Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wam powiem że jakoś wogle mnie nie ciągnie do słodyczy jedynie jak w domu coś leży, to chwyce albo mam jakieś grosze w kieszeniu i bym sobie coś zjadł... długi post wytrzymałem bez słodyczy (takie postanowienie) w święta się najadłem i znów nie jadam (od świąt z 3 snikersy zjadłem :D ) zreszto jak dużo zjem czekolody mam wysypke :(

 

kaeres: tunczyk? dobry w smaku? chyba jeszcze tego nie jadłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez uwielbiam tunczyka :) ale zazwyczaj "znajduje w domu" takiego salatkowego, drobny jest strasznie ale i tak pyszny

czyli slodkosciom mowimy NIE :) ok

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba mam za dobra, bo mimo iz duzo jem to i tak jestem szczuply. moze nie odpowiednie jedzenie. ale od wczoraj zmieniam odzywianie. w sumie to przerwa od slodyczy dobrze mi zrobi bo w koncu mi zeby powylatuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy tunczyk w oleju ma mniej bialka niz w sosie wlasnym ?? :)

Pytanie sarkastyczne ?

Bialka to moze ma i tyle samo ale jak mowie w sosie wlasnym to nie pomylilo mi sie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

w sosie włanym nie ma chyba tyle tłuszczy nie? bo nei ma tej zalewy

najlepiej w sosie własnym i łyzke oliwy z oliwek i dobre jesss :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piratez jaki basen? warszawianka? szkoda że ja nigdy niebrałem aparatu na zawody :(

 

ja ze szczeicna jestem:) a zawody byly miedzywydzialowe uniwerku w szkole podstawowej SP 51 :)

 

co do tunczyka

Tuńczyk w oleju 27,1 9 0 191

Tuńczyk w wodzie 21 1,2 0 97

 

bialko tluszcz wegle kcal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, wlasnie wcinam, ale wersje w oleju :) mniam. ale tak co dziennie to moze obrzydnac. u mnie to w ogole jest hardcore od paru dni :D katuje sie a6w, ponad 100 pompek dziennie, brzuszkami i jeszcze takim jednym cwiczeniem ze siadam na ziemi plasko do kanapy(tylem), podnosze rece do tylu (za siebie) i opieram o kanape i podnosze sie i opuszczam. bardzo meczace ale daje mi to sporo radosci(wszystkie te cwiczenia) :D mam nadzieje ze i efekty beda

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wysiłek na budowie jest lepszy niz na siłowni. Chodzi mi o to czy pracujac , nosząc pustaki, ciać , kopac itd. Można zrzucić troche kilo i przybrać na sylwetce, tak jakby się chodziło na siłownie? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja expertem nie jestem ale wydaje mi sie ze tak, znaczy moze nie jest lepszy ale tez to dziala :) na silce poprostu robisz to w bardziej "kulturalny" sposob korzystajac z odpowiedniego wyposazenia :) i w tedy nie poobijasz sie tak bardzo, bo np nie przytrzasniesz sobie nogi cegla albo pustakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wysiłek na budowie jest lepszy niz na siłowni. Chodzi mi o to czy pracujac , nosząc pustaki, ciać , kopac itd. Można zrzucić troche kilo i przybrać na sylwetce, tak jakby się chodziło na siłownie? :unsure:

masy dużo raczej nie przybierzesz, ale siły powinno przybyć, zależy jakim type człowieka jesteś :P jak sie bedziesz kręcił od roboty to z tego nic, ja po budowach mam silnego bica, rowerze nogi-przysiady, a po kosiarce żyłkowej partie mięsni przedramienia :blink:

inna kwestia to to że na budowie sie troche 'postarzejesz' bo bedzie wykonywał ruchy które nie są zbyt zdrowe i może Ci cos 'strzyknąć' ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img102.imageshack.us/my.php?image=zdjcie37ws.jpg

 

http://img91.imageshack.us/my.php?image=zdjcie62in.jpg

 

http://img102.imageshack.us/my.php?image=zdjcie76ex.jpg

 

dawno nic nie dawałem :) a troszke się chyba zmieniło :) po pompie, na siłce :) foty słabej jakości bo z telefonu.... oceniajcie ;) Pozdrawiam

 

edit. coś imageshack nawala :mur:

