Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

ale to się robi sport dla tych co mają pieniądze na odżywki <_<

luks cwiczysz trochę ponad miesiąc (dobrze mowie?), a juz sie za cell pumpa bierzesz? rekordy chyba bijesz;]

 

btw. luks rzuć fotkami, jestem ciekaw jak na początkującego to zadziałało.

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec kupilem sobie kreatyne TREC NEUTRION 500 kapsulek. Wszystko cacy jednak nie mialem nigdy z nia kontaktu. I tu mam pytanko. Na Puszcze pisze aby 1-2 dzien brac 6x5 kapsulek ale nie kapuje tego :mur: mam jesc naraz 30 kapsulek ? czy 6 razy po 5 w jakis odcinkach czasu ? niestety wiecej nie pisze o tym. mogdly mi ktos podopiedziec jak to jesc aby bylo cacy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Kurde no i mam po rowerze (merdia cross 5100 kupiona za 350zł) :-| Jade sobie spokojnie a tu nagle policja, zatrzymali mnie bo chcieli sprawdzic czy rower jest kradziony i kuzwa okazało sie że jest kradziony fuck, ale prznajmniej te 350zł odzyskałem B-)

 

3 tyg szpanowalem meridą a teraz musze sie znów przesiaść na mojego starego scout'a <_<

 

EDIT: upsss tematy mi sie pomiliły, hehe sory :lol:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no i mam po rowerze (merdia cross 5100 kupiona za 350zł) :-| Jade sobie spokojnie a tu nagle policja, zatrzymali mnie bo chcieli sprawdzic czy rower jest kradziony i kuzwa okazało sie że jest kradziony fuck, ale prznajmniej te 350zł odzyskałem B-)

 

3 tyg szpanowalem meridą a teraz musze sie znów przesiaść na mojego starego scout'a <_<

 

EDIT: upsss tematy mi sie pomiliły, hehe sory :lol:

tak czytam poczatek i myslalem, ze Ci jakis wielki zakosil i w dodatku najeb** ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechlin .. filmik ju shostowany w "twoim" katalogu

http://chaos.dracopc.com/pub/?katalog=./4ppl/mechlin

 

mi chodzi caly czas o front double biceps

http://images.google.com/images?q=front+do...sa=N&tab=wi

 

filmik instruktarzowy

http://video.google.pl/videoplay?docid=207...rceid=zeitgeist

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to się robi sport dla tych co mają pieniądze na odżywki <_<

luks cwiczysz trochę ponad miesiąc (dobrze mowie?), a juz sie za cell pumpa bierzesz? rekordy chyba bijesz;]

 

btw. luks rzuć fotkami, jestem ciekaw jak na początkującego to zadziałało.

No ja ogólnie bardzo chudy jestem :P

Ale na cyklu mono czyli ten miesiąc ręką skoczyła z 28 na 32-33, przedramię też ale nie mierzyłem :P Cycki urosły :P Waga niewile ruszyła ;] 2 kg

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec kupilem sobie kreatyne TREC NEUTRION 500 kapsulek. Wszystko cacy jednak nie mialem nigdy z nia kontaktu. I tu mam pytanko. Na Puszcze pisze aby 1-2 dzien brac 6x5 kapsulek ale nie kapuje tego :mur: mam jesc naraz 30 kapsulek ? czy 6 razy po 5 w jakis odcinkach czasu ? niestety wiecej nie pisze o tym. mogdly mi ktos podopiedziec jak to jesc aby bylo cacy ?

Rozumiem że, kupileś tą kreatyne http://www.trec.pl/shop/?d=produkt&id=179

 

Bierz tak:

 

W dni Treningowe >> 30 min przed treningiem : 5gram czyli okolo 6-7 Caps i tyle samo po treningu

W dni Nie treningowe >> rano naczczo 5gram czyli jak wyzej 6-7 Caps

 

luks__pl: tyle zjadłes i tylko 2kg do przodu?

