Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

od kilku miechow robie nogi , no i ostatnio poszlo 6 x 450 kg na maszynie takiej na ktorej pobijal swoj rekord Ronni C :), mam zamiar dojsc do 500 kg w lipcu bo nogi zawsze mialem silne choc niezbyt wielkie -poprostu zaniedbywalem ,tak wiec panowie pamietajcie ze nie ma nie waznych miesnii!!!!!!!!!

ja dochodze do 200 w ostatniej serii ;]

ale nigdy nie skupialem sie za mocno na nogach.. ja duzo chodze (nie uzywam MZK prawie nigdy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johny bravo miał niezłe nogi :lol:

przewędrowałem wszystkie miejskie siłownie i ku mojemu zdziwieniu na żadnej nie ma bramy!!! normalnie załamka :mur: :mur: zamiast wybudowac pożądny klub fitness to stawiają u mnie to co nowe koscioły....

u was na siłce jest brama??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu robie zakupy i zaczynam z cyklem na kreatynie mono do tego jeszcze mass xxl. Do tego codziennie będe łykał magnez, cynk, vit B, chrom, itd ;p

Kreatyne chce łączyc w porcji z glukoza/dextroza (i tu pytanie z czym lepiej?) oraz tauryną (ile gram tauryny na porcje 5g kreatyny?).

Czy tą mono łączyc z inną kreatyną np. Crea Alkaline ? lub inną (jaka wtedy?).

Zależy mi tylko na zwiększeniu masy. Trening 3 razy w tygodniu ale mogę i codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

weż to mono z jakimś tańszym jabłczanem zmieszaj np cell pump

hinco--> dokłądnie ja mam to samo na siłce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o taką brame mi chodzi ;]

lemon zapodam twój avatar paru dziewczynom z bogatych domów moze któraś bedzie zainteresowana;)

sie znaczy nie masz na czym sie podciagać, czy chodzi Ci o linki ?

może jest jakaś alternatywa [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

pewnie podciąganie w szerokim uchwycie coś powinno dać

 

Lemon-Cola takich jak ty nam tu nie potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

jakie ćwiczenie nalezy wykonywac na motylki ? :D (najlepiej warunki domowe)

 

na motylki nalezy wykonywac cwiczenie ..reka uzbrojona w siatkie na motyle,a wyglada takie cwiczenie tak: widzisz motylka ktory sobie spokojnie lata i lata a ty wyczekujesz na bezdechu na odpowiednia okazje, i kiedy taka sie nadarzy to swoim blyskawicznym refleksem i podkreconym ruchem nadgarstka w ktorym trzymasz siatkie lapiesz motyla,dzieki czemu trenujesz silna wole i opanowanie, dolaczasz nowa zdobycz do kolekcji oraz zapraszasz kolezankie do domu zamiast na ogladanie znaczkow to na ogladanie motylka :) ,same korzysci z tego sportu -jak bys mial pytania to sie nie krepuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na motylki nalezy wykonywac cwiczenie ..reka uzbrojona w siatkie na motyle,a wyglada takie cwiczenie tak: widzisz motylka ktory sobie spokojnie lata i lata a ty wyczekujesz na bezdechu na odpowiednia okazje, i kiedy taka sie nadarzy to swoim blyskawicznym refleksem i podkreconym ruchem nadgarstka w ktorym trzymasz siatkie lapiesz motyla,dzieki czemu trenujesz silna wole i opanowanie, dolaczasz nowa zdobycz do kolekcji oraz zapraszasz kolezankie do domu zamiast na ogladanie znaczkow to na ogladanie motylka :) ,same korzysci z tego sportu -jak bys mial pytania to sie nie krepuj :)

:lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na motylki nalezy wykonywac cwiczenie ..reka uzbrojona w siatkie na motyle,a wyglada takie cwiczenie tak: widzisz motylka ktory sobie spokojnie lata i lata a ty wyczekujesz na bezdechu na odpowiednia okazje, i kiedy taka sie nadarzy to swoim blyskawicznym refleksem i podkreconym ruchem nadgarstka w ktorym trzymasz siatkie lapiesz motyla,dzieki czemu trenujesz silna wole i opanowanie, dolaczasz nowa zdobycz do kolekcji oraz zapraszasz kolezankie do domu zamiast na ogladanie znaczkow to na ogladanie motylka icon_smile3.gif ,same korzysci z tego sportu -jak bys mial pytania to sie nie krepuj

jaaaa ale jesteś fajny dasz mi swój autograf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

o boże no nie bierz wszystkiego na powaznie, gladiac lubi żartowac i o to chodzi, ze ze sie cwiczy, ejst wyjeb@nym to nei nzacyz ze od razu humor 3eba odstawic na bok nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

dokładnie o taką brame mi chodzi ;]

lemon ty sprzedajesz sie jako kobieta meszczyznom?? czy źle wyraziłeś to że sie sprzedajesz kobietom nadzianym?

to 2;) choc nie wiem czy to zle wyrazilem...

 

pewnie podciąganie w szerokim uchwycie coś powinno dać

 

Lemon-Cola takich jak ty nam tu nie potrzeba

takich? to znaczy jakich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

dystrybutorów metki, deca itp ?

a ty z policji jestes ze sie pytasz?

 

pisze sie kobietom a nie kobietą stąd moje pytanie ;)

literowka poprawilem;) l.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

nie, ale nie lubie osób które wg mnie krzywdzą inne osoby rozprowadzając tego typu specyfiki

 

no offence, EOT

nie bardzo sie z tym zgadzam... a to chyba nie jest miejsce na tego typu dyskusje... Edytowane przez Lemon-Cola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreatyna, tauryna, witaminy, omega3, itd zakupione ;p

Teraz pytanie jaka odzywka do tego ;> ?

Mass xxl 4800g

OLIMP GAIN BOLIC 6000 - 4kg

MAGNUM 8000 4kg

 

czy może coś innego ;) ?

A jakie witaminki kupiłes? Imo mógłbys kupic ZMA choc to co kupiłes wystarczy. Jakiegos gainera czy białko mozesz kupic ale tylko jako uzupełnienie diety czyli zażywaj wtedy kiedy akurat masz braki białka w posiłkach. Jesli nie masz diety to reszte kasy bym przeznaczył własnie na dobre żarcie bo to absolutna podstawa;)Ostatecznie mógłbys zakupić jakieś Carbo zeby zaraz po treningu brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie witaminki kupiłes? Imo mógłbys kupic ZMA choc to co kupiłes wystarczy. Jakiegos gainera czy białko mozesz kupic ale tylko jako uzupełnienie diety czyli zażywaj wtedy kiedy akurat masz braki białka w posiłkach. Jesli nie masz diety to reszte kasy bym przeznaczył własnie na dobre żarcie bo to absolutna podstawa;)Ostatecznie mógłbys zakupić jakieś Carbo zeby zaraz po treningu brać

Carbo może takie ? olimp_carbo_nowa_formula_1000g

Diete mam :] teraz co do carbo to w nim są odrazu witaminy i glukoza, itd, a do każdej porcji kreatyny i tak biore 20g glukozy, a witaminki i tak łykam rano ;] więc czy tego za duzo nie będzie wszystkiego razem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carbo może takie ? olimp_carbo_nowa_formula_1000g

Diete mam :] teraz co do carbo to w nim są odrazu witaminy i glukoza, itd, a do każdej porcji kreatyny i tak biore 20g glukozy, a witaminki i tak łykam rano ;] więc czy tego za duzo nie będzie wszystkiego razem ?

imo nie za dużo, carbo moze byc ale to tak opcjonalnie, jesli zaraz po treningu nie dostarczasz organizmowi odpowiedniej ilosci weglowodanów prostych ale jest tanie to mozesz kupic i masz dobry cykl;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...