Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj zrobilem zakupki:

- 100% whey protein complex - 1kg

- gain bolic 6000 - 1kg (wczesniej jeszcze 1kg kupilem)

- carbo bx - 1kg

- kretka olimpu - 210 kaps po 1250mg.

łacznie 150zl po rabaciku u mojej ulubionej pani z WITAMINKI :D

sprawozdanie jak sie zestaw spisal dam za miesiac ;]

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli bylo to przepraszam, ale czasu 193 stron czytac nie mam.

a wiec, jakie byscie polecili rękawice na siłownie z usztywnieniem nadgarstka oczywiscie, za max 70zl? i przy okazji jakis sklep gdzie taki sprzet mozna kupic, bo jakos googluje i mi nie wychodzi :D dzisiaj kupilem u siebie w miescie w sportowym rekawice za 35zl ktore zaczaly sie pruc na nadgarstku po jednym treningu, wiec pier... taki biznes..

co sądzicie o tych ?

http://allegro.pl/item262743017_harbinger_...em_roz_xxl.html

Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadome, tez na siłowni mam kilka takich gryfów że potrafie ściągnąć sobie odciski aż do krwi. kiedyś ćwiczyłem w rękawiczach ale łapy śmierdziały strasznie po treningu i przestałem teraz się przyzwyczaiłem i komfortowo sobie ćwicze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś ćwiczyłem w rękawiczach ale łapy śmierdziały strasznie po treningu

A jak rękawiczki ładnie śmierdzą po kilkudziesięciu treningach :lol2:

 

Za ponad miesiąc postaram się tutaj wrzucić sprawozdanie z mojego cyklu na mono :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe OT ;)

 

Mogę się pochwalić udziałem w MP juniorów i juniorek do lat 20 i 23 :)

Wczoraj oficjalnie się zakończyły te dwu dniowe zawody i uzyskałem niezłą 4 lokatę w kat 75 do lat 20.

 

Jednak zawodnicy startujący byli wyposażeni w koszulki do wyciskania. Ja natomiast takiej nie zdążyłem kupić i nauczyć się w niej wyciskać więc startowałem bez. Zresztą trzecie podejście 140kg dawało mi brązowy medal jednak sędziowie mi spalili ze względu na to, iż dotknąłem stojaka :( Bój zakończyłem wynikiem 135kg.

 

Może za rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jednego, juniorek? w babach startowałaś?

 

na koszulke w sumie nie ma co zwalać jak jest możliwość sobie pomóc w ten sposób to trzeba się odpowiednio przygotować. co do wyniku gratuluje, mój kolega urodzony w grudniu 89 74kg ciskał bez przytrzymania swego czasu 152kg ;) goniłem go na zawody ale upraciuch nie chciał.

 

kretfr sam widzisz trolu zajmuje się wyciskaniem to nie oczekuj ładnych wymiarów i proporcjonalnej sylwetki ;) chodź oczywiście może nas miło zaskoczyć zdjęciami.

 

 

a tutaj moje plecki na luzie, zdjęcie zrobione rano zaraz po śniadaniu

Dołączona grafika

aparat zjadł wszystkie detale i jeszcze sam nie wiem czemu bardziej poszerzył i tak szeroką talię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kretfr sam widzisz trolu zajmuje się wyciskaniem to nie oczekuj ładnych wymiarów i proporcjonalnej sylwetki ;) chodź oczywiście może nas miło zaskoczyć zdjęciami.

A to nie moge poznac wymiarow kolegi tylko dlatego, ze jego piorytetem jest sila? <_<

 

Trolu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilooos

 

Pamiętasz jak cie bolało z prawej strony wiadomo co to było. BO ja od tygodnia mam takie bóle byłem u lekarze wykluczył wyrostek a mnie w tych okolicach boli oczywiscie nic nie powiedział co mi jest. Nie sie schylic ani siedzieć prosto bo boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można podać jakieś info o sobie (wymiary itp) i jakieś fotki? :P

Zapraszam na trolu609.fotka.pl

 

 

nie rozumiem jednego, juniorek? w babach startowałaś?

 

na koszulke w sumie nie ma co zwalać jak jest możliwość sobie pomóc w ten sposób to trzeba się odpowiednio przygotować. co do wyniku gratuluje, mój kolega urodzony w grudniu 89 74kg ciskał bez przytrzymania swego czasu 152kg ;) goniłem go na zawody ale upraciuch nie chciał.

 

kretfr sam widzisz trolu zajmuje się wyciskaniem to nie oczekuj ładnych wymiarów i proporcjonalnej sylwetki ;) chodź oczywiście może nas miło zaskoczyć zdjęciami.

a tutaj moje plecki na luzie, zdjęcie zrobione rano zaraz po śniadaniu

 

RYSUNEK

 

aparat zjadł wszystkie detale i jeszcze sam nie wiem czemu bardziej poszerzył i tak szeroką talię

Przeczytaj jeszcze raz jakie to były zawody. Dojdziesz do jakiegoś wniosku? Jak nie to może czas na HCG? :D

Ćwiczę sam dla siebie nie biorąc pod uwagę priorytetu jakim jest siła.

