Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecalem ze cos wrzuce

Dołączona grafika

i teraz pytanie co zrobic zeby łapki poszły do przodu,bo nie mogą ruszyc cos ostatnio,klata idzie,plecy tez stoją,nogi idą :P

nic nie biore tylko podczas cwiczen odpowiednia dietka,nie cwiczylem od miesiaca ,spadki są i to dosyć spore,z resztą jak widac.pozdr

a co do jakosci fotki to są uroki robienia zdjec samemu sobie

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Nicko piszesz, ze spadki sa i to widac? ale do czego my to mamy porównać?

tak nie widac, dokąłdnie, ale plecy mogą być nawet, nawet

ale czy to jest ten twój wielki powrót? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

o [ciach!]@ ty sie ciesz, że ci czachy nie połamało, z tym lepiej uważac, dobrze, że ja na siłce mam "stałe" hantle, do których nei można dodawać ani odejmować z nich ciężaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja dalej jade - jak narazie tydzien na kreatynie (hmm moze mi sie zdaje ale dzieki niej po mocnym trenigu miesnie sa napeczniale na maxa - mile uczucie ) Choc dawalem ostatnio jakies fotki to daje nowe ;] z dzisiaj ;] Wie ktos jak ladnie moge skatowac barki boczne ? Bo slabo przy bicepsie wypadaja :(

post-123050-1154456542_thumb.jpg

post-123050-1154456562_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Niedługo zapodam sam swoje fotki, w tej chwili ciężko pracuje nad sobą ;)

 

Swoją droga chciałbym o coś spytać, ćwiczę zazwyczaj rano po śniadaniu, po kawce, jednak jestem jakiś taki otępiały i tracę bardzo szybko siły i nie chce mi się ćwiczyć, bo jestem jakby przemęczony.

Od czego to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało węglowodanów i organizm się buntuje przed wysiłkiem.

Ja forma całkowicie wakacyjna, od 2 miechów nie byłem an siłce, duze spadki, ale trzeba wracać, za to rpzybyła opalenizna i troche spadło z brzucha ;]

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Trzeba się wziąć do roboty ;)

 

edit: dlaczego obrazki się nie zmniejszyły? Prosiłbym modera o poprawienie tego posta bo sam nie wiem czemu tak się stało ;]

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Zibi pl, albo mi sie wydaje, albo lewa strona plecków troszeczke odstaje od prawej?

boczne mi szły bo wznoszie sztangi stojąc i wznosach hantli stojąc (wznosisz ja na bok)

edit

weiss to co srekal ci napisał, zjedz wiecej węgli złożonych przed trenningiem, tak ok 1godz przed nim

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Swoją drogą, kto z was ćwiczy jedynie w domu i z jakich przyrządów korzysta, jestem ciekaw.

 

Ile dziennie czasu poświęcacie na trening z jakich ćwiczeń najczęściej korzystacie, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

to trugie pytanie to do wszystkich czy tylko do cwiczących w domu?

wielu moich qmpli ćwiczy tylko w domu , do dyspozycji ławeczka z zmiennym kątem nachylenia, hantle, sztanga, drążek, itp i rosną na tym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

to trugie pytanie to do wszystkich czy tylko do cwiczących w domu?

wielu moich qmpli ćwiczy tylko w domu , do dyspozycji ławeczka z zmiennym kątem nachylenia, hantle, sztanga, drążek, itp i rosną na tym....

Tylko tak pytam, bo u mnie przyrosty są po ćwiczeniach w domu, jednak patrząc na efekty niektórych to po 7 miesiącach można nieżle się "naładować", ale raczej mnie nie oto chodzi, zauważyłem, że wiele osób tutaj ma słabo wyrzeźbione klaty oraz brzuszek, a mnie na tym najbardziej zależy. Odwrotnie z plecami, widzę, że tutaj plecy to każdy ma wyjebiste :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

bo klata i brzuszek to priorytety wiksiarzy i sezonowców 9nie obrażajac nikogo oczywisćie)

co do brzuchu ja mam ten problem, ze nie dośc, ze mam ostro zafecony brzuch to do tego mam strasznie szerokie kości, tam gdzie jest miednica, czy jak to sie tam zwie i ch@j o V sobie moge pomażyć

co do mocnych pleckó to to fajan sprawa, przynajmniej u mnie plecy są na 1 miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Ja mam jedynie problemy z udami, mam strasznie grube i zatłuszczone, niestety to wyniki siedzenia przed kompem i brak ruchu, za to łydki i reszta jest jak najbardziej OK.

Najgorsze jest to, że po wysiłku wzmaga mi się pojawianie krostek na plecach , to chyba trądzik, szlag mnie trafia od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

to chyba od potu albo od czegoś

tez mam spasione uda i... i ch@j zyje i mam sie dobrze, najważniejsze, żeby nie tylko chcieć być lepszym, ale robić coś, żeby być lepszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ;]

napisze tutaj bo tu wiecej pakerow niz w gieldzie ..

 

Witam

Będę robił większe zamowienie w Ostrowii (kilka workow po 15kg)

Dlatego, ze ja kupuje sobie i wielu innym kolegom :)

 

Białko smak naturalny, Cena : 30 zł za kg Zamawiasz tyle kilogramów ile chcesz, ja waże i wysyłam.

