest bardzo silny głownie w nadgarstkach.

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nightstalker -> a może w związku z zaistniałą sytuacją skupisz się na ćwiczeniach nóg? Nie wiem czy w "normalnym trybie" miałeś ćwiczenia nóg- w każdym bądź razie teraz masz okazję ostro skatować uda i łydy.

 

Gdzie jest Piratez? Sześciopak miał być!

Siedzi w Krakowie, mieszka ze swoja Panna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedze w kraku

pracuje po 10h na budowie

ani schudlem ani zgrubialem

cwicze raz na ruski rok pompki

hmmm i tak wygladaja moje wakacje:)

 

tucze dziewczyne thermalem i schudla bagatela 1kg w ciagu 2tygodni;] (nic nie robi, wpieprza tone) ale wizualny postep nawet widac:) wishfull thinking hahah

 

btw jaki szesciopak?? bo sie zagubilem:>

 

edit: a ten szeciopak:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem luks, ja wyglądam lepiej od ciebie, a nie trenuję intensywnie i nie biorę żadnych suplemenciaków. Lepiej skup się na diecie i popracuj nad planem ćwiczeń zamiast wpierniczać te chemikalia.

Oczywiscie pamietamy ze istnieje takie cos jak genetyka a idac dalej tym tropem 3 typy budowy ciala ludzkiego..

 

edit: a ten szeciopak:D

No ten sam..

Gdzie go masz? ;)

 

BTW Luks, na co nam zdjecia Twoich zyl na rekach? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie pamietamy ze istnieje takie cos jak genetyka a idac dalej tym tropem 3 typy budowy ciala ludzkiego..

No ten sam..

Gdzie go masz? ;)

 

BTW Luks, na co nam zdjecia Twoich zyl na rekach? ;]

Oczywiście, genetyka warunkuje budowę ciała i jeden od "nowości" wygląda inaczej od drugiego, ale pomyśl o problemach przy używaniu suplementów - czytam często forum sfd i wnioskuję, że główne problemy to przede wszystkim problemy z penisem i zawroty głowy, wymioty itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, genetyka warunkuje budowę ciała i jeden od "nowości" wygląda inaczej od drugiego, ale pomyśl o problemach przy używaniu suplementów - czytam często forum sfd i wnioskuję, że główne problemy to przede wszystkim problemy z penisem i zawroty głowy, wymioty itp.

łokurva :ploom: Sorry ale nie mogę :lol2: Napisz to na sfd gwarantuje pojazd :D i będzie z czego się pośmiac :P

Czyli według Ciebie po kratynie pałka nie działa ;] ? Hmm a po bosterze NO to co ;p ? odpada ;] ? a ZMA pewnie powoduje martwice tkanek jamistych ;] ?

 

sorry ale masz zerowe pojecie na temat supli więc lepiej nic nie pisz jak masz pisac coś takiego ;) dokształc się i wróc :P ale jak chcesz pogadac na temat supli i kondycji mojego penisa to zapraszam na gg ;]

 

....

BTW Luks, na co nam zdjecia Twoich zyl na rekach? ;]

Napisałem w nawiasie przy zdjęciach :) Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Oczywiście, genetyka warunkuje budowę ciała i jeden od "nowości" wygląda inaczej od drugiego, ale pomyśl o problemach przy używaniu suplementów - czytam często forum sfd i wnioskuję, że główne problemy to przede wszystkim problemy z penisem i zawroty głowy, wymioty itp.

zwroce sie do sfer niebieskich i powiem..jezu!!..nie mozesz dac sobie chlopie na wstrzymanie?? przeciez takie teksty i to jeszcze zapewne zle doczytane i skomentowane przez ciebie napewno nie naucza nic ani ciebie ani innych.Moze raczej podziel sie jakimis wiadomosciami z dziedziny techniki cwiczen itp albo ostatecznie powiedz jakis kawal czy cos jesli juz musisz :mur: .. bo ile mozna pisac to samo i do tego poprostu czepiajac sie

 

ps.zacytuj mi z sfd teksty o problemach ktore opisales po uzywaniu supli!

 

ps.jutro wstawie zdjecia z cyklu jak sie cwiczy na wakacjach bez sprzetu :) :) :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przykleił nam się temacik :-).

 

Temat naszego znajomego: http://www.sfd.pl/temat283367/

Chyba "zadebiutuję" na sfd... Choć widząc tam foty zaawansowanych kulturystów odechciewa się ;-)

 

gladiac -> czekamy na obiecane wczoraj fotki.

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwroce sie do sfer niebieskich i powiem..jezu!!..nie mozesz dac sobie chlopie na wstrzymanie?? przeciez takie teksty i to jeszcze zapewne zle doczytane i skomentowane przez ciebie napewno nie naucza nic ani ciebie ani innych.Moze raczej podziel sie jakimis wiadomosciami z dziedziny techniki cwiczen itp albo ostatecznie powiedz jakis kawal czy cos jesli juz musisz :mur: .. bo ile mozna pisac to samo i do tego poprostu czepiajac sie

 

ps.zacytuj mi z sfd teksty o problemach ktore opisales po uzywaniu supli!

 

ps.jutro wstawie zdjecia z cyklu jak sie cwiczy na wakacjach bez sprzetu :) :) :)

Nie ma się z czego cieszyć, pisałem to na podstawie forum sfd.pl, czytam je codziennie i często są problemy z suplami. Ja od nich nic nie mam, bo sam bym skorzystał, niekiedy nie mam czasu, a to zawsze łatwiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Nie ma się z czego cieszyć, pisałem to na podstawie forum sfd.pl, czytam je codziennie i często są problemy z suplami. Ja od nich nic nie mam, bo sam bym skorzystał, niekiedy nie mam czasu, a to zawsze łatwiej ;)

Poprostu widze ze nie rozumiesz zwyklego przekazu pisanego,dlatego zamiast silowni proponuje ci kilka lekcji czytania ze zrozumieniem tekstu-naprawde popracuj nad tym :mur:

 

obiecane fotki

 

a oto jak sie cwiczy na wakacjach kiedy nie ma pod reka zadnych przyrzadow ;)

 

-to cwiczenie sam wymyslilem i tylko powiem ze jest potworne!!!,poprostu czujesz ogien w bicu-polecam!! :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

a tutaj troche ten tego ...jedzenie w Polsce mi nie sluzy a szczegulnie 6x lodow dziennie nie wspomninajac a pizzy :)...w koncu to wakacje ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...