Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

a to co w takim razie robić w domu na brzuch jesli sie nie ma np drążka ani nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za bardzo dostępu do siłowni z jednej prostej przyczyny ,, zapaśnicy". Co poradźcie coś do robienia w domu

Kup hantle tak jak ja :) ćwicze teraz 3-4 razy w tyg. i juz 3 tyg. mineło a ja mam 1.5 cm wiecej w ręce i czuje znaczny wzrost siły. Mam trening złozony z 6 cwiczen przy kazdym na 1 hantlu mam 9 kg. Wszystko wykonuje w 5 seriach. Skupiam sie na duzej ilosci powtórzeń, bo chce trening na rzeźbę

1. Podnoszenie (tak jak sztanke tylko w rekach hantle ;)) 15 powtórzeń

2. Rozpiętki 15 powtórzeń

3. Biceps 15 powtórzeń

4. Triceps 15 powtórzeń

5. Podnoszenie w oparcu o ławke trening pleców 20 powtórzeń

6. Nadgarstki 20 powtórzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tak tylko, że on chce brzuch cwiczyc

Piraztez co do twoich sugestii pisałeś cośtam o Twoim nowym trnningu na brzuch i ze stosowął go ebdziesz 5-6 razy w tygodniu (chyba, że xle zapamietąłem), ale wiesz nei wszyscy maja czas checi, kase tyle razy cwiczyc w tygodniu, a dla a6w wystarczą tylko chęci, kasi, ani siłki do teog nie potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do treningu brzucha nie musisz miec silowni:) wystarczy krzeslo stol i drazek.....

 

wkoncu ile brac tej dekstrozy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus]

odradzam kazdemu a6w

 

mialem diete aeroby i redukcje na silowni

 

przy 28 dniu stwierdzilem ze nie ma sensu tracic 25 minut

 

polecam kazdemu normalne cwiczenia na brzuch na silowni plus aeroby porzadne

 

efekt bedzie dwa razy lepszy

:)

Trzeba bylo wczesniej sluchac.

Te cwiczenia sa faktycznie do d***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

[gluteus maximus]

odradzam kazdemu a6w

 

mialem diete aeroby i redukcje na silowni

 

przy 28 dniu stwierdzilem ze nie ma sensu tracic 25 minut

 

polecam kazdemu normalne cwiczenia na brzuch na silowni plus aeroby porzadne

 

efekt bedzie dwa razy lepszy

Zapominasz, że A6W nie spala tłuszczu na brzuchu, dlatego efekty u niektórych mogą być słabe. Dopiero aeroby spalają tłuszczyk, A6W ma za zadanie uwydatnić te partie mięśni, a co jeśli są zakryte tłuszczem?

 

Ja u siebie wyniki zauważyłem po tygodniu, chociaż dolna część brzucha idzie najgorzej, bo mam tam nieco sadełka, a pogoda tak nędzna, że aż się wychodzić nie chce na bieganie, czy rowerek. Poza tym nie każdy ma czas na siłownię, według mnie A6W i bieganie to idealny sposób na fat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to pytanie z innej beczki :) wszyscy chcą chudnąć a ja chce mase :D:D chce kupić xpanda (myśle że mocno na mnie zadziała bo już z rok nic niebrałem) i do tego jeszcze coś taniego... ktoś mi poleci? tauryne już mam ale może jakieś niedrogie białko? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to pytanie z innej beczki :) wszyscy chcą chudnąć a ja chce mase :D :D chce kupić xpanda (myśle że mocno na mnie zadziała bo już z rok nic niebrałem) i do tego jeszcze coś taniego... ktoś mi poleci? tauryne już mam ale może jakieś niedrogie białko? Pozdrawiam

Odpowiednia dieta to podstawa. Suple jedynie uzupelnia tego czego nie zjesz w czasie diety badz zastapia zjedzenie niepotrzebnych kalorii.

Dieta mocno dodatnia, bialkowa i sporo cwiczen na silce. Masa sama przyjdzie.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winter: przeczytaj do konca co pisalem:) 3 razy w tygodniu biegalem + trening rzezbowy + THERMAL PRO i a6w g o wno dalo

dla mnie przereklamowane cwiczenie

 

quarantino: z bialeczka to polecam ostrowie, sam biore od jakiegos czasu i jestem zadowolny. Co do kreatyny to cellpump. Mono to przezytek i lepiej tego nie tykac:)

 

no i dieta oczywiscie 5-6gr wegla 2gr bialka 1gr tluszczu

dobrze by bylo jakis gainer kupic bo taka ilosc wegla ciezko zjesc pozywieniem:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piratez

 

kumpel brał tauryne tak: jedna 30-20 min przed treningiem,druga zaraz po treningu. Dodatkowo mozesz brac jedną rano by zapobiec katabolizmowi poabsorpcyjnemu(po nocnemu).Tauryna jest tania imho warto brac nawet samą.

