Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaDołączona grafika

Takie mini podsumowanie roku ;] przyznam sie, ze foty pyknalem tez w celu proby udzialu w jakims bezplatnym tescie supli na sfd :lol:

Denerwuje mnie biceps, miarka pokazuje do 39,5 (@ pompa), a kumple z witkami po 38 wygladaja jakby mieli wieksze lapska ;]

Nastepne wrzuce w marcu, po TCM+KA :]

 

@luks, czego sie spodziewales ;) ?

 

A no i wlsanie, postanowienia noworoczone jakies :>?

Ja do wakacji te 41 w lapie, 100 na serie ;] , jakies 2kg beztluszczowej masy, itp itd <marzyciel> ;]]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilooos nieźle widac, że "pompki na krzesłach" dają rade :wink: :-P

Co do reszty to rozmawialiśmy na gg i wiesz, że nie obchodzi mnie to co gadaja :)

 

sawyer188 4000kcal to mało ? ;]

"metro"

wiesz, wole dbac o siebie niz miec plecy blade jak ściana ;]

"łydka 38 dam nie długo fotencje"

tyle samo mam, a waże sporo, sporo mniej od Ciebie i o zatłuszczeniu u mnie raczej nie ma mowy ;-)

 

qbass co żal :razz: że ktoś coś osiągnął ;] i to nie byłs ty :P

"cyklu xp+mono bedzie ciekawie bo kupuje 6kg gainera "

super naprawde ciekawe :lol2:

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, we wtorek zamiast pojsc na silke robilem.

powiem Wam, ze fajne urozmaicenie.

1. 4xpompki normalne, z roznym rozstawieniem dloni, 15-20 powt.

2. 4xpompki glowa w dol, giry na krzesle, 15-20powt.

3. 4xpompki na taboretach, tzn giry i rece, 15-20 powt.

pompa o ktora ciezko na treningu :D

a, robilem we wtorek foty z dzis, zeby nie bylo ze sie spompowalem i pstryknalem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja tam do luksa nic nie mam niech sobie bierze jego sprawa, ale wg mnei duzo za predko

p.s

a luks nie móiłem że niedługo sie za mete zabierzesz? zaczynałes silownie to juz mono waliłeś, a juz metka, niedługo deke ebdziesz wbijął, bedzie fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam do luksa nic nie mam niech sobie bierze jego sprawa, ale wg mnei duzo za predko

p.s

a luks nie móiłem że niedługo sie za mete zabierzesz? zaczynałes silownie to juz mono waliłeś, a juz metka, niedługo deke ebdziesz wbijął, bedzie fajnie :D

Wiem, że mówiłeś :wink:

Relacje będe zdawał na bieżąco, ale raczej nie tu tylko na sfd, bo jak widać tu nie każdemu to pasuje <_<

 

Powiem tylko tyle, że mam pod ręką lekarza, wszystkie badania zrobiłem, usg, ekg, itd ;-) więc qupas :razz: nie obchodzi mnie to co piszesz :] bo wiem, że zazdrosny jesteś, a przypomnij sobie co sam robiłeś na początku, jarałeś sie jak głupi każdą odżywką i co :D ? Nie wyskakuj mi też tu z modelem, bo przyznaj sie, sam też byś chciał :) i boli Cie to.

 

Na tym forum sie juz wypowiadac nie będe B-)

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Dawidsfuturx, jakbyscie na codzien widzieli 12sto, 13sto latkow ktorzy kłują się nawet nie wiedzą sami czym, to taki 'uporzadkowany cykl' by na Was wrazenia nie zrobil ;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no jasne mete prolognatum, itp, ale musisz miec recepte

qmpel kiedys apteczne sobie załątwiał

mete chyba po 7zł za 20 tabsó jak sie nei myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilooos nieźle widac, że "pompki na krzesłach" dają rade :wink: :-P

Co do reszty to rozmawialiśmy na gg i wiesz, że nie obchodzi mnie to co gadaja :)