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ogólnie bardzo chudy jestem :P

Ale na cyklu mono czyli ten miesiąc ręką skoczyła z 28 na 32-33, przedramię też ale nie mierzyłem :P Cycki urosły :P Waga niewile ruszyła ;] 2 kg

O lol!

Wydaje mi sie że bez tego świństwa tez byś tyle urósł..

Kolega niesamowicie kościsty miesięcznie robi lekko 2kg do przodu(zaczął w styczniu i tak było do maja) ( nie wiem jak na upałach bo nie mam kontaktu) i bez żadnych nawet gainerów, przy 1,9m wysokości i wadze 60kg..

I nie zwalaj na genetyke :P

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: 16lat, 182cm, 81kg, staż: niecałe 7mc'y, obecnie od miecha nie ćwicze, troche zjechalo ;)

Dołączona grafika

Więcej fotek, jak troche ogarne aparat ;]

Obwody nie mierzone, biceps po treningu ~38cm (zaczynalem 32 ;) ), klatke nie wiem, ponad 100 bo mi miary nie starczylo ;x tez obiecuje ze pomierze ;]

brzuszysko mi zaroslo ;x

 

tak patrze to strasznie ciemne jest, tak jak pisalem, musze aparacisz poznać ;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Kolega emilooos na pewno nie bierze żadnych sterydziaków? Bo jak na twój wiek to masz duże przyrosty. Ja bym popracował u ciebie nad brzuchem, bo jest słabiutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass barki bedzie moze lepiej widać jak zrobie jakas fote pleców.

brzuch to ja wiem ;]

steroidow nigdy w zyciu :lol2: przynajmniej tak teraz mysle ;]

karmiłem się ostro gainerami ;]

przedramie robilem, ale czesto zapominalem i wychodzilo ~1 na 2 tygodnie... a teraz jak pisalem nie cwicze juz od ~1miecha.

brzucho tak bardziej spięty:

Dołączona grafika

 

to zdjecia by kumpel a ten juz poszedl, przed lustrem jakos nie umiem sobie poradzić, bedzie okazja to jeszcze plecki i biko wrzuce, a, ze wiele pracy to wiem, zapał mam taki sam jak na początku, a nawet większy ;)

ma ktoś sposob na oponke xD ?

 

aaa, zeby juz tak zupelnie z czystym sumieniem sie zapisać w tym topicu, to 'osiagniecia' ;]

plaska ostatnia seria 75x6, skosy 70x6, na raz to robilem chyba tylko jak pierwszy raz bylem na silowni, jak cos sie przypomni to edytuje bo nie pamietam ile barki etc.

pozdro ;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

troche mnie tu nie było (ah ci super allegrowicze :D )

wielkie podziękowania dla gladiaca, juz 2 dosc poważna rada, która mi ostro pomogła

najpierw jak kiedys Piratez tobie pisał jak "ruszyć" klatke (wyciskanie głową w doł, itp)

teraz zastosowałem sie do trenningu na plecy, czyli wiosła w szeroki, wąskim chwycie, ściąganie drążka i plecki od razu lepiej rosną, siłą idzie do przodu

 

co do upałów, cholernie sie źle ćwiczy niby jest klimatyzacja, ale takie chęci do ćwiczeń mam jak po ch....

 

emilooos zajebiście na taki staż, aż sie nie chce wierzyć, że sie nie "dopalałeś" czymś

klata niezła, kapturki też

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawidstufurx - dzięki ;)

Kaptury robilem co tydzień z barkami, wówczas gdy wielu moich kumpli robiło je po prostu od święta ;] Nie moge tego powiedzieć o moim przedramieniu, które rzeczywiscie troszku odstaje, dzieki qbass, zwróce na nie szczegolną uwagę ;]

Klatke robie 2 x tyg. od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwale, z tygodnia na tydzień caly czas zwiększam obciążenie.

