Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gladiac

a ja dzisiaj mialem fajny wypadek w pracy, zwichnieta noga i potluczone biodro ,da sie na razie chodzic ,boje sie dopiero co bedzie w nocy i jutro kiedy organizm dopiero mi pokaze gdzie go boli ;), tak wiec mysle ze na razie pare dni silowni mam zalatwione ,a szkoda bo na nogi doszedlem do 500 kg na maszynie i po tej kontuzji stopy pewnie bede mial jakies problemy z praca nog na silce -ale chociaz w zamian bede mial oklady z pieknych piersi na moje chore miejsca ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam kontuzje

tzn przeciazylem jedna noge od biegania i zostalem zmuszony do jezdzenia na rowerze gdzie w szczecinie mija sie to z celem;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMB śmierdzi nieziemsko!!! Smakuje za to jak sok z cytryny...

Zmienilem sobie trening na siłowy, robie max 3 cwiczenia na każdą grupe mięśniową i max 6-7 powtorzen przy około 85%-95% ciężaru maksymalnego... Ciekawe czy mi to coś da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil to jest ten z sfd tak?

Tak

 

 

 

BTW. dzis odebralem obciazenie ( narazie 80kg, 16 krazkow ) i niedlugo zabieram sie za czwiczenia :)

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam... Dołozyłem sobie jeszcze krete mono z vital maxa do tego hmb :D Mam tylko takie pytanie... Przeczytałem ze hmb powinno sie brać ok 15 kropli na porcje, ale na miarce widze ze 15 kropli to ledwo 2/3 ml a powinno byc chyba 1ml. Brac wg miarki, nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

LOL hehehe

@gladiac jak masz taka rehablitacje to [pwoedz gdzie mozna załatwic to i ja bym sobie tak noge załątwił ;)

 

bardzo dziekuje za oferowana pomoc ale byloby mi troche daleko jak napisal wyzej Srekal 34 ;), wczoraj oklady z lodu i z goracych piersi sporo pomogly ,wlasciwie normalnie chodze choc stopa i biodro troche bola,ide dzisiaj do szpitala na badania ogolne i juz widze ich reakcje jak sie rozbiore ,jak robilem przeswietlenie barku kilka miechow temu to mialem dobra polewkie z piguly tak sie lampila ;), dzisiaj obejrzy mnie troche siostr milosierdza i lekarzy z pewnoscia tez ,wiec znowu beda wytrzeszczac oczy i szukac wiekszych opasek do mierzenia cisnienia bo niektorych nie moga uzyc bo sa za male ;) ,zdam relacje pozniej -na pewno bedzie troche smiechu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Dużo z Was pewnie ma poniżej 18 lat. Jeśli chodzicie na siłke przynajmniej raz w tygodniu i więcej i pakujecie ostro i w chacie też to bez obrazy ale jesteście głupi... W tym wieku przekładanie całej energi tylko na mięśnie kończy się tym że mamy słabo rozwinięte kości i jesteśmy niscy. Oczywiście ćwiczyć można ale rzeczy typu wyciskanie 60kg na klate to radze sobie odpuścić w tym wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za oferowana pomoc ale byloby mi troche daleko jak napisal wyzej Srekal 34 ;),

:blink: hehehehe troche nie popolsku napisałem :) nie chciałem Ci robic okładów! :P pytam gdzie mozna takie okłady z piersi załatwic :P ehhhh :P

:) :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo z Was pewnie ma poniżej 18 lat. Jeśli chodzicie na siłke przynajmniej raz w tygodniu i więcej i pakujecie ostro i w chacie też to bez obrazy ale jesteście głupi... W tym wieku przekładanie całej energi tylko na mięśnie kończy się tym że mamy słabo rozwinięte kości i jesteśmy niscy. Oczywiście ćwiczyć można ale rzeczy typu wyciskanie 60kg na klate to radze sobie odpuścić w tym wieku.

wiekszych glupot nie czytalem tutaj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Piratez brawo brawo jak nie słyszałeś/czytałeś większych głupot to tylko tak dalej... powodzenia i miłego bycia karłem o stalowych mięśniach i słabych kościach itd... Troche najpierw poczytaj zanim pójdziesz na siłke w okresie rozwoju fizycznego organizmu. Jeśli masz to już za sobą to się Ciebie nie tyczy ale napewno niektórych tak.

