Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

ej od ilu lat mozna na silce pakowac? :] bo narazie handelki biore 6kg x 2* / zamierzam cos na silke pochodzic ale w wieku 13 lat chyba nie ten tegos cos, no nie? ;P

 

*nie smiac sie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafifeo możesz swobodnie iść w tym wieku na siłownie, nie słuchaj ludzi z uwagami typu "nie urośniesz!" bo to [ciach!]o prawda... przed siłownią lepiej mieć zaliczone chociaż kilka miesięcy sportu ogólnorozwojowego by mięśnie byly przygotowane do podnoszenia ciężarów, trenuj poprawnie technicznie nie rzucaj się na duże ciężary a wszystko będzie dobrze ;) chcesz wiedzieć więcej to pytaj pomoge... Pozdrawiam

 

ostatnio coś ze mną nie tak, masówke robie w szczycie formy ważyłem 88kg jak zaczynałem masówke ważyłem 85kg (początek września) dzisiaj się waże z nadzieją na kilka nowych kilogramów i waga 84kg :mur: będzie trzeba eksperymentować z dietą... co dziwne nogi mi znacznie ruszyły klatka też, sadła raczej niezleciało i niewiem wogle co się dzieje może waga popsuta :lol: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie u mnie jest ten problem, ze mam martwice kosci w kolanach, a w jednym ubytki chrzastki kostnej...

jedyne co zaczynam teraz (moge) robic to plywanie ;)

a i tak juz chyba duzo wiecej nie urosne ;) (178cm)

 

wiec jak? jak cwiczyc? co i ile? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie moge robic zadnych cwiczen typu przysiady.. jedynie to co idzie w bary.. a wogole to juz troche na handelkach cwicze.. tak ze 3 miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quarantino, do Ciebie jako do pływaka ;]

mam przerwę, moze ona byc troche dlugawa...mam nadzieje, jednak powrocic na silownie.

ale do rzeczy, zostaje mi plywanie. mam mozliwosc 2 lub 3x per week. nie jestem jakims tam wysmienitym plywakiem, ktory jedzie cale 45 min bez przerwy, ale kilkoma stylami potrafię pływać, kondycja to się okaże. Liczę się z tym, ze nie zbuduje masy mieśniowej na basenie. Ale po pierwsze nie moge bezczynnie siedziec przed komputerem, a po drugie, moge chyba liczyć na choć częsciowe utrzymanie formy fizycznej? Na pewno troche schudne, ale to i moze dobrze, co prawda chcialem jeszcze na CP robić cykl masowy, ale jezeli teraz mam robic rzezbe, to basen ku temu jest chyba odpowiednim miejscem ;] ? Zjade z brzucha, moze ukarze się zakryta fałdami kratka, poprawię kondycje ;] Jednym slowem nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Jednak priorytet, to zachowanie siły. I tutaj, czy warto kupić jakąś mono do pomocy? Czy może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac spore postępy gbass walcz dalej z masą B-)

odnosnie klatki ja tez mam takie cuś co gorsza prawa strona odstaje minimalnie bardziej od lewej ale z biegiem masy to coraz bardziej zanika,skup sie troche bardziej nad góra klaty

zapodaj wiecej fot i napisz wymiary pozdr

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilooos: do pływania według mnie nie trzeba żadnej suplementacji, ja jak trenowałem to były jedynie jakieś izostary, redbule itp ale jak chcesz robić rzeźbe to moze warto wybrać jakiś spalacz? z tego co wiem pobudzają mocno więc na trening pływania w sam raz :) co do samego pływania napoczątku obowiązkowa rozgrzewka w wodzie czyli 400m dowolnym(długość ta jeszcze zależy od kondycji/zdolności pływaka) później zrób coś w rodzaju HIITa (interwały) czyli pływasz np 2 baseny średnim tępem później 1basen sprint(to jest jeden interwał) i znów... co do treningu brzucha na basenie to polecam nogi do motyla (deske trzymasz w rękach ;) ) na koniec trening brzuch przy tym nieźle pracuje ;)

