Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu generalnie to sie zrobił suplowy blog fakt faktem to jest nadal rozmowa o siłce ale znacznie odbiegamy od najwazniejszej rzeczy treningu oraz diety. Nie uderzam tu do nikogo bo sam czesto pisze o suplach tylko jak kolega wczesniej pisał do ogółu;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No od dzis cwicze na silce u kumpla ;] (bede wielki) znacie moze jakas dobra diete zebym przytyl ? tylko nie posilki z kosmosu i ze na dzien idzie 20zl tylko takie cos dla chuderlaka zeby przytyc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy w jakim jestes wieku.

jezeli do 14-15 lat, po prostu podlap zasady zdrowego odzywania, i ogolnie duzo szamaj, nie ograniczaj sie, ale tak jak pisalem - zdrowo i z rozsadkiem.

jezeli jestes starszy, i nabranie masy to dla Ciebie problem, musisz zaczac jesc jak na czlowieka cwiczacego przystalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz bedzie znowu cos o suplach :lol:

musze odwolac to co pisalem o KA ;]

jak ruszyl, to ostro poszlo. 4-5ty tydzien to pewnie takie optimum.

obecnie ~32 dzien bodajze, i jest niezle.

dzisiaj miara ukazala 39cm w bicepsie (czyli + ~0,8/1cm);] reszty nie mierzylem, bo na klatke miary nie starzcza :lol:

co jeszcze, czyste miecho, wody ni ma...

jednak poki nie bede zapodawal zadnych stackow, poty ka nie biore, krok wstecz do mono, ew. jabłko ;] glownie za sprawa nieekonomicznosci, jednak przy kombinacjach ze stackami z pewnoscia dobrze sie spisze;].

pozdro;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz bedzie znowu cos o suplach :lol:

musze odwolac to co pisalem o KA ;]

jak ruszyl, to ostro poszlo. 4-5ty tydzien to pewnie takie optimum.

obecnie ~32 dzien bodajze, i jest niezle.

dzisiaj miara ukazala 39cm w bicepsie (czyli + ~0,8/1cm);] reszty nie mierzylem, bo na klatke miary nie starzcza :lol:

co jeszcze, czyste miecho, wody ni ma...

jednak poki nie bede zapodawal zadnych stackow, poty ka nie biore, krok wstecz do mono, ew. jabłko ;] glownie za sprawa nieekonomicznosci, jednak przy kombinacjach ze stackami z pewnoscia dobrze sie spisze;].

pozdro;]

Ile ci poszło tego KA na cykl bo nie wiem jak sie do niego zabrac czy 2 małe opakowania czy małe i duze a może mieszac to z mono :?

Szczerze mówiąc nie wierze w suple ale trzeba spróbować B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sie obawiam, ze tego centa zyskalem dzieki idealnej wrecz dietce :lol:

ale sile daje, czuje ;]

cykl jeszcze nieskonczony, mam 120 MC od Olimpu, DT:4, DNT:2.

na 6 tygodnia trza 132 kapsy, czyli dokupuje blister i jazda.

 

o jakich opakowaniach mowisz?

teraz chyba najkorzystniej wychodzi wersja w proszku, 200g w tej samej cenie <kapsy to lacznie 150g>, takze pewnie z ~7tyg. suplementacji.

a z mono moze byc ciekawe polaczenie.

bo imo, ka-sila,lekka poprawa definicji, mono-wymiary z uwagi na retencje.

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos Wam powiem.

Chyba M3 z bionixu zaczelo na mnie dzialac.

Bralem wczoraj takie ciezary jak nigdy w zyciu i gdybym mial czas to cwiczylbym chyba z 3 godziny bo wogole zmeczenia nie czulem.

Nie ma c zegos takiego jak przemeczenie miesni. Chcialem zabic biceps - nie dalo sie. Co seria to wiecej i wiecej (powtorzen) ze zwiekszonym ciezarem.

Po prostu nie wiedzialem co sie dzieje. Ciagnalem powtorzenia jakby za kazdym razem to bylo pierwsze.

Na laweczce na klatke dokladalem co powtorzenie po 1,25kg az wreszcie mnie pokonalo ale przy takim ciezarze jakiego wczesniej nie bralem.

Zobacze czy to dyspozycja dnia czy jednak ten M3 to speed jak diabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapodam zdjecia z wczorajszej pompy. Bic mi chcial wyskoczyc.

