Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Laweczke trzeba wyprobowac.

Osobiscie wolalbym nie kupowac w sklepach internetowych lub na aukcjach.

Mamy na silce 2 laweczki i obie wygladaja na solidne ale tylko jedna jest tak naprawde dobra bo na drugiej mozna sie zabic.

Ale widac, ze ta druga jest lepsza bo mozna fajnie sobie usiasc i cwiczyc barki, badz biceps opierajac sie niemal pionowo.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Przymierzam sie do zakupu ławki...

Mam na oku te 2 :

http://allegro.pl/item104847720.html

 

http://allegro.pl/item104948539.html

Która jest lepsza ? Którą polecacie ?

niestety kazda z nich to parawdziwa lipa ze wzgledu na bardzo slabe zabezpieczenie skosu,poprostu przy wiekszych ciezarach tylna podtrzymujaca poprzeczka zacznie sie wyginac,a z tych dwoch wybralbym druga bo wyglada na bardziej solidna i wielofunkcyjna

 

cytat z reklamy 1 laweczki "ZA DOPŁATĄ MORZLIWE JEST DOROBIENIE 2 POPRZECZKI W CELU ZWIEKSZENIA WYTRZYMAŁOSCI I STABILNOSCI LAWKI" :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z reklamy drugiej ławki

 

Testowana wytrzymałość do 240 kg + ciężar ćwiczącego

a ten ćwiczący to ile ma ważyc bo 240 moze podnieść gostek 100 jak i 150 kg

 

Próbowałwm ćwiczyc na czymś podobnym bodajże YORK , tragedia miałem wrażenie że sie rozleci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co polecacie do 280 zl max ? Wychodzi na to ze nie kupie lawki bo za ta cenne sa lipne ;]

jak Ci na estetyce nie zalezy to zrób sobnie trzy, powinno starczyć na materiały farbe i spawanie ; ]

no i bedzie porządne tyle ze bez regulacji [;

i zajmie duużo miejsca;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

To co polecacie do 280 zl max ? Wychodzi na to ze nie kupie lawki bo za ta cenne sa lipne ;]

jesli nie wyciskasz wiecej niz 100 kilo na skosie to bierz 2 laweczkie bo solidniejsza,pozatym za jakisz czas mozesz ja sam troche usprawnic pod wzgledem wytrzymalosci skosu,Na jej korzysc przemawia tez mozliwosc robienia wyciskania barkow!! a to bardzo wazne ,bo w domach takie cwiczenie w inny sposob jest prawie nie wykonalne! no o upgrade do innych cwiczen jak np robienie nog!

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

mam problem od jkaiegos tygodnia przy cwiczeniu barków, oraz klaty (gdzie równiez pracują troche parki) mam taki dziwny ból w barkach, taki szczypajace rozrywający :D jakby mi ktos nozem po mięśniu jeździł, warto z tym isc do lekarza? czy dac spokoj przesmarowac i olać to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele, ta a6w jest masakryczna. drugi dzien robie a mam uczucie jakby mi ktos czolgiem po brzuchu przejechal :) ale nic, nie poddaje sie. dolozylem sobie jeszcze po 20 brzuszkow do kazdej serii, mozna tak? czy bedzie kolidowac z a6w? czy to normalne ze przy drugiej serii trzesa mi sie miesnie brzucha? takie strasznie dziwne uczucie, wydaje mi sie ze wykorzystuje miesnie do granic mozliwosci :) fajnie piecze pozniej brzuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzasc to ci sie beda jak bedziesz robil 3 ;]

 

jak juz robilem 3 to mialem tak ze pierwsza tak szla ciezkawo..

potem druga rozgrzany juz i fajnie szla ..

a 3cia to juz sie telepalem niezle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele, ta a6w jest masakryczna. drugi dzien robie a mam uczucie jakby mi ktos czolgiem po brzuchu przejechal :) ale nic, nie poddaje sie. dolozylem sobie jeszcze po 20 brzuszkow do kazdej serii, mozna tak? czy bedzie kolidowac z a6w? czy to normalne ze przy drugiej serii trzesa mi sie miesnie brzucha? takie strasznie dziwne uczucie, wydaje mi sie ze wykorzystuje miesnie do granic mozliwosci :) fajnie piecze pozniej brzuch

hahaha, pozniej bedziesz sciemnial.

A to musisz gdzies wyjsc, a to kac, a to swieto.

Daje Ci czas do 16 gora 18 powtorzen.

Jak sobie policzysz to pozniej sie robi setki spietek.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

u mnie 10 dzien jakby rzeźby :D mb brzucha nie cwicze normalnie ,tylko a6w do tego rower i jak na razie 4kg w dól i tyle samo cm w pasie mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co, jak sie chce osiagnac cel, a wiadomo o co tu chodzi to mozna sie poswiecic...

