Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie :lol:

Chcę zacząć teraz chodzić na siłownię , chyba najwyższy czas :P

Przeczytałem mase artykułów na sfd , ale kompletnie nie czaje o co w tym chodzi hehe . Powymieniali mase ćwiczeń na masę , siłe , rzeźbe , ale od czego zacząć ?? Mam 18 lat ważę 65kg 180 cm wzrostu no i ten tego jestem troche chudy :P . Doradźcie mi od czego zacząć :) W domu jedynie ćwiczę tą 6 Weidera i czasami pompki robie.

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koowi, zaczynalem 2 miesiace temu z podobnymi "wymiarami"

od czego zaczac?

-na poczatku najwaznijesze jest dobranie diety (dobre zywienie to 2/3 sukcesu, restza to silownia ;) ) i przestrzeganie jej

-silownia, u mnie to 4dniowy trening, razem z nogami. cwiczenia, serie itd odpowiednie do checi osiagniecia celu, czyt. masy ;]

- jak juz troche sie obedziesz z cwiczeniami i zaczniesz miec wlasny plan trenigowy, mozna kupic jakies weglowodany i bialko, jako uzupelnienie diety, nie jest to konieczne jak zapotrzebowanie organizmu na dany skladnik dostarczane jest w posilkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie żadne sfd ( :lol: :lol2: ), tylko jedyne prawdziwe polskie kulturystyczne czyli KFD.pl. Podbij do treningu, tam masz podwieszone i oblookaj jakiś trening. Później proponuje ułożyć dietkę. Jeśli nie będziesz pewien, że jest w 100% dobra to zawsze możesz na forum zadać pytanie. Na pewno ktoś pomoże. Jeśli jesteś otyły, lub chcesz zrzucić trochę tłuszczy to aeroby. Ogólnie to widze, że jesteś chudy jak tyczka B-) . Na początek proponuje miesiąc treningu z małym obciążeniem dla nabrania techniki. Resztę doczytasz na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koow, musisz na mase jechac i to ostro.

Popytaj dietetykow lub na forum o kulturystyce ale sadze, ze bialkowo-weglowodanowa dieta i to ostro dodatnia.

Jestes chudy ale nie tak jak ja bylem w wieku 18 lat (66kg przy 192cm).

Jezeli dasz rade to po dwoch miesiacach jestes do przodu o jakies 5 kg miesni oczywiscie z treningiem na mase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diete wczoraj sobie ustaliłem w miare z takimi produktami , które lubie i zdołam zjeść hehe . Zostaje jeszcze sprawa ćwiczeń . Czytam te tematy z treningiem na sfd i kfd i w każdym treningu na mase podawają inne ćwiczenia :/ W głowie już mam mętlik od tego. Może doradzicie mi serie ćwiczeń na mase na 3 dni :)

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie ujecie. Usun to zdjecie i zrob cos lepszego bo nie widac zadnego miesnia.

 

Ciezko widac bo ciezko o lepszy aparat.

Bylem zawsze chudy z wystajacym brzuszkiem i z klatka wklesla.

Cwicze od lutego tego roku dosc systematycznie (jedynie na wakacje jakie 3 tyg. przerwy mialem).

Jade na sucho jedynie jakies czasami kreatynki biore.

Ostatnio od dwoch tygodni jestem na M3 z Bionixu. Moja kobieta sie cieszy, ze cwicze :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Wycialem zdjecia, z ktorych oskarzacie mnie o 35 w bicu :)

 

A powaznie, to nic na nich nie bylo a zajmowaly miejsce.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29/37

:)

Chcialbym 7 z 9 zamienic :P

Ostatnio sie skupilem bardziej nad tric/bark/grzbiet bo zaniedbywalem.

Nogi po zimie bede meczyl. Teraz delikatnie je przygotowuje.

Bęben oczywiscie na kazdym spotkaniu z silownia jade ale ni tutu, nie schodzi :P

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troszke sie za siebie wzialem ;p

4dzien "6" Weiderka na brzuszek + hantelki.

A wlasnie hantelki, mam takie dziwne w domku 3kg ale to troszke malo.

 

Myslalem kupic cos takiego:

http://www.allegro.pl/item143937199_super_...per_jakosc.html

beda ok??

 

Hmmm jeszcze w glowie siedzi mi atlasik, tylko nie wiem czy warto na to kase wydawac. Mieszkam na wsi gdzie nie ma silki, a na hale do sasiedniej wsi w zimie jezdzic sie nie chce.

 

http://www.allegro.pl/item145840283__profe...w_24m_raty.html

Byloby ok, czy lepiej dac sobie spokoj?

 

Macie moze jakis program machania hantelkami, najlepiej z obrazkami?

Pozdro.

