Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sfd.pl/nowa_dieta_do_oceny-t116426.html

 

Chyba skorzystam z tej diety, ale nie widzi mi sie zjadanie 6 bialek jaj... tak sie sklada ze nie trawie za bardzo tego jedzonka. Moge zmniejszyc ilosc do np. 3?

 

Nawet jak tak to czytam to duzo kasy na jedzenie pojdzie, same piersi z kurczaka kosztuja dosc duzo, a ja mam je jadac codziennie?

 

Zyczcie mi powodzenia, dzisiaj robie zakupy i bede staral sie regularnie uzupelniac zapasy.

 

EDIT:

 

Troche dziwna sprawa ale o 10.00 i 13.00 nie ma mnie w domu wiec w jaki sposob mam przestrzegac diety? Da sie to rozlozyc jakos na pozniejsze godziny?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wawroch napisałbys cos wiecej o sobie , strasznie lakonicznie to ujołes., moze jakies zdjecia co?

 

Ile raz to ja bede powtarzal:

1. Dieta.

2. Trenig.

3. Suple/odzywki

 

Piootrek mozesz zmodyfikowac tak diete zebys mogl jesc cos w szkole np. kanapki z szynko + jogurt do tego oblicz sobie zapotrzebowanie na ww/b/t dodaj z 500kcl i obseruj organizm.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sfd.pl/nowa_dieta_do_oceny-t116426.html

 

Chyba skorzystam z tej diety, ale nie widzi mi sie zjadanie 6 bialek jaj... tak sie sklada ze nie trawie za bardzo tego jedzonka. Moge zmniejszyc ilosc do np. 3?

 

Nawet jak tak to czytam to duzo kasy na jedzenie pojdzie, same piersi z kurczaka kosztuja dosc duzo, a ja mam je jadac codziennie?

 

Zyczcie mi powodzenia, dzisiaj robie zakupy i bede staral sie regularnie uzupelniac zapasy.

 

EDIT:

 

Troche dziwna sprawa ale o 10.00 i 13.00 nie ma mnie w domu wiec w jaki sposob mam przestrzegac diety? Da sie to rozlozyc jakos na pozniejsze godziny?

 

No a może zamiast tego białka jaj ryż z jogurtem i bananem. Kiedyś tak jadałem i ćwiczyłem. Oprócz tego oczywiście jakiś kurczak po raz w tygodniu.Zastanawiam się czy nie wrócić do ryżu i kurczaka. Tak w ogóle to jak to jest z tym białkiem ? Jest jakaś granica ? Jak organizm dziennie przyjmuje ? Ile taka dieta powinna trwać na początek. ? Zaraz po tym bym chciał iść na siłkę i w miarę możliwości jechać na jakiś odżywkach. Oczywiście wszystko w miarę rozsądku. Nie interesuje mnie zbytnio nagły przyrost masy bez rzeźby. Żebym nie wyglądał po latach jak jakiś klocek ,jak niektórzy moi znajomi co chyba przesadzili trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JC_Pink: jak powiemy że dobrze to poczujesz się lepszy?

 

Pioorek: przygotowujesz zarcie w domu, pakujesz w plastikowe pudełka i bierzesz ze sobą proste? a jak wstydzisz się osób które widzą jak konsumujesz swój pyszny posiłek to albo pora dorosnąć albo schować się do kibla i zjeść spokojnie :lol:

 

devil: ryż+jogurt(jaki ten jogurt?)+banan same węglowodany, po takim posiłku przynajmiej ja bym czuł się zapchany i wątpie żebym coś zjadł 3godziny po tym posiłku...

masa raczej nie przychodzi bez dodatkowego otłuszczenia, początkującemu szybko przyjdzie masa i może nawet spalić tłuszcz ale to potrwa maksymalnie ok 6miesięcy, jak chcesz zdobyć mięśnia to napoczątku trzeba przytyć później redukcja i jesteś pocięty z jako takim mięśniem inaczej poprostu się nieda. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzieki za porady. Diete juz mam, od jutra jej przestrzegam.

