Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu ćwicze I nie powiem Na poczatku było trochę trudno ;) W dużej mierze z motywacją ponieważ były dni kiedy nie chciało mi się na siłownię iść Jednak im dłuzej człowiek ćwiczy tym bardziej się w to wciąga. I jeszcze bardziej chce się ćwiczyć. Poza tym widzę efekty.

No i nie zapominam o ćwiczeniach wytrzymałościowych Jeżdże na rowerze 

http://www.bikeaction.pl/jak-rower-wplywa-na-sylwetke/

Edytowane przez geek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zimą zaglądam na siłownię kiedy czuję że mam spadek formy. Jak jest cieplej wolę jazdę konną i jazdę na rowerze. Przymierzam się też do nauki gry w polo, nie liczę na sukcesy jakie odnosił Marek Dochnal ale chcę opanować umiejętności na tyle żeby grać amatorsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam postanowiłem sobie ostatnio coś zorganizować w domu. Mam siedzący tryb pracy, Jestem z natury osobą szczupłą oraz staram się odżywiać zdrowo (trzymam odpowiednią ilość kalorii dziennie). Jednak zauważyłem, że zaczyna mi się robić typowa sylwetka slim fat czyli osoby tłustej ale otłuszczonej. Która dobrze wygląda w ubraniach ale niekoniecznie bez (poza tym rósł mi brzuch). 

Jak na razie sprawiłem sobie orbitrek i staram się ćwiczyć samodzielnie. Niezłe sprzęty ma Spokey

W planach sa jeszcze hantelki. 

Edytowane przez antoniolux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...