Sorry za jakosc ale nie dorobilem sie niczego lepszego od szajsu w komorce.

W lutym tego roku rece mialem adekwatnie chude do nog :P

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogles stanac blizej bylo by wiecej widac. Czepiales sie mnie to ja sie przyczepie Ciebie: Nic nie widac i nie ma czego tam oceniac. Zarysy sa.

Osobiscie zdjecia dam dopiero na wakacjie.

No niestety nie dalo sie lepszych. I tak wybralem najlepsze z calej serii jakie zrobilem -reszta to dopiero padaka.

Podnienie je jak zalatwie cyfraka jakiegos.

 

tric fajnie wyszedł ;]

Dzieki. To i tak moja najslabsza strona z gory ciala. Musze go wzmocnic i to fest bo przewaznie on mi przeszkadza w wyciskaniu sztangi lezac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaeres: dobrze że dbasz o naramienne, ja zawsze miałem według mnie dobre naramienne ale ostatnio coś ruszyło z barkami (mimo że wcale mocno ich nie piłowałem) to musze powiedzieć że sylwetka wogle inaczej się prezentuje :) nabrała szerokości i dzięki temu niewidać tak mocno mojej szerokiej talii, więc panownie ostro katować barki! :D co do sylwetki wiele niewidać ale można powiedzieć że ramie całkiem sportowo się prezentuje :) tak trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z barkami i grzbietem nie przesadzac. Kontuzja ktoregokolwiek miesnia z tych partii oznacza rok cwiczen out. Wole te partie miesni srednio zaprzegac do pracy (oczywiscie sumiennie), a do maxa dociskac lapy, klate - im sie nic nie stanie co najwyzej mozna sie przetrenowac i odpoczac z miesiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

wg mnie ta teoria zeby odpuszczac plecy i baryjest g warta, idac tym krokiem, odpusc nogi po sie połamiesz nie cwicz bica bo se nadgarstki wywlisz, to samo z tricem, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze propo barków to dobrze rozwięte przednie i tylnie aktony nadają grubości naszej sylwetce, dobry boczny akton nadaje rasowego wyglądu i wogle inaczej ciuchy na takim człowieku leżą, przy dobrych barkach widać że coś ze sobą człowiek robi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos powiedzial, ze plecy nie sa wazne ?

Baa, plecy to najwazniejszy osrodek miesniowy ale i najbardziej kontuzjogenny.

Lepiej do celu dazyc pomalu niz prezyc sie ponad sily.

U nas na silowni widzialem jak czlowiek bez rozgrzewki podszedl do dzwigania jednostronnej sztangi z takim ciezarem, ze myslalem ze skona.

Dal sobie rade bo silny byl ale jak tak dalej pojdzie to bedzie mial nieszczesliwy wypadek - tylko o to mi chodzi.

Jezeli o barki chodzi to cwiczylem za mlodu z kolega, ktory sie nabawil kontuzji barkow. Przez to przez rok cwiczyl dosc rekreacyjnie i jedynie brzuch udalo mu sie przez ten czas rozbudowac bo z cala reszta nie dawal rady (plecy, klatka, tric i oczywiscie ramiona). Po tym juz nie wrocil do cwiczen tak jak przed kontuzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item149408621_mega_l...nuj_ostro_.html

co sadzicie o takim sprzecie bo nosze sie z zakupem? :)

Na poczatek moze byc. Ale 100%, ze bedzie sie kiwac przod/tyl. Hmm za 369pln taki zestaw.

Same gryfy tyle powinny kosztowac. Najlepiej pisz do ludzi ktorzy to kupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kto chciał być mną z mięsniami mechl!n'a?

Przyznać sie to może nie bedziemy bić.. ;]

 

LINK

 

Czyli dlaczego warto podpisywać fotki. Ilu jest niedowartościowanych młodych (?) ludzi przed komputerami.. ;>

Znalazłem gdy szukałem moich aukcji w Google - zachecam do przeczytania, niezły ubaw z tych siłaczy.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ludzie dzięki mechlik za linka pośmiałęm sie troche :lol: dobrze jest sobie poprawić humor po cięzkim tygodniu :D "idealna sylwetka po 14 miesiącach", "2 miesiące basenu i można lepiej wyglądać" (ja chodziłem 8lat 12treningów/tydzień i w życiu bym do tego niedoszedł) "i byle łepek po 2 miesiącach ćwieczenia krav-magi" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...