Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

[/kółko wzajemnej adoracji off]

:D

 

a jak juz sobie posłodzilismy, w planach mam jakies cykl marzec/kwiecien, albo pozniej nie wiem

potrebuje jakis stack, ale bez zbednych bajerów typu buzery azotowe itp, tylko kreatyna i cos na przyspieszenie regeneracji, macie cos do polecenia?

emillos ten swole ile kosztował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, powinienem napisać że liczę na coś więcej niż przysiady :>

To była pierwsza rzecz o której pomyślałem, ale liczę na to że jest coś jescze. Powiedzcie, że się nie mylę [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

quarantino

cell pumpa wsumie brałem na mnie za bardzo nei podziałał, zreszta w nim substancji typu pompery to moze jest wsumie mało, ale moze sie na niego skusze jeszcze...

Joł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! ( są jakieś panie ? :P ) Zainteresowalem się ostatnio HST, a ze czas juz troche odpocząć, postanowilem zebrac siły i w tym tyg sprawdzić tzw "maksy", a potem dwa tyg regeneracji i jazda z HST. Zajelo mi dzisiaj ponad 2 godziny zrobienie 1 serii 15 na wszystkie partie mięsni, po dwa cwiczenia na każdą. Zrobic 15 razy 80kg na plaskiej potem 15 razy sztanga biceps i 15 razy wycisnąć prawie 60 kg z za karku to jest wyzwanie... No ale podołałem i czeka mnie teraz w środe sprawdzanie maksów dla 10 i tutaj mam pytanie... Czy jesli mam napisane ze mam wykonac 10 powtorzen w 2 seriach to traktowac to jako 2 serie po 10 czy 2 serie zeby w sumei bylo 10 ? Szukam i szukam a odpowiedzi na to nie znalazlem... Robil ktos HST ? Jak to idzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quarantino---> Ja nie mam sie czym chwalic jesli chodzi o nogi ;)Zawsze mialem "grube" co przy 191cm w sumie ok wyglada Nigdy sie na nich nie skupialem szczegolnie. Tyle co czasem pobiegam i rower. Udo "zlane" nie takie ladne jak u Ciebie :D. Mierzylem to mam 61/2 w udzie i 43 w lydce ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero jeden cykl na HST za sobą i to jeszcze niezbyt poprawny, (ćwiczyłem w domu samymi hantlami i ciężarów nie starczyło na serie po 5 powtórzeń) ale wcale aż tak źle nie jest :). Teraz mam te 2 tyg roztrenowania a potem zrobię jeszcze jedno HST, ale tym razem tak jak być powinno. Na FBB niektórzy mówią, że efekty są... Mi tam jakoś marnie wyszło :D.

Edytowane przez Kot1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z dziwnym strzykaniami przy niektorych cwiczeniach tzn:

np przy rozpietkach (nie duze ciezary) cos mi przeskakuje w prawym barku, nie jest to bolesne choc jakos mi to przeszkadza( normlanie jak ruszam tym barkiem to czuc jak cos tam przeskakuje lekko) i teraz pytanie czy darowac sobie to cwiczenie czy wkoncu sie tam wsyztko "ustawi":D

czasam cos mi tam tez w lokciach strzyka ale to przewaznie przy pomkach, czasem przy wyciskaniu ( nie zaleznie od ciezaru)

czy to jest normalne czy jest o co sie martwic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z dziwnym strzykaniami przy niektorych cwiczeniach tzn:

np przy rozpietkach (nie duze ciezary) cos mi przeskakuje w prawym barku, nie jest to bolesne choc jakos mi to przeszkadza( normlanie jak ruszam tym barkiem to czuc jak cos tam przeskakuje lekko) i teraz pytanie czy darowac sobie to cwiczenie czy wkoncu sie tam wsyztko "ustawi":D

czasam cos mi tam tez w lokciach strzyka ale to przewaznie przy pomkach, czasem przy wyciskaniu ( nie zaleznie od ciezaru)

czy to jest normalne czy jest o co sie martwic??

Podobny problem mam, strzelanie w łokciu robis coraz bardziej denewrujące. I jakąkolwiek rozgrzewke bym nie zrobił mam ten problem, praktycznie tylko w cwiczeniach na triceps. Jak zrobie np 4 serie wąskich pompek po 15 + inne cwiczonka na rozgrzewania łokci( moze podrzuci ktos jakies nowe:>) to nic nie daje;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja mam chyba jakies stawy nie przesmarowane albo coś, wszystkie kosci mi strzelaja, palce, kolana, w barkach, palce u nóg, wszedzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...