Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że brał, ale kiedyś nie było tkaich cudów jak SAA itp. Pokaz mi kogoś kto tak wygląda bez koksów ;) Ale to już i tak rpzesada - teraz jest tyle róznego rodzaju odżywek że można bardoz dobrze wyglądać bez parpania sobie wątroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy finał dwutygodniowych ćwiczeń mechl!nków- kończą się ferie i moderacja wraca do poważniejszych zajęć niż jakaś tam siłka ;-).

 

Tym razem pozwoliłem sobie prewencyjnie dodać logo do fotek- żeby nie powtórzyła się sytuacja opisywana kilka stron wcześniej.

 

Sesja zdjęciowa była specyficzna ze względu na "stroje"- ale dość gadania- wszystko będzie widać (jeśli interia się nie wywali).

 

Sam on:

 

Dołączona grafika

 

No i sam ja ( P R O W O K A C J A ! ! !):

 

Dołączona grafika

 

Dwie scenki rodzajowe:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Hihi...

 

Takie tam:

 

Dołączona grafika

 

No i nasze brzuszyska po dwóch tygodniach codziennych treningów:

 

mechl!k:

 

Dołączona grafika

 

mechl!n:

 

Dołączona grafika

 

Inne takie:

 

Dołączona grafika

 

Bez pompy (po triku i brzuchu), na luzie:

 

Dołączona grafika

 

I to by było na tyle- było miło ale się skończyło- od przyszłego tygodnia znów ćwiczę solo (nie lubię, nie lubię...).

Następna sesja zdjęciowa w lipcu/sierpniu- czekajta cierpliwo ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Własnie styknął miesiąc jak chodze na siłowni, widać małe efekty, ale nie spodziewajmy sie cudów. Ale nie o to mi chodzi. Mój problem polega na tym, że chudne i to znacznie. Jem na potęgę, jestem cały czas głodny i jem prawie non-stop, dużo białka i węglowodanów, ograniczam tłuszcze do niezbędnego minimum a mimo to chudne. Przy wzroscie 182cm waże 65kg. To jest mega za mało. Nie to że wygladam jak patyk, bo tak nie jest, jestem dość "szeroki" tak to ujme, ale masa mnie nie pokoi. Aktualnie 72cm w pasie i 91 w klatce. No i za cholere nie moge przytyć. Im wiecej jem tym bardziej chudne. No i potrzebuje rade. Znalazłem takie coś: http://samuraj.net.pl/index.php?zobacz=422 co o tym myślicie? Lub o czymś takim: http://samuraj.net.pl/index.php?zobacz=420 ? I jakie macie sposoby na przybieranie masy?

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechlin respect za takie cialko, jak dlugo do tego dochodziles, stosowales jakies specjalne diety, a moze dokladales tylko bialko?

 

z jakich rozmiarow/wynikow kg startowaliscie i jak jest teraz, moglibyscie napisac? jeszcze ile czasu wam to zajelo ;)

 

czy te kretki czym sie roznia? IMO nie:

http://allegro.pl/item158916345_vitalmax_m...erium_mocy.html

od

http://allegro.pl/item159539195_kreatyna_v...zewskiego_.html

 

pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to chyba nie szybki metabolizm :-| Dla przykładu. Choćbym nie wiem ile zjadł w domu to jak za jakieś 15 minut wyjde na dwór to jestem głodny :-| A nadwyżke kalorii to mam i to dużą, sam na to wpadłem.

moze sprobuj jakiegos gainerka a pomoze Ci to :) :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kukifas czy mi sie zdaje ale Ty chyba nie dawno zaczales cwiczyc, a juz sie za kreatyne bierzesz ;]

jak narazie to bedzesz mial normalne przyrost, a jak odrazu zaczniesz brac to pozniej moze ona Ci nic nie dac

 

a te kreatyny to chyba w meshach sie roznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sprobuj jakiegos gainerka a pomoze Ci to :) :damage_wall:

Myślicie ze taki gainer będzie dobry? http://samuraj.net.pl/index.php?zobacz=401

Nie chce wydawac majątku na suplementy, gdyż poprostu nie mam na to kasy.

 

A co myślicie o tym http://samuraj.net.pl/index.php?zobacz=422 ?

