Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

weiss nie ma niczego wstydliwego, kazdy by chcial napisac wieksza liczbę, ale przynajmniej będziesz miał porownanie.

no wiec po przerwie ~2miesięcznej, w tym nie cały miesiąc ćwiczyłem trening domatora, siła...poszła ;]

więc serdecznie polecam dla osob nie mających dostępu do siłowni, dla tych, którzy jeszcze nie mają odwagi zmierzyć się z siłownią, czy dla tych, którzy tak jak ja, mieli po prostu przerwę.

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

weiss nie ma niczego wstydliwego, kazdy by chcial napisac wieksza liczbę, ale przynajmniej będziesz miał porownanie.

no wiec po przerwie ~2miesięcznej, w tym nie cały miesiąc ćwiczyłem trening domatora, siła...poszła ;]

więc serdecznie polecam dla osob nie mających dostępu do siłowni, dla tych, którzy jeszcze nie mają odwagi zmierzyć się z siłownią, czy dla tych, którzy tak jak ja, mieli po prostu przerwę.

pozdrawiam ;)

Ja się nie wstydzę, ale celuję w coś innego niż reszta tutaj, zauważyłem, że każdy chce przede wszystkim zwiększyć masę i powiększyć mięśnie, ja nie potrzebuję większej masy, ja chce poprawić rzeźbę i siłę, nie chce wyglądać jak pudzian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wstydzę, ale celuję w coś innego niż reszta tutaj, zauważyłem, że każdy chce przede wszystkim zwiększyć masę i powiększyć mięśnie, ja nie potrzebuję większej masy, ja chce poprawić rzeźbę i siłę, nie chce wyglądać jak pudzian :)

tylko ze wiekszosci brakuje kg, a kto ma ich wiecej to ma co rzezbic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez doskonale rozumiem, chodzę na silownie z kolegą toczącym walki w mma, wazac 60kg juz podnosil 90kg, (moj rocznik, wtedy lat pewnie z 15), teraz przybral moze z 5kg na wadze, jak sam mowi nie chce byc wielką "swinią" ;] po prostu zwiększa siłę i wytrzymałość, a gdy rozpocznie powakacyjne walki i treningi, odstawia silownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

tylko ze wiekszosci brakuje kg, a kto ma ich wiecej to ma co rzezbic

Nie zgodzę się z tym, tutaj zauważyłem, że większość ma "napakowane" mięśnie, ale rzeźba jest słaba, nie widać rysów na klacie, na brzuchu itp. Jedynie na plecach coś jest, a mnie chodzi głównie o rzeźbę, dlatego ćwiczę intensywnie! :)

 

przeciez doskonale rozumiem, chodzę na silownie z kolegą toczącym walki w mma, wazac 60kg juz podnosil 90kg, (moj rocznik, wtedy lat pewnie z 15), teraz przybral moze z 5kg na wadze, jak sam mowi nie chce byc wielką "swinią" ;] po prostu zwiększa siłę i wytrzymałość, a gdy rozpocznie powakacyjne walki i treningi, odstawia silownie.

I popieram kolegę. Zauważcie, że piłkarze nie są "wielkimi świniami", a są urzeźbieni, mnie się to podoba, bo od ponad 13 lat ćwiczę piłkę nożną, dla tego sportu można oddać całe życie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piłkarze dla mnie nie są wyrzezbieni, bo tak tego nazwać nie można. wyrzezbione to oni mają jedynie nogi, większość w kamerach ma kurze klatki ;] na mistrzostwach mi sie wbiło w pamiec, ze najbardziej postawni byli pilkarze Ekwadoru, te bicepsy opinające sie na koszulkach [;

cwiczylem tez kilka lat pilke, gralem tak bardziej na powaznie moze z 4-5. nie powiem, nie szlo mi zle, potem jakas kontuzja, no i postanowilem cos z sobą zrobić, skonczylem przygodę z piłką, oczywiscie for fun sobie wychodzę z chłopakami [; a jezeli jestes w tym dobry, lub czujesz, ze mozesz cos osiagnac, to nikt Ci nie zabrania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

piłkarze dla mnie nie są wyrzezbieni, bo tak tego nazwać nie można. wyrzezbione to oni mają jedynie nogi, większość w kamerach ma kurze klatki ;] na mistrzostwach mi sie wbiło w pamiec, ze najbardziej postawni byli pilkarze Ekwadoru, te bicepsy opinające sie na koszulkach [;

cwiczylem tez kilka lat pilke, gralem tak bardziej na powaznie moze z 4-5. nie powiem, nie szlo mi zle, potem jakas kontuzja, no i postanowilem cos z sobą zrobić, skonczylem przygodę z piłką, oczywiscie for fun sobie wychodzę z chłopakami [; a jezeli jestes w tym dobry, lub czujesz, ze mozesz cos osiagnac, to nikt Ci nie zabrania ;]