 

sawyer188 4000kcal to mało ? ;]

"metro"

wiesz, wole dbac o siebie niz miec plecy blade jak ściana ;]

"łydka 38 dam nie długo fotencje"

tyle samo mam, a waże sporo, sporo mniej od Ciebie i o zatłuszczeniu u mnie raczej nie ma mowy ;-)

 

qbass co żal :razz: że ktoś coś osiągnął ;] i to nie byłs ty :P

"cyklu xp+mono bedzie ciekawie bo kupuje 6kg gainera "

super naprawde ciekawe :lol2:

to sie zgodze ale zwaz na to że nie jechałbym po tobie gdybyś ćwiczył jak przystało na chłopa a nie koskik, suplek i oooo matko jestem w pół roku Arni-Coolemano-Cristiano-Ronaldo itp..a co do łydek to jestem zadowolony z nich poniewaz trenuje boks i po jakiego czorta mi bycze nogi:D

a tak na serio to odstaw narazie ten syf i pozostań na suplach i diecie i beda tez spoko postępy

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacje będe zdawał na bieżąco, ale raczej nie tu tylko na sfd, bo jak widać tu nie każdemu to pasuje <_<

Pisać możesz ale nie zdziw się jak ktoś cie "zbeszta". Zapytam inaczej psycha ci nie siada, chyba wiesz o co biega ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać możesz ale nie zdziw się jak ktoś cie "zbeszta". Zapytam inaczej psycha ci nie siada, chyba wiesz o co biega ?

Miałem juz tu nie pisać ale odpowiem.

Pewnie masz na myśli leki neurotropowe :wink:

Więc już trzeci/czwarty miesiąc ON :gitarzysta:

Co czuje hmm...

Poprawa pamięci, szybsze zapamiętywanie, znacząco szybsze...

Lepsze postrzeganie świata, nie "zamulam" się...

Jednak czasami jest takie wewnętrzne uczucie kiedy kończy sie okres półtrwania i wtedy trzeba znów wziąśc...

Więc jak będę kończył to widzę, że trzeba będzie stopniowo redukować dawki by nie złapać doła :wink:

Na razie nie zamierzam kończyc :-)

Spokojny jestem, ciężko mnie sprowokować wiec nie poryło psychiki :blurp:

Jest nawet lepiej :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emiloos: gonisz mnie :P

 

luks_pl: mimo że nie akceptuje czegoś takiego co Ty wyprawiasz to szacunek za to że mówisz co bierzesz a nie jak niektórzy się kują i mówią że są czyści :lol: Do reszty popatrzcie jaki luks sprytny My zapierdalamy latatmi na siłce a on połknie kilka tabletek i jest wielki :lol: :lol:

 

ps. napisałem już podsumowanie na sfd więc nie pogniewam się jak ktoś coś napisze w moim teście ;)

Edytowane przez quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks__pl o to ze ja cos osiagnalem i wygladam napewno lepiej od ciebie, po za tym ty wogle cos osiagnales? nie mamy co sie porownywac ! ja zaczynalem od odzywek i dalej tak bedzie! zastanow sie co piszesz bo widac gowniarz z Ciebie. To ze jestes jakims pseudo modelem to mnie nie obchodzi i a "zazdroszcze" Ci tego jak wygadasz :D zobaczymy jak po tym bedziesz wygladal. Tak jak ktos na sfd powiedzial duzo nie wyciagniesz :D chlopie masz 18 lat i naprawde nie wiesz co robisz ! Gowno mnie obchodza twoje testy bedziesz zalowal.