 

EDIT/ A jeśli chcesz bardziej profesjonalnie to:

Kości dzieci i osób dojrzewających są giętkie, nadmierne ich obciążanie może spowodować martwice naczyniową, która uniemożliwia dopływ krwi do płytki nasadowej.Ograniczenie dopływu krwi może doprowadzić stopniowo do deformacji kości nazywanej martwicą aseptyczną kostno-chrzestą, w której zostaje zaklócony proces fuzji komórek, kluczowy dla wzrostu kosci. Nadmierny nacisk wywierany na płytkę nasadową może doprowadzić do innych znieksztalceń, takich jak dysplazja nasad kości udowej. W takich sytuacjach dochodzi oczywiscie do nieprawidłowości ukladu kostnego i zaburzen wzrostu. Jednak prawidłowo prowadzony trening wpływa korzystnie na organizm dziecka lub młodzieży w okresie dojrzewania: silniejsze mięśnie,lepsze kości i lepszy rozwój fizyczny. Jeśli szukasz czegoś bardziej szczegółowego to poszukaj na googlach, zapewne jest. Pozdro

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

lesi takie brednie to emeryci wypisują, jeżeli sie nie obciąza kręgoisłupa zbytnio to nie ma to nic wspolnego z rosnieciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

PRzeczytaj do końca... PRAWIDŁOWO PROWADZONY TRENING PROWADZI DO PRAWIDŁOWEGO ROZWOJU, lecz w dzisiejszych czasach ludzie myślą, że robią 300 brzuszków i pakują na siłce ile wlezie (1 powtórzenie 70kg na klate) i że są super. W efekcie robienie cały czas brzuszków nie przynosi efektów a nawet może przynieść efekty odwrotne od przewidywanych. Ja zacząłem ćwiczyć to robie ćwiczenia po 15 powtórzeń (3 serie, 3 ćwiczenia) na każdą partei mięśni i nie ma tu mowy o nieprzemyślanych ćwiczeniach i zasadzie "im więcej tym lepiej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

to inna sprawa, od 300 brzuszków jedyna co sobei zorbisz to skrzywienie kręgosłupa

tzn wiesz to ze ty robsiz powiedzmy 15 potórzen a ktos robi 10 to nie znaczy to , ze on jest be a ty cacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

PRzeczytaj do końca... PRAWIDŁOWO PROWADZONY TRENING PROWADZI DO PRAWIDŁOWEGO ROZWOJU, lecz w dzisiejszych czasach ludzie myślą, że robią 300 brzuszków i pakują na siłce ile wlezie (1 powtórzenie 70kg na klate) i że są super. W efekcie robienie cały czas brzuszków nie przynosi efektów a nawet może przynieść efekty odwrotne od przewidywanych. Ja zacząłem ćwiczyć to robie ćwiczenia po 15 powtórzeń (3 serie, 3 ćwiczenia) na każdą partei mięśni i nie ma tu mowy o nieprzemyślanych ćwiczeniach i zasadzie "im więcej tym lepiej"

ja mysle ze chcesz napewno dobrze i inntencje masz tez dobre , pytanie tylko kogo to wszystko obchodzi!!!,kazdy kto zaczyna chodzic na silownie zdaje sobie sprawe z roznych zaleznosci z tego wynikajacych ,wiec bierze to na siebie i tyle ,filozofi zadnej w tym nie ma ,a pisanie do wszystkich w stylu jaki napisales pierwszego posta dzisiaj napewno nie spowoduje ze ktokolwiek bedzie chcial cie sluchac a juz tym bardziej bral to do siebie, wiec jesli mozesz nie uwazaj tutaj wszystkich za ludzi ponizej 18 lat -bo pewnie moj syn jest starszy od ciebie ,a po drugie jaki jest wlasciwie twoj cel w pisaniu tego co usilujesz nam imputowac , moze poprostu daj zyc innym zanim twoja "slawa" nie zacznie ci i nam przeszkadzac

 

i jeszcze jedno ,jesli jak piszesz :"PRAWIDŁOWO PROWADZONY TRENING PROWADZI DO PRAWIDŁOWEGO ROZWOJU" - to pamietaj ze: "Prawidlowe Myslenie Nie Przysparza Problemow" i gdybys odniosl sie do tej zasady a sie nie odniosles to z pewnoscia wielu tutaj nie musialo by myslec o tobie tego czego nie napisalem

 

ps.z twojej wypowiedzi wynika tez ze twoj system cwiczen jest najlepszy bo prowadzi do prawidlowego rozwoju- gdybys choc troche mial doswiadczenie i obycie na silowni to wiedzial bys ze nie ma idealnych i doskonalych planow treningowych -ale coz jestes jeszcze przeciez poczatkujacy

