Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

no i pare zdjatek jakosc slaba bo z koma;/ postaram sie dorwa cyfrowke od qmpla.

Acha nie smiac sie bo zdjecia w nie wyrozniajacej sie kolorem potowce ;) swoja droga fajna rzecz na to koszulka i sie czlowiek jakos lepiej czuje i swobodniej ;) polecam

 

http://img456.imageshack.us/my.php?image=061106185516ka0.jpg

http://img456.imageshack.us/my.php?image=061106195050bg7.jpg

http://img456.imageshack.us/my.php?image=061106195028rs9.jpg

http://img456.imageshack.us/my.php?image=061106195011wy7.jpg

 

zadna rewelacja zwlaszcza klatka (przed wakacjami bylo lepiej) no ale pracuje nad soba :}

 

 

Chaos--->a chcialbys swintuchu ; D nie no musze cyfrowke dorwac i cos w tedy podzialam. Napiszcie jakie pozycje chcecie zobaczyc ;D

Edytowane przez got3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pare zdjatek jakosc slaba bo z koma;/ postaram sie dorwa cyfrowke od qmpla.

Acha nie smiac sie bo zdjecia w nie wyrozniajacej sie kolorem potowce ;) swoja droga fajna rzecz na to koszulka i sie czlowiek jakos lepiej czuje i swobodniej ;) polecam

 

http://img456.imageshack.us/my.php?image=061106185516ka0.jpg

http://img456.imageshack.us/my.php?image=061106195050bg7.jpg

http://img456.imageshack.us/my.php?image=061106195028rs9.jpg

http://img456.imageshack.us/my.php?image=061106195011wy7.jpg

 

zadna rewelacja zwlaszcza klatka (przed wakacjami bylo lepiej) no ale pracuje nad soba :}

no ... sexy koszulka ;]

trza bylo ja zdjąc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadna rewelacja zwlaszcza klatka (przed wakacjami bylo lepiej) no ale pracuje nad soba :}

Chaos--->a chcialbys swintuchu ; D nie no musze cyfrowke dorwac i cos w tedy podzialam. Napiszcie jakie pozycje chcecie zobaczyc ;D

na jeźdźca, najlepiej z ladna partnerka ;]

 

nie no sorry, ale nie wytrzymalem ;]

 

 

jedyne co widac to zolta koszulka i niezla lapa

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sawyer: niewiem jak Ty ale ja bym się wstydził bez koszulki ćwiczyć zreszto w mojej publicznej siłce to by mnie śmiechem zjedli :lol: a w takiej koszulce w której trenuje goten to bym z domu nie wychodził :lol: (bez urazy goten)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sawyer: niewiem jak Ty ale ja bym się wstydził bez koszulki ćwiczyć zreszto w mojej publicznej siłce to by mnie śmiechem zjedli :lol: a w takiej koszulce w której trenuje goten to bym z domu nie wychodził :lol: (bez urazy goten)

w mojej siłce cwiczą przewaznie same doktory i,piłkarze ręczni itp i oni generalnie tez bez koszulki i nie smiejemy sie nawzajem z siebie przynajmniej otwarcie:d A komfort jet naprawde przedni

a jutro wielki Finał Polska - Brazylia

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam czepiacie sie ; ) i tlumacze za ta zolta koszulka jest pod normalna ja w niej nie cwicze ;P

 

A poczytalem troche o tym KA i wszedzie pisze zeby brac to ok 1h przed Treningiem a CP rano i po ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na lans bym założył inny kolor, bo ta żółta.... :lol:

 

u mnie na siłce to różnie ale ja chodze na godzine gdzie większość jak ćwiczy ma ponad 40 w przedramieniu ;) na mazurach wkońcu silne chłopaki są :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 10g.

 

got3n wiesz same cyfry nic nikomu nie mowa, pokaz zdjecie to uwierze ze tam masz 39, bo przy tej wadze ciezko mi wierzyc , wzrostem jeste podobny do mnie tylko ze ja waze jakies 8kg (i mam te 39)wiecej wiec.....?

Moglibyście zrobić foty z tymi 39cm z centymetrem? Tak jak to zrobił keidyś Chaos. Bo sorry ale zadnemu z Was w te 39cm nie wierzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buuu u nas dominuje bardziej smukła sylwetka B-) ale zdarzają sie takze kafary wsród skinów np.

Pokusze się chyba o zakup ostrowii w przy szkolnym sklepie jest po 36 zł /800g ;/ drogo ale na próbe w sam raz.

Moglibyście zrobić foty z tymi 39cm z centymetrem? Tak jak to zrobił keidyś Chaos. Bo sorry ale zadnemu z Was w te 39cm nie wierzę ;)

no własnie, dawać foty Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dorobiłem bica 40cm :) jednak że po miesiącu nie chodzenia nie jestem pewien swoich wymiarów. Powiedz mierzyłeś po treningu czy przed treningiem tego bica. ? Ale łapa naprawdę ładna. Ja zamierzam teraz masę zrzucic bo jakoś już mi się nie widzi być drugim pudziaen zrobię se jakaś rzeźbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wawroch--> jesli do mnie to mierzylem przed kompem bez zadnej pompy zaraz po poscie Sawyer'a. A co do redukcji/rzezby to na wiosne bede robil narazei trzeba przez masowke przebrnac potem siła;].

