Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pomóżcie zielonemu.

Chce wreszcie zacząć ćwiczyć, jednak pstro z tego jak nie wiem od czego kompletnie zacząć.

Czytam od dość dawna forum sfd.pl, ale tam ani się nie zapytam, bo zaraz usuną mi wątek i każą szukać, albo wszystko jest napisane niezrozumiałym językiem.

 

Obecnie robię A6w, w ogóle jak ćwiczyć, trzeba ułożyć pewnie jakiś plan ćwiczeń, dietkę również, ale z tym sobie już chyba dam radę. Najgorzej z ćwiczeniami.

 

Będę wdzięczny za pomoc. Dodam, że jestem domatorem, zero kontaktu z siłką (nie mam na to czasu), ale czytałem, że efekty są również dobre, tyle, że dłużej schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczołem od siłowni pierwszy tydzień to wszystkiego po troche żeby rozruszac każdą partie miesni, ale zakwasy były o jezu.... :mrgreen: Teraz robie według treningu w 4 dni i w każdy dzień przed aeroby i brzuch dieta to nie jem słodyczy, nie pije alkoholu, jem tylko 4 małe posiłki po godzinei 19:00 nic. Pije wode niegazową.

 

Nie masz czasu na siłke nawet na 1,5-2h dziennie lub weekend ?

 

Ja tez studiuje i mam w cholere nauki ale jakosznajduje czas, bo mam zamiar cos osiągnac bo mnie juz na wymioty bierze jak każdy ze znajomych lub z rodziny mówi że jestem gruby i takie tam. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mam daleko na siłkę

2. Pracuję w tygodniu, w weekendy uczelnia, jedynie wieczorami mam czas, ale wtedy nie mam ochoty wychodzić tak daleko do siłki

3. Wolę w domu, bo ciepło :)

 

Zresztą u mnie z kasą cienko, mam masę rzeczy do załatwienia i zapłaty zaległych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczołem od siłowni pierwszy tydzień to wszystkiego po troche żeby rozruszac każdą partie miesni, ale zakwasy były o jezu.... :mrgreen: Teraz robie według treningu w 4 dni i w każdy dzień przed aeroby i brzuch dieta to nie jem słodyczy, nie pije alkoholu, jem tylko 4 małe posiłki po godzinei 19:00 nic. Pije wode niegazową.

 

Nie masz czasu na siłke nawet na 1,5-2h dziennie lub weekend ?

 

Ja tez studiuje i mam w cholere nauki ale jakosznajduje czas, bo mam zamiar cos osiągnac bo mnie juz na wymioty bierze jak każdy ze znajomych lub z rodziny mówi że jestem gruby i takie tam. :mur:

nawet jesli masz na celu redukcje, to posilki nie bardzo...

a i ogolnorozwojowka troche winna byc dluzsza... no chyba, ze wczesniej miales kontakt z cwiczeniami silowymi.

 

Winter - pytasz o trening, czy co Ci jest potrzebne zeby w pelni cwiczyc w domu?

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

 

Ostatnio zaczalem troche cwiczyc (w wakacje, teraz znow) 'na sucho' tak dla lepszego samopoczucia ale chcialbym zaczac juz troche konkretniej cwiczyc.

Glownie chcialbym przybrac na masie. Jakie odzwyki polecacie (w rozsadnej cenie [; )? Bo niby kreatyna pomaga zwiekszyc mase, ale czy tylko ona wystarczy? Nie trzeba do tego jakis innych suplementow?

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek zapomnij o odzywkach. Jak ostro pocwiczysz to za 2 miechy moze cos zapodaj. Narazie tak bedziesz przybieral na sile i wygladzie, ze nie potrzebne Ci zadne odrzywki.

Zrob sobie diete dodatnia i masa miesniowa sama przyjdzie. Poczytaj na kulturystyka.pl

Teraz stracisz kase tylko.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://f2.sfd.pl/sb.asp?w=650&p=1/imag...61121152130.jpg

 

taaaa dieta a tym co na obrazku to już mi się żygać chce :lol:

 

sory ale jak myślicie że człowiek który dopiero zaczyna ćwiczyć trzyma się diety i posiada podstawową wiedze na jej temat to wybaczcie ;) sam jak zaczynałem to moja dieta była fastfood, kanapka z serkiem chohland, słodkie bułki i białko treca i rosłem wtedy aż miło :) a teraz żre jak koń (tak mi mama mówi :lol: ) i rośnie tylko brzuch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te wszystkie suplementy nie sa po to aby wlasnie przybrac na masie/przytyc i jednoczesnie cwiczyc aby cos uksztaltowac? Bo gdzies czytalem o tym i myslalem ze jezeli chcialbym przytyc/zwiekszyc swoja mase o kilka kg to musze zakupic jakis odzywki... OD RAZU. Ze niby one zastepuja diete czy cos...

Nie znam sie na tym wiec sorry za taki nubizm ;]

 

http://www.sfd.pl/nowa_dieta_do_oceny-t116426.html

 

Z tej diety wynika ze polowe dnia przesiedze w kuchni gotujac makaron, ryz i piersi z kurczaka :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

produkty typu gainer,bialko rzeczywiscie zastepują...ale nie dietę, tylko jeden, ew. dwa posilki z calosci.

z tym calym dniem nie przesadzaj ;]

mleko i platki chyba sa w kazdym domu, tak samo jajka, twarogi.

ryz, makaron tez sie pewnie znajdzie ;]

tune mozna kupowac jak jak, zapas na tydzien, albo lepiej, w jakis hipermarketach na caly miesiac :lol2:

moze zahacza to o przesade z tym zarciem rzeczywiscie, ale od kiedy stosuje dietke, jest leppppiej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde jak tam mowicie o tym piciu i treningu to mi sie przypomnial przypadek qmpla ( aktualnie juz nie ) ktory na jednej imprezie stracil 5 kg na futrze :/ ale od picia chyba nic sie nie powinno szczegolnego dziac, sam cwicze i raz w tygodniu browarek ...

Edytowane przez azyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek ty najpierw na sucho ćwicz a dopiero się zabieraj za odżywki. Najpierw przybierzesz troszkę masy. Organizm zdaje się musi się przygotować. A do tego też jest potrzebna odpowiednia dieta. Mogę się mylić , bo też guzik się znam. Ćwiczę od czasu do czasu w domu właśnie na sucho dla lepszego nastroju. Zastanawiam się czy nie iść na siłkę ,bo w domu ten czas co mam na ćwiczenie to troszkę mało. Więc na siłowni efekt byłby chyba lepszy. Oczywiście chciałbym zacząć na spokojnie bo moje dotychczasowe ćwiczenia opierają się na Hantach 2x20 KG przez 1 godzinę po 2-3 razy w tygodniu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem młodym stażem mam 16 lat nie cwicze z koksami bo dla mnie to głupota cwicze 11miesiecy mase uzbierałem poprzez w sumie odżywki na masę . Gdy zaczynałem brałem 3 razy 60 kg nie było aż tak źle jeszcze miesiąc temu brałem na klate 105kg ale teraz zrobiłem se miesiąc przerwy przez chorobę, naukę i inne duperele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panocki powiedzcie mi czy 90kg wagi i 177cm to dobrze ? bo ja uważam że nie, silka jest dosyc dlugo, malo jem(3 lekkie posilki dziennie, a tak to woda i za ciach!a nie moge zbić wagi, macie jakiś sposób? jakiś dopalacz?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...