 

Zacznij jesc jak czlowiek no i zacznich chodzic na silownie.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostre slowa ;]

bijcie sie,

a ja robie swoje,

i gonie quarantino ;]]

zaraz zagladne do Twojego testu ;)

 

btw, chlopaki, ojciec wykazuje duza chec cwiczen :lol:

mi to w sumie styka, moze bedzie sponsorowal suple ... ;]

kupi lawke, dragal jest, i moje hantle z przed kilku lat,

bedize jechal jakis czas na zwyklym ACT, potem moze przejdziemy do splitow :lol:

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po za tym jak by cos osiagnal nie dawal by takiej pseudo pakerskiej foty

 

co do mojego zestawu wykorzystam to w 100% nie majac zadnego uszczerbku na zdrowiu, przyrosty mi ladnie zostana , kg pojda w gore z dietka uzupelniona w gainera

 

widzialem keidys goscia co wzial podobny zestaw bez tego syfu spasl sie jak swiania no ale kazdy ma inna genetyke

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luksa nie znam ..

ale widzialem od czego zaczynal.. widze po co siega...

powiem tylko tak ..

 

tamta fota jaka przekombinowana imho.. nic nie widac ...

a takie kombinatoryczne foty sie robi jak sie nie ma co pokazac ...

prawda jest taka ze nawet patyczak moze nabrac masy..

moj kolega wazac 60kg po 3-4miechach porzadnego chodzenia na silke mial juz 65kg.. wiec wystarczy chciec .. on cwiczyl tak jak ja .. na sucho ..

 

ale tak to jest ..

jeden ma za duzo masy szuka by schudnac .. inny ma za malo masy i kombinuje jak tu przybrac .. coraz wiecej ludzi idzie na skróty ..

ale Ty luks .. to juz przecinasz nawet skroty...

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam teraz napisze, ze sam tez szukam czegos na mase oprocz dietki ktora juz mniej wiecej sobie ulozylem hehe. mozecie zaproponowac jakiegos gainera/bialko w rozsadnej cenie i w miare ekonomicznego? od nowego roku ostro ruszam ;)

 

np taki gainer

http://allegro.pl/item152423730_trec_mass_...la_z_aptek.html

koszt niezly a starczy na ok miesiac :lol: ale tego chyba bym kupil ;)

 

moglbym miec jeszcze Gainer MCT Olimp 5kg za 100zl nieuzywany od kumpla.

 

co wy na to ? ;>

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm..

jezeli ulozyles diete, to nic Ci do szczescia wiecej nie potrzeba ;]

jezeli w diecie zauwazyles braki, to musisz stwierdzic, czy są to glownie braki ww, czy bialka.

w zaleznosci od tego, gainer/białko.

a tu juz zalezy od ceny, gainery - z tanszych to co podales, biogenix monster mass, gainery od activity, z drozszych to gain fast, weider mega mass, hard gainer sports one, i wiele wiele innych ;]

btw, czemu wnioskujesz, ze nie starczy na miesiac ?

z tanszych bialek - ostrowia wpc80, sp80 olimpu, drozsze - prolongatum bx, nitroprogen trec, i najwyzsza polka produkty ultimate, s.one, universal, dymatize itp...

I czy potrzeba Ci to żreć 3x dziennie ?

Przy mojej 'prawie' doskonalej diecie, wystarczyla jedna porcja dziennie, zycze Tobie takiej, lub jeszcze bardziej doskonalej diety, wtedy wydawanie dod. pieniedzy na odzywki jest po prostu zbedne.

gainer to nie jest cudowny srodek na miesnie ;)

pomysl tak - przeznaczasz te 120zł dodatkowo na diete, i masz wszystko czego Ci potrzeba, wiec po co isc na skroty ;) ? Chyba, ze ogranicza Cie praca/szkola, ale reszte posilkow chyba dasz rade wszamac ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

mam pytanie, nawet siara mi je troche zadawac

ale dobra wiadomo tanie gainery to sie skłądajątma głównie z malto i jakis tam innych ww prostych i białka

czy sa jakies gainery zorbione z czeogs ala wegle złozone, np na bazie ruzy czy czegos?

nie smiejcie sie za moja głupote :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maltodekstryny to własnie węgle złożone.

czemu głupie pytanie, mnie tez ciekawi ten fakt, czy nie lepiej byloby probowac pozyskac wegle z jakiegos lepszego zrodla, o nizszym IG.

wniosek - szamajmy kuraki z ryzem %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij jesc jak czlowiek no i zacznich chodzic na silownie.