 

quarantino--> no niewiem jakos inaczej na miarke patrzysz no ale dobra 38/39 czy to roznica ;) ja nie cwicze na CM czy na KG. Robie to dla siebie i na 1 miejscu stawiam dobra technike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Goten

kreska miedzi liczba 39 a 40 to 39cm..

miedzy 38 a 39 to 38cm ;]

 

to tak jakbys popatrzal na poczatek cenymetra i powiedzial ze w miejcu poczatku juz jest 1cm ;]

 

@Srekal

co tam sie stresujesz ;]

niektorzy lubia se dodawac :Dja teraz to nie wiem czy mam 35 .. ;] (nie no tak zle to chyba nie jest )

schudlem przez wakacje i rzezba za to lepsza ;] i dla mnie to jest wazniejsze niz centymetry

 

co do qbasa to widac ze cos tam sie ruszył ..

jesli to jego foty :P ..

bo wczesniej to byla bida z nedza i nic nie bylo widac ..

 

Chaos--->a chcialbys swintuchu ; D nie no musze cyfrowke dorwac i cos w tedy podzialam. Napiszcie jakie pozycje chcecie zobaczyc ;D

bardziej chodzilo o to ze foty w koszulce to za duzo nie pokazuja .. bo material to sie roznie uklada Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 100zł/Miech za karnet na siłke to dużo ?

No raczej nie malo :) ale jeszcze zalezy od miasta oraz standardu silki oraz imprezach towarzyszacych ladnie panie podajace wode itd ;)

 

btw fotki bicepsu ale moze lewego ze zrozumialych wzgledow ;) ( joke ;) )

 

Panowie mam takie pytanie od czego zaczac przygode z odzywkami ? cel masa :)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Goten

kreska miedzi liczba 39 a 40 to 39cm..

miedzy 38 a 39 to 38cm ;]

 

to tak jakbys popatrzal na poczatek cenymetra i powiedzial ze w miejcu poczatku juz jest 1cm ;]

No niewiem mi sie wydawalo ze liczba 39cm i ta kreseczka mala obok niej to oznacza ze wlasnie w tym miejscu jest 39cm. Czyli to oznacza ze nie znam sie na centymetrze krawieckim i ze jestem klamca ;( przepraszam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linoge: może od gainera? później spróbujesz kreatyny pierwszy cykl w życiu daje niezłego kopa :D

 

Majkel: to zależy ja płace 66zł/miesiąc i dla mnie to bardzo dużo a siłka jak na publiczną to taka sobie jest...

 

got3n: jak tak stawiasz na dobrą technike to ostatnie zdjęcie co ma znaczyć? łokieć zamiast sztywno poszedł do tyłu, a Ty się przechyliłeś oczywiście moge się mylić... i spytam z ciekowości co to za siłownia? musze przyznać że całkiem fajna, pewnie dużo lasek uczęszcza bo widać maszyne na pośladki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod wzgledem cena/jakosc to produkty VITALMAXa, tzn Gainer 1, Gainer 2... roznia sie iloscia zawartego bialka, co sie wiaze z tym, ze 2 jest drozsza.

 

osobiscie sam biore 1, kupielem w cenie 83zl za 4,8kg, do tego jak przybyla mi kase wzialem ostrowie wpc 80.

 

ja place karnet 50zl miesiecznie, sprzet jest nie najnowszy i lokal nie tak jak u got3na ;]

ale najwazniejsze, ze jest wszystko, sporo znajomych oraz ceny odzywek tak jak na allegro, tylko sie nie palci za przesylke :D

 

u mnie w miescie oczywiscie tez sa jakies za 100zl/miesiac, ale to bardziej nasatawiona na fitness ;]

 

co do tych lasek na tych super silowniach to nie przesadzajcie, zdaje mi sie, ze jest wieksza ilosc kobiet po 40, z nadwaga i nie koniecznym wygladem :D

 

edit:

 

a co do kreatyny: podzielacie zdanie, ze 1 cykl powinien byc brany po przynajmniej 0.5 rocznym stazu ?

waham sie czy zaczac juz brac ja od stycznia jak bedzie troche hajsu ;] ale to dopiero bedzie po 3-miesiecznej przygodzie z silownia

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gleboko sie zastanowilem i chyba jendnak bede musial oddalic w czasie ta decyzje ze wzgledu na nadchodzace swieta (dla mnie to jest min tydzien przerwy bez silki ) eee a taka mialem ochote cos podzialac :/ jesli chodzi o moj staz to na poczatku bylo takie lightowe chodze na wfie na silkie przez 2 lata zapoznanie sie ze sprzetem ;) a potem dobiero jakies ~7m przemyslanego treningu 3m wolnego (wakacje+remont silki :() no i obecnie 2m comeback ;) Niestety do diet ciezko mi sie stosowac ze wzgledu na akademik i studencki tryb zycia szczegolnie gdy mam duzo zajec i wracam okolo 17 z uczelni ....

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez doszedlem do wniosku ze zaczne cykl od stycznia bo w grudniu przerwa bedzie a juz taka mialem w kwietniu/maju jak bralem MONO a maturka przeszkodzila w regularnym uczeszczaniu na siłke.

 

A co do tej siłowni co na nia chodze to siłownia przy Technikum 3zł wjazd. Chodze 3x w tygdoniu to ok 40zł wychodzi miesiac, jeszce musimy nakrecic goscia na karnet to taniej bedzie. Jeszcze przy Uczelni mam dosc dobra silownie (i za free wystarczy sie do AZS zapisac) zrobie i wrzuce fotki jak bedzie czas .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja ostatnio podczas promocji na sfd zakupiłem 2xp za 120/szt z gratisami, nitric oxide 240caps za 60zł, jeszcze dokupie albo ka albo mono kaizena i bedzie akurat na "lutny" cykl

a co wybiore to juz zalezec bedzie, bo teraz jem ka 2500 i jaK fajnie mi wejdzie to sobie to dodam

i mam do was pytanie co sądzicie o gainerach dla takiej osoby jak ja tj endo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...