Poważnie, żadnych dopalaczy. Chyba, że mi gainera coś dosypali ;] Co prawda kumpli z ~1rokiem stażu przegoniłem, ale zebym jakos tego specjalnie do tego stworzny był to nie raczej nie ;] przyjamniej matka zawsze mowila, ze to nie dla mnie, ze za delikatny (nie sluchajcie sie rodzicow [;)

Na pewno nie zaprzestane, a wręcz mnie zmotywowaliscie pozytywnymi opiniami, bede się przykladal ile sił w rekach i innych częsciach ciala :lol:

pozdo :)

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja ani kapturów ani przeramienia nie robie... chyba musze zacząc, a nie orbiłem ich z tego powodu, że po ćwiczeniu barków jak ich pleców (choć w m,niejszym stopniu) czuje wymęczone kaptury, a przedramie przy pleckach i bicu tez w pupe dostaje, wiem, wiem głupie usprawiedliwienia

 

no i tyle jutro ostatni trenning (barki i inne dupsy), tydzien wolny (czyt rano nmoże HIIT, później rower, codziennie spieciacia 5xmax, unoszenie nóg (dziaął na dół brzucha), co dwa dni pompki ) i później na obóx, 3 tyg z życia wzięte, tydzien odpoczynku i.... buda, 3 kl lo, maturka, pieknie no i od września zaczynam full body workout zobaczymy jak to na mnie podziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilooos - dobrze jest! Zacznij tylko robic przedramie i pokaż jak tam plecy...

tak jak pisalem, plecki jak ktoś mnie nawiedzi bo sam to tak srednio w lustrze ;]

Ps. Dostalem nową ksywe - jednoręki bandyta! xD

Już po amputacji [; ? Tak poważnie, szybkiego powrotu do zdrowia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

poczekaj do jesieni/zimy i wtedy sie ostro masuj, ale nic nie da nawet dobry stack bez diety ( w moim przypadku mozna powiedziec ze wydałem na xp 150zł, diety nie miałem, a kupił bym jakiesm ono z 50zł + dieta i efekty były by lepsze....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dobraj uż go tak nie chwalmy, bo zaraz powie" olewam z pi... ten sport juz na mnie wszyscy z purepc leca :D "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj ;]

4x tygodniu i to ostro, w skupieniu i bez obijania, staralem sie tez urozmaicać treningi co tydzień.

Diety nigdy nie mialem rozpisanej. Poczytalem kilka artykułow, tablic kalorycznych, nie jem nie zdrowo (no dzisiaj sobie pizze walnąłem ;] ), trzymam się bogatych w róznego rodzaju zasoby produktów i w sumie też nie ma tak, ze jem piec posilkow dziennie. Przewaznei dzień wyglada tak, ze jem mocne sniadanie (podstawa!), coś przegryze przed obiadem, porzadny obiad, cos przejem i porzadna kolacja. Jak mam nieco czasu (np. teraz, wakacyje ;], to sobie zrobie po obiedzie koło ~17-18 jakiś ryżyk z czymś ;] No i mimo tego, waga leciała w góre ;] Pisalem, ze rok temu wazylem 60kg, a w momencie zaczynania cwiczen (grudzien 2005) ~70. Nie wiem też jaka strategie przybrac, ze tak powiem :lol: , ale mysle, ze teraz nie mam czego rzeźbić, wiec plan przytyc jeszce troche przez zimke, i od kwietnia-maja ostro wycinać. Pozdrawiam ;)

 

Dawidsfuturx - no rzeczywiscie, ale ja wręcz odwrotnie, zawstydzilem sie troche, przeciez tu tyle pakierów 3x wiekszych [;

Po wakacjach pewnie z miesiąc dochodzenia do formy, i sprobojemy tego CP.

 

edit: A ja szukalem topicu na Oślej i sie dziwilem, ze nie ma ;]

edit2: plecki:

Dołączona grafika

edit3: Przylepić nasz topic na głownej ;<

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko prosze o wyrozumialosc :)

Dołączona grafika

Wiem jeszcze wiele pracy przede mna ;) Poprzednikowi nawet nie dorastam do piet :|

Staz okolo 6 miesiecy waga niecale 80kg :) Jak widac brak odzywek i stolowkowe obiady nie powoduja zbyt duzych przyrostow jesli woogole jakies widac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...