Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

XXlat, 180cm, 80kg, 7lat siłki 3xtygodniu.

 

Dieta- od rana kawa, kilka fajek... Pierwszy posiłek różnie godz 15-17. Drugi około godz 20. Wszystko...

 

Biko- 44cm, klata- ?.

 

Oczywista NIE POLECAM takiego trybu życia.

 

Dawać fotki- było już kilka tematów o siłce i jakoś nikt nie chciał się pochwalić- tylko same cyferki. Moja fota w AV- jak znajdę coś większego- zamieszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwicze nieregularnie od czasów gimnazjum.

 

wiek 18lat Waga 103kg wzrost 198cm

 

Klatka - 115cm

biceps - 42cm

przedramię - 34cm

 

rekord w wyciskaniu - 107kg

 

Zero odżywek ani innych temu podobnych.

 

na obecną chwile jedyna fotka jaką dysponuje to ta z przed 1.5 roku.

 

fotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fota zrobiona przed chwilą, sorry za marną jakość, ale winić za to aparat z motki. Nie am mi kto zrobić to i wycentrowane nie za dobrze :]

Dołączona grafika

zaraz dorzuce fotke bicepsu samodzielną

update: obiecany biceps:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj tylko żeby z takim podejściem na koksach nie skończyć  :unsure:

:-P

EDIT:

miałem sie sam pochwalic ale jak zobaczyłem 250 kilo killua to podziękowałem :) Ale przyznaj się - koksy jakieś były? I ile ćwiczysz?

 

co do fotek

jestem za B)

1556284[/snapback]

Oj koksu nie mam zamiaru brać :), za dużo się o tym nasłuchałem żeby taką głupote popełnić.

 

EXO3 z całym szacunkiem, ale nie ma ludzi "ponadsilnych", są bariery, których bez koksu nie da się przeskoczyć (opinia nie tyle moja co osób, które ćwiczą już ładnych pare lat i najwyżej udało im się 160kg wycisnąć). Samo 200kg to olbrzymi ciężar, a co tu dopiero mówić o 250. Patrz tytuł tematu "Bez towaru nie ma ciężaru" - stare ludowe przysłowie :D, ćwicząc na sucho ew. + odżywki nie da się przekroczyć pewnej granicy i wtedy właśnie coniektórzy sięgają po strzykawki :>.

A te pudziany i inne takie to myślicie, że na sucho ćwiczą? Jasneeee.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiek 18lat Waga 103kg wzrost 198cm

na obecną chwile jedyna fotka jaką dysponuje to ta z przed 1.5 roku.

1556584[/snapback]

W tym wieku i takie warunki :D Pogratulować....

 

 

A u mnie całkiem przeciętnie. Siłka tylko dwa razy w tygodniu pomiędzy grą w kosza :D

190 cm/81 kg wagi, klatka 100, biceps 35 - raczej przeciętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie są fotki- wlecę do sie na webcama to coś zapodam.

 

W tzw międzyczasie możecie zobaczyć do czego prowadzi wstrzykiwanie oleju bezpośrednio w mięśnie:

 

http://www.kladblog.com/image/200506/spierballen.htm

 

upd- żeby nie było- TO NIE JA :D .

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXO3 z całym szacunkiem, ale nie ma ludzi "ponadsilnych", są bariery, których bez koksu nie da się przeskoczyć (opinia nie tyle moja co osób, które ćwiczą już ładnych pare lat i najwyżej udało im się 160kg wycisnąć). Samo 200kg to olbrzymi ciężar, a co tu dopiero mówić o 250. Patrz tytuł tematu "Bez towaru nie ma ciężaru" - stare ludowe przysłowie :D, ćwicząc na sucho ew. + odżywki nie da się przekroczyć pewnej granicy i wtedy właśnie coniektórzy sięgają po strzykawki :>.

A te pudziany i inne takie to myślicie, że na sucho ćwiczą? Jasneeee.....

