Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

kurde nie widziałem na allegro za 49 puchy 665, tylko te 450gramowe, ja pare dni temu dałem 79 za cp 665 i to była wmiare najtańsza oferta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na kupowanie na Allegro suplementów, ostatnio czytałem o aferze, że towar był brany ze Wschodu. Ja tam wolę dopłacić i kupić na sfd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc z Was jest jeszcze w lightowym wieku :) ale jak sie idzie do akadema i wiekszosc czasu spedza sie przed "kompem" i na "nauce" to niestety wagi przybywa i to w tych malo lubianych okolicach wiec nie ma sie czym przejmowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 20 lat, mieszkam w akademiku, ja jesli bym jadl co chce,ile chce i zawsze imprezowal to bym albo obrosl w tluszcz lub jesli by to bylo moliwe waga spadla. Napewno bym mi sie to nie podobalo. Jak zaczynalem przydone z silownia wazylem bodaj ze 72kg przy wzroscie 195cm, zaczalem biegac chodzic na silownie i poszlo do 79kg a teraz juz cale 89kg. Mieszkanie w akadmiku mi wogole nie przeszkadza.

 

Shakell: znam ten bol, na samym poczatku to istny horror! Potem idzie co raz lepiej.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wg mnie ta rozbudowa idzie słabo, bo patrząc na inne zdjęcia niektórzy mają lepiej zarysowane kształty sylwetki, a on ma jedynie "pakerską" sylwetkę vide vin diesel :P

Ta slabo ;) Szczegolnie ze nie trzyma 'diety' i je jeden posilek dziennie :blink:

 

Szacunek dla niego B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!na rozbudowa skonczyla sie pewnie jakies 5 lat temu.. ;)

Teraz dopracowal brzuch, pozostaly mu jedynie nogi..

Ogolnie to w jego wieku :P i osiagnieciach zostaje mu jedynie utrzymywac ta budowe i ja dopracowywac via rzezbic..

 

Tak, nie ma mnie w Polsce wiec sobie moge to pisac.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim!

 

No to muszę zaległości ponadrabiać:

 

Drainer -> różnica jest znaczna (IMO ofkoz)- w podchwycie triko jest bardziej wyizolowane- nawet gibanie mało pomaga. Ćwiczenie to jest wysoce techniczne- ramiona w non-stop pionie (no- powiedzmy...), mały ciężar i przytrzymywanie na maxymalnym napięciu. Podchwyt ma też to do siebie, że łokcie niejako same przylegają do boków- spóbuj "na sucho"- zegnij ręce w łokciach mając dłonie skierowane do góry- obróć je, a łokcie przylegną do boków.

To moje ulubione ćwiczenie na triko (zaraz po francuzie ofkoz)

 

Kaeres -> może być trudno tym uchwytem _|_ - też mamy taki na siłce ale nie podpasił. Dlatego wziąłem spawarkę i zrobiłem taki który pasił- mój wkład w wyposażenie siłki :-).

 

Cmx -> 13kg. Można więcej ofkoz, ale na filmiku to już tak ładnie nie wygląda ;-).

 

Linoge -> to nawet nie to. Tymbardziej że masę (heh- zbyt wielkie słowo w moim przypadku ;-)) budowałem bez żadnych wspomagaczy po których odstawieniu mógłbym spodziewać się spadków (uprzedzam- do nikogo nie piję).

 

Kaeres -> nie aż tak (jest to ich filozofia zycia)- lubię to robić i już. Jeden lubi pływać, drugi w piłę kopać, na desce jeździć, ktoś tam znaczki zbiera... To hobby. A ży przy moim hobby widać efekty uboczne (mięśnie)- trudno, co zrobić ;-).

 

quarantino -> tru, tru- swój cel osiągnąłem już kilka lat temu.

 

veiss -> "on ma jedynie "pakerską" sylwetkę vide vin diesel"- pochlebiasz mi.

 

qbass -> no właśnie- miałem to samo ("Ja bylem jak kosciotrupek wiec postanowilem cos ze soba zrobic").

 

Cmx -> właśnie- dążenie do czegoś okupione jest zazwyczaj wyrzeczeniami i całkowitym zaangażowaniem- w przypadku siłki to dieta, suple, systematyczność, itp. Pierwszych dwóch nie praktykuję (żeby nie było- nie z wyboru- z konieczności) za to z systematycznością jest dobrze (i to od kilku lat).

 

mechl!k -> ponumeruję się z Tobą jak wrócisz ;-).

