Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

ryzu nie trawie co do reszty postaram sie zastosowac :) jesc do syta czy tez lightowo bo ostatnio mialem problem, zaczelo mi sie strasznie odbijac pod koniec treningu jak zaczalem brzuch robic :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie co warto wszamac przed treningiem zeby nabrac sil ? (takie normalne jedzenie )

ja jem tak mniej więcej godzine przed treningiem ok 4-5 bananów :) i stwierdzam że energii nie brakuje ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie śmaic :P To ja po miesiącu cwiczeń ;]

 

Waga (kg) 67 (było 64)

Wzrost (cm) 183

Biceps (cm) 32 (było 28)

Klatka (cm) 97

Pas (cm) 80

Udo (cm) 54

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

sorki za jakośc ale robione tel. i samemu wiec jakos tak to mi nie wyszło najlepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie śmaic :P To ja po miesiącu cwiczeń ;]

 

Waga (kg) 67 (było 64)

Wzrost (cm) 183

Biceps (cm) 32 (było 28)

Klatka (cm) 97

Pas (cm) 80

Udo (cm) 54

 

OBRAZKI...

 

sorki za jakośc ale robione tel. i samemu wiec jakos tak to mi nie wyszło najlepiej :P

łańcuch bling bling muzi byc .. :P

szczerze .. to imho jeszcze dluga droga przed toba ... i widac ze sie marnuja te twoje wszystkei odzywki

na razie to szkielecik jestes jesio :P

 

wszsycy ci "mali, szczupli" maja niestety przesrany start i nie ma co ukrywac .. no ale mozna .. jak widac po mechl!nie ze szypiora zrobic mase. pocwicz solidnie 3-4miechy, odstaw te "koksy" zeby wszystko spadly .. i wtedy zmierz prawdziwe przyrosty ..

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łańcuch bling bling muzi byc .. :P

szczerze .. to imho jeszcze dluga droga przed toba ... i widac ze sie marnuja te twoje wszystkei odzywki

na razie to szkielecik jestes jesio :P

 

wszsycy ci "mali, szczupli" maja niestety przesrany start i nie ma co ukrywac .. no ale mozna .. jak widac po mechl!nie ze szypiora zrobic mase. pocwicz solidnie 3-4miechy, odstaw te "koksy" zeby wszystko spadly .. i wtedy zmierz prawdziwe przyrosty ..

blin bling to nie jest ;] to akurat prawdziwe złoto, nie plastik ;p ani pozłacany metal ;] To są juz wymiary po spadkach :)

 

Cwicz Cwicz Cwicz :) tyle odemnie. Do tego czy po miesiacu da sie cos zrobic na silowni? Oczywiscie zaczynajac od 0 ?

Da :D Zobacz co np. ten koles zrobił :D http://www.sfd.pl/temat275500/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział doping bardzo dobrze znam ;] i wiem, że tamten pakował w siebie ogormne ilości ;p

Mysle ze nikt tu z obecnych nie popiera dopingu, przynajmniej ja. Mysle ze powinienes sie dobrze zapoznac z dzialem odzywianie i trening. I zabrac sie pozadnie za siebie. Po 6 miesiacach powinno cos widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blin bling to nie jest ;] to akurat prawdziwe złoto, nie plastik ;p ani pozłacany metal ;] To są juz wymiary po spadkach :)

bling bling to cos blyszczacego .. a nie pozlacany plastik itp ..

a co do spadkow .. to nie wiesz chyba o czym mowisz :P

 

wez odstaw te odzywki i chodz normalnie na silke ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bling bling to cos blyszczacego .. a nie pozlacany plastik itp ..

a co do spadkow .. to nie wiesz chyba o czym mowisz :P

 

wez odstaw te odzywki i chodz normalnie na silke ..

Pomierzyłem się 2 tyg. po odstawieniu, wymiary jakie miałem podczas cyklu to jakieś 1,5cm w bicu więcej, na razie nic więcej nie spada, mierze codziennie :D i nie śmiejcie się z mojego łańcucha <_< bo trochę wyrzeczeń mnie kosztował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest pewne, ze mi sie fet w muskuły zamienił :)

Ale czemu zero centow ?

