Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie to jest jego wybór powiedzieliscie mu ze nie warto , chce niech próbuje i się faszeruje tym świństwem a później w okolicach kikudziesięciu lat wszystko wyjdzie. :-|

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to jest jego wybór powiedzieliscie mu ze nie warto , chce niech próbuje i się faszeruje tym świństwem a później w okolicach kikudziesięciu lat wszystko wyjdzie. :-|

A jak bym jadł kg wołowinny dziennie to też źle :P ? tam przecież jest tyle samo kreatyny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks mialem na myśli, spadki bo jakichkolwiek przerwach, ty raczej takowych jeszcze nie miałeś. a tak baj de łej, masz fotki z przed zaczęcia cwiczen :> ? bo jestem ciekaw jak to wszystko podziałało :>

hmm właśnie fotek nie mam ;/ ale dla porównania na początku wakacji w łapce marne 28 cm ;] a to fotka z wczoraj :] LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6cm w 2 miesiace?? :D Fota pewinie po treningu. Ale zobaczysz co sie bedzie dzialo jak odstawisz krede.

No tak :P przy suplementacji kreatyną organizm obcina w znacznym stopniu produkcje własnej fosforokreatyny i po zakończeniu cyklu mamy do czynienia z nasileniem reakcji katabolicznych i tak tracimy dużą część wypracowanej masy mięśniowej ;] ale przecież można tego uniknąć, mamy do dyspozycji różne antykataboliki i bostery NO wraz z dodatkami wznawiającymi produkcję własnej kreatyny. Ale po co ją odstawiać ;) ? Jedyne o co trzeba dbać to nerki, ale jeśli unikniemy zmiany kreatyny w substancje trującą dla nas w naszym kwaśnym żołądku to nie ma problemu z nerkami bo nic ich nie obciąża ;) trzeba tylko pozwolić się kreatynie ładnie wchłonąć w środowisku zasadowym i po problemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6cm w 2 miesiace?? :D Fota pewinie po treningu. Ale zobaczysz co sie bedzie dzialo jak odstawisz krede.

Nie przesadzaj 5,5 :P jak odstawi krete to mu zostanie te 33,5 albo 33 ;)

ale teraz z i9nnej beczki jade na obwodówce teraz to chyba najlepsza droga po długiej przerwie

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, ale bardzo bym chcial. Przy tym cwiczeniu bardzo czuje krzyz ktory mnie potem boli. Moze sproboje wrocic to tego cwiczenia, jesli bedzie cos nie tak kupie sobie pas. Po za tym mysle ze pas to bardzo dobra sprawa.

 

Niedlugo moze postaram sie wrzucic jakas fotke , nie z silowni ale co nieco widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie martwy ciąg to dobre ćwiczenie wielostawowe (można to robić przy wycince) ale bardziej do sprawadzania maxów niż do trenowania, ja na prostowniki ćwicze wyprosty (przy każdej sesji pleców 2serie po 20powtórzen jako rozgrzewka) ja osobiście ostatnio w piwnicy na siłce u kolegi na martwy ciąg 162kg trzy razy uniosłem (myśle że mogłem więcej)

 

edit. zaraz lece na te zawody ale raczej zdjęć niebędzie bo niemam aparatu :( ale w nagrode dostaniece na dniach zdjęcia z siłowni arnolda (mojego idola hehe ) Pozdro

Edytowane przez quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lumek widze że muszce Ci wytłumaczyć pewno rzecz, dodatkowa masa (masa= większe mięsnie bo może nierozumiesz) jest tylko atutem w walce na ulicy, uwierz mi że na wspomagaczach dwóch fajterów podobnej klasy ale jeden jest na cyklu (że tak powiem koksuje) wygra z tym co umie się bić tak samo dobrze jak ten drugi koksiarz ale poprostu nie sporosta wyzwaniu gdyż bez koksu niejest na tyle przygotowany do walki... więc prosze się wstrzymaj od komentarzy typu koksy nieumią się bić bo koksują, oni koksują bo chcą być wielcy (no może są jakieś wyjątki) a nie po to żeby lać ludzi po mordach... kulturystyka i sporty walki to dwie inne bajki... Pozdrawiam

 

p.s zdjęcia będe z zawodów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja, ale luks ku przestrodze, mam kumpla na siłowni, cwiczy ponad rok, w pierwszym tygodniu cwiczen nie wytrzymał i kupił kreatyne, do tego czasu troche juz tego staffu zjadł. Przed wakacjami wygladał dobrze, po wakacjach wszystko z niego zjechało, koszulka obwisła, nie moglem sie powstrzymac od smiechu...Jego masa to only odżywki, bez których juz nigdy nic nie zrobi, sam sie do tego przyznaje. Teraz mysli o sterydach...

a ja stane w obronie luksa, nie ruzmiem dlaczego wszyscy tak sie uwzieli na ilosc tego co bierze.

