Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie natomiast jest odwrotnie, nie mam problemów z oponką na brzuchu, łatwo mi się go ćwiczy, natomiast genetyka dała mi w zamian tłuszczyk na pośladkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko:chodze 3 -4 razy w tygodniu na basen po pol godzinki robnie od 40 do 45 basenow, waze 91 kg przy wzroscie 191 cm (20 lat) (ale troche brzuszka mam :/) chce go zbic! nie jem jakos przerazliwie duzo - kontrolnie ;], sniadanie platki, obiad miarowy:) i kolacja zalezy ale nie jakas ciezko strawna zazwyczaj... Chce zaczac zazywac hmb 400 cap (1250mg) oraz kreatyne 300 cap (1250mg ) olima ( jest taka promocja w komplecie na allegro z Olimpa) zestaw starcza na ok 2 miechy. Czy po sporzyciu tego i regularnym basenie zrzuce te troche brzoszka, jakie beda korzysci, to bylby pierwszy moj raz z odzywkami... pomozcie cos... :)

Kupi jakis dobry spalacz tluszczu, do tego brzuszki i troche biegania.

 

Jesli chodzi o mnie to jeszcze 1,5-1 tydzien na Cp mi zostalo. Dzis fota na kompletnym luzie:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass: fajny telefon! :lol:

 

co do brzucha, gdy pływałem byłem bardzo nisko otłuszczony miałem krate i dość wporządku plecy, porównując się z rówieśnikami z mojego kluby byłem chyba najlepiej zbudowany (nielicząć jednego mutanta :lol: ) teraz jestem bardziej otłuszczony, ćwicze tylko brzuch jaki mi się przypomi (czyli rzadko) a ludzie uważaja to za moją najlepszą partie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z brzuchem to jest genetyka albo wyrzeczenia na maxa.

Robilem diete taka, ze az sie rzygac chcialo.

Ani 1cm mi brzucho nie spadlo.

Teraz jem co popadnie, sily mam o wiele wiecej niz na bialku i kurczakach, a beben taki sam.

Albo dieta z wyliczonymi co do 1gr. bialkami, tluszczami i jedzenie co do minuty (czyli wiezienie) albo genetyczne zlewanie sprawy i bezproblemowy wyglad brzucha.

stary tu trzeba zapału prawdziwa krate to sie robi miesiącami ;) (no spadek obwodu troche szybciej ale tez wymaga czasu)

Kupi jakis dobry spalacz tluszczu, do tego brzuszki i troche biegania.

 

Jesli chodzi o mnie to jeszcze 1,5-1 tydzien na Cp mi zostalo. Dzis fota na kompletnym luzie:

no rzeczywiście masz te skosne :D po abs pojedź a6w i efekty beda B-) B-) B-) :D Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary tu trzeba zapału prawdziwa krate to sie robi miesiącami ;) (no spadek obwodu troche szybciej ale tez wymaga czasu)

Myslalem, ze 1,5 miecha katorgi: dieta, a6w + aeroby na silce wystarczy.

Jezeli 1,5 miesiaca takiej katorgi jaka ja przezylem nie styka to godze sie na oponke ;)

Bede jechal pol roku dla fotki aby pozniej sie zapuscic w tydzien :)

To nie dla mnie.

Jedyne co robi teraz z brzuchem to zwyczajne cwiczenia na silce miedzy seriami na inne grupy.

To tak dla wytrzymalosci miesni. Gdzies tam na pewno sa, a ze niewidoczne to inna historia :D

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass cos male cycki masz :lol: B)

skosne sa chociaz slabo widac, ogolnie w porownaniu do tego jak bylo na poczatku to niebo a ziemia :!:

 

moze zapodam pozniej swoje zdjecie, od poniedizalku jade nowy cykl [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga, teraz bedize pro-elo-poza :lol2:

Dołączona grafika

jak dobrze licze z przerwami, w grudniu peknie 9 miesiecy cwiczen bodajze, wycisk +/- 100kg, zaczynam trzeci tydzien KA, troche mi łapke wyżylilo to narazie jedyny efekt dzialania KA :lol:

po cyklu jeszcze wrzuce i powiem czy warto kupowac to KA, bo narazie bez rewelacji, mam nadzieje, ze sie rozkreci.

pzdr

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbas nie krytykuje bo wyglądam 5 razy gorzej od Ciebie (ostatnio w ogole nie ćwicze), ale mam pytanie, ile czasu poświecasz klacie ? bo w stosunku do łapki to wygląda marniutko...

Ile czasu ? Raz w tygodniu jak kazda partie miesni, ale chyba musze cos z tym zrobic bo klatka ogolnie idzie ale woooolno w porownaniu do innych parti miesni. Moze zaczne ja robic jakos 2 razy w tygodniu no zobaczymy. Wogole co o tym myslicie by robic ja 2 razy w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys robilem 2x w tyg. uznaje to za glowna przyczyne tego, ze w miare sie prezentuje, raczej moj atut ;]

na forach odradzaja, masa = 1x tyg.

ale kazdy jest inny.

bardzo sobie chwale ten okres, wygladalo to tak:

1dzien=plaska sztanga, skos hantle, rozpietki

2dzien=skos + sztanga, skos - sztanga, butterfly, lub jakies przenoszenie hantla

i naprwade, kazdy taki tydzien to byly +kg na klatke, co prawda bylem maly stażem wtedy, i sila sama z siebie szybka szla, ale mimo wszystko na tle kumpli robiacych 1x tyg chyba lepiej wypadalem.

your choice, jak nie pojdzie, to pojdzie rzezba ;]

 

teraz cwicze 1x tyg.

i o kazdy kilogram strasznie ciezko.

czy to juz zaawansowanie w cwiczeniach, czy jednak lepiej wrocic u mnie do 2x tyg. nie dociekam, bo i nie narzekam na klatke, ale mysle, ze sprobowac warto.

