Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

ty może przytyj z 10 kilo najpierw :) załóżmy że dotrwasz do końca (znam wiele osób które robiły ale nie dokończyły w tym ja :) ) i uda ci się zrobić jako tako fajny brzuch tyle że przy takiej masie to efekt chyba będzie taki sobie :) no ale co ja tam wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma zbytniej różnicy pomiędzy 7dmym a 14dniem - tak jak kolega wyżej - więcej masy.

Teraz po prostu wyglądasz jak każdy chudy koleś, większość z nich ma '6pak" bo skóra opiera się bezpośrednio na mięśniach a nie na tłuszczu ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że i tyle nie waży. :]

Ale zawsze może sobie rzeźbę jakaś zrobić na pewno nie zaszkodzi.

 

Czy osobiście nie denerwuje Cie potem jak takie 'patyki' lansują się kaloryferem na brzuchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.up

nie ale wypadłoby mieć coś masy, a nie wyglądać jak wyschnięte ciach!o (bez urazy) kolego olej ten kaloryfer i zacznij ćwiczyć na masę, siłka konieczna, nie martw się że na początku nie będziesz za dużo przybierał na masie po 2 latach będziesz nieźle wyglądał bez tych durnych ćwiczeń na mięśnie brzucha, no i wpierniczaj mięcho z ziemniaków i ryżu masy nie będzie, jak będziesz miał wiatry i niestrawności to zakup aminokwasy które spowodują lepsze przyswajanie żarcia, najważniejsze to dobre odżywianie odpuścić alkohol no i ostro ćwiczyć a po treningu wypoczywać (regeneracja organizmu jest równie ważna jak trening), mam kolegę który wyglądał jak ty po dwóch latach nie do poznania, ćwiczył tylko na masę, rzeźbę miał naturalna także to olał i efekt końcowy bardzo dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast na siłkę, na stołówkę radzę się zapisać.

Kolega bardzo młody, odczekaj 2-3 lata (wygladasz na 15 lat) aktywnie (rower/basen) ale nie siłowo, gdy dorwiesz mase (mozesz stosowac dietę) zacznij cwiczyc na siłowni typowo na mase

Jesteś typowym ektomorfikiem, nie wiem jaki masz staż i ile lat naprawdę, ale jesli docelowo chcesz być większy:) nie mysl juz teraz o suplach itd, a wszelkie treningi ewidetnie kondycyjne (nie siłowe) do póki nie wyrobisz sobie dobrych nawyków i nie przejdziesz okresu dojrzewania (zakladam caly czas ze masz 15 lat:P)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dopiero co był tu chłop co założył identyczny temat. Rada była żeby przytyć, i dla ciebie taka sama pasuje. Mięśnie z niczego się nie zrobią, najlepiej zacznij wpier*alać stejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chudzielec ? Ważę 71 kg przy 186 cm. Inni moi koledzy z klasy przy podobnym wzroście ważą 7 - 10 kg mniej. Czyli mam wpieprzać 10 jajek dziennie + mięso ?

 

61kg przy 186cm? WTF?? To koledzy czy koleżanki?? Ja przy takim wzroście waże prawie 90kg i uważam taki poziom za optymalną wagę, więcej bym nie chciał, ale mniej też nie. 71kg to baaardzo mało IMO. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wytrwałości i samozaparcia, a6w to chyba najnudniejszy/czasochłonny z treningów ;)

 

Generalnie odpowiedni na Twoje pytania szukałbym w bardziej odpowiednim miejscu np http://www.kfd.pl a nie na forum komputerowym ;)

 

Temat a6w też tam przerabiali Aerobiczna Szóstka Weidera - Profesjonalne opracowanie a6w - Forum KFD.pl

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie zniechęcajcie młodego.

Jeżeli nie masz zamiaru zostać kulturystą to nie bierz sobie do serca tych stejków.

W życiu jeszcze będziesz gruby i będzie sobie w brodę pluł po co tak wcześnie się pasłeś.

Twoje młode ciało jeszcze się rozwija i nie wiadomo jak się zachowa pod wpływem hormonów, które teraz produkuje jak szalone.

A6W jest na tyle dużym osiągnięciem, że jeżeli doszedłeś do końca bez ściemy to możesz być z siebie dumny bo efekty widać (inna sprawa, że na chudzielcu zawsze widać :P ).

Ja przeszedłem a6w niecałe 2x i u mnie efekty były ale pod tłuszczem czyli brzuch miałem jak beton ale sześciopaka nie było widać. Jedynie keg :)

Edytowane przez Kaeres
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na 15 latka wyglądasz dobrze... "znafffców" nie słuchaj - wszyscy mądrują a może 3ch wrzuciło fotki bez koszulki, to nie jest wiek w którym na siłę powinno się masować i zajeżdżać na siłowni, uprawiaj sport, rób pompki, brzuszki, podciągaj się na drążku - trzymaj formę a jak będziesz miał ze 17 lat zacznij sobie przygodę z siłownią, nie każdy musi wyglądać jak ronnie coleman.

10 jajek dziennie to nie jest dobry pomysł...

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przystało na sezonowca i ja w końcu coś zacząłem znowu robić.

 

Przez miesiąc zbiłem 4kg i aktualnie waze 89kg. Jeszcze z ~7kg zostało <_<

 

plan A

 

1 przysiad z podwójnym dnem ATG

2 wyciskanie na ławie płasko

3 wiosłowanie w opadzie podchwytem(ciezar,ograniczony do wyciskania płasko, jak idzie lekko to stosuje bardziej pedantyczne ruchy,spowalniam faze negatywną etc. Do casu aż nie wyrównam mocnej dysproporcji)

4 push press z przodu

5 biceps sztanga prosta

6 triceps wyciąg

7 face pull

 

plan B

 

1 martwy ciąg sumo

2 wyciskanie ława skos dodatni

3 dips

4 drążek nachwyt

5 push press zza karku

6 biceps sztangielki naprzemiennie z supinacją skos dodatni

 

 

Wszystko w Rampie 5 i 10 na przemian z przesuwaną progresją co każdy trening (Rampa 5 A ciężary np 50/60/70... a po 2 tygodniach następna Rampa 5 A 55/65/75...) do tego 15'ki 30/40/50 % ostatniej udanej serii 5'ątek. Po każdym treningu łydka i przedramię. W dni nietreningowe biegam 20-60 minut, czasami też w treningowe się zdarzy. Na razie tak umiarkowanie, do póki michy do końca nie dopnę. Wtedy zacznie się sensowniejsze cięcie węgli, podkręcanie intensywności itp. Przed treningiem pseudoefedryna + kofeina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Chyba "zastrzeliłeś towarzystwo" swoim PRO żargonem- czy abyś na pewno sezonowcem? Ci nie używają takich określeń:

- z podwójnym dnem ATG,

- push press z przodu,

- z supinacją skos dodatni,

- Wszystko w Rampie 5 i 10,

- face pull,

- itp.

No offence, ale z tak konkretnie sformułowanym planem to uderzaj raczej na sfd.pl lub kfd.pl- tam siedzą ludki bardziej śmigający w temacie.

 

Z ciekawości- co chcesz osiągnąć? Bo zbijasz kg a piszesz coś o misze (chyba tak to się odmienia). Wycinka? U sezonowca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...