 

 

ps.Piratez po tym co on napisal do ciebie to mysle ze slowo "nawiedzony objaw lekkiego skrzywienia mentalnego" dobrze by do niego pasowal :) :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Wiem. Ja sobie wszystko dobrze ustawiłem, tak że pierwszy dzień to załóżmy 2 ćwiczenia po 10 powtórzeń, potem jeden dzień przerwy, potem 3 ćwiczenia po 10 powtórzeń (różne te ćwiczenia w każde dni np. brzuszki,scyzoryk,unoszenie nóg w lezeniu, podnoszenie nog w zwisie na drazku, skrety z hantlą w 1 ręce), potem 3 ćw po 15 powtórzeń, potem to samo tylko 2 seria każego itd. Narazie wszystko idzie ładnie i zdrowo przede wszystkim. Każdemu radze opracować sobie plan ćwiczeń. Ja narazie siłke na bok odstawiłem i robie wszystko w chacie. Teraz się zacznie ciepło to baseny,rower,tenis,piłka itd :) Zrzuciłem narazie 2-3kg i przybrałem w bicepsach, teraz jak widać po ćwiczeniach biore się za brzuch.

 

EDIT / żeby każdy wiedział o tym co może być po ćwiczeniach nadmiernych i forsowaniu siebie w okresie dojrzewania i każdy myślał tak jak Ty to bym tego nie pisał... Jak ktoś ma już swoje lata to może ćwiczyć i nie ma problemu... Ja jestem w okresie dojrzewania i nie jestem głupi....

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

wiesz co daruj sobie dalsze opisy -wazne aby ci szlo "ladnie i zdrowo" jak piszesz ,przy okazji nie zapomnij jesc szpinaku i warzyw bo sa zdrowe i koniecznie popijac mlekem albo maslanka

ps. pewna zasada na tym topicku mowi ze powinnienes sie przedstawic np.wiek ,wzrost ,staz treningowy ,wymiary no i najlepiej zdjecie -tak wiec czekamy z niecierpliwoscia :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

tak tak podam zdjęcie i w ogóle wszystko. Jak już Ci zależy to mam 16lat, jakieś 180cm, trenuje różne sporty, ćwicze od niedawna, nie mierze siebie bo nie o to chodzi żeby pokazywać czego to ja nie mam wypakowanego na maxa i żeby się chwalić przed kumplami jaki to maczo jestem. Zdrowe odżywanie jest bardzo zalecane, jeśli Tobie to wisi to możesz pakować się sterydami. Szczerze to nie mój interes. Już napisałem o tym jakie mogą być efekty głupich ćwiczeń, młodzież poczyta i może przestanie czynić głupio (przynajmniej część). Jeśli Ty jesteś starszy i w ogóle masz gdzies zdrowie no to nie pisz. Powiedz sobie że masz to gdzieś i przeglądaj dalej topiki. Znam kumpli którzy mówią "nalezy mieć dziewczyny po to żeby mieć, żeby Ci zazdorścili" czego komentować nie będe

ps-nie będe siedział w tym topicu, napisałęm tylko pare słów prawdy i ide na subfora związane z pc'em itd.

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez juz zamknij morde bo mi sie smutno robi :<

napisales g0wno - nie prawde, pierwsza wypowiedz bajka, druga sprawa natomiast oczywista. poczytaj kilkanascie stron wstecz zanim bedziesz wiedzial z kim rozmawiasz, nie masz prawa miec zadnego zdania o gladiacu czy kimkolwiek z tego topicu, skoro go nie przeczytales <widac ze tego nie zrobiles> takze idź super zdrowy czlowieku - cwicz jak chcesz, rob co chcesz, ale nie dziel się tym z innymi, szczegolnie jak masz na celu prowokacje. eot i swizdu w pizdu.

btw. widac, ze jestes w okresie dojrzewania i to ostrym, bo Ci sie na takie przemowy zebrala ze zal dupe sciska.

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

http://img144.imageshack.us/my.php?image=obraz0145hb.jpg

 

dam jedną fotke, długo jestem a nie dawałem tu nic...

może nie ma czego pokazywac bo nei ma ale zgobiłem juz ok 15 kg wagi od ok grudnia, przy czym troche masy miesniowej doszło,

 

ale plecy mam brzydkie jak nic hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...