 

kurde, plecy musze poprawic.. ;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak dajesz popalic danemu miesniowi.

Jezeli robisz trening naprawde fest (4 cwiczenia w kazdym po 4 serie a w serii 8-10 powtorzen) to miesnie musza odpoczac i raz w tygodniu styka. Jezeli trening jest lzejszy (2 cwiczenia "laweczka + rozpietki" i po 3 serie z 8 powtorzeniami) to juz by sie przydalo z 2x w tyg.

Ja bym sie nie przejmowal zbytnio, samo przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na klatke robie 3 cwiczenia po 3 serie od 12 do 8 powtorzen. Plaska skos i rozpietki. bede musial pomyslec

wal 2 razy na tydzień, warto sprobować bo każdy ma inne uwarunkowania genetyczne, jak klata odstaje to znaczy, że nie dostaje po doopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

qbass to sie nei dziw ze słabo idzie, za mało serii wg mnie były czasy kiedy smigałenm po 12 serii, przy tym od 12-16 w kazdej serii powtórzen

teraz jade fbw i tygodniowo wypada 15 serii, po 5 serii na treninng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy bo sie okaze, ze trening klatki bedzie trwal 2,5 godziny i spali miesnie.

Dobrze wykonane cwiczenia dadza wiecej niz katowanie miesni.

Wystarczy spokojnie plaska, skos, rozpietki/przenoszenie sztangielki za glowe. Po 8 powtorzen w kazdej z 4 serii.

Przy rozpietkach warto zatrzymac rece u gory w pelnym wyproscie i napiac miesnie klatki tak, ze az boli.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass to sie nei dziw ze słabo idzie, za mało serii wg mnie były czasy kiedy smigałenm po 12 serii, przy tym od 12-16 w kazdej serii powtórzen

teraz jade fbw i tygodniowo wypada 15 serii, po 5 serii na treninng

Jak byś miał 1,9Xm wzrostu to wiedziabys że tak łatwo to nie wyglada:D mam podobne problemy z klata B-) i robienie wiecej niż 12 serii tylko pogarsza sytuacje:P

Nie przesadzajmy bo sie okaze, ze trening klatki bedzie trwal 2,5 godziny i spali miesnie.

Dobrze wykonane cwiczenia dadza wiecej niz katowanie miesni.

Wystarczy spokojnie plaska, skos, rozpietki/przenoszenie sztangielki za glowe. Po 8 powtorzen w kazdej z 4 serii.

Przy rozpietkach warto zatrzymac rece u gory w pelnym wyproscie i napiac miesnie klatki tak, ze az boli.

właśnie Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Kaeres no to wychodzi 12 serii....

sawyer188 a jakbys miał moją genetyke czyli wszystkie partie idą do przodu z siła, a kaltka nawet idzie wstecz, rozne kombinacje i ni ch@ja?

ale najlepsze to jest to ze rosnie klata objetosciowo, ale siłowo ni chu chu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem dlaczego nie napisalem ale moj starszy pracowal za mlodu fizycznie i dorobil sie przy wzroscie 1,85 110kg / 41cm w łapie / kiedys wpadl na silke do mojego wujka to 90kg jak piórko :D niestety mial brzuszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj mialem zdarzenie, ktore moglo sie zakonczyc fatalnie ..

naszczescie porzadna rozgrzewka barkow, ktore zawsze mialem 'podatne na kontuzje' uchoronila mnie...

mamy taki glupi przeskos, z 27,5kg na 32,5kg.

wyciskanie hantlami na barki, kumpel podal mi jedno 32,5, drugie sam wynioslem, machnalem pierwszy ruch, jakos sie rozluznilem przy opuszczaniu, i reka nie poszla w lini prostej w dol, tylko sie odchylila do tylu, automatycznie odpuscilem i odlozylem hantel. poczulem troszke bark, ale po chwili juz bylo git.

czesto cwicze sam, a jesli z kims, to z jednym kumplem, i on nie ma jak mi podac i asekurowac przy takich ciezarach, glupia sprawa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś się chwalił ojcem to się pochwale łydkami mojego taty :lol:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

mam podobny kształt łydek ale jednak jeszcze mi sporo do niego brakuje :D

 

ps. łydki może nie są nadzywczajne ale jak na chłopa 50lat to myśle że nieźle ;) nigdy nie ćwiczył, ręcznik ma założony na zdjęciu bo dopiero co bral prysznic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

widze, że macie w domu fajne zabawy z ojcem, tu ręczniczek, tu prysznic, tu zdjęcia... :D

oczywisćie żartuje, zeby ni było, przyda sie troche nam humoru miedzy hantlami

p.s

a łydki nei złe, ćwiczone? czy taka genetyka?

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już pisałem że genetyka którą mam nadzieje po nim odziedziczyłem :D tak patrze że zdjęcia nie odwzorowują wielkości tych łydek w rzeczywistości lepiej się prezentują :D

 

edit:

ps. dawid zaglądałeś ostatnio do mojego testu?

Edytowane przez quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom ponawiam pytanie co do zachowania efektów po 6 weidera

 

efekty są, coprawda bez napinki kaloryferek tylko lekko zarysowany, ale wystarczy się napiąć i już wszystko ładnie wychodzi (ja mam tylko problem z krzywym kręgosłupem i wszystko - kaloryferek też - mam troszke niesymetryczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...