Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnie foty mnie nie satysfakcjonowaly ..

udalo mi sie zrobic lepsze

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

pleckow nie mam krzywych .. tylko sie napiac nie umiem

tu rowniej niec ale fota zje..ana http://chaos.dracopc.com/plecki.jpg

 

Dołączona grafika

 

i jeszcze moj tric .. ale fot zjechane ..

jak bedzie ladniejszy to postaram sie zrobic wyrazniejsze :P

Dołączona grafika

 

juz prawie 3miechy bez silki

od pazdziernika mam nadzieje wrócic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quarantino -> bardzo ładnie- super barki i triceps. A i brzucho Ci się mięśniem pocięło.

 

Chaos -> szerokości w barach Ci nie brakuje- triko i biko ładnie zarysowane.

 

Kilka filmików:

 

1. Barki- unoszenie hantli bokiem:

Dołączona grafika

KLIK

Xvid, 1.5MB.

 

2. Kaptur- unoszenie sztangi na suwnicy:

Dołączona grafika

KLIK

Xvid, 1.2MB.

 

3. Triko- ściąganie linki wyciągu podchwytem:

Dołączona grafika

KLIK

Xvid, 1.6MB.

 

Podziękowania dla Chaosa za hostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakaś różnica pomiędzy podchwytem a nachwytem ? przecież to i tak i tak tric pracuje... chociaż w sumie to coś jak francuskie wyciskanie (czy jak to się tam zwie) takze chyba spróbuje :)

PS moje ulubione ćwiczenie :)

Edytowane przez Drainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to zdjecie jego chlopaka ... ale bal sie to nazwac po imieniu ;]

nie, to nie mój chłopak... moja dziewczyna nie toleruje zadnych skoków w bok :-P

 

Po prostu kumpel trenuję już dłużej niż ja i był ciekaw co jako ludzie bądź co bądź obyci w temacie mu poradzą. Ale skoro nie to nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 15kg imo ;]

ja dzisiaj mialem dziwna sprawe, po treningu sie przebierem i takie uczucie, jakby mi cos z brzucha chcialo wyjsc, odrazu jedna mysl - przepuklina, zaczalem sie panicznie macać ;] ale nic nie wyczulem i nie wiem co to moglo byc, z tego wszystkiego zaczalem myslec o pasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie mój chłopak... moja dziewczyna nie toleruje zadnych skoków w bok :-P

 

Po prostu kumpel trenuję już dłużej niż ja i był ciekaw co jako ludzie bądź co bądź obyci w temacie mu poradzą. Ale skoro nie to nie...

Pokaz zdjecia napewno sa ludzie którzy beda mieli cos sensownego do powiedzenia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

powiedzcie mi jak lepiej zorbic mam cell pumpa 665 i creatine power

chciałem spożywac tak

5g rano mono wodzianu

9.5g (jedna porcja) cell pumpa przed trenningiem

wsytarczyło by mi tego na ok 2m masówy, ale mysle czy nie lepiej zrobic najpierw ponad 30 dni i 30 dni przerwy i znowu reszte wszamać, czy ta kretke sie nei zapsuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadlem tak

 

DT: 30min przed treningiem CP , po treningu 5gram MONO (jesli chodzi o mono :) )

DNT: Rano naczczo 5gram MONO , po poludniu CP

 

Ja bym jadl do konca az by mi sie CP skonczyl

 

Znalazlem na allegro CP za 49zł.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

qbass ale mówisz o małym cp?

co do mojej suplementacji to nie wiem jeszcze jak to zorbie, na redukcji jeszcze pojade do połowy lub końca pazdziernika i pozniej by mi akurat pasował ok 30 dniowy cykl, bo pozniej mam 18, a na własnej 18 nie pić to to już przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass ale mówisz o małym cp?

co do mojej suplementacji to nie wiem jeszcze jak to zorbie, na redukcji jeszcze pojade do połowy lub końca pazdziernika i pozniej by mi akurat pasował ok 30 dniowy cykl, bo pozniej mam 18, a na własnej 18 nie pić to to już przesada

Nie przerywaj cyklu, na 18 pij ;] nie umrzesz od tego (trochę przesadzają ludzie pisząc o tym, ze wszystko spadnie, itd), spadki zaliczysz, ale w 3 dni odrobisz :] wiem co mówię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jestem ciekaw co kolega mechlin chce osiągnąć? Czy nie wystarczy już tych ćwiczeń? Jak przesadzisz to nie będzie to wyglądało za efektywnie, a kulturyści wyglądają okropnie... takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile te hantle maja ?

Chyba (4+2)x2+1=13kg na reke ;)

 

@veiss

Chyba chodzi tez o to ze przy takiej masie bez cwiczen szybko moze stracic to na co tak ciezko pracowal

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jestem ciekaw co kolega mechlin chce osiągnąć? Czy nie wystarczy już tych ćwiczeń? Jak przesadzisz to nie będzie to wyglądało za efektywnie, a kulturyści wyglądają okropnie... takie jest moje zdanie

Niektorzy cwicza "pod wakacje", niektorzy dla zachowania zdrowego wygladu oraz kondycji (to ja), niektorzy tak jak mechlin chca rozbudowac swoje cialo bo jest to ich filozofia zycia. Przeznaczaja na ten cel kazdy wolny czas, diete, pieniadze czyli krotko mowiac zycie. Nie zrozumiesz bo jestes zaszuflatkowany umyslowo. To, ze ktos laduje w samochod 10kpln, ktory jest warty 5kpln to dla Ciebie rowniez bedzie niezrozumiale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy cwicza "pod wakacje", niektorzy dla zachowania zdrowego wygladu oraz kondycji (to ja), niektorzy tak jak mechlin chca rozbudowac swoje cialo bo jest to ich filozofia zycia. Przeznaczaja na ten cel kazdy wolny czas, diete, pieniadze czyli krotko mowiac zycie. Nie zrozumiesz bo jestes zaszuflatkowany umyslowo. To, ze ktos laduje w samochod 10kpln, ktory jest warty 5kpln to dla Ciebie rowniez bedzie niezrozumiale.

ble ble ble, to samo tłumaczenie od zawsze, ale jego wola, nikomu przecież nie bronie, ale tylko pisze swoje zdanie, ale wg mnie ta rozbudowa idzie słabo, bo patrząc na inne zdjęcia niektórzy mają lepiej zarysowane kształty sylwetki, a on ma jedynie "pakerską" sylwetkę vide vin diesel :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem jak kosciotrupek wiec postanowilem cos ze soba zrobic, kadzy do czegosc dazy ale mysle ze zawsze bedzie malo.

Muszę się zgodzić... ja swoje fotki zamieszczę w grudniu, bo trenuję już chwilę i chciałbym się pochwalić, na razie ostro ćwiczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...