Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Linoge - jakiej firmy ka ?

problemy zoladkowe, hm, ta kreatyna miala byc pozbawiona wlasnie problemow zoladkowych, ofkorz kazdy jest inny, ale ja czulem sie elegancko,

po kazdej porcji to masz czy jak ?

jezeli to Twoja pierwsza kreatyna i przyjmujesz porcje naczczo, to moze byc tez szok dla zoladka, gdybym nie bral kretki to nigdy bym nie wypil naczczo wody, albo wody z glukoza ;]

btw, ktory tydzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linoge: pijesz odpowiednio dużo wody?

 

piotres: chcesz rozwinać mięśnie brzucha? czy sadła spalić na brzuchu? ja osobiście a6w nie polecam (bardzo ciężki program, ćwiczysz nonstop na zakwasach) jeśli masz drążek to polecam absII (wyślij mi maila na pw to prześle Ci pdf ze sczegółami tego programu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez drążka tez da rade abs zrobić mam zamienne ćwiczenia hahhaahahhahahah B-) w takim sexy filmiku którego linki kiedys były podane wszystko jest :plum: :ploom: a co do a6w jaksie jest chudym to naprawde nie jest go cięzko ukończyć gorzej jak sie ma troche tej masy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez drążka tez da rade abs zrobić mam zamienne ćwiczenia hahhaahahhahahah B-) w takim sexy filmiku którego linki kiedys były podane wszystko jest :plum: :ploom: a co do a6w jaksie jest chudym to naprawde nie jest go cięzko ukończyć gorzej jak sie ma troche tej masy ....

Mam niedowage i wierz mi, ciezko zrobic caly cykl.

Moze nie fizycznie ale psychicznie,

Po prostu po 12 dniach nie widzialem popraw wiec przstalem sie katowac.

Mam beden to prawda ale myslalem, ze tym holokaustem cos uzyskam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niedowage i wierz mi, ciezko zrobic caly cykl.

Moze nie fizycznie ale psychicznie,

Po prostu po 12 dniach nie widzialem popraw wiec przstalem sie katowac.

Mam beden to prawda ale myslalem, ze tym holokaustem cos uzyskam.

 

kurde Kaeres widizałem chyab to były twoje zdjecia, ale ni ch2ja nie wygladasz zebys miał niedowage

chudzi ponizej 80 kg o takich mi chodziło:D wiem bo robiłem jak wżyłem 82 i ok 90 wiec udowodnione naukwo;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Mozecie mi polecic jakis program tylko na miesnie brzucha ??

 

Tylko najlepiej taki zeby nie wymagal posiadania laweczki skosnej ...a reszta przyrzadow moze byc (hantle, sztanga itp. itd.) .

 

Bo moze bym nieco pocwiczyl w strzepkach wolnego czasu :rolleyes: .

 

pozdro

dzieki

piotres

Hmm.. ;>

Obydwa treningi:

 

AEROBICZNA 6 WEIDERA -> LINK

ABS -> LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak pozno ale mialem mase zajec a po nieprzespanej nocy z masakrycznie bolacym zaladkiem potrzebowalem dzien odpoczynku. KA z olimpu woda mi idzie jak zwykle 1-2 butelki na dzien :) To byly moje pierwsze tabletki :/ pierwszy tydzien, mozna rozbrajac te kapsy i brac z z lyzki ?

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcji jest wiele,

mozliwe, ze jestes uczulony na ktoryś ze skladnikow kapsów,

a mi sie nimi odbijało jakies poł godziny po łyknieciu ;]

wysypywać mozesz oczywiscie,

wal moze z sokiem dla smaku czy cos...

 

btw, wielu ludzi szczegolnie do diety przyklada sie wlasnie przy cyklach, takze moze jakis nowo wprowadzony skladnik diety ?

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki :) dzisiaj wlasnie sprobowalem z wysypywaniem i jeszcze zyje :| ciezko mowic o diecie bo w srode prawie nic nie zjadlem wziolem jednego kapsa na czczo potem troche jogurtu bo cos rozbolalo a potem juz bylo tylko gorzej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :) Otóż zacząłem chodzić na siłownie (brawa dla chłopaka, który kupił karnet na siłownie i ma czasz zeby ćwiczyć - jak to było w reklamie) no i na razie przyzwyczajam organizm do większego wysiłku, a za jakis tydzień z trenerem bedziemy układać plan ćwiczeń. Chodzi mi o to, jakie produkty spożywcze mozecie polecić, aby zawierały dużo białka i węglowodanów, oprócz twarogu, ryb i jogurtów? Dodatkowo chciałbym zauważyc, że mam niedowage (182cm, 70kg) i pytanie - jak przytyć, nie dostając brzucha?

