Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

HaHa! I'm back ! Po 3 miesiącach zabieram się do roboty ! Dzisiaj był pierwszy dzień : 60 kg na klate i 25 kg na bicepsy to max co teraz biore :D Spadki są ogromne i troche chyba zleci zanim dojde do tego co było wcześniej, ale spoko - bedzie dobrze :] Tyle fajnie że jak schudlem to wszędzie, więc na brzuchu też i mieszcze się teraz w stare spodnie sprzed 2 lat :D pozdro dla wszystkich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje środka który nie jest kreatyną jest tani i wmiare skuteczny, chodzi o pobudzenie na treningu i żeby pozwolił mi wytrzymać cały trening, robiąc np zestaw dyskotekowy(klata, biceps) po 13seriach klatki ciężko jest mi zrobić te 9seri na biceps i często niedokańczam treningu :mur: wina w diecie raczej nieleży ponieważ posiłek przedtreningowy to węglowodany(ryż biały, carbo) poradzcie bo na odżywkach zabardzo się nieznam... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

quarantino--> może guarana?

 

a ja mam cholerny problem z klatką, nie dosc, że nie rosnie na niej siła to jeszcze spada (i to nie mało bo wychdozi czasem o 15kg mniej w ostatniej serii), duzo mniej powtorzen robie z tym samym obciazeniem co kiedys, a jeste mna cyklu mono i cp, najlepsze to jest to ,ze kazde inne partie nabieraja coraz wiecej siły, a klatka nic i doopa, masy nabiera, ale siły nei chce

jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawidsfutrux: czymś szczególnym się kierować przy wyborze guarany? ile to kosztuje? wiem że miałeś kontakt z efedryną z tussi... może mi to pomoże? jak troche bym z bębna stracił nic by sie niestało :lol: a co do klatki może przetrenowana? spróbuj tydzień odpoczynku od siłki i ułóż nowy plan na klatke powinno pomóc...

 

emiloos: chyba spróbuje właśnie trening wytrzymałościowy dzisiaj nogi robiłem w zabójczym tempie (40sek przerwa) i jakoś przeżyłem cały trening przyjdzie poniedziałek spróbuje znów klatke bic robić w krótkich przerwach. Martwi mnie tylko to że niebęde w stanie większym ciężarem operować :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dobrze tylko, że pompa to ok, tez mam, alem i chodzi o siłe, a robiąc napierw trica, za duzo sobie nie podzwigam

 

quarantino guarana to chyba wszystko to samo, a cena to nie pamietam jaka to jest

co do tussi miałem okazjesie tym zabawic, fajnie kopie, ale troche nerwowy sie po tym chodzi, zreszta teraz zacząłem, tzn dołozyłem do obecnego cyklu tussi, taurynke, i thermo speed extreme, po 2 tabsach tussi i jednym thermo speed extreme, maiłem wieszkego kopa niz po 4 tussipectach, czyli 60mg efki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

witam Was po wakacjach, wypoczety ze spora dawka energii, ale...

troche mnie nadgarstki naparzaja, boje sie o kontuzje, co na wzmocnienie??

 

PS

>>nightstalker

ja wczoraj spodnie chcialem kupic, 4 numery mi w pasie spadlo ;O

a6w + zmiana stylu zywienia (pol roku)

Edytowane przez Marcin_gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

quarantino no ja własnie biore efke syntetyk (tussi) i tse, w ogóle słysząłem, ze podobno ten nopy tp jjest do doopy, nie wiem nei sprawdzałem

i nei boj sie o utrate misnia bo podobno efedryna jest sama w sobie antykatabolikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co można łyknać na zakwasy ? Jakieś minerały ponoć są, ale nie znam sie to nie wiem... Dałem czadu w poniedziałek i teraz mnie cyce bolą :D

 

Kurde, ale fajna lala dzisiaj przyszła na siłownie ! Wypytywala czy chodzą jeszcze jakieś dziewczyny, bo wstydzi się tak sama ćwiczyć... Powiedziałem oczywiście, że przychodzi cała masa kobiet i nawet teraz ćwiczą tam takie dwie dziewczynki ( pokazując na 2 kafarów przy sztandze :D ) No ale ni ełykneła chyba dziewczyna, troche sie spłoszyła i chyba nie wróci... A taka ładna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nightstalker: na zakwasy niema złotego środka ale pomaga rozciąganie. Podobna tauryna neutralizuje kwasy mlekowe ale ja nic takiego nie odczułem. Taki urok tego sportu :)

 

dawidsfutrux: a ile polecasz tussi na swój pierwszy raz? chce tylko spróbować jak efka na mnie zadziała w sobotnie balety. Normalnie to na delikatne pobudzenie będe brał guarane zobaczymy czy na mnie zadziała :) Redukcji na zime niebęde robić chce tylko robić całe zaplanowane treningi i mieć troche energi na nauke. Zimą będe robić mase aż do lutego, może w listopadzie skusze się na cykl 2x xpand lub coś podobnego :) planuje dobić do 95kg wmiare suchej masy do lutego :)

 

 

Strenght Training Anatomy 2nd edition

 

Bardzo fajna książka, ang jest dość zaawansowany ale dużo można po schematych zobaczyć, nie przeglądałem jeszcze dokładnie ale polecam.