Edytowane przez quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Czy wysiłek na budowie jest lepszy niz na siłowni. Chodzi mi o to czy pracujac , nosząc pustaki, ciać , kopac itd. Można zrzucić troche kilo i przybrać na sylwetce, tak jakby się chodziło na siłownie? :unsure:

 

ja expertem nie jestem ale wydaje mi sie ze tak, znaczy moze nie jest lepszy ale tez to dziala :) na silce poprostu robisz to w bardziej "kulturalny" sposob korzystajac z odpowiedniego wyposazenia :) i w tedy nie poobijasz sie tak bardzo, bo np nie przytrzasniesz sobie nogi cegla albo pustakiem

 

No niestety nie jest to prawda

na silowni robisz ruchy powtarzane -serie, w pracy raczej to sie rzadko zdarza,jednak praca fizyczna moze sporo pomoc i przygotowac do silowni,dlatego ze wzrosnie wytrzymalosc ,wzmocnia sie niektore stawy,organizm bedzie mial wieksza wydolnosc,w pewien sposob zaleznie od pracy moga sie podciac niektore miesnie -bardziej wyzylowac, jednak to wszystko nie jest w stanie zastapic silowni.

Reasumujac praca to nie silownia jednak pewne korzysci zaleznie od specyfiki pracy mozna odniesc

 

ps.ludzie ktorzy mysla ze noszenie pustakow czy cegel itp to to samo co silownia -zalamuja mnie

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img102.imageshack.us/my.php?image=zdjcie37ws.jpg

 

http://img91.imageshack.us/my.php?image=zdjcie62in.jpg

 

http://img102.imageshack.us/my.php?image=zdjcie76ex.jpg

 

dawno nic nie dawałem :) a troszke się chyba zmieniło :) po pompie, na siłce :) foty słabej jakości bo z telefonu.... oceniajcie ;) Pozdrawiam

 

edit. coś imageshack nawala :mur:

od dawna ćwiczysz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wadim: troche ćwicze zreszto już pisałem na forum, zaczełem w styczniu 2005 :) (tak na poważnie) miałem bardzo dużo przerw(prawie całe lato, poprawki podczas półrocza) wcześniej pływałem kilka lat... Pozdrawiam

 

edit. new avatar :cool:

Edytowane przez quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he plecki masz ładnie wybite :)

Ja od 3 tyg. cwicze :P i musze powiedziec 1 - 1.5 cm wiecej w łapie :D teraz mam 35 cm mysle ze przez pół roku dojade do 36-37 :) kreatynka mi chodzi po głowie ale cos mi sie wydaje ze to nie ma sensu, boje sie następstw w przyszłosci

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

nic sie nie powinno stac, wszystko wmiare umiaru, ja pierwszy stack kreatynowy uzyłem po ok 4-5m cwiczen na siłowni nastepny dopiero gdzies w pazdzierniku i wydaje mi sie, ze bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

gladiac- sorry ze przezemnie sie zalamales :) ale ja nie mowilem ze uwazam ze noszenie pustakow i cegiel to to samo co silka

wcale nie chodzilo mi o ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie jest to prawda

na silowni robisz ruchy powtarzane -serie, w pracy raczej to sie rzadko zdarza,jednak praca fizyczna moze sporo pomoc i przygotowac do silowni,dlatego ze wzrosnie wytrzymalosc ,wzmocnia sie niektore stawy,organizm bedzie mial wieksza wydolnosc,w pewien sposob zaleznie od pracy moga sie podciac niektore miesnie -bardziej wyzylowac, jednak to wszystko nie jest w stanie zastapic silowni.

Reasumujac praca to nie silownia jednak pewne korzysci zaleznie od specyfiki pracy mozna odniesc

 

ps.ludzie ktorzy mysla ze noszenie pustakow czy cegel itp to to samo co silownia -zalamuja mnie

Tzn nie chodziło mi o to że chce tutaj zajechać siłke. Chodiz mi tak jak powiedziałeś wyzej że w pewnym stopniu to jest przygotowanie. Bo ide do roboty od czerwca i przez 4 miechy bede charowa ł na budowie. I tak sobie pomyslałem czy to pomoże mi troche zmniejszyć wage i brzuch. :oops:

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...