Tak mecze organizm, a tu zadnych efektow w wymiarach :/

Nie zebym sie specjalnie przejmowal ale glupio brzmi odpowiedz na pytania kumpli ile przybrales :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da :D Zobacz co np. ten koles zrobił :D 2263913[/snapback]

wszsycy ci "mali, szczupli" maja niestety przesrany start i nie ma co ukrywac .. no ale mozna .. jak widac po mechl!nie ze szypiora zrobic mase. pocwicz solidnie 3-4miechy, odstaw te "koksy" zeby wszystko spadly .. i wtedy zmierz prawdziwe przyrosty ..
Mali ?? On ma 183cm wzrostu.... ja mam 179 wiec juz chyba krasnoludek :P tylko waga 80kg ;) Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam koniec wakacji (tzn. znikam z mojej miesciny na ok 3tyg.), więc konczy mi sie też chodzenie na siłke..

Dzisiaj był ostatni trening.. :-|

 

No i honorowo kilka zdjec partii która była priorytetem przez te 2 miechy tzn. brzuch.. ;]

 

Początek treningów - koniec czerwca:

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Koniec treningów - środek sierpnia:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Oczywiście efekt nie jest taki jaki mi sie marzy, ale juz cos tam jest.. ;]

 

No i to z forumowym FitnessBoyem aka. mechl!n'em:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie widzę w tych fotkach nic ciekawego, widziałem zdecydowanie lepsze fotki, mechlik ile już ćwiczy?

Pewnie, ja też widziałem lepsze fotki, nawet w tym topiqu.. ;]

Ćwicze jedynie w wakacje i ferie zimowe = brak czasu = brak jakis wiekszych efektów..

Nie używałem zadnych odzywek (pomijam moje glupia zajscie ze srodkami typu l-karnityna itp.) jedynie ostatnio biore po treningu odzywke (koktajle białkowe ;])Po prostu dbam o swoja kondycje..

Moze zaczne na "powaznie" po maturze, gdybym dostal sie na jakies studia z siłka to byłby luksus.. ;)

 

btw, te pytanie w ogole do mnie było? : >

Bo po "mechlik ile już ćwiczy?" trudno sie zorientować.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dzisiaj ciekaw ile mi siły spadło (od maja nie ćwicze) poszedłem się sprawdzic. Wynik = spokojnie wziołem 95 na klatke, 97,5 też, mysle ze 100 za pierwszym podejsciem bym wywalił. Czyli generalnie żadnych spadków siłowych, a z wymiarów normalne spadki. Jakoś nie mam motywacji narazie zeby zacząc znowu ćwiczyć, ale trzeba będzie :P

 

A tak z innej beczki wg. mnie jak ktos bierze kreatyne na początku ćwiczenia bo nie ma wyników, to niedługo albo się wykruszy z tego sportu, albo poleci na koksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Ja zauważyłem, że im dłużej nie ćwiczę tym jestem silniejszy, pewnie dzięki regeneracji...

 

Pewnie, ja też widziałem lepsze fotki, nawet w tym topiqu.. ;]

Ćwicze jedynie w wakacje i ferie zimowe = brak czasu = brak jakis wiekszych efektów..

Nie używałem zadnych odzywek (pomijam moje glupia zajscie ze srodkami typu l-karnityna itp.) jedynie ostatnio biore po treningu odzywke (koktajle białkowe ;])Po prostu dbam o swoja kondycje..

Moze zaczne na "powaznie" po maturze, gdybym dostal sie na jakies studia z siłka to byłby luksus.. ;)

 

btw, te pytanie w ogole do mnie było? : >

Bo po "mechlik ile już ćwiczy?" trudno sie zorientować.. :P

Ćwiczyłeś, by zyskać na sile, czy na rzeźbie? Czytając sfd można wywnioskować, że większość tamtejszych dzieciaków patrzy na siłę i większość stosuje durne sterydziaki, a potem wszyscy robią oczy, bo 13-14 latek ma budowę pudziana :)

Ale patrząc na ciebie widać, że starasz się i ćwiczysz, ja niestety nie mogę, bo nie mam tyle czasu, poza tym siłka daleko i ćwiczę jedynie w domu, ale teraz wakacje i się przez te upały niechce dupci ruszyć :D

 

Zazwyczaj w akademikach sa silownie. Na studiach zalezy jakis w-f jest raz lub dwa razy w tygodniu.

Z tego co wiem to siłownie są w większości uczelni, czasami są korty tenisowe, czasem basen, ale siłownia jest w zdecydowanej większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...