Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma co panikowac ,poprostu obserwu sie podczas treningu i reaguj w razie potrzeby,a przerywac cwiczenia szkoda bo zawsze to czas wykorzystany chociazby na poprawienie technik czy nauczenia sie nowych rzeczy

Ale zrobisz jak zechcesz -no i nie zapominaj ze silownia to tez silna wola ktora mozna dzieki niej wyksztalcic oprocz miesni -jak powiedzial Pazura : "trzeba byc twardym nie mietkim" ;) ;)

ale ta przerwa byla juz wczesniej zaplanowana ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem maruda jestem ;p ale oceńcie mi czy dobrze to rozpisałem :-P

 

DT:

mono: 5g rano i 5g po treningu

tauryna: 2caps rano i 2 po treningu

glukoza: 20g rano i 20g po treningu

cynk: 1 wieczorem

magnez: 3x1 (rano, południe wieczór) zamierzasz brac Magnez +cynk jako ZMA wiec bierzesz 3xmagnezy+cynk na noc razem a nie w dawkach podzielonych

omega 3: 2x1

vit C: 3x1 (rano, południe wieczór)

vit B: 3x1 (rano, południe wieczór)

multiwitamina centrum: 1 rano

 

DNT:

mono: 5g rano

tauryna: 2caps rano

glukoza: 20g rano

cynk: 1 wieczorem

magnez: 3x1 (rano, południe wieczór) to samo co wyzej

omega 3: 2x1

vit C: 3x1 (rano, południe wieczór)

vit B: 3x1 (rano, południe wieczór)

multiwitamina centrum: 1 rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy taki zestaw, bedzie dla mnie na początkek odpowiedni?. http://www.allegro.pl/item108630502_creati...atis_od_ss.html

Jak byś mógł podać w jakich dawkach to stosować , z góry dzięki.

z tego cyklu nie zrobisz

 

moze najpierw jaki staz? itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego cyklu nie zrobisz

 

moze najpierw jaki staz? itp?

Witam,

Jeżeli chodzi o staż to mam już pierwsze zakwasy za sobą, chodze już od 3 miesięcy na siłownie regularnie 3x w tygodniu, czy to za mało aby coś już łykać ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez nie no szacuken :D, ale wg mnie bardziej interesujący był by foty brzucha

jeszcze tluszczyk jest wiec nie ma co dawac fot:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

No dobra, trzeba się zabrać za siebie, od jutra początek treningów. Trzeba się zabrać za siebie, zrobiłem sobie przerwe na czas MŚ, ale nasi odpadli to i będę miał więcej czasu dla siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

thermal daje w pii... zebym nie był takim leniem, a miał ambicje Pirateza też bym wiecej stracił (na 60 tabsach to jest 1/2 opkowania poszło mi ok 5-6kg)

ale też jest dużo minusów, chodzisz pobudzony, o byle co cie k@rwica łapie, ogólne nie zadowolenie, czasem częściej sie doły łapie, ale fajnie jesssss :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli chodzi o staż to mam już pierwsze zakwasy za sobą, chodze już od 3 miesięcy na siłownie regularnie 3x w tygodniu, czy to za mało aby coś już łykać ?.

pewnei specjalnei chodziles te 3 miechy zeby wreszcie coś lyknąć ;o ? jezeli masz takie podejscie, to gratuluje...

jakbys poczytal o kreatynie i jej dzialaniu, oraz o tym kiedy najlepiej stosować ten suplement, to może było by Ci łatwiej zrozumieć na czym polega cała sprawa. Na roznorakich forach mozna przeczytac rozne minima brania tego specyfiku, przewaznie ~6m/c'y, lub okres stagnacji. Wybor nalezy do Ciebie kiedy chcesz to brac, czy w ogole chcesz brać. Moze jednak lepiej bedzie jak podasz nam swoją wage, wymiary, to, co chcesz osiągnąć. Przypuszczam, ze przy małej wadze, na gainerach uzyskasz podobny efekt co na kreatynie. Pozdrawiam.

btw, ludzie, nie kupujcie odrazu calego sklepu z odzywkami jak sie dowiecie, ze to na prawdę nei szkodzi ;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HaHa!! Poszło dzisiaj 5 x 92kg na płaskiej !!! Mam taki plan żeby sobie na urodziny ( 9 lipca :P ) zrobic prezent w postaci podniesionej setki :D Zobaczymy czy dam rade ;]

 

A co do tego thermala, ktoś tam pytał pare psotów wyżej, to ziomek z siłowni to brał i go teraz ludzie nie poznają. spaślak 20 kg stracił :D Tyle ze mówi ze strasznie człowieka osłabia to [ciach!]o i pare razy zemdlał - najprawdopodobniej wlasnie od tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Sam się nad tym zastanawiałem, ale boję się, że za bardzo schudnę od tego dziadostwa i potem będzie ciężko przybrać na wadze. Lepiej chyba poćwiczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

wadim nie warto go kupywać tylko po to jak na siłke i nic wiecej, jak chcesz dodatkowo biegac, a6w, aeroby wtedy warto, a tak jak tylko cwiczenia siłowe to po ch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak moze thermal oslabiac jak jest na efydrynie i kofeinie?? twoj kumpel poprostu nie bral witamin przez to go oslabialo

po drugie juz nie dostaniesz nigdzie thermala tego prawdziwego...jedynie co zostaje to cos w stylu thermo speed itd(tez dobrze dzialaja, mojego kumpla ladnie pocielo po tym)

 

mi agresji nie podnosi chyba dlatego ze ogolnie jestem spokojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dziś na siłownie zapisałem icon_smile3.gif Wcześniej nie ćwiczyłem.

Wiek: prawie 17

Wzrost: 180 cm

Waga: 80 kg

Biceps: 37 cm

Klatka: 103 cm

Na klatke dziś podnisłem 82kg.

Po wakacjach chce brać 100 icon_razz2.gif icon_razz2.gif

Dobry start... Ja do tego z czym Ty startujesz dochodziłem jakies 6-7 miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez--> na allegro można częst dostać thermala oczywiscie z importu z usa

eee napewno nie zamowisz a to dlatego ze usa nalozylo embargo na zielsko z ktorego robili pochodna efydryny do thermala:)

 

przestali go produkowac od roku chyba

 

po drugie allegro thermala uznaje za steryd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dziś na siłownie zapisałem :) Wcześniej nie ćwiczyłem.

Wiek: prawie 17

Wzrost: 180 cm

Waga: 80 kg

Biceps: 37 cm

Klatka: 103 cm

Na klatke dziś podnisłem 82kg.

Po wakacjach chce brać 100 :-P :-P

troche malo masz w klacie :) jak na tyle kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zacząłem brać HMB, na początek po 9 kapsów dziennie 3/3/3 żeby przyzwyczaić organizm. Po pierwszym żażyciu w jakąś godzinkę później poczułem dziwne ciepło w mięśniach (albo mi się zdawało czy co), teraz sobie długo poczekam na efekty, może będą.....mam nadzieję :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie niebyło :) po przerwie ok 4miechy ćwicze już dwa miesiące, robie teraz mase bez przerwy i już po tych dwóch miesiącach +2cm łapie (przypomne ćwicze od stycznia 05) waga ok +5kg wycisk na płaskiej 110kg (wcześniej 105) troche ciężko mase mi robić przez lato ale jakoś daje rade, teraz będe brać cp :) i mam nadzieje że do 120kg dojde na płaskiej :D cp brać według etykietki? rano i po treningu? brać do tego dodatkowo tauryne? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...