Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

ja mam troszke do [gluteus maximus], ale to tylko w jeden dzien bo bude koncze przed 12, a siłownia od 12-14 ma przerwe w działaniu, no ale dla chcącego nic trudnego coś sie wymyśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

u mnei to samo... w tym roku matura, ale narazie czasu mi wystarczy na 3 raz na tydzien, jak sie uda to ebdzie tak pn, sr.pt siłka, a wt i czwartek na prawko :D

, ale od polutego/marca bedzie trzeba olać siłke, no ale nie ma co biadolić do tego czasu jeszcze można cośze soba zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo marnie z siłownią :sad: obiecałem że będe się uczyć :lol2: ale siłownia musi być i będe chodzić 3-4razy w tygodniu a od stycznia będe robił prawko, semestr, kurs ratownika wodengo to przymusowa redukcji i same aeroby bez siłki :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

musze matke jakośtak namówić (powiedzieć, ze jest ciut pulchniutka albo coś), jakiś steper na zime, alb odobry rowerek stacjonarny by sie w domu przydał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze matke jakośtak namówić (powiedzieć, ze jest ciut pulchniutka albo coś), jakiś steper na zime, alb odobry rowerek stacjonarny by sie w domu przydał

albo kawałek sznura i masz skakanke B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie dojezdzacie do szkoly to nie przesadzajcie. Znam inne osoby na studiach ktore lacza 2 kierunki i uprawiaja sport i trenuja codzinnie. Mysle ze to nie trudno znalesc 3-4h w ciagu tygodnia zeby pochodzic na silownie :).

 

CO do odzywek kiedys sie natknalem na fajny topic , goscio chcial przytyc a to co mu wyszlo to eh..... wiec kolejny raz moge spokojnie powiedziec ze odzywki tak ale po pewnym czasie i z glowa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO do odzywek kiedys sie natknalem na fajny topic , goscio chcial przytyc a to co mu wyszlo to eh..... wiec kolejny raz moge spokojnie powiedziec ze odzywki tak ale po pewnym czasie i z glowa!

Powiem szczerze, że odkad jem bez umiaru w miare 6-7 razy dziennie powoli zaczynam tyc i do 96 kg moze dojde pod koniec zimy.Jakiś mocny stack i dobra diete zastosuje przy redukcji koło maja.Wiec ograniczenie narazie siłki nie koliduje z moim 2 dniowym planem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no zaczęło się liceum :( i jak chodzić na siłownię jak ma się lekcje do 18 a później 20 km do domu :(

Do południa, przed lekcjami. Tylko zabierz potem dużo jedzenia do szkoły, jak dasz dobrze czadu to jeść sie będzie chciało, oj będzie. Zresztą chyba nie każdego dnia siedzisz do 18? Nie masz siłki gdzieś w swojej okolicy, bliżej domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wykonałem trening nóg z pewnym kickboxerem po całym treningu błagałem tylko o śmierć a do domu pojechałem taksówką bo balem się że nie dojde...

 

szybko rozgrzewka 10min

prostowanie nóg na maszynie 14,12,10 (wstępne zmęczenie i rozgrzewka przed przysiadami)

przysiady ze sztangą 14,12,10,8,6 (pierwszy raz w życiu robiłem poprawnie przysiady i spodobało mi się :D )

uginanie nóg na maszynie 3x10

 

przerwy 2-3min, i co ważne podczas przerw niesiadać tylko chodzić i stać, łydki robie innego dnia ogólnie trening polecam tylko obawiam się jak jutro będe chodzić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

w tym sensie, że dołożyc ciężaru/inaczej zaatakowac mięsień/itp, chociaz niekońecznie , bo ja na niektórych częsciach ciała nie mam sakwasów a rosną i to dobrze

p.s

jutro śmigam 1 raz na siłke od kilku tygodni

zobaczymy czy mnie zakwasy złapią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do południa, przed lekcjami. Tylko zabierz potem dużo jedzenia do szkoły, jak dasz dobrze czadu to jeść sie będzie chciało, oj będzie. Zresztą chyba nie każdego dnia siedzisz do 18? Nie masz siłki gdzieś w swojej okolicy, bliżej domu?

Prawie każdego - lekcję kończę 17.40 lub 18.30 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdego - lekcję kończę 17.40 lub 18.30 :(

Prosta :) sprawa. Musisz sie poświęcić. Trzy razy w tygodniu musisz wyjść do szkoły na tyle wcześniej, żeby pyknąć chociaż godzinke siłowni (zależy od intensywności i od tego co i ile robisz). Zrób więcej kanapek, zjedz obiad w szkole, kombinuj. Satysfakcja gwarantowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel nosił w takich plastikowych szczlelnych pudelkach ryzyk, jakies piersiątko, warzywka, wracasz i odrazu na silownie, 18godzina to dobra pora. chociaz z drugiej strony tak bez wypoczynku bo sql...

 

kurde strasznie mi wszedzie strzela, kolana, nadgarstki, a przede wszystkim - barki, normalnie chrupie jak crunchersy, troche glucosaminy wszamalem, ale raczej nie zauwazylem znaczącej zmiany..o ile w girach itp to takie normalne strzykanie, to w barku normalnie trzask, bolu nie odczuwam, kazdy ruch moge wykonac, ale jednak dziwne uczucie.

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjeli mi gips !!!!!!! :D :D Ale to co spod niego wyciagneli mi mojej starej reki nie przypomina.... Chuda jak nieszczęście ! Nie moge nią za bardzo ruszac i ogólnie straszna lipa... Chyba jednak za szybko nie pojde na silke bo nadgarstek nawet gryfu od hantla by nie utrzymał...

 

Ps. Za szkołą i lekcjami do 16 jeszcze zatęsknicie - gwarantuje Wam to ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...