 

EDIT: oczywiscie chodzi mi o kapsułki,brałem z olimpa bo są jescze megacapsy ale jak 3 dziennie to normalne wystarczą

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaeres: na siłce ćwicze ;) jem jak jem staram się dużo, i jak najwięcej nabiału :) i węglów ale to niedaje szybko i widocznych efektów dlatego chce xpanda i jakies białko albo coś do tego :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wymyslilem taki experymentalny trening

 

moim celem jest rzezba bez spadkow a moze i z uzyskaniem lekkiego rozrostu

 

a wiec trening dziele na dwa

1 trening

klata

2 cwiczenia po 6 serii 16 12 8 6 12 16

plecy

2 cwiczenia po 6 serii 16 12 8 6 12 16

biceps

2 cwiczenia po 6 serii 16 12 8 6 12 16

 

2 trening

nogi

2 cwiczenia po 6 serii 16 12 8 6 12 16(tutaj przy wykonywaniu prostu nog uzywam jeszcze wyprostu palcow dlatego lydki pracuja dodatkowo)

barki

2 cwiczenia po 6 serii 16 12 8 6 12 16

triceps

2 cwiczenia po 6 serii 16 12 8 6 12 16

 

robie to: poniedzialek wtorek czwartek piatek oczywisice nazmiane

 

w srode mam wf czyli aeroby

po kazdym treningu 40 minut aerobow...

 

co myslicie o nim?? oczywiscie jest to experyment, tydzien pocwicze i zobacze efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus]

odradzam kazdemu a6w

 

mialem diete aeroby i redukcje na silowni

 

przy 28 dniu stwierdzilem ze nie ma sensu tracic 25 minut

 

polecam kazdemu normalne cwiczenia na brzuch na silowni plus aeroby porzadne

 

efekt bedzie dwa razy lepszy

a6w jest do zastosowan domowych - jezeli nie masz sprzetu w domu..

Chcesz mi powiedziec ze na miesiac zastapiles cwiczenia brzucha na siłce, a6w? Lol.. ;]

 

No i jak Ty chcesz porównywać ćwiczenie brzucha aerobowe do siłowego?

Kiedyś już dawałem ABS - to jest zestaw ćwiczeń siłowych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!k: madrzysz sie jak alpha i omega jakbys przeczytal moje poprzednie posty to bys nie pisal swoich glupich uwag:) po drugie jak a6w mozna nazwac cwiczeniem aerobowym gdy tluszcz zaczyna spalac sie po 30 minutach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie wiem w co mam wierzyc ;-O

 

najpierw wszyscy zachwalaja jakie to zaje... cwiczenie itp

a teraz wszyscy rezygnuja i mowia ze gown... daje ;O

 

ja jestem na 10 dniu i widze postepy, mam nadzieje ze uda mi sie przetrwac do konca treningu i pokazac fote ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

powiedzcie mi jedno czy najpierw ejst lepiej biegac/rower a po tym robic brzuch czy na odwrót?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po drugie jak a6w mozna nazwac cwiczeniem aerobowym gdy tluszcz zaczyna spalac sie po 30 minutach??

np. z definicji a6w? Aerobiczna 6 Weidera..

 

mechl!k: madrzysz sie jak alpha i omega jakbys przeczytal moje poprzednie posty to bys nie pisal swoich glupich uwag:)

A zobacz.. pomyślalem to samo o Tobie..

Jeżeli mądrzenie nazywasz nie zgadzanie się z Twoimi twierdzeniami..

 

No i wybacz - skoro juz setki osób potwierdziło skuteczność tych ćwiczen to: nie mamy o czym dyskutować..

Poza tym - jeżeli porównujesz ćwiczenia a6w do tych na siłowni itd. to: patrz wyżej..

Zawsze cwiczenia na sprzecie i z obciazeniem beda mialy przewage nad "normalnymi" typu a6w czy pompki..

Widocznie czegos innego sie spodziewales..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok kazdy ma swoje racje:)

 

teraz mam inny problem, natury treningowej...probowal ktos kiedys takiego experymentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

chyba nie, ale fajnie jest być tym pierwszym :D (czasami i też tym ostatnim ale nie w tym przypadku :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie wiem w co mam wierzyc ;-O