1556721[/snapback]

wiadoma sprawa - tak tylko spytałem :-P

Właśnie dziwi mnie sytuacja jeśli ktoś się chwali swoimi wynikami po koksach. Co to za wiarygodność. Liczy sie praca na czysto jak dla mnie. Jeśli ktoś z ma zamiar pisac tu ile bierze na klate - i jes po koksach to niech lepiej napisze ile brał przed cyklem.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z siłki :) i dziś pobiłem swój rekord :) wziąłem 65 kg na barki :twisted: (żeby nie było - dla mnie priorytet to barki i najszersze grzbietu - przymierzam się do trenowania boksu)

a tak btw - chodzicie an siłkę z kolega czy sami??

i czy u Was na siłce też cały czas radiostacja leci ? :D

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że forum pełne jest entuzjastów pakowni :) wiec i ja sie pochwale :)

cwicze ponad dwa lata,waga piórkowa -67kg

na płaskiej max 105,serie 5x95, 8x87

biceps (z którym uparcie walcze) max 38kg na modlitewniku

barki seria 5-8 54kg

przysiad 5x80kg

 

Dieta taka sobie umiarkowana wspomagana różnego rodzaju suplementami,głównie kreatyną. Mam też za sobą jeden cykl 6 Weidera i musze przyznać że efekty sa zadowalające,więc wszystkim którzy są aktualnie w trakcie jej "realizacji" życze wytrwałości

 

pozdrawiam wszystkich komputerowców- pakerów :)

 

edit

chodzicie an siłkę z kolega czy sami??

i czy u Was na siłce też cały czas radiostacja leci ?

Hehe ja ćwicze z dwoma kolegami i też leci radiostacja :D :D

Edytowane przez Mac102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ćwicze od 4 miechów, wcześniej plywałem 7lat, no i tak w bicu mam 37, klata niewiem, wyciskam na płaskej 105, brałem 2 kreatyny po których przytyłem 10kg :) diety nie mam żadnej no moze dużo fast foodów... obecnie nie ćwicze gdyż mam przerwe wakacyjną :) (od 5 lipca) Pozdro

 

 

btw. jak skończyłem z pływaniem to już się osłabiła krata na brzuchu mimp że co drugi dzień ćwicze brzuch :)

 

btw. jadł ktoś nitrobolona?? jak wyniki?? wyniki są stale??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie są fotki- wlecę do sie na webcama to coś zapodam.

 

W tzw międzyczasie możecie zobaczyć do czego prowadzi wstrzykiwanie oleju bezpośrednio w mięśnie:

 

1556828[/snapback]

spoko tylko ze on sie klul syntholem i tam miesni jest z 50% :>

 

 

 

 

nitrobolon daje duze efekty i duze spadki z tego co wiem, przeczytaj jak dziala to sam zrozumiesz, nawet jak zlapiesz na cyklu 3cm to z tego zostanie ci sie z 1cm, a jest pierunsko drogi 200zl cykl,

 

btw ile juz brales cykli kreatyny ze pytasz o nitroblon ?? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na co cwiczycie na rzeźbe czy na mase?

1557078[/snapback]

Ja na mase bo - chce mieć dobre przypier**lenie ;) i w razie czego takich 3* dresów czy innych młotów umieć "ogarnąć".

 

 

 

*-przykładowa liczba dresów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój webcam nie wyrobił ale dzięki znajomości z pewnym moderem (thx mechl!k)- posiadaczem cyfrówki i zacięciem do robienia zdjęć ;-) powstała mała galeryjka (okazało się, że nie potrafię pozować):

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. jadł ktoś nitrobolona?? jak wyniki?? wyniki są stale??

1557025[/snapback]

Ile masz lat?? Bo to dosć ważne przy nitrobolonie.

Ja ćwicze na suchą masę mięśniową :] czyli typowa masa to to nie jest - wszak tylko mięśnie nabierają masy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha

Moj post sie rozjechal gdyby nie to , to blo widac ze te szczalki lacza wymiary z Pudzianem tak tak to nie ja, sekret wyszedl na jaw , ja sie tam bawic w pakowanie nie lubie , jak bym mial juz czas(i kase przede wszstkim) to bym sobie poszedl na thaja bo pakowanie na 3 dresoow to malo da(poza efektem ze raczej nie beda cie chcieli pierwsi zaatakowac ale jak juz bedzie zle to jak bedziesz za bardzo napakowany to bedziesz za wolny zeby powalczyc i brac nogi za pas jak sie kosy pojawia :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na mase bo - chce mieć dobre przypier**lenie ;) i w razie czego takich 3* dresów czy innych młotów umieć "ogarnąć".