 

saywer188: koniecznie zmień tą sygaturke, mało kto zagląda do oślej łączki dlatego ludzie nie wstydzą się wrzucać fotek a Ty takie coś... teraz jesteśmy narażenie na sezonowców poza sezonem i będziemy czuć ich wzrok i nietylko na naszych gołych napakowanych torsach!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saywer188: koniecznie zmień tą sygaturke, mało kto zagląda do oślej łączki dlatego ludzie nie wstydzą się wrzucać fotek a Ty takie coś... teraz jesteśmy narażenie na sezonowców poza sezonem i będziemy czuć ich wzrok i nietylko na naszych gołych napakowanych torsach!! :lol:

racja na forum mało dziewczyn nie ma co pokazywac sie ;)

emilooos kup sobie napój tajgera:D

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

eee tam panowie, sezonowcy już zakończyli swoją działaność, oni wracaja na kwiecien/maj na siłownie i dziwne własnie bo bardzo szybko rosną, ale biorą zawsze tylko kreayna z dextrozą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec moj plan narazie:

 

miesiac basen - 3 x w tygodniu :)

w domu handelki narazie 2kg (:lol:) / codziennie 15 minut rano, po poludniu i wieczorem... po miesiacu handelki 5 kg i tak samo basen / a po nastepnym miesiacu ide na silke :) (dalej basen)

 

no i wlasnie jakie cwiczenia robic? na nogi to jedynie moge rowerek lekko, a na rece co? :)

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ręce jajco! :mad: rozumiem że młody jesteś i początkujący ale nikt niebędzie Ci rozpisywał planów treningowych nie nadużywaj dlatego forum żeby każdy za Ciebie coś robił...

 

sfd.pl (odżywianie, trening)

kulturystyka.pl/atlas

bądź drogo ale dobrze -profesjonalna siłownia z instruktorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec moj plan narazie:

 

miesiac basen - 3 x w tygodniu :)

w domu handelki narazie 2kg (:lol:) / codziennie 15 minut rano, po poludniu i wieczorem... po miesiacu handelki 5 kg i tak samo basen / a po nastepnym miesiacu ide na silke :) (dalej basen)

 

no i wlasnie jakie cwiczenia robic? na nogi to jedynie moge rowerek lekko, a na rece co? :)

 

pozdro!

tak sie nie robi.

wejdź na www.kfd.pl i poszukaj treningu domatora albo pobierz fimik był niedawno zapodany przez kolege bartoll'a

20 wrz 2006, 08:32

eee tam panowie, sezonowcy już zakończyli swoją działaność, oni wracaja na kwiecien/maj na siłownie i dziwne własnie bo bardzo szybko rosną, ale biorą zawsze tylko kreayna z dextrozą :D

dla mnie oni są i beda zawsze mali bo mamusi im mało jeść dają ;) Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozesz powiedziec czemu tak sie nie robi? :)

yhmmm pobrałes te filmiki ;)?

 

Tak jak obiecalem troche fot, jak narazie pomalu to zaczyna jakos wygladac, niestety ale klatka i placy ida mi strasznie ciezko. I chyba odstaja od całości. Jeszcze duzo przed soba.

kwestia masy ;) Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no triko to ja też mam ponad przecietne,ale kiepsko z barkami wogle ostatnio dopiero wzialem sie za cwiczenie barków,dobrze ze mamy silke z trenerem to mozna sie nauczyc wlasciwej techniki itp. Tylko drogo kurde :P

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jego plan na barki nic wam nieda ;) taka genetyka mechlin też ma fajny trikol a żadnych kosmicznych ćwiczeń nierobi ;)

5 lat treningu robi swoje

 

no triko to ja też mam ponad przecietne,ale kiepsko z barkami wogle ostatnio dopiero wzialem sie za cwiczenie barków,dobrze ze mamy silke z trenerem to mozna sie nauczyc wlasciwej techniki itp. Tylko drogo kurde :P

to prawda że tric rosne szybciej od bica :huh: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saywer188: nie gadaj głupot że pięć lat treningu robi swoje sam mechlin kiedyś pisał że nawet jak niećwiczył miał triceps duży... poprostu taka budowa że ma dobry trikol i tyle, a co do szybkości to rośnięcie bica czy trica zależy od wielu czynników (genetyka, trening) ;) biceps się szybciej regeneruje więc teoretycznie można go cześciej trenować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...