Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Jedz jedz jedz i śpij.Jeśli stoisz,usiądź jeśli siedzisz połóż się.Zrezygnuj z kosza.Cwicz 2 razy w tygodniu nie przemęczając się zbytnio.Do ćwiczeń używaj wolnych ciężarów,pompki itd lepsze niż nic,ale nie oszukujmy się daleko na tym nie zajdziesz.I uważaj w tym sporcie apetyt rośnie w miarę jedzenia,a to może być niezdrowe!Nie obawiaj się o nabranie masy tłuszczowej.Odpowiednia dieta nie pozwoli na to(a przynajmniej w minimalnym stopniu).Jeśli wszystko będzie ok po kilku miesiącach powinieneś nabrać ok 2-4 kilo mięśnia.To nie jest mało.Mi po kilku latach ćwiczeń i używaniu także koksów(nie namawiam) z 65 kg najwięcej ważyłem 96 czyli poszło 30kg.Obecnie 89.Nadal jednak moim ideałem jest waga 105-110 kg o której zawsze marzyłem.Mój wzrost to 178.

Edytowane przez dr.cox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a w czym obóz przeszkadza? ;) Przecież możesz tam kontynuować :)

1569505[/snapback]

Obóz = raczej niezdrowy tryb życia :]

typu sen po 4 godizny dziennie + alkohol....raczej nie sądze by to było sprzyjające ćwiczeniom. to będzie urlop od ćwiczeń jakichkolwiek :)

Poza tym podczas planu jak pewnie wielu z Was dość dwuznacznie "stękam" a nie chce żeby którakolwiek z dziewyczn tma sobie za dużo pomyślała słysząć takie dogłosy z mojego pokoju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przerwie między seriami idę się napić ;]

tak, dotykam łokciami kolana - choicaż przez pierwsze kilkanaście dni mi się to nie udawało - rozciągnięcie przyszło z czasem - wcześniej nie potrafiłem dotknąć kolan bez odrywania kręgosłupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ćwiczyłęm koło 1,5roku, ale odstawiłem teraz na rok, mój najwiekszy bład jaki zrobiłem to zbyt duża intensywność :/

chciałem szybko przybrać mięsni :) ćiwczyłem codziennie po 2 godziny w tym 60 brzuszków, 70-80 pompek, + wyciskanie hantekami ~2x8KG po 30-40 razy.

 

Wszystko było w domu ale efekty była całkiem niezłe, przynajmniej mnie zadowalały..

Teraz znów zacząłem ćwiczyć + bieganie.

Coś tam może wróciło ale to nie to co przedtem.

 

Dzisiaj zaczynam trening weidera, motywacje mam więc jak nie będzie to zabójcze myslę że nie będzie problemu.

 

Teraz wiem że baardzo wazna jest dieta, znacie może jakieś stronki z dobrymi dietami?

mnie interesuje rzeźba+masa :) :-P

 

aha co do treningu weidera, tłuszczyku na brzuchu nie mam, chcę sobie zwyczajnie wyrobić dobrze mięsnie mile widziana krata ;), ale mam pytanko czy aby ten trening nie obciażą zabardzo kręgosłupa?

Tak czytam własnie ten plan i sam nie wiem,

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

powiedzcie mi czy winstrol jest dobry na zbicie masy tłuszczowej?

albo jakis inny steryd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy winstrol jest dobry na zbicie masy tłuszczowej?

albo jakis inny steryd?

1570523[/snapback]

Eee tam. Koksy nie sa potrzebne. A jesli chcesz naprawde szybko stracic tluszcz to mozesz cwiczyc, biegac, plywac. Ale nic nie daje takich rezultatów jak motywacja :] Nie warto sobie niszczyc wątroby serca i stawów. Bo na starosc w kiblu sie podetrzeć nie bedziesz umial :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

wątroby szczałami nie zniszcze, ale chodzi mi włąsnie o sterydy zeby szybko stracic mase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spore :) ale nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca - planu nie skończę bo 8 sierpnia wyjeżdżam na obóz. Ale 7 sierpnia zarzuce fotki jak brzuch wygląda po prawie skończonym planie ;]

1569469[/snapback]

Jakbys mogl to zarzuć fotki przed rozpoczeciem planu i teraz - jestem ciekawy jakie widac efekty po dwudziestu kilku dniach ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys mogl to zarzuć fotki przed rozpoczeciem planu i teraz - jestem ciekawy jakie widac efekty po dwudziestu kilku dniach ....

1570598[/snapback]

Ee no co Ty.. Bedzie sie wstydzil pokazac fotki przed :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy winstrol jest dobry na zbicie masy tłuszczowej?

albo jakis inny steryd?

1570523[/snapback]

Nie. Nie jest dobry! bez diety nic nie zrobisz na wiec nawet sie za to nie zabieraj. wiecej saidow niz pożytku. STERYDY - NIE DLA IDIOTÓW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja 80kg w serii 8 powtórzeń więc jeszcze troche musze pochodzić ;]

 

od poniedziałku zaczynam 6 weidera bo jutro wypad na alkoholicki weekend więc nie opłaca sie zaczynać wcześniej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

a tak wogole to  do kogo jest twój post bo sam nie wiem  :D

1571862[/snapback]

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

 

wątroby szczałami nie zniszcze, ale chodzi mi włąsnie o sterydy zeby szybko stracic mase

1570561[/snapback]

 

nie tylko doustne...

...

1571862[/snapback]

doustne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie szóstkai Weidera.

Może troszke głupie, ale w którym dniu mam zacząc kolejce ćwiczenia?

