Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie juz silka zaczyna niezle podgrzewac.

Rypie jak wół, przerzucam ten zlom w takich ilosciach, ze chyba bym juz hute przeniosl.

Od 8 msc zero przyrostow, nic. nul, nothing, nada.

Ide na 2-tyg. odpoczynek bo po prostu sie obrazilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano niestety- nie wiem ile już ćwiczysz ale po roku do dwóch przychodzi totalny zastój. Wiadomo- na początku "idzie się w oczach" i to bez supli. I teraz albo to przetrzymasz (rzadziej patrz w lustro ;-) ) albo dasz za wygraną.

Nie wiem czym to jest spowodowane ale po jakimś czasie znów będzie widać efekty- niestety- nie będą to przyrosty (siły, masy) takie jak na początku ćwiczenia ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to ćwiczenie bardzo ogólnorozwojowe.. na zdrowe myslenie to najwiecej pracuja bicepsy.. w nachwycie rece sa podobnie ulozone jak w mlotkowym podnoszeniu hantli.. no a pozatym napewno miesnie plecy z czego w najwiekszej mierze chyba najszerszy grzbietu.

Najlepiej pocwicz ostro na drazku.. wtedy dokladnie bedziesz wiedzial ktore miesnie pracuja a ktore nie. :wink:

Ćwiczy tu ktos jeszcze troche? ostatnio taka cisza w temacie.. :sad:

ja sam nie cwicze juz od dwoch miesiecy.. szkola sie zaczela, klasa matrualna.. poprostu brak czasu :mur: czekam do wakacji wtedy hantle wroca do łask :) a mialem juz na pompie swego czasu 39 w lapce... az szkoda zeby nie cwiczyc ;(

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się za jakis czas pokazę

chce zrobic jak najlepsza forme na lato 2008

bynajmniej nie po to , by latac po plazach

zobaczymy co z tego wyjdzie

 

narazie czekam na suple z konkursy olimpu

za pkty ktore wydzbanilem ze sklepu w ktorym pracowalem

prolo 3,5kg, przyda sie w zwiazku z podwyzkami

oprocz tego 2x nag, 2x knockout, jakies prozdrowotne

 

ze stanow leci do mnie green magnitude, no-xplode, superpump250, storm, incarnate, purple wraath

takze troche cukiereczkow bedzie

zrobie foto jak wszystko bedzie na miejscu

ceny w usa 3x tansze

 

hubi

ten sam rocznik

mimo matury daje 3x w tyg bez problemowo

nie wiem jakie masz cele

ja np. mam do zdania poszerzona biologie

a jestem na profilu hum

...

damy rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hubi

ten sam rocznik

mimo matury daje 3x w tyg bez problemowo

nie wiem jakie masz cele

ja np. mam do zdania poszerzona biologie

a jestem na profilu hum

...

damy rade

pewnie ze damy;))

no i ja zdaje roz biologie i roz chemie do tego dochodzi prawko i jeszcze pomoc od czasu do czasu rodzicom, dziewczyna i lipton łaże jak zwloki i nie mam zapalu do cwiczen..

bede sie staral raz w tygodniu w łykendy cwiczyc ale ostatnio mialem zasranie straszne bo jeszcze po imprezach do tego wszystkiego chce mi sie chodzic...

w wakacje zrobilem kawal dobrej roboty mimo to ze lece caly czas na sucho to mialem calkiem ładne przyrosty :)

btw. w wakacje jezdzilem na masaże plecy koles mi powiedzial ze mam predyspozycje(myslalem ze pekne z dumy;p), przy okazji dal kilka rad co do czestego rozciagania miesni podczas treningu zeby miesnie sie nie skracaly

Jak zdam mature to zaczne ostre 4 miesiace treningów 6 razy w tygodniu pierwszy miesiac planowany na powrot do starej formy a potem planuje przybrac troche miesa;p bedzie fajnie na pewno:) celem bedzie przybranie jakis 4kilo mięska i zrzucenie troszke sadelka;] juz sie nie moge doczekac ;p

ładny arsenał tam masz emilooos nic tylko pozazdroscic;)) ja szkoduje kase na suple.. od samoego poczatku.. teraz sobie tlumacze ze zbieram na samochod ;]

 

siłka to uzależnienie.. jak nie ćwicze czuje sie źle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie wpienia w tym sporcie to gdy z roznych powodow odejdziesz od cwiczen to schodzi z ciebie jak powietrze z materaca.

I mam wrażenie, że to nie mięśnie rosną tylko się sztucznie naciągają, a puste miejsca są zalewane wodą.

Z powodów chorobowych nie chodzę na siłownie juz przeszło miesiąc.

Wyglądam jakbym na siłce w życiu nie był :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

od powrotu na siłke jestem, że tak to nazwe "diecie" z 100g białka, 50-80 wegli, maks 40 tłuszczy

i co bic z 38 na 40.5 , waga 3 kg w dół, 3-4 cm w pasie mniej, ktoś mi to wyjaśni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wrocilem 2 tygodnie temu na silke po 2 latach przerwy, na poczatek zjadlem 1kg gain bolica, a dzisiaj kupilem sobie profi whey mass 3kg + Kre-alkyn 2500 (60 caps.) i zobaczymy co z tego wyjdzie, dzisiaj robilem barki i trica i juz czuje jutrzejsze zakwasy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

a ja znowu mam, bo poprostu lubie ćwiczyć, zalezy jak podchodzisz,

kretfr no nie załapałem... dlaczego twierdzisz, że ka to g.. słownie [ciach!]o?