Emilooos ty chyba tez brałeś np. gainera? i nie zapominaj o tym ze będąc 4 lata młodszym od Luksa. to jest tylko jego sprawa on juz otrzymał wiele słów krytyki , starajcie mu sie pomagać gdy ma problem a nie poruszacie ciagle temat "Ty tyle bierzesz!"

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wadim ale dlaczego porownujesz gainera do kreatyny? To sa dwie inne rzeczy i maja wogole inne zadanie!!! Po za tym co z tego ze nabierze sily czy masy jak mu i tak to wszystko pojdzie i malo zostanie. To tak sie mowi ze nie ale to prawda. Przy mono tym bardziej. Osoba ktora ma odpowiedni staz treningowy, ma dobrze ulozona diete moze o tym po czesci zapomniec.

 

Kazdy czlowiek znajacy sie na silowni powie ze gainer to najlepsze wyjscie dla czlowieka ktory zaczyna przygode z silownia, a nie odrazu kreatyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie zapominaj o tym ze będąc 4 lata młodszym od Luksa.

E, nie rozumiem, ale chyba jestem rok mlodszy ;>

A moja wypowiedz to nie byl pojazd, tylko przedstawilem mu czlowieka, ktory mozna powiedziec, jest uzalezniony od odzywek ;] Pomagać, bardzo chetnie, cos doradzic w sprawie cwiczeń czy cus, ale pomagać w doborze kolejnych specyfików? ;], ale luks zna nasze zdanie na temat kreatyny i stażu, a chcąc czy nie chcąc, troszkę prowokuje tych, którzy raczej tego nie popierają. Eot z mojej strony.

Edit: qbass, robiac przedramie pamietalem, jak pisales, ze mocno odstaje, dzisiaj go nie czuje po treningu :mrgreen: [;

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wadim ale dlaczego porownujesz gainera do kreatyny? To sa dwie inne rzeczy i maja wogole inne zadanie!!! Po za tym co z tego ze nabierze sily czy masy jak mu i tak to wszystko pojdzie i malo zostanie. To tak sie mowi ze nie ale to prawda. Przy mono tym bardziej. Osoba ktora ma odpowiedni staz treningowy, ma dobrze ulozona diete moze o tym po czesci zapomniec.

 

Kazdy czlowiek znajacy sie na silowni powie ze gainer to najlepsze wyjscie dla czlowieka ktory zaczyna przygode z silownia, a nie odrazu kreatyna.

"to wszystko pojdzie i malo zostanie" - hmm w magiczny sposób zniknie czy jak :P ? (nie mówimy o wodzie podskórnej)

"Przy mono tym bardziej" - pierw trzeba wiedzieć czym mono się różni od innych form ;) tu jest to rozpisane w bardzo, bardzo przyswajalny sposób ;) Nie jest to mój text, tylko osoby obeznanej dobrze w tym temacie. Nick'a z sfd nie pamiętam, a sfd chwilowo nie działa ;/

 

- fosforan - chyba najbardziej skuteczna forma jaka kiedykolwiek wymyslono, z malym minusem jakim jest blisko zerowy stopien wchalnialnosci w tej postaci w przypadku podania doustnego - pozostaja wiec tylko strzaly z tego cuda

- monohydrat - kazdy zna i wielu stosuje, chodz procent wchlonietej kreatyny w tej postaci nadal nikly, ale ze tanie mozna sie nabombic dziesiatkami gram tej kreatyny i jest git !

- pirogronian i cytrynian - niby skuteczniejsze formy pod wzgledem wchlanialnosci, malolaty mowia, ze na piro sie nie puchnie a nawet idzie "schuźć" (!) a zamiast cytrynianu ludziska zaczeli wpieprzac zwykle mono z kwaskiem cytrynowym, wiec pewnie sprzedawalnosc spadla i CZeba bylo wymslec cos nowego

- jablczan - tak to maletate. Oficjalnie nikt tego nie przyzna - bo cena zbyt tania i lepiej zarobic na innych formach - ale to chyba najbardziej skuteczna forma kreatyny :) Ciekawe tylko, czemu jeszcze nikt nie wpadl na pomysl zeby lykac zwykle mono z ... kwaskiem jablkowym :D robiac wlasny jaPczan