Teraz 2 dzień ćwiczę pierwsze, i zabardzo nie mogę doczytać kiedy przejśc na następne . . . :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 dzień - 1 seria po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

2,3 dzien - 2 serie po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

4,5,6 - dzień - 3 serie po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

7,8,9,10 - dzień - 3 serie po 8 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

11,12,13,14 - dzień - 3 serie po 10 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

15,16,17,18 - dzień -3 serie po 12 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

19,20,21,22 -dzień 3 serie po 14 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

23,24,25,26 - dzień 3 serie po 16 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

27,28,29,30 - dzień 3 serie po 18 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

31,32,33,34 - dzień 3 serie po 20 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

35,36,37,38 - dzień 3 serie po 22 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

39,40,41,42 - dzień 3 serie po 24 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

 

ja mam przymusowa przerwe bo sie rozchorowałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mnie kilak dni nie było - działka i 4 dni przerwy w treningu - nie miałem sił :(

neonone1 - zdjęcia moje po kilkudziesięciu dniach masz na stronie drugiej. Przed rozpoczęciem treningu nie mam. Powiem tyle - poprawa jest znaczna ale na fotkach niewiele widać tak naprawdę :/

no coż.....teraz przejdę od razu na 22 powtórzenia i do 8 sierpnia zrobie jeszcze kilka dni. Zapodam fotki w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców tematu odżywek i suplementów. Czy można razem zażywać Thermal Pro i L-karnitynę?

 

Mój cel:

pozbyć się wagi

przybrac na sile

 

Warunki mam dobre, ważę 95 kg i mam 192 cm wzrostu.

Biegam i ćwicze na ławeczce (sztanga) w garażu. Nigdy w życiu nie ćwiczyłem, kiedy zacząłem brałem śmieszne 50 kg (ledwie). Po dwóch miesiacach dość intensywnych ćwiczeń bez problemu macham 65kg (zazywałem jedynie L-karnitynę na spalanie tłuszczu).

 

Krótko:

Czy można bez przeszkód brać Thermal Pro i L-karnitynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnych przeciwskazan co do brania tych supli i laczenia ich, ale ja bym polecal thermal pro + cla bo l-karnityna nic nie daje (udowodnione naukowo) chyba ze winian l-karnityny ale on jest juz drozszy.

 

a przy okazji moja fota po okolo 4,5msc cwiczen.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mając 18 lat zaczełem ćwiczyć na Gym 80 przy Gks Katowice (kumaci wiedzą)

 

moje wymiary wynosiły:

 

klatka 92

biceps 27

waga 59

wzrost 182

wyciskanie 40kg na początku (seria)

 

 

(wiem marnie to wyglądało)

 

po roku ćwiczeń miałem

 

klatka 102

biceps 39 (po napakowaniu jak miesięń był ukrwiony to 43 podajże)

waga 76-80 (bardzo skokowo to było)

(na raz 100kg, seria 75-80 kg)

 

 

Cwiczylem 3 razy w tygodniu. Wykorzystywałem pewne techniki wizualizacji, brałem odżywki nie pamiętam z MegaMassu, plus jakiś środek w tabletkach był sprzedawany w sklepach kulturystycznych plus oczywiście Kreatyna. Jadłem 5-8 posiłków dziennie.

 

Coś było nie tak, bo mogłem dostac przerostu serca mięśniowego (to jak za szybko się przybiera na wadze i serce nie rośnie tak szybko jak reszta ciała)

 

 

Dlaczego żałuje. Teraz to wiem bo mam wiedze.

 

Tak naprawde dużo jadłem ale źle jadłem, miałem za dużo tłuszczu. Zła regeneracja, złe suplementy, za mało piłem wody i najważniejsze nie bralem witaminy C (z bioflawonoidami i fenolami, najlepiej z Alg zrobiona), teraz takie rzeczy sprowadzam z USA.

Przez to zrobiły mi się rozstępy. Byłem u lekarzy jak zaczeły się pojawiać to mi powiedzili, że sterydy biorę (robiłem badania róznego rodzaju nic nie wykazało) (mój wujek był ordynatorem w dużym szpitalu na Śląsku, a rodzicie się martwili).

 

Teraz wiem trzeba było amać 500mg tej witaminy C nie było w polsce takiej, kolagen sie nie wytwarzał bo nie miał z czego, teraz wiem że czegoś jednak nie suplementowałem, ale teraz jest za późno.

 

Po wynikach mam geny na pakowanie tak mi mówili zawodowcy na siłowni, ale co z tego jak teraz:

 

waże 65 kg

biceps 32

klatka 98

 

(nie utrzymałem tego bo trzeba jeść i ćwiczyć)

 

 

Pozdrawiam. Proponuje przemyśleć co poniektórym, siłka to mania, ale trzeba sobie wyznaczyć jakiś cel do osiągnięcia. Ja mimo pojawiąjcych sie pasów na udach, bizepsie, klatce dalej ćwiczyłem. Po roku przestałem szukałem dlaczego tak jest, nikt wtedy dokładnie nie wiedział, że to Kolagen mówili, używaj kremów, teraz wiemy, że Kolegen potrzebuje Witaminy C (ale naturalnej ta odżywkowa chemia jest do [gluteus maximus]). Mam ciemną karnacje i tych rozstepów nie widać, po drugie mam kochająco żone której to nie przeszkadza, ale znam dużo przypadków młodych którzy zamiast lepiej wyglądać sie zeszpecili.

 

 

Mój kolega wyciskał na raz (w koszulce) 250kg (wygrał mistrzostwa polski na juniorów), cene jednak zapłacił wysoką :(

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...