Niestety jestem za stary na grę zawodową w piłkę. Teraz to już po ptokach i czuję, że straciłem kawałek siebie, kocham ten sport, ale mam ponad 19 lat, to już zdecydowanie za późno... w kolejnym wcieleniu to nadrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wstydzę, ale celuję w coś innego niż reszta tutaj, zauważyłem, że każdy chce przede wszystkim zwiększyć masę i powiększyć mięśnie, ja nie potrzebuję większej masy, ja chce poprawić rzeźbę i siłę, nie chce wyglądać jak pudzian :)

Nie Ty jeden, mnie styknie ja miesnie beda troche podkreslone i sylwetka bedzie przypominac czlowieka :) Masa no coz rzecz gustu kilka kilo pewnie sie przyda ale nie wiecej niz 90 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Nie Ty jeden, mnie styknie ja miesnie beda troche podkreslone i sylwetka bedzie przypominac czlowieka :) Masa no coz rzecz gustu kilka kilo pewnie sie przyda ale nie wiecej niz 90 ...

To już zależy od wzrostu, ja mam jedynie 170 cm (20 lat niedługo), więc nic nie urosnę już, zatem dla mnie optymalna waga tto 65-68 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 17 lat, 180cm wzrostu i tylko 67kg wagi... Nie wiem jak przytyć, jem dużo i w miare często ale nie mogę nabrać na wadze. Może jem nie to co powinienem albo ćwicze za mało, sam nie wiem. Macie dla mnie jakieś porady, czy myślicie że to po prostu kwestia dobrej przemiany materii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w necie kalkulatorów, które pomogą Ci zbadać swój dobowy bilans kaloryczny. No i oczywiscie doliczasz do tego ~500 kalorii [roznie to podają], czytalem też o dodaniu strat z treningu. No i dobór diety, chyba, że takową posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz powoli myślę o CP, trochę się wokół tego zakręciłem, co by gotówkę przygotować.

I zastanawiam się czy duża puszka będzie niezbędna. Piszą, że jedna porcja = 9g. Dawkowanie to 1-2 razy dziennie (jak mniemam 2x dziennie w treningowe, 1x w nietreningowe?). Wychodzi mniej więcej:

9x15dni & 9x2x15dni = 135+270 = 405g, czyli nie cała mała puszka, chyba, że coś pokręciłem ;] Prosiłbym, żeby ktoś sprostował, pozdrawiam;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam 179cm obecnie 80kg, co do wieku to jestem troche starszy od Ciebie ;)

Znacie moze jakies fajne cwiczenia na boki brzucha ?

boki brzucha = nadmiar tluszczu = pobiegaj ;] wiem bo tez to kiedys mialem ;d masz zapewne za duzy bebech ;d dodatkowo mozesz robic brzuszki, a6w i tego typu sprawy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, nie aż znowu tyle ;] Tylko pomagałem sobie przytyć gainerem, który po prostu uzupelniał moje braki w diecie. Dochodzi 7dmy miesiąc moich cwiczeń, to juz taki spokojny staż, przy którym mozna sobie pozwolic na coś kreatyno podobnego ;] Plan był taki, ze miesiąc bede wracał do formy z przed wakacji, okazalo się, ze po wakacjach mam lepsze wyniki niż przed :blink: (tak więc nie bojcie się przerw ;] ) co wszystko zburzylo ;] Ale i tak tam sobie miesiąc, moze nawet więcej, sprawdzić, jak dlugo siła będzie rosnąć, przy jakims większym zachamowaniu zacznę z cp. Także, to jeszcze troche czasu mi zajmie.

Btw. muszę się pochwalić, brzuch zacząłem w koncu ostro robić ;]]]]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boki brzucha = nadmiar tluszczu = pobiegaj ;] wiem bo tez to kiedys mialem ;d masz zapewne za duzy bebech ;d dodatkowo mozesz robic brzuszki, a6w i tego typu sprawy :>

No to mnie pocieszyles serio mam az taki WIELKI BEBECH ?

Dołączona grafika

:|

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...