- ethyl ester - pomysl prosty i skuteczny - do zwyklej czasteczki kreatyny dodano grupe ... etylowa. Mozna i bylo metylowa, ale wowczas szkodliwosc przyjmownia doustnego bylaby na poziomie kazdego doustnego SAA z grupa metylowa i znow malolaty zamiast tego cuda lykali by poczciwego mieczyslawa, bo watroba bylaby jednakowo zorana. Kasy by sie nie zarobilo - zostala wiec grupa etylowa - o szkodliwosci ktorej niewiele sie mowi ... w tym momencie nalezy sobie zadac pytanie, dlaczego jeszcze nikt nie wpadl na pomysl, zeby lykac zwykle mono z ethylowym alkoholem :/

- Kre-alkalyn - najnowszy wynalazek ! rewolucja ! blisko 100% wchlanialnosci dzieki niesamowitemu systemowi buforujacemu ! Ach och ech ... do czasu jak ktos madry wpadl na pomysl, ze przeciez wystarczy wejsc na strone amerykanskiego urzedu patentowego i wpisac magiczny numer 6,399,661 bedacy numerem patentu iii ... ot caly czar prysl :( owym rewolucyjnym "systemem buforujacym" dostarczajacym kreatyne jest ... zwykla soda ! tak - zwykle mono + soda = krealklyn. Nic tam wiecej nie potrzeba - mozna dodac maltodekstryn dla smaku, czy nawet kawioru, zeby zmylic przeciwnika, ale faktem jest, tajemnica KreAlkalyn jest dodanie do zwyklego mono, zwyklej sody ze spozywczaka. Kolejny raz ludzie wpadli na pomysl, zeby lykac zwykle mono z czyms - i tym razem pomysl okazal sie trafny :) pora wiec czekac na nastepce, chyba ze w koncu ludzie sie zorientuja, ze nie da sie wymslec nic lepszego niz pierwsze co bylo ... fosforan. AMEN

Pomagac? Ale w czym ? Jak tam nie ma w czym pomagac. Dzieki kreatynie sie napompuje i co potem? Kupil by sobie gainera/bialko i nie wyrzucil by w bloto kasy i odzywek.

Hmm działanie kreatyny nie ma nic wspólnego z pompowaniem ;) Tu napisane co i jak w takim języku, że dziecko z przedszkola zrozumie ;) LINK

 

 

Chodzi mi tylko o to, że większość osób ma podejście do suplementów jak do czegoś złego ;/ i nie dla początkujących, a jak się przyjrzy dobrze ich działaniu to widać, że może je brać każdy.

 

 

Co do mono jeszcze ;) jak by ktoś się dobre przyjrzał to podałem tu mój rozpisany cykl, niech ktoś w nim znajdzie jakiś błąd, brak czegoś, nieprzemyślaną kolejność. Wszystko ułożone z głową, a nie ładowanie w siebie ogromnych ilości z czego i tak większość się nie wchłonie. Dobrze przemyślane wspomaganie regeneracji potreningowej, nawet rozpisane pory przyjmowania witamin, ze względu na potrzebny organizmu.

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy żre ile chce ! ;p

Panowie ! Spadki mam ogromne ! Nie dzwigałem żelaztwa od 5 tygodni i schudłem 7kg, łapa prawa mi zmalała do 34cm ! Lewa raczej dalej 37cm, bo dysproporcje widać ogromną! Zastanawiam się jak ja to wyrównam kiedy już mi ten gips zdejmą !

Czuje jakbym sie cofnął spowrotem do roku 2004 kiedy to byłem ważącym 65kg patyczakiem :(

Całą zime trzeba bedzie tyrać znowu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Moge powiedzieć, ze juz po powrocie do wcześniejszej formy, teraz od września CP i zobaczymy jak to będzie.

Kurcze, coś mnie w barku łupie, w sumie nie ogranicza mi to ruchu, trening pewnie i bym wykonał, ale jakoś tak dziwnie, nie umiem nawet określić. Jeszcze pytanie odnosnie treningu, w przypadku robienia 2x w tyg. klatki, robić 16 serii (4 ćw) w ktoryś z dni? Bo zawsze robilem 12 serii i teraz tak czytam to do 16stu na duze partie, ale sam nie wiem.

btw. brzuch choć troszeczke zjechał ;p ?

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prowadzicie jakąś dietę? U mnie niestety same ćwiczenia niewiele dadzą, bo mam mięśnie przykryte tłuszczykiem (mowa o brzuszku i udach). Jak na razie pozostaje mi jazda na rowerze i modlitwa, że pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...