 

najpierw wszyscy zachwalaja jakie to zaje... cwiczenie itp

a teraz wszyscy rezygnuja i mowia ze gown... daje ;O

 

ja jestem na 10 dniu i widze postepy, mam nadzieje ze uda mi sie przetrwac do konca treningu i pokazac fote ;]]

w sumie imo z tego co mi sie wydaje to faktycznie troche zmniejsza brzuch. ale bardziej go ujedrnia bo miesnie rozna. fakt faktem jak nikt nie cwiczyl to brzuch wyglada lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

to w takim razie powiedzcie mi co najlepiej robic na zmniejszenie obwodu w pasie, nie chodiz, zeby meiosnie wychodziły, bo muisze spalic tłuszcz

edit

chciałem wsumie jakis jabłączan kreatyny kupic, ale doszełem do wniosku, ze nie potrzebnie, do pazdziocha/listopada potruje sie samym białkiem, pytanie

jakie białko, ale tkaie z którym mieliscie do czynienia, zeby wmiare cena była ok, a nie 120zł za kg bo to smiech na sali :D

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie chlopaky ;]

wiem ,ze to nie poradnia lekarska, tam tez chyba wizyte bede musial zlozyc, ale jedyne co moge teraz , to wlasnie popytac internetowo.

mianowicie taki problem, przy 2-3 cwiczeniach czuje mocne parcie w mostku. dzieje sie to przy pompkach na poreczach, cwieczenie na triceps, ale klatka pracuje oraz przy zwyczajnych pompkach. przy innych cwiczeniach nic takiego nie odnotowalem, robie kazde inne na kazda inna partie bezproblemowo. moze srednio medyczny opis, ale napisze co czuje. po prostu jakby mi sie mostek wgniatal w druga strone, za kazdym razem jak odczuwalem taki bol odpuszczalem te rodzaje cwiczenia. zauwazylem ze duze znaczenie ma przy tym takze oddychanie, nie przepuszczam zeby blad lezal po stronie zlego oddychania, bo nigdy wczesniej tak nie mialem, ale jakos tak jest ze jak z pelnym powietrzem robie ta pompke czy odwrotnie, juz nie pamietam, to to dziwne uczucie. pytam, bo moze ktos cos takiego mial, ew. co to moze byc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie chlopaky ;]

wiem ,ze to nie poradnia lekarska, tam tez chyba wizyte bede musial zlozyc, ale jedyne co moge teraz , to wlasnie popytac internetowo.

mianowicie taki problem, przy 2-3 cwiczeniach czuje mocne parcie w mostku. dzieje sie to przy pompkach na poreczach, cwieczenie na triceps, ale klatka pracuje oraz przy zwyczajnych pompkach. przy innych cwiczeniach nic takiego nie odnotowalem, robie kazde inne na kazda inna partie bezproblemowo. moze srednio medyczny opis, ale napisze co czuje. po prostu jakby mi sie mostek wgniatal w druga strone, za kazdym razem jak odczuwalem taki bol odpuszczalem te rodzaje cwiczenia. zauwazylem ze duze znaczenie ma przy tym takze oddychanie, nie przepuszczam zeby blad lezal po stronie zlego oddychania, bo nigdy wczesniej tak nie mialem, ale jakos tak jest ze jak z pelnym powietrzem robie ta pompke czy odwrotnie, juz nie pamietam, to to dziwne uczucie. pytam, bo moze ktos cos takiego mial, ew. co to moze byc, pozdrawiam

własnie w tych ćw klatka powinna mało pracowac a gł triceps .Ćw na poreczach są zalecane bardziej dla ludzi z już wyrobionym tricem bo dla poczatkujacych to jest poprostu za ciężkie ;) lepiej zmień trening i wróc do tych ćwiczeń za pół roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwiczenia to ja sie stara bardzo czesto zmieniac, raz zrobie to, drugi raz co innego, cwiczenie wykonywalem z pewnoscia poprawnie, bo co to za filozofia, za ciezkie tez raczej nie jest, pewnie z uwagi na moja jeszcze nie najwieksza wagę, bez przeszkod robilem po 12-15 powtórzen, a teraz przy 3 ten bol....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we wczesniejszym poscie chciałem stwierdzić tylko to byś bardziej pracował tricepsem :wink: ale musiałem zagmatwac wszystko :plom: .

dawno nie chwaliłem sie moimi spadkami a więc bic -1cm waga -10kg jednym słowem wyglądam jak rasowy ogier ale od wrzesnia moge znów trenowac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

od kilku miechow robie nogi , no i ostatnio poszlo 6 x 450 kg na maszynie takiej na ktorej pobijal swoj rekord Ronni C :), mam zamiar dojsc do 500 kg w lipcu bo nogi zawsze mialem silne choc niezbyt wielkie -poprostu zaniedbywalem ,tak wiec panowie pamietajcie ze nie ma nie waznych miesnii!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

mi ostatnio z nóg spadło ok 4-5c, przy hmb i thermalu, nie cwicze ich, tlyko jazda na rowerze

a od cwiczenia łydek i jazdy na rowerze wciagu 3tygodniu posżło 2cm na nich na plus 9nigdy wczesniej łydek nei cwiczyłem, moze jeden trenning)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...