 

http://www.rogepost.com/dn/ob5p

 

ściągajcie :P

 

 

p.s będe miał znów wc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

quarantino róznie to bywa, sam sie na początku zastanawiałem i z teogco wycztytałem to jedni biora dzienie po 4 tabsy, jedni po 20 i zyją :D

jeden koels z sefd chyban araz 3 listki wszamał i żyje

ja polecam 2 tabsy łyknąc i popic kawą i sprawdzic nie kopie, nastpenym razem dodac wiecej i przyjmowac to w dwoch dawkach, rano 2 tabsy i nastepnie 2 tabsy jakies 1h przed trenningiem

i tak powiedzmy przez pierwszy tydzien, az dojedziesz do powiedzmy 6-8 tabsów wg mnie na początek to wystarczy, a nawet jka juz pozniej kopa nie bedziesz czuł to fat i tak bedzie leciał

 

na zakwasy dobry jest xpand :D poważnie po nim albo małe zakwasy, albo w ogóle nie miałem, naprawde fajnie przyspieszał regeneracje

a tak powaznie to podobno kisiel jest dobry na zakwasy ,tak mi powiedziała qmpela, która często jezdzi na koniach ( tych duuużych :D) i jej to pomoaga

ja nastepny cykl kreatynowy jakos na styczen przwiduje (możel uty)

mysle nad krealkynem z jakimś dobrym stackiem, typu horse power/xpand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawidsfurtux: chce tylko spróbować, może być 2rano, 2 wieczorem+red bull?? poczuje pobudzenie po czymś takim? znajomy mi mówił że na xpandzie nieczuł zakwasów i chodził pobudzony ale niechce tego ponieważ moje następne cykle kreatynowe niebęde na mnie już tak działać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

quarantino wg mnie może byc tak jak mówisz, a jak cie nie kopnie to wiecej

nie wiem jak u ciebie z kasą, ale jak na kazdym trenningu by "chlapac" redbulla to drogo wyjdzie, przynajmnije dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efke chce tylko spróbować raz, w sobote na balety :) podobno kopie zobaczymy jak na mnie zadziała.... normalnie na codzień będe brał guarane (albo się zmusze do kawy) bo z redbulem to wiem że troche drogo wyjdzie ;) efce mówie nie bo niepotrzebne mi to jak narazie, robie mase a efka może mi to uniemożliwić a przecież chodzi tylko o pobudzenie i większą wytrzymałość na treningach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quarantino--> może guarana?

 

a ja mam cholerny problem z klatką, nie dosc, że nie rosnie na niej siła to jeszcze spada (i to nie mało bo wychdozi czasem o 15kg mniej w ostatniej serii), duzo mniej powtorzen robie z tym samym obciazeniem co kiedys, a jeste mna cyklu mono i cp, najlepsze to jest to ,ze kazde inne partie nabieraja coraz wiecej siły, a klatka nic i doopa, masy nabiera, ale siły nei chce

jakies rady?

moze zmien cwiczenia na klatke

 

dawidsfutrux: czymś szczególnym się kierować przy wyborze guarany? ile to kosztuje? wiem że miałeś kontakt z efedryną z tussi... może mi to pomoże? jak troche bym z bębna stracił nic by sie niestało :lol: a co do klatki może przetrenowana? spróbuj tydzień odpoczynku od siłki i ułóż nowy plan na klatke powinno pomóc...

 

emiloos: chyba spróbuje właśnie trening wytrzymałościowy dzisiaj nogi robiłem w zabójczym tempie (40sek przerwa) i jakoś przeżyłem cały trening przyjdzie poniedziałek spróbuje znów klatke bic robić w krótkich przerwach. Martwi mnie tylko to że niebęde w stanie większym ciężarem operować :sad:

a moze UNIVERSAL SHOCK THERAPY tylko cena odstasza ale na dlugo starcza

 

hej

 

witam Was po wakacjach, wypoczety ze spora dawka energii, ale...

troche mnie nadgarstki naparzaja, boje sie o kontuzje, co na wzmocnienie??

 

PS

>>nightstalker

ja wczoraj spodnie chcialem kupic, 4 numery mi w pasie spadlo ;O

a6w + zmiana stylu zywienia (pol roku)

rozgrzewka, moze rekawice?

 

 

Od jutra wracam na silownie. Mysle zakupic 4,5kg Gainera 1 oraz 2,4kg Ostrovi.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze wszyscy na siłownie wracaja :) No i ja pare dni temu wróciłem do swoich hantli :) zakwasy potworne, ale robi sie już OK.

Nigdy nie brałem zadnych odzywek tak sie zastanawiam może jakiś Gainer?? Nie chce nic brac dłużej niz 6 tyg. jeden cykl i tyle. Moze troche satreotypowo na to patrze ale boje sie tych wszystkich dopalaczy.

 

Pozdro i powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

niewiem czemu wszyscy (tzn dużo osób) uważa brnaie gainera jak cykl, to nie jest cykl, gainer sie bierze wg brakó w diecie, a nie tak dla jaj, ja nawet jak mam brkai w diecie to gainerami tego nie uzupełniam, bo mnie poprostu po nich zalewa, tak samo po dextrozie, jakto endomorf.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...