 

A to nie moge poznac wymiarow kolegi tylko dlatego, ze jego piorytetem jest sila? <_<

 

Trolu...

Wymiary podam jak znajdę cm ;)

 

czy możesz to już trolu powie;) ja sam się nie mierze chociaż ćwicze bardziej pod sylwetke a co dopiero koleś co ciska na siłe?

Możesz możesz :D

Edytowane przez Trolu609

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mono zamówione - 360 kapsułek (450 gram) olimpa :D

Na mój pierwszy cykl pójdzie jakieś 300 kapsów - reszte zostawie chyba na potem, chociaz to zalezy jak sie sprawy na cyklu potocza :P

 

Brał tu ktoś glukozę, albo jakieś inne cukry proste? Warto? Tylko szczerze :P

 

Niby trzeba dodać je do posiłku potreningowego, ale mam zamiar sobie po prostu dosypać do wody, którą wypijam podczas treningu. Pewnie trzeba będzie potestować która opcja lepsza :(

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilo23 - sorry, ale dopiero teraz zajrzalem do tematu

u mnie tez wykluczyli wyrostek, obawialem sie przepukliny, to tez wykluczyli

minelo samo, po jakims okresie

nawet nie robilem zbytniej przerwy

w jakich okolicznosciach pojawia sie bol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje mały zestawik do koksowania w domowym zaciszu ;)

Ogólnie chodzi o zrzucenie lekko brzuszka, i ogólnego poćwiczenia, w okresie zimowym sama praca fizyczna 8h to dla mnie za mało i już mam 82kg(rok temu miałem 66kg-stres związany z LO/matura itp itp..)

2 albo 3 lata temu chodziłem przez 4 miesiące regularnie na siłownie, potem skończył sie czas wolny, ale widze że potrzebuje troche ruchu, i dlatego że jakoś tam widziałem jak sie ćwiczy chciałbym spróbować w domu sie troche pomęczyć..

Mam kolege co mi plany układał( nie powiem, bo efekty były jak dla mnie cudne), ale teraz chciałbym nie robić masy i siły tylko troche spalić, żadnych diet nie chce bo to nie wypali(stołówka w robocie, nocki, zmiany, uczelnia) próbowałem i nie ma szans..

Wyczaiłem na allegro takie zestawyniby do wszystkiego( a jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego podobno) i chciałem zapytać o opinie..

Mają one ławeczke regulowaną, stojak na sztange dobry tez do przysiadów, coś na nogi i takie tam..

Do tego potrzeba zestaw obciążeń(myśle ze prosta+łamana+hantle stykną) obciążeń narazie setka styknie, nóg(stawów-miałem z nimi problemy) nie chce przesilać..

Czasami pewnie siostra chciałby coś zrzucić tłuszczyku, ale ona to naprawde ma go troche, mówiłem jej żeby biegała/rowerek, ale robi brzuszki narazie, nogi bedzie chciała zrzucić..

Czy ktoś moze co nieco napisac czy dobrą drogą podązam?

 

 

Wiek 19lat, masa 80kg, doświadczenie (4 miesiace), cel-głównie spalenie tłuszczyku lub siła i spadek masy(hmm, to ost chyba sie wyklucza:P), fundusze ~400zł bez obciążeń(+100zł od UE(siostra:P) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy siłownia taka czysto "siłowa" to dobry pomysł na zrzucanie tłuszczu, tu raczej przydały by się aeroby typu rowerek, basen, joging itp. ale myślę, że trening pasował by Ci taki byś wykonywał sporo ruchu, czyli nie 5 serii po 10 powt. tylko np 10 serii po 15 powt z małym obciążeniem, taka moja myśl i tak:

 

"Rodzaje treningów przydatnych w okresie redukcji tłuszczu.

do takich treningów należą;

trening siłowy,

trening wydolnosciowy HIIT

trening tlenowy/aerobowy/ "

 

poczytaj:

http://www.sfd.pl/RODZAJE_TRENIGU_Z_PUNKTU...EJ-t299434.html

 

ogólnie ten dział tamtego forum.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy siłownia taka czysto "siłowa" to dobry pomysł na zrzucanie tłuszczu, tu raczej przydały by się aeroby typu rowerek, basen, joging itp. ale myślę, że trening pasował by Ci taki byś wykonywał sporo ruchu, czyli nie 5 serii po 10 powt. tylko np 10 serii po 15 powt z małym obciążeniem, taka moja myśl i tak:

 

Rodzaje treningów przydatnych w okresie redukcji tłuszczu.

do takich treningów należą;

trening siłowy,

trening wydolnosciowy HIIT

trening tlenowy/aerobowy/

 

poczytaj:

http://www.sfd.pl/RODZAJE_TRENIGU_Z_PUNKTU...EJ-t299434.html

 

ogólnie ten dział tamtego forum.