 

ps. glowny cel treningu, zrzucic troszke kochanego cialka + letki zarysik miesni ;]

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie na suple ;) Wstepnie wybralem mala puche CP + KA 3000 90g ;] Tylko zastanawiam sie jak to brac:

Czy w dzien treningowy rano 10g CP/przed treningiem 5g CP a po treningu 3g CP a w dzien NT rano 10g CP + 3g KA? Czy jakos inaczej ?:> Do tego dojdzie jeszcze białko ostrowi na noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DT:

CP przed treningiem

KA po treningu albo rano na czczo

 

DNT:

CP rano

KA po południu

 

Widze, ze sie fajny cykl szykuje ;]

Tak wiec przedstaw sie, bo jestem ciekaw kto sie za takie cykle zabiera ;]] chyba, ze juz o sobie pisales, przynajmniej nie widzialem ;d

dokup blister KA od Olimpu, i przeciagnij dluzej cykl biorac 2 kapsy (2500mg) po skonczeniu tego KA, bo miesiac to imo slabo ;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xpektor -> jeśli już decydujesz się na atlasik to przeleć się po okolicznych marketach (carrefour, tesco, itp)- mają tam taki sprzęcik za mniejszą kaskę i co ważniejsze- na miejscu. Przynajmniej 90zł (koszty wysyłki z aukcji) zostanie w kieszeni.

 

Ałaaa- moje łydki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co 37? Dla mnie tam jest max 35.

;)

Wiecej z samego miesnia nie potrafie uzyskac.

W lutym tego roku mialem 36cm i nie potrafie nabrac lapy :/

Chociaz o niebo lepiej wyglada niz wterdy.

Mysle, ze przed wakacjami do 39cm dojde.

Glownie ze wzgledu na kiepski tric mam tak malo.

Ale ostatnio sie do niego przylozylem i mysle, ze bedzie progres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uloz najpierw diete i nabierzesz miesnia bo narazie jest bardzo sucho.

Nie ma takiej mozliwosci zebym dla wygladu poswiecal sie dietą ;)

Juz raz probowalem i powiedzialem sobie, ze narazie nie ma szans.

Jade bez diety, cwicze dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej mozliwosci zebym dla wygladu poswiecal sie dietą ;)

Juz raz probowalem i powiedzialem sobie, ze narazie nie ma szans.

Jade bez diety, cwicze dla siebie.

Wystarczy jesc z głowa 5-6 posilkow dzinnie. Czy to takie trudne?No chyba ze nie lubisz makaronu, nabialu, ryzu, platkow kukurydzianych, kurczaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiles w sedno ;)

Poza tym moj tryb zycia nie pozwala na 6 posilkow dziennie.

Smiesznie wygladalem w pracy gdy zamiast szybkiej kromeczki rozkladalem zestaw obiadowy z ryzu, kurczaka, tynczyka, itp. ;)

Po 1,5 miesiaca tak mnie to zmeczylo, ze dalem sobie spokuj bo nei przynosilo to nawet porzadanych rezultatow, a sily mialem mniej.

Teraz wpieprzam wegle i wszystko co w kulturystyce najgorsze i przynajmniej w lapie poszlo samego miesnia 1cm (bo wtedy chocbym puscil bąka z tego napinania to ani 1mm miarka nie chciala pokazac).

Wielu mi mowi co powinienem zrobic.

Jakbym byl kawalerem z mnostwem czasu to bym sobie poeksperymentowal. Teraz nie ma czasu ani checi.

 

PS. A z piwa to zrezygnuje dopiero na lozu smierci.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilooos---> A wiec czesc jestem Kamil mam 19 lat..... ; }

 

A tak serio to moja przygode ze sztanga zaczolem gdzies w styczniu było pieknie dietka idealna checi pełno i dobry trening . OD kwietnia zaczolem masowke powered by Vitalmax CreaPure Mono ;] Wpadło pare kg bylo 87kg przy 190cm wzrostu po skonczeniu cyklu zaczolem na siłe i na poczatku czerwca osiagnalem swoj cel czyli 100kg na klatke ;) No ale na wakacje byl wypad na truskawki do Norwegii i po powrocie bieda ;} i teraz wracam do formy od wrzesnia. To chyba tyle ;)

 

Aktualnie wzrost 191cm waga 85/6

Klatka ok 105 (z nia zawsze mialem problem ;/)

Biceps 39cm

Udo ok 60

Łydka 41cm

 

No i wlasnie zdecydowalem sie na male CP + Ester KA 3000 90g i jak to skoncze po ok 30 dniach to dokupie jak mowisz KA 2k5

Tylko piszesz ze CP raz dziennie to odrazu 10g?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 10g.

 

got3n wiesz same cyfry nic nikomu nie mowa, pokaz zdjecie to uwierze ze tam masz 39, bo przy tej wadze ciezko mi wierzyc , wzrostem jeste podobny do mnie tylko ze ja waze jakies 8kg (i mam te 39)wiecej wiec.....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ; )

 

No spoko dzis moze wrzuce jak nie z cyfrowki to z komorki.

No tak 38/39 na pompie do 40 wogole jakies mam takie barki i rece za duze do reszty ; ]Z klatka problem mam juz mieszalem cwieczenia przez kilka tygodni nie robilem prostej zamiast tego hantalmi z glowa w dol ale zadnych zmian; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurr*** zarywasz mnie ?

 

;)

stary przecież masz narzeczoną już!!

Tak 10g.

 

got3n wiesz same cyfry nic nikomu nie mowa, pokaz zdjecie to uwierze ze tam masz 39, bo przy tej wadze ciezko mi wierzyc , wzrostem jeste podobny do mnie tylko ze ja waze jakies 8kg (i mam te 39)wiecej wiec.....?

Josh holloway ma takie wymiary tylko bic ma 42 i klate 111przy tym samy wsk waga/wzrost wiec moze chłopiec mieć takie ,,parametry":D Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...