Które lepiej kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechlin respect za takie cialko, jak dlugo do tego dochodziles, stosowales jakies specjalne diety, a moze dokladales tylko bialko?

 

z jakich rozmiarow/wynikow kg startowaliscie i jak jest teraz, moglibyscie napisac? jeszcze ile czasu wam to zajelo ;)

 

czy te kretki czym sie roznia? IMO nie:

2487958[/snapback]

moze sprobuj jakiegos gainerka a pomoze Ci to :) :damage_wall:
kurde zly cyctat zazaczylem ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi :)

 

napisz co jesz, w jakich ilosciach ile razy dziennie, jesli masz zamiar kupowac gainera to braki w diecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No staram sie jeść 5-6 razy dziennie

 

śniadanie

płatki (czasem musli) + jogurt, w łikend jajecznica lub jajko

 

II śniadanie (w szkole)

chleb razowy z twarożkiem i jakiś owoc (czasem z szynką z indyka czy coś w tym stylu)

 

obiad

najczęściej kurczak (pierś) z ryżem (nie lubie kaszy) i warzywami

 

podwieczorek

jogurt + jakieś ciacho

 

kolacja

kanapki z rybą wendzona lub szynką z indyka, ewentualnie twarożkiem

 

na dobranoc

to co mi w ręce wpadnie

 

Tak to wygląda najczęściej. Dostosowałem to wszystko po przeczytaniu poradników dot. diet itd.

 

EDIT

Moze wygląda ze jest tego mało, ale jeżeli jesm to naprawdę dużo.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

el gringo - na oko Twoja dietka nie przekracza 2500kalorii (nie chce mi sie teraz liczyc). Na Twoja wage faktycznie to duzo ale jezeli sporo spalasz oraz masz szybki metabolizm to nie przejmuj sie glodem i zryj ile popadnie. Nie truj sie zadnymi gainerami nie sa Ci potrzebne do szczescia. Do ryzu dodawaj sobie olej z oliwek (1-2 lyzki stolowe). Na pierwsze sniadanie 4-5 jajek pod byle jaka postacia (jajecznica, omlet, na twardo). Ogranicz jogurty i mleko - czasami mozna wszamac ale mleko to najkwiekszy odkladascz tluszczu razem z piwkiem (cukry proste).

Orzechy mozesz wsuwac kiedy chcesz (ziemne koniecznie bez soli).

Mniej chleba a np. ryz z twarozkiem (kolacja), tynczyka mozesz wsuwac ma duzo bialka.

Nie ma bata, jezeli dieta bedzie dodatnia to musisz zyskiwac na wadze.

 

Z drugiej strony mozesz miec tak jak ja. Ja na bialkowej diecie rowniez nie zyskiwalem nic. Tzn. zyskiwalem znikaniem tluszczu ale znikala mi waga czego nie chcialem. Teraz jade na mase i wsuwam tluszcze z weglowodanami. Sily mam od ch***, masa idzie do gory no ale cos za cos. Obrastam w tluszcz. Za miesiac-dwa pojade redukcje ale narazie tak trzymam.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak fastly,

kreatyny te roznia sie stopniem rozdrobnienia,

zielona lepsza - 250.

el_gringo_dado - prawie jak dieta ;] jest lepiej niz polowa spoleczenstwa, bo skupiasz sie na wartosciowych produktach, ale klucz do sukcesu to pelna dieta, szczegolnie w wypadkach ludzi majacych problem z przytyciem,

co do supli - dibencozide - po co Ci ? chcesz byc jeszcze bardziej glodny ?

gainer - jezeli po ulozeniu diety zauwazysz braki, kupuj.

 

editka:

dzisiaj historia z zycia wzieta, bylem w "ODŻYWCZAKU" jak to nazywam ;] i czekam w kolejeczce a przedemna trzech żelików, z czego pierwszy kupil małą L-karnityne, a drugi mala paczke HMB :lol: :lol: :lol: potem byla moja kolej, a do rozmowy wtracilo mi sie dwoch ~15sto latkow z pilka od nogi w rece z pytaniem po ile kreatyna? Typ odpowiedzial, ze 7zł za blister...Oni na to "AHA TO SUPER" po czym dodal "ale to tylko na tydzien moze starczy..." a oni "NO NO" i zadowolenie poszli ze stanowiska....:lol:

pierdalnalem ze smiechu po prostu xD

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...