 

Wszyskich innych wypowiadających się w temacie "suple" itp informuję, że brak moich wypowiedzi spowodowany jest niewiedzą a nie ignoranctwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim!

 

No to muszę zaległości ponadrabiać:

 

Drainer -> różnica jest znaczna (IMO ofkoz)- w podchwycie triko jest bardziej wyizolowane- nawet gibanie mało pomaga. Ćwiczenie to jest wysoce techniczne- ramiona w non-stop pionie (no- powiedzmy...), mały ciężar i przytrzymywanie na maxymalnym napięciu. Podchwyt ma też to do siebie, że łokcie niejako same przylegają do boków- spóbuj "na sucho"- zegnij ręce w łokciach mając dłonie skierowane do góry- obróć je, a łokcie przylegną do boków.

hmm masz racje :) no wkońcu nie będą mi tak łokcie na boki latać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, teraz pare moich zdjec :) troche lipa bo nie widac bardzo dobrze, zle oswietlenie i pozatym sam robilem te zdjecia :/. no to tak:

w bicu ok 38cm widac zyle na barkach a na bicu czasem :) mam takze widoczna zyle na biodrze jednak na zdj. tego nie widac.

 

to chyba tyle :D

zdj:post-1264-1157118446_thumb.jpgpost-1264-1157118452_thumb.jpgpost-1264-1157118458_thumb.jpgpost-1264-1157118465_thumb.jpgpost-1264-1157118474_thumb.jpgpost-1264-1157118480_thumb.jpgpost-1264-1157118485_thumb.jpgpost-1264-1157118490_thumb.jpg

 

zdjecia pierwsze z zamalowana yapa ale pozniej juz mi sie nie chcialo malaowac :D wiec jest jak jest hehe.

 

aha waga to cos ok 80kg teraz moze byc, wzrost 175cm

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja póki jest w miare ciepło jescze pokatuje rowerek, a jak przyjdą chłody to biore sie ostro za siłke, może nie jestem szczypiorem ale tez zabardzo nei mam sie czym chwalic wiec troche trzeba bedzie popakowac.

P.S. caly czas jade na sucho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shakell: znam ten bol, na samym poczatku to istny horror! Potem idzie co raz lepiej.

Ale duże ALE ja już widzę efekty - klatka troszkę lepiej wygląda, a bicepsy mi się nawet podobają ;)

 

Apropo wagi - nie jest aż tak źle, jem ile mogę. Tylko powiedzcie mi czy to normalne że w tej chwili mam taki niesamowity apetyt? Chodziłem sobie przez ostatnie 2 tygodnie prawie dzień w dzień na siłownię (po powrocie z wakacji) przed wyjazdem również uczęszczałem często ale w tej chwili po prostu godzinka po obfitym obiedzie i jestem głodny. I tak przez cały dzień - zjem coś - chwilka i jestem głodny. Z czego to może wynikać?

 

I jeszcze.

Ile przy mojej wadze powinienem wyciskać na ławeczce? Jest jakaś reguła lub coś w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale duże ALE ja już widzę efekty - klatka troszkę lepiej wygląda, a bicepsy mi się nawet podobają ;)

 

Apropo wagi - nie jest aż tak źle, jem ile mogę. Tylko powiedzcie mi czy to normalne że w tej chwili mam taki niesamowity apetyt? Chodziłem sobie przez ostatnie 2 tygodnie prawie dzień w dzień na siłownię (po powrocie z wakacji) przed wyjazdem również uczęszczałem często ale w tej chwili po prostu godzinka po obfitym obiedzie i jestem głodny. I tak przez cały dzień - zjem coś - chwilka i jestem głodny. Z czego to może wynikać?

 

I jeszcze.

Ile przy mojej wadze powinienem wyciskać na ławeczce? Jest jakaś reguła lub coś w tym stylu?

Ze jak ze co ? Oj chyba nic nie wiesz o silowni i o treningu! Cwiczac na mase zaleca sie 3-4treningow tygodniowo, regeneracja jest bardzo wazna jesli chodzi o taki typ treningu. Cwiczenia codzinnie , szczegolnie dla osoby poczatkujacej sa niewskazane. Jesli chodzi o sam trening napisz cos o nim , ale szczerze boje sie na niego patrzec. Co do jedzenia nie chodzi o ilosc ale o jakosc! Ale spokojnie pomozemy.

