Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że nie jestem tu mile widziany <_< :D ale co tam ;] Może komuś się to przyda...

 

To mój kolejny cykl oparty również na mono, ale tym razem będę ją buforować ;] jak to brzmi... ;p Można kupić gotowe kre alkany ale robiąc to samemu w domu mogę dopasować to bardziej do własnego organizmu i samemu decydować o tym jak bardzo mnie zaleje, a mi zależy by minimalnie podejść woda, bo co mi z tego ;) Ilość kretki na porcje ograniczyłem do 3g bo w środowisku zasadowym i tak uzyskam taką wchłanialnośc, że będzie to i tak trochę za duża ilość ;) Przed i po treningu dodałem akkg, trochę podtrzyma to pompę po treningu i pomoże w regeneracji. Wpływ kofeiny na mono został juz dośc dawno rozwiany, zresztą widać ja w składzie wielu stacków, więc dodałem ją również w porcji przedtreningowej. Tu oryginalny temat na SFD: LINK

 

 

(61dni)

 

DT:

Rano: 3g mono + 1,5g sody (zmiana ph żołądka 7-14 robimy własne kre alkany ;] ) + 1500mg tauryny

Po 20 minutach: posiłek + Omega 3 + Centrum

Przed treningiem: AKKG 3000mg + 200mg kofeiny + 1500mg tauryny

Po treningu: 3g mono + 1,5g sody + 1500mg tauryny + 600 mg magnezu + 10mg B6 + AKKG 3000mg + Omega 3

Po 20 minutach: Posiłek + vit. C

Na noc: 15mg cynku + 1200 mg magnezu + 10mg B6

 

DNT:

Rano: 3g mono + 1,5g sody (zmiana ph żołądka 7-14) + 1500mg tauryny

Po 20 minutach: posiłek + Omega 3 + Centrum + AKKG 3000mg + 200mg kofeiny

Po południu: Omega 3 + vit C

Na noc: 15mg cynku + 1200 mg magnezu + 10mg B6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks__pl, nie licz na oklaski ;] tu chodzi o samo podejscie, sam się zastanawiam, czy bez tego całego balastu miałbyś motywację do cwiczeń.

co do planu, wyglada profesjonalnie.

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilooos: ćwicząć 7miesięcy to chyba by niebyło żadnych spadków nawet jakbyś z pół roku niećwiczył bo niema poprostu po tak krótkim czasie trenowania z czego spadać :lol2: jednym słowem małą mase łatwo utrzymać i jeszcze coś dołożyć ale duża masa już lubi szybko uciekać :D

 

luks_pl: powodzenia

 

zadam głupie pytanie bo ciężko o coś takiego spytać się np na sfd :lol:

 

założyłem się qmplem kto lepiej będzie wyglądać do świąt (bożego narodzenia) i mam pewien problem on przy mnie teraz wygląda ja zwołki (on waży 68kg a ja 86kg) tylko ze jest ładnie porzeźbiony(żyły ma cienkie jak nitki hehe) i niższy troche jest odemnie dlatego się obawiam że nawet przy małych wymiarach z jego wzrostem może lepiej wyglądać odemnie... mam pewien plan i niewiem jak go zrealizować do grudnia chce jeszcze przytyć do 95kg, posłuży mi temu pewno jakaś kretka, gainer czy coś i redukcje napewno zrobie jeszcze żeby dobrze wyglądać w dniu "sprawdzania" wyglądu i niewiem w jakiej kolejność to zrobić są dwie opcje:

1. odchudzam się od września do października, później masa na krecie i postarać się utrzymać stały bf(ale czy po masie na kretynie niebęde zbyt zalazły wodą?)

2. masuje się ostro od września gdzieś do połowy pażdziernika i od listopada do świąt redukcja jak będe miał kase to na jakimś spalaczu (tylko czy na redukcji niestrace wszystkiego co zyskałem masując się na krecie?)

 

wiem że problem głupi ale jeszcze nigdy nierobiłem redukcji i obawiam się o stracenie masy która zrobiłem tak ciężko pracą :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks__pl, nie licz na oklaski ;] tu chodzi o samo podejscie, sam się zastanawiam, czy bez tego całego balastu miałbyś motywację do cwiczeń.

co do planu, wyglada profesjonalnie.

hmm miał bym :] bo teraz na sucho chodzę i nie marudzę :) tylko mam podejście, że suplementy są po to by je stosować :P

luks__pl czekamy na efekty!!! Pokaz diete i trening jeszcze.

Diety nie mam rozpisanej co i ile w każdym posiłku, staram się tylko wraz z trwaniem dnia robić przejście od dużej ilości węgli i małej do dużej ilości białka pod wieczór przy małej ilości węgli. Poczytałem trochę tablic i tak dobieram sobie jedzonko, nie mam tak, że jej dzień w dzień to samo ;) Dziennie 5 posiłków. Co do treningu to średnio co 2 dzień, partie dobieram wedle czasu ich regeneracji :]

...

1. odchudzam się od września do października, później masa na krecie i postarać się utrzymać stały bf(ale czy po masie na kretynie niebęde zbyt zalazły wodą?)

...