Mam pytanie jeszcze jedno (a wlasciwie dwa) - przez jaki czas uzywac tej diety? Do osiagniecia zamierzonych wynikow? Czy moze dluzej?

 

Drugie pytanie, to czy ten drazek do podciagania bedzie dobry?

 

http://allegro.pl/item141017775_drazek_do_...y_promocja.html

 

Mam wlasciwie cala silownie po bracie na strychu, brakuje drazka, a mysle ze sie on przyda. Moze byc, czy polecacie 'inny model'? Jak z O/C? :lol:

 

Jednak musialbym wziac ten

 

http://allegro.pl/item143051170_uni_drazek...dciagania_.html

 

Zmierzylem wlasnie szerokosc futryny i nie wejda mi te 80'tki/83'ki.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

uzywaj jej takługo jak ci cos daje, tylkoczym wiecejwazysz tymwiecej musiszwszamac, wiec teraz powiedmzy bedizesz jadł z 2500 kalorii, tokiedys tam jak urosnieszto z 2800-3000 czy tam iles, neiwazne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie marne? Zle sie trzymaja, czy co?

 

Niestety tyle kasy nie mam na dragala. Bede musial (przynajmniej na razie) zadowolic sie low-endem.

 

Dzieki wszystkim za pomoc. Na razie to by bylo na tyle. Odezwe sie jeszcze.

 

pzdr ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzis cos takiego na próbe tylko nie wiem jak to uzyc, czy przed czy po treningu? I czy to mi coś da, czy oplaca sie brac.

Features

 

* 20x75g single serving sachets

* low-carb shake for pre-competition training

* minimum of 51g protein per serving (Vanilla flavour)

* only 8g of carbs per serving

* only 6g of fat per serving

* 1g creatine per serving

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie robie żadnej diety nie wiem poprostu brak czasu. NA zdjęciach nie ma co pokazywać nie robie rzezby jedynie masa narazie. W sumie to po kreatynie mi siła zabójczo wzrosła aż byłem pełen podziwu tego czego pisali na opakowaniu. mam wzrost 184 waga ok 89kg :) Planuje teraz jednakże zabrać się za wygląd a nie tylko za siłę. :) Miasiac listopad zrobiłem sobie straszną przerwę przez naukę :( ciekawe czy teraz machnę 90kg :) a co mówiąc o 105 :) Strasznie spada siła. Na rozwalenie się aby masa wzrosła i troche aby to nie poszło w tłuszcz tylko w wyglad zjadłem NITROBOLON. ale ja to polecam jeść z Krealkalynem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ulozylem sobie diete dostosowana do moich potrzeb. Mam teraz pytanie: rozumiem ze tej diety przestrzegac codziennie? No i kiedy mam cwiczyc? Tez 7 dni w tygodniu? Czy moze np. Pon. Wto. Czw. i Piatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak sobie radzicie z taką sprawą jak lenistwo w ćwiczeniach, nie mogę za cholerę się zmotywować, jak w dzień mam czas na ćwiczenia to za Chiny ludowe nie chce mi się ćwiczyć, natomiast późno w nocy (1-2) bierze mnie, żeby poćwiczyć, ale zaraz chce mi się spać.

 

Nie potrafię sobie z tym poradzić, raz mam humor, że [ciach!]o z tego będzie, a innym razem, że muszę szybko coś zrobić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak sobie radzicie z taką sprawą jak lenistwo w ćwiczeniach, nie mogę za cholerę się zmotywować, jak w dzień mam czas na ćwiczenia to za Chiny ludowe nie chce mi się ćwiczyć, natomiast późno w nocy (1-2) bierze mnie, żeby poćwiczyć, ale zaraz chce mi się spać.