*-przykładowa liczba dresów

1557120[/snapback]

ja to tam chodze na karate więc jak jakieś dresy się przywalą to im powinienem dowalić a na siłke chodze czasami po to żeby muc mocniej przywalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde widze że dużo tu fanów kulturystki tu jest,bardzo sie ciesze.A więc tak płaskiej nie robi juz jakis czas(skos lepiej klatke buduje:))Ale ze 3-4 miechy temu jak robiłem to spokojnie 80kg wyciskałem.Nogi ostattnio 5x110kg w przysiadzie,martwy ciąg(ciekawe czemu to wszyscy pomijają)100kgx5(ale to w ferie bylo).W bicepsie 39cm klatka 106cm około 190cm wzrostu i 88kg wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja dodam martwy ciąg -10x90 kg robię.

nogi to bardzo dużo - koło 140kg w serii po 15 robiłem, ale zrezygnowałem z tego cwiczenia.

A nastepne pytnako :D Jak zacyznaliście? pomagał Wam jakis trenr czy koledzy? Mnie an siłkę zaprowadził kumpel i tma mnie poznał z trenerem Kuneckim(jak ktos z Łodzi i ze srodowiska to powinien go kojarzyć - kiedyś mistrz Polski, teraz czołówka emerytów - nadal startuje w zawodach) i ten mnie powoli uczyl :) Naraz zmieniłem siłkę, ale wróce do niego po wakacjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jak zaczynałem to tez mi trener pomagał.Nazywa sie Leszek Bylinka(bardzo znana postac w moich okolicach) ogólnie zajmuje sie wieloma sportami nie tylko siłownią(zreszta jak ja)bo sama siłownia nie wystrczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

bic 43.5cm po napince

klata hmm 118? nie pamietam

wzrost 193cm

waga 100kg

 

cwicze z dwa lata

od 3 miechow nic nie robilem:/(dziewczyna a teraz wyjazd do stanow) ale mam zamiar po powrocie do polski porzadnie sie zabrac z porzadnymy suplementami(tutaj w stanach kosztuje b.tanio i mozna takie okazy kupic jak metylokreatyne itp duperele;])

 

z mojego doswiadczenia powiem ze najlepiej skutkuje polaczenie kreatyna+l-glutamina+gainer

 

reszte wybryki natury g owo daja:)(przynajmniej na mnie;])

Dołączona grafika

 

fota robiona niedawno wiec wymiary mogly grubo spasc:/

 

a i tak rada: nie bierzcie koksu bo wspolczesne suplementy i odzywki potrafia zdzialac cuda:)(oczywiscie dochodzi do tego genetyka ale to juz osobny dzial)

 

edit: zapomnialem wynikow silowych(wyniki w seriach)

martwy 4x10 100kg(na wiecej szkoda kregoslupa;]_

klata 4x10 100kg+/-

barki 4x10 85kg +/-

biceps 4x8 50kg +/-

 

plecy wioslowanie w opadzie 4x10 80kg+/-

 

hehe teraz pewnie po powrocie na silke spadnei to grubo ale mysle ze w miech wroce do starej formy:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to tam chodze na karate więc jak jakieś dresy się przywalą to im powinienem dowalić a na siłke chodze czasami po to żeby muc mocniej przywalić

1557448[/snapback]

 

sorry ale lepiej idz na korki z polskiego niz na karate i juz czuje jak ty w tym wieku mozesz "przywalic" wiec nie pisz bzdur :> pierwszy lepszy dres po 18tce rozlozylby cie nogami w rzeczywistosci... moze przesadzam ale taka prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety dresy atakuja stadami i tutaj jak naprawde nie jestes dobry to sobie nie poradzisz bo co z tego ze przywalisz jednemu jak 3 innych cie okopie z tylu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie naszło na nocne porównania :D

kulturystyka jest jak podkręcanie...

odzywki sa jak chłodzenie wodne(zwiększają wyniki w podkręcaniu)

a sterydy są jak zbyt duże napięcie(drastycznie skraca żywotnosć :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...