Jeśli nie chcesz to się nie zalejesz wodą :] Nie ma tak, że mono zawsze zalewa wodą ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale to co jesz luks to masakra ;D tyle 'gowna' w siebie pakowac hehe :!:

 

a co do brzucha, mechl!n albo mechl!k moglibyscie zapodac trening na brzuch jaki robicie? wiem ze kiedys byly wasze filmiki ale obecnie ich nie mam pozatym moze trening ulegl zmianie :) :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do brzucha, mechl!n albo mechl!k moglibyscie zapodac trening na brzuch jaki robicie? wiem ze kiedys byly wasze filmiki ale obecnie ich nie mam pozatym moze trening ulegl zmianie :) :?:

http://chaos.dracopc.com/pub/?katalog=./4ppl/mechlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto wszystkie ćwiczenia na brzucho jakie wykonujemy- po trzy na trening- różne ich kombinacje:

1. Spinanie na ławeczce skośnej z nogami w górze, 3 x 15.

2. To samo ze skrętem tułowia.

3. Spinanie leżąc płasko, nogi uniesione zgięte w kolanach 90stopni, na brzuchu duży ciężar- hantel lub partner od ćwiczeń, 3 x do bólu.

4. Leżąc w poprzek ławeczki jednoczesne unoszenie tułowia i nóg, 3 x regres.

5. Unoszenie nóg do poziomu w zwisie, 3 x 15.

6. Uginanie nóg w zwisie ze skrętem, 3 x do bólu.

7. Stojąc jedna ręka za głowę w drugiej ciężar, ręka zwisa z nim swobodnie- "bujanie się" w bok, 3 x 15.

8. Skręty tułowia z gryfem na barkach, 3 x do bólu.

9. Leżąc na płasko unoszenie nóg- po osiągnięciu pewnej wysokości partner pcha je na dół, 3 x do bólu.

10. Klęcząc, w rękach linki wyciągu, "bicie pokłonów" do podłogi, 3 x 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emiloos: nietwierdze że niepowinieneś mieć spadków ale z własnego doświadczenia przez pierwsze 6miesięcy ćwiczeń (w tym jeszcze było sporo przerw, nie jadłem jak trzeba) to ja sobie dokładałem co tydzień 2.5kg do sztangi czasem nawet więcej to dziwie się np ludziom którzy ćwiczy 4-7miesięcy ważą po 60-70kg i cierpią na spadki tego zabardzo nierozumiem...

 

mechl!in: jest sprawa dlatego jak możesz oczyść skrzynke albo wyślij mi na pw numer gadu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ważę 82kg, dochodzilem do tego w boleściach i męczarniach (głownie gotówkowych), przed przerwą 75kg na 4-5 ruchy, po przerwie 80x6, to chyba mam prawo być zadowolony? :>

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez coś zza granicy sprowadzał, więc może być ciężko, kumple uzywali masc dla kobiet w ciazy jakas zwykla, ale jaki to efekt przyniosło to nie wiem. Poczytaj na sfd.pl/kfd.pl, tam z pewnoscią znajdziesz odpowiednią radę, bo z tego co pamiętam, Piratez wydał nie małą sumę na tą maść;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez coś zza granicy sprowadzał, więc może być ciężko, kumple uzywali masc dla kobiet w ciazy jakas zwykla, ale jaki to efekt przyniosło to nie wiem. Poczytaj na sfd.pl/kfd.pl, tam z pewnoscią znajdziesz odpowiednią radę, bo z tego co pamiętam, Piratez wydał nie małą sumę na tą maść;]

Dzięki za linki. Poczytałem i już wiem co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niedziele będą zawody strong man w mojej wiosce "piski siłacz" są to zawody dla leszczy z mojego miasta, będzie pudzian i jakieś konkurencje sm ja będe robił zdjęcia chce ktoś żebym powrzucał je tu na forum?? Pozdrawiam

rób foty .. ja zahostuje .

i koniecznie zrob se foto z pudzianem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja, ale luks ku przestrodze, mam kumpla na siłowni, cwiczy ponad rok, w pierwszym tygodniu cwiczen nie wytrzymał i kupił kreatyne, do tego czasu troche juz tego staffu zjadł. Przed wakacjami wygladał dobrze, po wakacjach wszystko z niego zjechało, koszulka obwisła, nie moglem sie powstrzymac od smiechu...Jego masa to only odżywki, bez których juz nigdy nic nie zrobi, sam sie do tego przyznaje. Teraz mysli o sterydach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to cała przyjemność ćwiczenia polega na tym, że wszystko osiągam sam ciężka pracą, bez żadnych wspomagaczy. Jest paru takich u mnie w szkole, co ma łapę 1,5 razy taką jak. Uważali się za wielkich bosów. ta cała ich masa mięśniowa, to były same "wspomagacze". Podskakiwali i przy całej szkole dostali w czapę. To im się dopiero wstyd zrobił, że taki "szary" chłopak spuścił im łomot. :cool: :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja, ale luks ku przestrodze, mam kumpla na siłowni, cwiczy ponad rok, w pierwszym tygodniu cwiczen nie wytrzymał i kupił kreatyne, do tego czasu troche juz tego staffu zjadł. Przed wakacjami wygladał dobrze, po wakacjach wszystko z niego zjechało, koszulka obwisła, nie moglem sie powstrzymac od smiechu...Jego masa to only odżywki, bez których juz nigdy nic nie zrobi, sam sie do tego przyznaje. Teraz mysli o sterydach...

Jeśli z niego wszystko zeszło... to on chyba tylko wodą podszedł ;/ bo mięśnie tak o nie znikają albo się nie potrafił odżywiać. Biorę odżywki ale przy tym się zdrowo i z głową odżywiam, treningi tez mam w miarę ułożone, nie chodzę jak niektórzy co robią klatę dzień w dzień i myślą czemu nic nie rośnie. Sądzę, że to jest dla ludzi jak wiedzą jak z tego korzystać. Jestem już 3 tydzień po cyklu na mono i nie widzę żadnych spadków masy ani siły, odrobinę obwody spadły ale bez miarki w ręce tego nie widać, bo jednak całkowicie uniknąć podlania wodą w przypadku mono jest trudno. Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...