Hm,, tłuszczu to znowu nie mam wszędzie, tadycyjnie-brzuszek..

Ale chodzi o ogólne wzmocnienie, nie chodzi o mase, bardziej o wytrzymałość organizmu..

Bieganie byłoby chyba najlepsze na rozruszanie organizmu ale teraz w zimie nie chce ryzykować choroby mimo że sie zahartowałem-praca-studia itp itd..

W lecie jeżdże duzo na rowerze i teraz przy zimie org jakby sie nie chce przestawić i mi zapasy energi gromadzi, chciałbym sie ogólnie poruszac w domu w okresie zimowym..

Zadałem głównie pytanie o sprzęt, o trening konsultuje sie z zaufanym treningopisarzem;]

Zapoda ktoś mniej więcej info czego szukać do domu ? Do przysiadów w sumie wolnostojace stojaki na gryf są nie niezbędne bo jak był ruch na siłowni to ćwiczyłem z kumplem właśnie ze sztangą w ławeczce i nie był oz tym problemu..;>

A te ćwiczenia na nogi zintegrowane do ławek dają rade ?

jakaś konkretna firma jest dobra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy siłownia taka czysto "siłowa" to dobry pomysł na zrzucanie tłuszczu, tu raczej przydały by się aeroby typu rowerek, basen, joging itp. ale myślę, że trening pasował by Ci taki byś wykonywał sporo ruchu, czyli nie 5 serii po 10 powt. tylko np 10 serii po 15 powt z małym obciążeniem, taka moja myśl i tak:

 

Rodzaje treningów przydatnych w okresie redukcji tłuszczu.

do takich treningów należą;

trening siłowy,

trening wydolnosciowy HIIT

trening tlenowy/aerobowy/

 

poczytaj:

http://www.sfd.pl/RODZAJE_TRENIGU_Z_PUNKTU...EJ-t299434.html

 

ogólnie ten dział tamtego forum.

sam sobie zaprzeczyłeś

trening siłowy to najlepsze co można robić podczas redukcji

jedyny bodziec anaboliczny podczas redukcji dla organizmu, to właśnie ciężar i niskie powtórzenia

oczywiscie technika zachowana

 

kolega bez diety chce sie za redukcje zabierać?

no way

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega bez diety chce sie za redukcje zabierać?

no way

Niech ćwiczy bez diety. Po czasie i tak zacznie ją stosować (chociaż lepiej by było zacząć ćwiczyć z dietą, ale przypomnij sobie, jak ty zapewne podchodziłeś do niej na samym początku :-P ).

 

U siebie na siłowni zauważyłem, że większość początkujących (prawie wszyscy za cel mają masę) olewa dietę, na pół roku - rok, do czasu aż przyrosty nie zaczną być bardzo małe. Taki delikwent zaczyna wtedy błagać mamę, żeby mu odpowiednie żarcie robiła :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie zaprzeczyłeś

trening siłowy to najlepsze co można robić podczas redukcji

@emilooos - ten początek jest skopiowany z tego posta do którego link podwiesiłem, wiec jak już to nie ja sobie zaprzeczam tylko ziomek co to naskrobał hehe.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem diete przez pewien czas ale wtedy na mase- to jest dopiero no way! Jeść coś czego nie chce? Kto to wymyślił? :P

Jak zastosuje diete to sie w robocie przewróce albo kogoś przygniote kilkoma tonami blach albo uszkodze agregacik za 35mld orjo ;P

Jedyna dieta jaką zaczynam stosowac to nie jedzenie do oporu przed spaniem, ale i tak muusze wstawać nad ranem żeby coś zjeśćbo mnie bebechy bolą ; /

Pozatym redukcja nie redukcja, chce sie poruszać i wszystko wróci do normy jak w każdą zime, tylko teraz nie ma bodźca stresu szkołą ;P

 

 

 

To odpowie ktoś na pytanie główne odnośnie spzetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BH Fitness, York, Kettler, Horizon, Vision, jak checsz profi hehe, ale równie dobrze można to zastąpić sprzętem wytwarzanym przez prywatne firmy, jest kilka w Polsce które robią równie dobry sprzęt za niższą cene.

 

kilkoma tonami blach albo uszkodze agregacik za 35mld orjo

nie pokręciłeś sumy ? 35 miliardów euro ? co ten agregat zasila pół Polski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BH Fitness, York, Kettler, Horizon, Vision, jak checsz profi hehe, ale równie dobrze można to zastąpić sprzętem wytwarzanym przez prywatne firmy, jest kilka w Polsce które robią równie dobry sprzęt za niższą cene.

 

a polski kelton?

Dosc ciekawie wygglada ale zestaw drogo wychodzi ale można mieć wszystko w jednym, ławeczka, nogi, wyciąg moglitewnik w jednym :)

 

 

nie pokręciłeś sumy ? 35 miliardów euro ? co ten agregat zasila pół Polski ?

Możliwe że mln.. literka jedna zmienia sporo ;P

Ale to nie jedyny taki agregat, jest firmy novastlimec(włoskie szit:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...