Normalnie 800g kosztuje ok 30 zł, tutaj 1000g za tą cenę więc się opłaca :)

Jeśli ktoś z Was byłby chętny czekam na info. Zbieram zamówienia.

Co do mojej wiarygodności to sprawdzcie moje konto na allegro : kwiatek6464

 

Pewnie wiekszosc z was wie z czym mamy do czynienia :) ale jakby ktos nie wiedzial to :

 

Tutaj macie dokladne info na temat tego produktu

 

koszty przesyłki pokrywa kupujący, wysylam pocztą polską priorytetem

 

koszty przesylki Pocztą przy przelewie na konto :

 

1kg - 7 zl

2kg - 9 zl

2-5kg - 10 zl

5-10kg - 16 zl

10-15kg - 22 zl

 

wiecej chyba nikt nie bedzie zamawial ;p choc gdy ktos sie taki znajdzie to do kosztow przesylki sie dogadamy :)

 

Oczywiście możliwość wysyłki kurierem oraz mile widziany odbiór osobisty.

 

Kontakt :

 

GG: 7026651

Mail: kwiatek6464@gmail.com

Edytowane przez <<)MARyo(>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srekal: na zdjęciu widać że słabo z klatką i tricepsem

 

linoge: według mnie w dobrym kierunku idziesz :)

 

nicko: ile ta przerwa trwa? od ostanich zdjęć zero postępu, podejrzewam że nawet jakbyś trenował przez ten miesiąc wakacji to wiele byś nie zwojował :lol:

 

forum się rozlazło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srekal: na zdjęciu widać że słabo z klatką i tricepsem

 

linoge: według mnie w dobrym kierunku idziesz :)

 

nicko: ile ta przerwa trwa? od ostanich zdjęć zero postępu, podejrzewam że nawet jakbyś trenował przez ten miesiąc wakacji to wiele byś nie zwojował :lol:

 

forum się rozlazło...

przerwa ok 2 miechy,a postęp ważne że widze ja sam,w trakcie poprzedniej foty

węższe plecki,teraz szerokie dosyc i rzezba fajna widac wszystko z osobna kazdy miesien(sylwetka V),na klatke ok 76kg wycisk,teraz 85

na brzuchu kratka ,hantle zamiast 12,5 moge robic 15kg ,i zaczynam atakowac 17,5 (na dobitke)

Triceps urósł.Tyle postępów,ogólnie mniej fatu na nogach,juz lekko widac zarysy miesni.

Pozdro

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

jakbym nie widział tego zdjęcia to bym pomyślał, ze masz 140 w klacie, 45 w bicu i 70 w udzie :D (z tego co piszesz w powyższym poście) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedynie problemy z udami, mam strasznie grube i zatłuszczone, niestety to wyniki siedzenia przed kompem i brak ruchu, za to łydki i reszta jest jak najbardziej OK.

Najgorsze jest to, że po wysiłku wzmaga mi się pojawianie krostek na plecach , to chyba trądzik, szlag mnie trafia od tego.

Wystarczy dobry kompleks witaminowy.

 

witam ;]

napisze tutaj bo tu wiecej pakerow niz w gieldzie ..

 

Witam

Będę robił większe zamowienie w Ostrowii (kilka workow po 15kg)

Dlatego, ze ja kupuje sobie i wielu innym kolegom :)

Ostrowia to cement,lepiej dietą nadrobić białko(to tylko moja sugestia ;))

 

forum się rozlazło...

Wakacje,wakacje,wakacje zima wszystko wróci do normy ;) Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrowia to cement,lepiej dietą nadrobić białko(to tylko moja sugestia ;))

Wiadomo ze dieta to podstawa ale dostarczenie odpowiedniej ilosci białka z posiłków nie jest takie proste, szczególnie jesli chodzi o taki posiłek przed snem gdzie wypadałoby zjesc troche białka a tłuszczów zero, tutaj jedzenie codziennie tunczyka wychodzi nieopłacalnie w stosunku do ostrowi ,która dosyc tania jest :D W moim przypadku teraz sobie 800 g zakupiłem i 30 g dziennie mi wystarczy.

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze dieta to podstawa ale dostarczenie odpowiedniej ilosci białka z posiłków nie jest takie proste, szczególnie jesli chodzi o taki posiłek przed snem gdzie wypadałoby zjesc troche białka a tłuszczów zero, tutaj jedzenie codziennie tunczyka wychodzi nieopłacalnie w stosunku do ostrowi ,która dosyc tania jest :D W moim przypadku teraz sobie 800 g zakupiłem i 30 g dziennie mi wystarczy.

co prawda to prawda

tyle ze na noc nie tluszczow a weglowadanow zero

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda

tyle ze na noc nie tluszczow a weglowadanow zero

pozdr

racja, pomyliło mi sie choć tłuszcze nasycone tez wypadałoby ograniczyć, no chyba ze mowa o jakimś tranie na przykład. Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linoge: według mnie w dobrym kierunku idziesz :)

dzieki :)

isc, ide, jednak "droga dluga jest i nie wiadomo czy ma kres" :)

a tak na marginesie co warto wszamac przed treningiem zeby nabrac sil ? (takie normalne jedzenie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Linoge

 

Godzine przed treningiem węglowodany złożone + białko

tj . ryz , kasze, makarony np z mieskiem ( kurczak, indyk, wolowina itd )

staraj sie unikac tluszczow zarowno w posilku przed i po treningowym

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...