Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

witam panowie, pare godz temu wróciłem z wakacji, po 3 tyg przybyło w pasie 2-3cm, ale tez i 0.5 w bicu :D

nawet na wakacjach chodziłem na siłke, na 20 dni moze byłem z 5 razy, zacząłem fbw ( bardzo dobrze na mnie działa, czuje fajną pompe na cąłym ciele) i tak o to dni tenningowe były przeplatane z dniami upojenia alkoholowego, wiem, ze z takim podejsciem duzo nie zdziałam, ale wakacje to są wakacje

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac wyglądasz hmm potężnie :) górna klata i nogi fajnie o bicu nie wspomne ;)

 

buzzy ćwicz dalej ;)

 

mechlin właśnie miałem pokazać zdjęcia tu na forum ale dzięki że to zrobiłeś :) a debiutować na sfd się niebój ja tam to zrobiłem i niejest źle :D a i jeszcze dostałem na sfd bana do poniedziałku bo każdy chciał żebym odbijał sogi i to robiłem heh :lol:

 

aktualnie napisze o swojej formie, zawsze ważyłem 87kg wczoraj się zważyłem 85kg, patrze w lustro widze flaki, wróciłem z biwaku gdzie codziennie piłem, nie ćwicze na siłce coś ponad tydzień, wesele mam za tydzień i jak narazie na siłke będe chodził troche do kumpla, ale od połowy września wszystko się zmieni... do grudnia 90kg bf 10% Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podsumuje wszystko pod koniec wrzesnia. Bo potem sobie robie przerwe.

 

Znalazlem bardzo fajny trening na brzuch a mianowicie ABS, oto link do filmiku instruktarzowego http://video.google.com/videoplay?docid=81...25313&q=abs.

 

Osoby ktore biora kreatyne radze sie zaopatrzyc w jakis zestaw witamin np. zincas fote, kiedys chyba nawet piraztes pisal ze jak zacza brac kreatyne zaczely mu sie pryszcze robic na twarzy , a to odtego (jesli to prawda) ze kreatyna wyplukuje witaminy z organizmu. Jesli to nie prawda to prosze mnie poprawic, ja u siebie to niestety zauwazylem nie duzo ale sa. Wczesniej nie mialem wogle zadnych syfow nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Osoby ktore biora kreatyne radze sie zaopatrzyc w jakis zestaw witamin np. zincas fote, kiedys chyba nawet piraztes pisal ze jak zacza brac kreatyne zaczely mu sie pryszcze robic na twarzy , a to odtego (jesli to prawda) ze kreatyna wyplukuje witaminy z organizmu. Jesli to nie prawda to prosze mnie poprawic, ja u siebie to niestety zauwazylem nie duzo ale sa. Wczesniej nie mialem wogle zadnych syfow nigdzie.

zincas forte to nie zestaw witamin tylko sam cynk, forte jest na receptę poza tym :] ale kupisz bez ;)

Kreatyna nie wypłukuje żadnych witamin ;]

Syfy nie są od kretki tylko od zmiany diety ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

syfy sie robią od dużej ilosci białka, tak samo od kreatyny, bo osłabioa ona skóre , podobno witamina e, troche obniższa poziom syfów na ciele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem bez recepty, fakt zincas to cynk ale jak kupimy filomag b6 mamy tzw. Zma apteczne :)

MGB6 wychodzi taniej ;] Na noc biore 2 tab. filomag/mgb6 zależy co mam w domu i 1 zincas forte :) Na początku mi się jakoś lepiej spało po tym :) Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac- nie ma co gadać- trzymasz formę. Pierwsza klasa.

To coś w stylu ćwiczeń izometrycznych? Czasami nie próbuj rozpierania futryny bo przy Twoim powerze może się to okazać zgubne w skutkach dla futryny ;-).

 

Buzzy- dużo pracy przed Tobą- ale najważniejsze- nie zniechęcać się.

 

edyt- krótki filmik z Arniem z 1977r:

http://www.metacafe.com/watch/143011/arnol...r_strips_on_tv/

 

edyt2 - literówka

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

wszystkim ktorzy doceniaja moje starania dziekuje za wyrazy uznania ;)

 

 

O kurcze, gladiac, wyglądasz jak sprzedawca w pewnym metalowym sklepie u mnie w mieście :P

Nie chodzi o budowe ale wygląd twarzy itp ; ]

Hinco

pomylily ci sie sklepy bo ja pracuje w obuwniczym w dziale meskim zaraz za sklepem metalowym o ktorym piszesz to pewnie tam mnie widziales ;)

 

i jeszcze cos ze smiesznych zdarzen - na jednej z mazurskich plaz idzie dwoch gosci i jeden na moj widok mowi:patrz Pudzian!!!!! , oczywiscie daleko mi do tego tytana ale milo byc tak porownany-jesli chodzi o czesc gabarytow oczywiscie ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: to od dzisiaj przydomek, minipudzian ;]

oj .. nie sadze

gdzie te mini?

 

a ja nic nie cwczie juz 3miesiace .. bo nei ma jak ..

w pracy nogi robie codziennie :P bo kilometrow natrzaskam ..

 

za to chudne sporo

musze sie zwazyc po wakacach .. bo juz pewnie mi blizej do 80 niz 90ciu ...

zeszlo mi w pasie tyle ze spodnie z [gluteus maximus] leca ...

ino ze przy moich biodrach to do sylwetki V nigdy nie dojade ..

Dołączona grafika

 

od przodu to wyglada inaczej troche wizualnie i widac ze schudlem

Dołączona grafika

rzezby nie mam ... masy tez ...

takie tam .. pf .. wymiary nie wiem czy pospadaly bo nie mierze ...

chcialem schudnac i sie udalo .. w sumie w realu to wyglada jakos lepiej ..

ale nie umiem tego uchwycic sam ustawiajac sobie aparat na 10s opuznienia i ustawiajac sie :P

szczegolnei brzuch ...

 

od października na silke .. moze to wszystko poprawie ...

 

a tu jeszcze chaos na zjezdzie w GDA

http://chaos.dracopc.com/zjazd1.jpg

http://chaos.dracopc.com/pub/image084.jpg <- tu fajnie lapki widac :P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najgorsze w kulturystyce.

Przestaniesz na kilka tygodni i normalnie schodzi powietrze jak z materaca.

Ja miałem inaczej :P

Wagowo waże 2kg mniej od początku wakacji, a rzeźba mi sie ładniejsza zrobiła, jakbym dalej chodizł :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie ciesz ;] ja tez z wakacji zadowolony ;]

wlasnie skonczylem abs z linku od qbassa i powiem, ze syci ;] w połowie cwiczenia juz wszytko piekło, polecam ;]

Mnie po wczorajszym wszystko boli :) dzisiaj koljne 8 min z ABSem :)

 

A ja całe wakacje tyram.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy Cie zlapie na gg, dlatego spytam tutaj, ten trening to codziennie :rolleyes: ?

Wiesz ja bede robil 3x w tygodniu bo codznie nie dam rady tego robic. A ja juz sie rozbujam to mysle ze codzinnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...