 

Swegoczasu robiłem Aerobiczną 6 Weidera i nawet ją ukończyłem, ale sie zapuściłem, do tego doszła operacja no i wszystko wypracowane szlag trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sfd.pl/temat173140/

 

http://www.sfd.pl/temat276436/

 

poczytaj troche linki które podawałem wcześniej...

 

i przy okazji do nowych, ludzie którzy wypowiadają się w tym temacie służą pomocą ale szukajcie najpierw później pytajcie bo już troche w tym temacie było powiedziane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo to mega kicha... przepuklina w większości przypadków oznacza przymus rezygnacji z siłki ;/ chociaż operacyjnie wkładają tam jakieś siatki ale to i tak paskudna kontuzja jest której nie należy lekceważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel silowni do ktorej chodze mial to samo -> operacja i zakaz dzwigania czegokolwiek przez 6 miesiecy

 

mowi, ze jak czasami pokazuje cos nowicjuszom na silowni na lekkich obciazenach to nawet to sprawia mu bol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawka, nie mam przepukliny...tzn tak stwierdzil lekarz...

wykluczyl tez wyrostek,

a podbrzusze jak boli tak boli,

czy tam są miesnie (pewnie są :>) ?

czy moglo dojsc do jakiegos naciagniecia, nadwyrezenia, bo nie wiem ocb, mial ktos tak :>?

poczatkowo wydawalo mi sie, ze bol jest z prawej strony, co zblizalo mnie do pachwiny a tam jest idealne miejsce na przepukline, zaczalem sie macac :lol:, wyczulem jakas kulke, to sie okazalo ze to wezel chlonny...

nie wiem ocb i zastanawiam sie czy dzisiaj zrobic nogi czy je odpuscic...

 

co do przepukliny - to tak, przesrana sprawa,

mialem badanie dotykowe :lol: i usg , chyba powinno wystraczyc do wyeliminowania tego podejrzenia <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xpand firmy Dymatize zakupiony ! Od jutra zaczynam cykl :) Cel : powrót do letniej formy z tamtego roku - w zupelnosci mi to wystarczy ;)

 

Ps. Tak sie zastanawialem, skoro juz kiedys wyciskalem duze ciężary i nic mi nie było to teraz moge chyba spokojnie wracać do tego bez obaw o jakieś kontuzje czy inne przepukliny ( akurat tego ostatniego sie zawsze obawialem... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat przepuklin nigdy nie mozna wykluczyc,

ja mam pepkową, tzn nie mam, bo nic mi nigdy nie wyszlo, ale mam rozejscie sie tych dwoch warstw, i boje sie wlasnie, ze jestem narazony na przepukliny, stad moje podejrzenie.

wszystko zalezy od organizmu...

lekarz mnie odprawil ze zdaniem "na dzien dziesiejszy nic nie masz, ale z nikim z nas nie wiaodmo co bedzie za 24h" :mur:

 

powodzenia na cyklu ;-)

ja tylko mam nadzieje, ze moje TCM+KA sie nie odsunie...

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@emilooos

Ja mam u mnie coś podobnego, na początku myślałem, że coś z wyrostkiem jest nie tak, poszedłem do kelarza pomacał nic, później poszedłem, że coś nie tak na drugim boku jest - nic nie wykazało macanie po raz drugi. Chyba będę musiał się na USG udać, aby się przekonaż, że na prawdę wszystko jest w porządku bo nadal czuję jakiś dyskomfort w podbrzuszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co słychać u naszego aktora ? :)

jakiego aktora? :lol:

 

skoro rozmawiacie o planach i kontuzjach to musze powiedzieć że niedługo wracam do treningów, ręka ma się co raz lepiej :) będe ostro masować później robie kurs ratownika (kwiecień- maj) więc jak zdrowie pozwoli to codzienne pływanie posłuży mi jak aeroby przy redukcji (przymusowej bo jednak dobrze czuje się ze swoim sadłem) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

nightstalker działa jdziałaj z tym xpandem, sam koncze niedługo na nim cykl i jestem mega zadowolony z efektów

 

quarantino--> chodzi mu pewnie o luksa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass --> no dodatki jakies mocne bo po zastapieniu CP czyms slabszym moze juz nie byc efektu ; /. Moze jakies inne jabłko np. TCM i do tego KA ; ]

do KA nie mam przekonania ;/

 

ja bym jeszcze raz cykl na cp zrobił:)

cp+mono przmi niezle , mysle tez nad nitro 2 malym opakowaniu musze sprawdzic czy starczy na cykl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...