4tyś kcal dzien

siłownia trzy razy w tygodniu, plan teningowy masz strone wcześniej podany cały pod linkiem w moim poscie.

 

po za tym jak by cos osiagnal nie dawal by takiej pseudo pakerskiej foty

 

co do mojego zestawu wykorzystam to w 100% nie majac zadnego uszczerbku na zdrowiu, przyrosty mi ladnie zostana , kg pojda w gore z dietka uzupelniona w gainera

 

widzialem keidys goscia co wzial podobny zestaw bez tego syfu spasl sie jak swiania no ale kazdy ma inna genetyke

Sorki nie mam inne foty bo nie mam teraz aparatu, będe miał to zrobie.

Mi spaśnięcie sie jak świnia nie grozi, choc bym nawet bardzo tego chciał.

 

" Tak jak ktos na sfd powiedzial duzo nie wyciagniesz "

To chyba byłeś ty ;]

 

...Niby droga na skróty, ale niech ktoś spróbuje jak to jest, pilnowac treningu, posiłków, poziomu witamin i mikrolemenów w organiźmie. Sorry ale jak byś przeczytał mój post to byś zobaczył, że nie kupuje metki za 30zł i na tym kończe, tylko dbam o wszystko. Mam też lekarza od tego.

 

Dla mnie temat zamknięty, myślałem, że kogoś może zaciekawi mój post, bedzie ciekawy reakcji oragnizmu, jego zmian, ale myliłem się.

Nic tu po mnie.

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie temat zamknięty, myślałem, że kogoś może zaciekawi mój post, bedzie ciekawy reakcji oragnizmu, jego zmian, ale myliłem się.

Już zacząłeś cykl ? Wiesz reakcja organizmu jak się czasem naczytam na sfd to aż mnie ciarki przechodzą, tylko jest jedno ale kto ściemnia i wciska kit, a kto mówi prawdę. :wink:

 

 

Sorki, że zapytam ale co cie skłoniło żeby w tak młodym wieku faszerować się tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mnie ciekawi jakie beda efekty przy takiej budowie ale szkoda zdrowia człowieku.Dobra moje pytanko z innej beczki jakich spodziewasz sie przyrostów?????

~7kg

Wiem, że można i więcej, ale miedzy dniami treningowimi będe robił aeroby :)

Zbędej wody nie potrzebuje więc, też ograniczam zalanie wodą ;-) 50mg cynku dziennie, tamofixen odpada ze względu na sajdy ;p

Jeśli jednak podejde wodą to trzeba będzie szybko sie jej pozbyc więc ECA pójdzie w ruch odrazu po cyklu, wraz z mieszanką mono/jabłko lub jakimś stackiem.

 

Już zacząłeś cykl ? Wiesz reakcja organizmu jak się czasem naczytam na sfd to aż mnie ciarki przechodzą, tylko jest jedno ale kto ściemnia i wciska kit, a kto mówi prawdę. :wink:

Sorki, że zapytam ale co cie skłoniło żeby w tak młodym wieku faszerować się tym ?

Zaczynam 22stcznia. Bo do 20stycznia nie mogę spuchnąc.

Co skołoniło... wygląd to mój priorytet ;-) i troche ofert mi ucieka przez za małe wymiary, ale też nie mogą byc za duze :-P bo wtedy to nie chcą nawet gadac :lol:

Do marca muszę znacząco poprawic wygląd.

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam 22stcznia. Bo do 20stycznia nie mogę spuchnąc.

Co skołoniło... wygląd to mój priorytet ;-) i troche ofert mi ucieka przez za małe wymiary, ale też nie mogą byc za duze :-P bo wtedy to nie chcą nawet gadac :lol:

Do marca muszę znacząco poprawic wygląd.

No ale do czego ci ten wygląd, nie wiem grania w filmach, modela ? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...