Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda że jak sie nie pije wody w czasie treningu to kondycja bedzie lepsza? (oczywiscie chodzi mi w czasie treningu, bo po juz wiem ze mozna)

Raczej ogolno pojeta bzdura.

Moze komus sie przydaza indywidualnie ale watpie.

Ja kiedys zapomnialem wody na silke. Ledwo doczlapalem do koncowki.

Jak nie wypije min. 1l to kiepsko mi sie cwiczy. Oczywiscie brzuszki polecam albo na poczatku albo po porzadnym wybekaniu sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

qbass, ty to sprzedajesz na sfd?

apropos sfd dzisiaj o 20, czyli za pareminut, fajny pojedynek ebdzie cenowy, wpadajcie

Yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, moglibyście mi ułożyć jakąś sensowną dietę i program ćwiczeń dla laika? Jeżeli to wam potrzebne to moje wymiary i wiek:

15 lat, 184cm wzrostu 86kg

 

z powyższego wynika, że mam "trochę" nadwagi i przydałoby się to zrzucić i popracować nad mięśniami. Przyznam, że na razie nie ćwiczę, co najwyżej raz na tydzień i to takie ćwiczenie, że wiecie... 20 razy podniosę 40 kg sztangę i mam dosyć. Ponad to pływam 2 razy w tygodniu i przynajmniej 1 raz w tygodniu gram w koszykówkę. Budowę mam raczej taką masywną, dosłownie od niczego mam sporo większe mięśnie niż reszta rówieśników (bez ćwiczeń of kors) łapy to 35cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

taki endo/mezomorf z ciebie, ogranicz węglowodany, szczególnie wieczorem i zwieksz udział białka w twojeje diecie

i nie ppełniaj tego błedo co ja, tylko jak amsz nadwage to od razu sie beirz za redukcje, a pozniej ewentualne/czyste masowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakoś dokładniej? Ćwiczenia jakie wykonywać? Białka chyba przyjmuje w wystarczających ilościach, zresztą jem bardzo dużo jak na swój wiek i chyba tylko w miarę regularne treningi i wysiłek fizyczny pozwalają mi utrzymać moją "sylwetkę", nie jestem gruby, nie mam odstającego bebecha, jest tu po prostu troszkę warstwy tłuszczowej, która jednak nie wygląda jakoś zachęcająco, szczególnie na plaży ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass, ty to sprzedajesz na sfd?

apropos sfd dzisiaj o 20, czyli za pareminut, fajny pojedynek ebdzie cenowy, wpadajcie

Yo

ta, pojedynek cudowny :lol: :lol:

chociaz wyrwalem 2x750g + 750g prolo, ale liczylem na cos wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

chciałem tez to kupic, ale kupił bym to na siłe

poprzednie pojedynki nie były takie super i w ogóle, a jakos za fajna cene xpandy sie powyrywąło i inne duperele

teraz niby lato jakies fjane zestawy na redukcje by sie przydało to dali tse + jakis [ciach!]iany thermal line i do teog pare zestawów tkaich tlyko było

jak dla mnie to ciulate to bylo, chyba ze dla hardgainerówców, którzy szamają po 10kg gainerów miesiecznie, to były fajne oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to teraz ja sie pokaże co wyświczyłem

wzrost 185

waga 78~80

łapka mniej wiecej 37

wiek 17 pare miechow do 18

staż jakieś 6 miesiecy w domowy zaciszu na samych hantlach 2x20kg

nie bralem zadnych odżywek ani supli od poczatku na sucho diety tez nie mam

ostatnio cholernie oslabiony bylem nie dojadalem nie dosypialem jeszcze klopoty sercowe i drobny spadek formy podlapalem

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

od wakacji jade z a6w z koncem wakacji mam zamiar skonczyc zabawe z silka bo sie matura zbliża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co radzicie jako suplementy jakies "kakałka" bialko + kreatyna ew HMB

16lat 181cm 55kg(no ile bym nie zjadl nie przytyje:( nie- nie mam przyjaciela sprawdzalem :D)

Uderzam z kopyta :D

pzdr

No nie wiem, chyba nie powinno się zaczynać ćwiczenia z odżywkami jako pierwsze zetknięcie z siłownią? Masz jakiś staż już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co radzicie jako suplementy jakies "kakałka" bialko + kreatyna ew HMB

16lat 181cm 55kg(no ile bym nie zjadl nie przytyje:( nie- nie mam przyjaciela sprawdzalem :D )

Uderzam z kopyta :D

pzdr

Mlodziutki i chudy jeszcze jestes.

Nie trac kasy na odzywki tylko jedz duzo bialka, 6 posilkow dziennie i cwicz po 4x w tyg najpierw FWB zeby rozwinac w organizmie przyzwyczajenie do wysilku.

A pozniej (po miesiacu, dwoch) zaplanuj sobie porzadny trening w zaleznosci co bedziesz chcial osiagnac.

Pozniej mozesz rowniez siegnac po odzywki ale to w takim stadium jak bedziesz widzial, ze Twoje cwiczenia przynosza coraz to mniejsze rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

quarantino zmasiłeś sie ostatnio (ostatnia fotka)

Kaeres moje zdanie jest takie, że fbw nie jest dla początkującego dobre, jesli oczywisciem owimy o stand fbw, a nie jakims lajcie na 70 % obciazenia maks

zajedzie chłopak i mu ochota na cwiczenia przejdzie

jakies act moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robie FWB - taki plan aby zaatakowac przez lato poteznie swoje cialo.

2 tyg. 3x15 kazde cwiczenie, po 2tyg 3x10 z wiekszym ciezarem i 4x5 z maxymalnymi ciezarami na ostatnie 2 tyg.. To mi polecil dobry znajomy z forum.

Mysle, ze te 3x15 z malymi ciezarami swietnie przygotowuje na pozniejszy wiekszy wysilek.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 15 lat ok. 182cm wzrostu, i 70-72kg wagi. Postanowiłem, że zacznę chodzić na siłownię tak ze 2 razy w tygodniu (i oczywiście w domku tez będę ćwiczyć). Czy mógłby mi ktoś rozpisać dietę (nie chcę brać żadnych odzywek)? Od jakich ćwiczeń, z jakim obciążeniem oraz ilością powtórzeń powinienem zacząć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sfd.pl/Robimy_mase_%2D_fakty_ni...az-t173140.html

ustal zapotrzebowanie kaloryczne oraz b,t,ww, poczytaj o tym, jak powinny wygladac posilki, dobierz pasujace Ci komponenty i daj do oceny, moze byc nawet tutaj.

silownie wrzuc 3x w tyg, a w domku sobie odpusc.

co do treningu, zacznij od ogólnorozwojowego ACT, o tym tez na sfd.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystich!

Moja przygoda z siłownią zaczęła się jakieś 3 miechy temu, wczesniej, latem - rowerek (dość intensywnie freeride, ciutke 4x ), zimą - snowboard :)

Wzrost ok 180cm, waga 61kg, biceps 30cm...

1

2

Teraz mam chwilową przerwę, załatwiłem się na rowerze, złamany lewy obojczyk, gips i siedzenie przed TV :sad:

Edytowane przez Muniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...