szmałem olimpowskie prawie rok temu i ch mi dało, ale jadlem też z aminostaru w mniejszych dawkach i dobre to było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu mam, bo poprostu lubie ćwiczyć, zalezy jak podchodzisz,

kretfr no nie załapałem... dlaczego twierdzisz, że ka to g.. słownie [ciach!]o?

szmałem olimpowskie prawie rok temu i ch mi dało, ale jadlem też z aminostaru w mniejszych dawkach i dobre to było

to w koncu twierdzisz ze KA to szit czy nie ? bo juz sam nie rozumiem, ludze na sfd twierdza ze produkt jak najbardziej ok zwlaszcza w polaczeniu z jakims NO-boosterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

twierdze, ze jest dobre nie brął bym olimpu i tyle, na mnie nie podziałał, ani troche w dawkach ponad 6g na dzien, gdy aminostar lekko ponad 3 i dzialał.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All American Pharmaceutical and Natural Foods Corp. (Billings, MT, USA)claim that Kre-alkalyn® (KA) a “Buffered” creatine, is 100% stable instomach acid and does not convert to creatinine. In contrast, they alsoclaim that creatine monohydrate (CM) is highly pH labile with more than90% of the creatine converting to the degradation product creatinine instomach acids. To date, no independent or university laboratory hasevaluateuated the stability of KA in stomach acids, assessed its possibleconversion to creatinine, or made direct comparisons of acid stabilitywith CM.

 

Thisstudy examined whether KA supplementation reduced the rate of creatineconversion to creatinine, relative to commercially available CM(CreapureÒ).Creatine products were analyzed by an independent commercial laboratoryusing testing guidelines recommended by the United States Pharmacopeia(USP). Each product was incubated in 900ml of pH 1 HCL at 37± 1oC and samples where drawn at 5, 30 and 120 minutes and immediately analyzed by HPLC (UV) for creatine and creatinine.

 

Incontrast to the claims of All American Pharmaceutical and Natural FoodsCorp., the rate of creatinine formation from CM was found to be lessthan 1% of the initial dose, demonstrating that CM is extremely stableunder acidic conditions that replicate those of the stomach. This studyalso showed that KA supplementation actually resulted in 35% greaterconversion of creatine to creatinine than CM. In conclusion theconversion of creatine to creatinine is not a limitation in thedelivery of creatine from CM and KA is less stable than CM in the acidconditions of the stomach.

 

 

Universityof Northumbria, Sport Sciences, Northumbria University, NorthumberlandBuilding, Newcastle upon Tyne, United Kingdom, 2Department of Life Sciences, Kingston University, Penrhyn Rd, Kingston-upon-Thames, United Kingdom. DrTallon@CR-Technologies.net

 

 

dlaczego twierdzisz, że ka to g.. słownie [ciach!]o?

pewnie dlatego, co powyżej.

ja bym to traktowal z dystansem, choc KA kiedys probowalem, to nie wrocę.

podobna afera jest odosnie CEE, etylowego estru, i badz tu madry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siłownia studenta:

ławeczka rzymska + hantle 40kg+drążek

dieta taka sama jak chodziłem do ogólniaka 180g białka 500g ww 100g fatu

troche z cenami siłek dziadowsko 100 zł miesiącznie dlatego msze narazie na mojej prowizorycznej pakowac jak sie zrobi prawko i kupi bryke po mysle o jakiejś siłce w centrum miast tam ceny są 50% niższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kretfr no nie załapałem... dlaczego twierdzisz, że ka to g.. słownie [ciach!]o?

Juz po samym sposobie reklamowanie tego można stwierdzić, że coś jest nie tak...

Chociaż te reklamy nie kłamią, kre-a TEORETYCZNIE powinien działać lepiej :lol:

 

bo juz sam nie rozumiem, ludze na sfd twierdza ze produkt jak najbardziej ok zwlaszcza w polaczeniu z jakims NO-boosterem.

Którzy ludzie? Właściciele i pracownicy sklepów? :-P

 

EDIT:

Neon69: To ironia taka była :wink:

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w polowie cyklu na na KA+gainer (zjadlem 3kg profi whey massa i 60caps KA)

moje rezultaty:

- waga z 70 na 75kg (zero brzucha)

- biceps z 34 na 36cm (bez pompy)

- na plaskiej przed cyklem ledwo wyciskalem 60kg teraz robie 70kg x6. (maxa nie sprawdzalem)

- barki 40kg -> 55kg (max 63kg)

- reszta cwiczen wykonywana z obciazneniem od 20 do 30% wiekszym.

 

druga polowe cyklu robie juz na gain bolicu + whey protein complex i do tego mono olimpa zeby porownac z KA. zdam relacje za miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w polowie cyklu na na KA+gainer (zjadlem 3kg profi whey massa i 60caps KA)

moje rezultaty:

- waga z 70 na 75kg (zero brzucha)

- biceps z 34 na 36cm (bez pompy)

- na plaskiej przed cyklem ledwo wyciskalem 60kg teraz robie 70kg x6. (maxa nie sprawdzalem)

- barki 40kg -> 55kg (max 63kg)

- reszta cwiczen wykonywana z obciazneniem od 20 do 30% wiekszym.

 

druga polowe cyklu robie juz na gain bolicu + whey protein complex i do tego mono olimpa zeby porownac z KA. zdam relacje za miesiac

Jeśli KA na pewno działa lepiej niż zwykla K, to ja bym pierwsza czesc cyklu zrobil na mono, a druga na KA.

 

Na ławce ładnie Ci poszło. Co do wymiarów i wagi, to zobaczymy po cyklu, jak Ci woda odejdzie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...