 

u mnie dzisiaj 4 dzien ;>

latwo mowic na poczatku, karaes dobrze mowi. zobaczysz pozniej :) wiem jak jest ze swojego doswiadczenia, ale powodzenia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie znosze dzielnie :DD

a wlasnie, to trening ile moze maksymalnie trwac??

potem pewnie trzeba bedzie skracac "napiecie" :P?

 

i oplaca sie jeszcze cos na brzuch cwiczyc oprocz a6w?

taka bujake np :D?

 

 

PS

chyba wywale soki stuprocentowe bo sobie popijam ok.1L dziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie tu niebyło :D

 

Dawidsfuturx: 4kg mniej w 10 dni? :blink: jak tak to podziwiam... ja znów ćwiczyć zaczełem i leci mi teraz drugi tydzień jem 6posiłków dziennie(głównie węgle i dużo nabiału) ćwicze jak moge na mase i przytyłem marny 1kg... :( i troche dziwne bo po tygodniu ćwiczeń na sucho(bez pompy) podskoczył mi 1cm na łapie i 2cm w klacie :D

 

dawno tu żadnych zdjęć niebyło, może piratez pokażesz czy coś schudłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tak ok 4kg w 10 dni, ale podkreslam z thermalem, dużo białka mało wegli, thermal pro, hmb , ale to wg mnie taki początkowy skok był, teraz juz pojdzie duzo wolniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie 3 tydzien cwiczenia :) 3-4 razy w tygodniu tzn. jeden dzien cwicze jeden odoczywam :) najgorzej ze w wygladzie jeszcze zadnych efektów nie widac :) no moze troszke w łapce ale klata prawie nic ;/ :P

jak tak dalej pojdzie to po 15 czerwaca biore kreatyne :P jedynie wzrost wytrzymałosci i sły odczułem teraz robie spokojnie 30 pompek a wczesniej 10 mnie meczyło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadim chodzi Ci o a6w ?? jesli tak to gdzies mi sie o uszy obilo ze nie powinno sie robic przerw, nawet jednodniowych. :)

aha, moj blad, nie doczytalem :D

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadim chodzi Ci o a6w ?? jesli tak to gdzies mi sie o uszy obilo ze nie powinno sie robic przerw, nawet jednodniowych. :)

aha, moj blad, nie doczytalem :D

chodzi mi o siłke :) tzn. moje hantle :) o ktorych było 2-3 strony wstecz :) Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czego powinienem jesc duzo na mase, chce troche dodatkowych kg. nie chodzi mi o jakies specyfiki (na razie) tylko o jakies zwyczajne produktu typu jogurty czy cos w tym stylu. bo na razie to wstyd sie wybrac na silke jak lapa w obwodzie tyle co drazek od sztangi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czego powinienem jesc duzo na mase, chce troche dodatkowych kg. nie chodzi mi o jakies specyfiki (na razie) tylko o jakies zwyczajne produktu typu jogurty czy cos w tym stylu. bo na razie to wstyd sie wybrac na silke jak lapa w obwodzie tyle co drazek od sztangi :D

smazone piergoi po 22, chpisy, ogolnie jesc po nocach :) rzucic palenie jezeli palisz :) ja to wlasnie mam ten problem ze mam troszke przy duzy brzuszek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarsonPoland: ja osobiście jem mniej więcej tak: śniadanie płatki, z miodem i rodzynkami(węgle) kilka kanapek z żółtym serem(najlepiej na chlebie razowym) w szkole jakoś kanapke z mięsem, coś słodkiego, obiad to np: schabowy z drobiu, rybka (albo kotlety z ryby jak moja mama robi) kurczak do tego ziemniaczki, ryż, ogórki albo sałatka, co dalej przed siłko lubie zjeść sobie makron z sosem truskawkowym (20min i jedzenie zrobione:D) po siłce owoce:banan, jabłko, winogrona(węglowodany) i jakiś jogurcik/maślanka, kolacja kanpaki z szynką, jajka na twardo albo smażone ;) jak ktoś może coś polecic i dodać do mojej "diety" to będe wdzięczny :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko. dzieki, wlasnie o takie cos mi chodzilo ;) z tym kurczakiem i salatkami co dziennie to bedzie problem :D ale w miare mozliwosci, w koncu w rodzinie tylko ja chce troche nabrac masy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym z tej diety wyrzucoił słodycze :P

sam sie do tego nie stosuje a w połączeniu z tłuszczami są podobno niebezpieczne dla oragnizmu, w ogóle zauważyłem że nikt z siłowni nie je słodyczy! tylko ja podjadam czasami.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zjem gdzies co drugi-trzeci dzień batona, ciastko albo cuś i jakoś niewidze żadnych efektów ;) hmm może ktoś zna jakieś szybkie, łatwe i smaczne danie białkowe? (tylko nie jajka :P ) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...