 

Nie ma reguły.Ja wole osobiscie mniej brac na klate ale robić to jak trzeba ;)

Technika i dobre wykonanie cwiczenia to najwazniejsza rzecz a nie machanie sztanga we wszystkie strony :D

 

 

 

no bo dzisiaj próbowałem i maksymalnie dźwignąłem (nie śmiać się) 47,5 kilo

Widze ze zaczynasz, ale nie wiem czy przy takiej wadze jak pisales cos moze sie podobac :unsure: , no chyba sobie i swoim postepom. Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co do moich treningów - fakt początki były beznadziejne - po prostu przychodziło się i machało sztangą. Natomiast teraz zacząłem czytać o tym jak trenować i powoli staram się to wprowadzać w życie.

Uściśle - prawie dzień w dzień czyli od poniedziałku do piątku. I od czasu gdy cokolwiek poczytałem to ćwiczę różne grupy mięśni w różne dni.

Teraz zobaczę jak będzie w roku szkolnym - liceum itp. ale siłowni postaram się nie zawalić.

 

Cieszę się że pomożecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shakell - skoro chodzisz na siłke to tam powinien być chyba jakiś gościu co się zna (trener), i wypadałoby z jego strony powiedzieć co należy robić, ewentualnie zapytać się co i jak, i kiedy

 

a co do początków to ja może nie chodziłem 5 razy w tyg ale 3 i siedziałem po 3h :) powiedzieli mi: zrób sobie to, to i to tam i tam (ogólnorozwojowe czy jak to się tam zwie na każdą partie mięśni jednego dnia) tylko nie powiedzieli, żeby na początku robić po 2 serie i machałem każde ćwiczenie 5 serii ;)

Edytowane przez Drainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do treningow codziennych...Kumpel, otwarcie moge powiedziec - kompletny szczypior ;] , dostał od majstera z silownii trening, 6dni w tyg, po 6 serii kazdego cwiczenia, a cwiczen z reguly po 3, czyli ~18serii...trening wyglada tak, ze np.: pon: klata, wtorek: klata, sroda: plecy, czwartek: plecy etc...Nie wiem, moze sie nie znam, ale to jest zaprzeczenie treningu masowego, ktory temu koledze z pewnoscia by sie przydał...

no bo dzisiaj próbowałem i maksymalnie dźwignąłem (nie śmiać się) 47,5 kilo

Dokladnie tyle wyciskalem rowno rok temu, teraz doszedlem do 95, czyli jakby nie patrzec, podwoilem sumke ;] ale nie o to mnie chodzi...

Znow pytanie do uzytkownikow CP, Jakbym mial robic caly cykl CellPumpem, musialbym kupic duzą + małą puche, na to mnie nie stać...no chyba, ze odloze to na za miesiąc. Ale ludzie lacza CP z mono i moje pytanie, czy daje to lepszy efekt, bo za bardzo bym sie nie chcial nawodnic, a jezeli gorszy, to jak bardzo, bo moze bym jednak dozbieral do tej malej. Ogolnie to sprawa by wygladala tak: Cell Pump; duza & mała vs. Cell Pump duży + mono vitalmaxa + l-glutamina. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

słyszałem tak, że po 2x cell pump masa idzie ładnie, cell pump + mono, masa idzie ładnie, ale ciut wiecej siły przychodzi

w styczniu tego roku brałem chyba coś ok 56-58 kg, pod koniec kwietnia podchodziło pod 76 ( bez żadnych kreatyn, trenning cały czas na zbijanie masy, ogolne machanie sztnagielkami i nic wiecej), teraz musze sprawdzic ile mi przyszło, ale mam takie zadanie do sibie, żeby sprawicsobie prezencik na 18 urodziny, a konkretniej 100kg wycisnąć, sie jeszcze zobaczy

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem tak, że po 2x cell pump masa idzie ładnie, cell pump + mono, masa idzie ładnie, ale ciut wiecej siły przychodzi

w styczniu tego roku brałem chyba coś ok 56-58 kg, pod koniec kwietnia podchodziło pod 76 ( bez żadnych kreatyn, trenning cały czas na zbijanie masy, ogolne machanie sztnagielkami i nic wiecej), teraz musze sprawdzic ile mi przyszło, ale mam takie zadanie do sibie, żeby sprawicsobie prezencik na 18 urodziny, a konkretniej 100kg wycisnąć, sie jeszcze zobaczy

Raczej skłanialbym sie odwrotnej wersji bo mono to syfik;)Jak chcesz bic rekordy na klate zastosuj trening dogg crap B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

czytałem troche o tym, za małe mam doświadczenie na ten trenning, na razie ze mnie jest doopa wołowai tyle, a tam trzeba dużo z siebie dać

chciałem od jutra zacząc fbw, jednak chyba znowu wróce do splita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...