Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

kurna .. wiecie co .. nie wiem czy ja za malo jem czy cos ..

ale energi mi brakuje przy 1.5h treningu .. po zrobieniu pleców dzis trica ledwo co robilem :/

siakies weglowodany i bialko mam kupic czy cos .. ??

diete mam do bani .. bo nie mam jej wcale .. i jem jak mam czas ... ale zawsze na 1-1.5h przed siłka staram sie zjeść solidny posiłek.

 

kurna.. ciezko pracowac w moim zawodzie i cwiczyc .. człowiek styrany jest .. a jesc nie da sie o stalych porach :(

Mialem podobnie przez kilka treningow.

Zaczalem wsuwac przed treningiem batony. Musisz dostarczyc organizmowi cukru.

Samo przejdzie. to jest zmeczenie organizmu i to bynajmniej nie od treningu. Tez mialem taka zmułę, ze nawet 1kg na trica nie potrafilem udzwignac, a przed chwila walilem ciezary na np. klatke jak zwykle.

Pozniej sie staralem w miare przyplywu pienieznego dokupic kretke. Teraz sila poszla do gory. Mam nadzieje, ze to za sprawa tej kreatyny bo inaczej szkoda by bylo pieniedzy.

Teraz jade az miesnie piszcza. Wczoraj myslalem, ze mi bica rozerwie, a jeszcze sila byla - to jest najlepsze uczucie na ziemii (obok innego rownie pieknego).

 

PS. Zwykle batony (twix, snickers, mars - co lubisz), nie jakies Olimp za 10pln :)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byscie zjedli cos nalezytego przed treningiem a nie sie batonami obrzeracie :D

Mi po jedzeniu idzie gorzej niz przed.

Wole sie upchac po cwiczeniach.

Poza tym Chaos ma inny problem niz niedostarczanie organizmowi kalorii.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po jedzeniu idzie gorzej niz przed.

Wole sie upchac po cwiczeniach.

Poza tym Chaos ma inny problem niz niedostarczanie organizmowi kalorii.

Trzeba zjesc co najmniej 30min przed treningiem jakies poslki z weglami.

Tak jak napisalem proponuje Carbo lub zjesc np. ryz czy makaron przed treningiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zjesc co najmniej 30min przed treningiem jakies poslki z weglami.

Tak jak napisalem proponuje Carbo lub zjesc np. ryz czy makaron przed treningiem.

A jak nie bede tego robil to co ? :P

U mnei to zalezy jak wiatr zawieje.

Raz jem przed treningiem (pozniej cierpie), a przewaznie nie.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja musze zjasc przynajmniej 1-1.5h jak nie wiecej przed trenningiem posiłek, bo pozniej cholernie zle mi sie cwiczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz zmęczony na treningu? :)

Wiadomo, ze jak sie zje 1,5h przed cwiczeniami to spoko ale bezposrednio przed to nie ma szans cwiczyc.

A niestety prace mam do 17-tej i jade odraz po niej do silowni.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po jedzeniu idzie gorzej niz przed.

Wole sie upchac po cwiczeniach.

Poza tym Chaos ma inny problem niz niedostarczanie organizmowi kalorii.

Ja np lubie liona sobie wciac przed potrzebuje czegos takiego po prostu lepiej mi sie cwiczy moze to podejscie psychologiczne wczesniej mam jakis stolowkowy obiad ;) Probowalem bananow ale on nie maja na mnie takiego magicznego wplywu jak batoniki :P p Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

kreatyna tu ci za dużo nie da...

dodaj do diety zestawy witamin, zma na noc, jedz wiecej wegli, moze spróbowacm ozesz trenning wytrzymałosciowy, odejmij ciezary dołóz powtózen, dodaj do tego aero, chociaz jezeli chodzisz na jakies sw to nei wie mczy to koneiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz jadlem obiad przed silka. Zjadlem 2h przed cwiczeniami !

Teraz najwyzej pol paczki ryzu.

Pod koniec nie potrafilem cwiczyc bo mnie tam przymulalo. Prawie sie pozygalem, a do domu dojsc nie potrafilem.

Godzine po cwiczeniach dopiero dochodze do siebie.

NIGDY WIECEJ !

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

el0, mam małe rozterki na tle doboru odpowiednich odżywek. Na koniec wakacji, skończyłem swój pierwszy cykl na mono, od lutego zamierzam jechać z drugim cyklem(wole coś mocniejszego;)) . Waham się między samym xpandem 925gr a dużą puchą cell pumpa+ crester. Licze na standardowe efekty, czyli nieco więcej masy i siły. Dieta oczywiście wzięta pod uwagę. Jakieś sugestie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

powiem tyle, ze po xpandzie jest duzo lepsza pompa niz po cp, ja bym na twopim miejscu kupił xp + mono/xp + kre alkalyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie polecam KA :lol:

na sobie sie przekonalem, ze to marketingowy szit.

tzn, zaczynam 5ty tydzien, zapieta dieta, dodatki typu glutamina, tauryna, gainery uzupelniajce diete...

wagowo w sumie nie liczylem na duzy skok, moze z 1,5kg poszlo,

silowo, konczylem klate seria 80kg, teraz koncze 85, no nie wiem czy to taki mega sukces jak na ponad miesiac, czuje, ze to samo bym zrobil bez tego, napewno poszla wytrzymalosc, mam sily na caly trening praktycznie takie same.

ale wg. mnie dawki sa zbyt dziecinne, 6sty tydzien zrobie na wiekszych dawkach, dokupie jeden blister, koncze i przerzucam sie na mono, bo to zawsze kopie ^^

zacznij od mono :)

aha, biore 4kapsy w treningowe, 2 w nietreningowe, czyli ta gorna granica zalecana przez producenta, na forach ludzie pisza nawet o 8-10 kapsow w DT, 6 w NT.

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to moje pierwsze spotkanie z jakakolwiek odzywka wiec moze bedzie inaczej jak narazie spotkalem sie z wieloma pozytywnymi opiniami :| pozatym 5kg na miesiac to chyba nie jest wcale tak malo ...no chociaz Twoja dawka jest potezna :/

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

lepiej niech sobie suple kupują niz tak jak niektórzy z moich znajomych ja bie koksują to nei cwicza bo na sucho sie nei opłaca......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez przesady troche sie juz namachalem na sucho ciezarkami bedzie niemal rok w styczniu i juz chyba mi wolno :) nie chcialem za szybko by sie nie deprawowac itd :) jedno jest pewne napewno nie chce wygladac jak kokser ;) do tego mi jeszcze daleko :) Co do firmy zobacze co oferuja w pobliskim sklepie bo maja dosc szeroki wybor a ceny porownywalne z allegro ;] obecnie robie 12x50 10x55 8-9x60 ~6x62kg ;) No wiem ciotowato ale kiedys konczylem na 30kg klatka, swoja droga szkoda ze biceps tak szybko nie idzie ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

zalezy na czym ci zalezy, po sobie wiem ,ze do robienia masy nie trzeba uzywac mega ciezarów

wiecej powtórzeń dobra dieta i wszystko idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...