 

Nie potrafię sobie z tym poradzić, raz mam humor, że [ciach!]o z tego będzie, a innym razem, że muszę szybko coś zrobić :/

nigdy nie mialem tego problemu, raczej odwrotnie, zamartwialem sie jak mi wypadl trening i kombinowalem jak tu go nadrobic :lol:

o 1-2 w nocy, to ja juz spie. regeneracja to podstawa, moze dlatego brak Ci sił witalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu mam z tym problem, natomiast szybko się męczę, ale to wina braku odpowiedniej diety, źle sypiam, za mało się ruszam.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek -> dietka non-stop raczej. Zaraz pewnie odezwą się głosy: "i kto to mówi?" :-).

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłką w zupełności wystarczy trening trzydniowy- między treningami mięśnie będą miały więcej czasu na regeneracje. Pierwszy tydzień/dwa- ogólnorozwojówka- wszystkiego po trochu.

Mam nadzieję, że nie ubzdurało mi się że jesteś początkujący- wtedy cały ten mój wykład o kant kuli...

 

Winter -> na mobilizację najlepsze ćwiczenia na siłowni- jak już pójdziesz, to przecież nie będziesz siedział nic nie robiąc ;-). I jeszcze partner do ćwiczeń by się przydał- żeby ponaglać, krzyknąć, zmusić do kolejnego powtórzenia np. nieodbieraniem sztangi.

Mam nadzieję, że nie ubzdurało mi się że ćwiczysz w domu- wtedy cały ten mój wykład o kant kuli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczę w domu w tym sprawa :)

Nie mam możliwości ćwiczenia na siłce z kilku powodów.

 

W każdym razie jak chodziłem jeszcze do LO miałem więcej czasu na jakieś rozgrzewki w szkole, potem jak wracałem to mogłem cały czas ćwiczyć, teraz większy zastój z powodu studiów i się już tak nie chce.

 

Wiem, wiem... będziecie pisać, że to nie ma sensu na dłuższą metę, ale po prostu tak jest, w grę wchodzą ćwiczenia w domu, oczywiście też w grę wchodzi pole, czyli jazda na rowerze, bieganie itp. Ze swojej strony wystarcza mi moja masa, mam 170 cm wzrostu i ważę 65 kg, nie chce więcej, chce tylko spalić tłuszczyk i podkreślić rzeźbę i nieco bica napompować :)

 

Motywację poniekąd uzyskuję z tego wątka, patrzę na fotki i widzę wspaniałe nieraz efekty, chociaż ja nie chce masy jak większość, a rzeźbę, a wielu osobom tutaj tego niekiedy brakuje, ale to już rzecz gustu i moja opinia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko:chodze 3 -4 razy w tygodniu na basen po pol godzinki robnie od 40 do 45 basenow, waze 91 kg przy wzroscie 191 cm (20 lat) (ale troche brzuszka mam :/) chce go zbic! nie jem jakos przerazliwie duzo - kontrolnie ;], sniadanie platki, obiad miarowy:) i kolacja zalezy ale nie jakas ciezko strawna zazwyczaj... Chce zaczac zazywac hmb 400 cap (1250mg) oraz kreatyne 300 cap (1250mg ) olima ( jest taka promocja w komplecie na allegro z Olimpa) zestaw starcza na ok 2 miechy. Czy po sporzyciu tego i regularnym basenie zrzuce te troche brzoszka, jakie beda korzysci, to bylby pierwszy moj raz z odzywkami... pomozcie cos... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z brzuchem to jest genetyka albo wyrzeczenia na maxa.

Robilem diete taka, ze az sie rzygac chcialo.

Ani 1cm mi brzucho nie spadlo.

Teraz jem co popadnie, sily mam o wiele wiecej niz na bialku i kurczakach, a beben taki sam.

Albo dieta z wyliczonymi co do 1gr. bialkami, tluszczami i jedzenie co do minuty (czyli wiezienie) albo genetyczne zlewanie sprawy i bezproblemowy wyglad brzucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...