Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

grałem troche w koszykówke i uprawiałem pare sportow lekkoatletycznych między innymi nieźle sobie radze w pchnięciu kulą chociaż w ogólne tego sportu nie trenuje :-P

 

Kula 5kg rekord - 15,5m

kula 7kg - 12m

 

no to może wezme sie na poważnie za siłkę tylko sęk w tym że ciuchy bym musiał kupywac nowe bo sie nie zmieszcze :lol:

 

Ps. a armwrestling (siłowanie) ktos z was probował ? Zdobyłem mistrzostwo Jaworzna w mojej wadzę majac 15 lat :blink: :lol:

Edytowane przez Dickson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

czyli masz chłopie predyspozycje

ale bez przesady nei jest to tez tak ze bedziesz zawsze rosnac najlepiej z qmpli i w ogóle

moze byc tak ,ze zaczynas cwiczyc, wygladasz lepiej niz qmple cwiczacy tyle samo, po roku jest meidzy wami duza rónica, a ciebei dup, pyk tri tri bum bum złapala duza stagnacje i cie wyprzedzają

p.s

mam pytanie jak sie przygotowac koksiki na jutrzejszego sylwka, tj zeby duzo pic i kapa wolno wchodzila, jakies witmainki, taurynki, itp?

co radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. a armwrestling (siłowanie) ktos z was probował ? Zdobyłem mistrzostwo Jaworzna w mojej wadzę majac 15 lat :blink: :lol:

chetnie sie z Toba zmierze :P ale widze ze moze byc problem ;P ile wazysz ? Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.

trening posylwestrowy.

ogolnie nie jest zle ;]

pompka na klacie jak nigdy :lol:

 

quarantino zdrowiej ;]

fajnie, ze masz takie podejscie do tematu, ze przyjmujesz to z usmiechem na twarzy,

ja przy kazdej wymuszonej przerwie od silowni mam rozpacz i doline :lol:

po prostu nałog...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srekal nie strasz mnie, kość do końca nie pękła lekarz na zdjeciu mi pokazwywał to ja widziałem tylko uszczerbienie a jak zaproponował gips to powiedziałem "nie da rady" :lol: teraz zostaje mi basen a w domu będe ćwiczyć łydki i może zaczne wreście brzuch ćwiczyć :)

po 2 tygodniach moze wróce do treningów...

 

emiloos: po kilku dniach jak złapie mnie "głód sztangi" pewnie przydołuje teraz humor mam

 

ps. żeby nie było że jestem agresywny i się awanturuje... ta sytuacja wynikła z tego że gdy się odwróciłem i zobaczyłem jak trzech błaznów kopie kolege u którego sie bawiłem bez zastanowienie zrobiłem to co zrobiłem... i dobrze mi z tym :D poprostu nie miałem wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z pewnoscia ciezko zlapac motywacje po hucznym sylwestrze ;]

 

wlasnie zgarnalem zestaw sampli Animal Pak, Animal Cuts, Animal Flex, Animal Pump, Animal Stak 2, Animal M Stak na sfd :lol:

 

btw, post #5000, o ile ktos mnie nie wyprzedzil

pozdro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słabo się bije i nie lubie sie bić to podniosłem kolege wyciągnełem telefon i mówie "dzwonie po ekipe więc albo do domu albo w p.ierdol" i poszli... ten który dostał na leżąco słuchał tego co mówiłem :D

hehe jakos w to nie wierze bys sie nie umiał bić:P tak samo bym postapił na twoim miejscu;]

 

u mnie brak motywacji....dzis poobijalem sie na silowni , nie chcialo mi sie nic robic...

spójrz na siebie przzed lustrem i porównaj to z najlepsza swoja formą i z.... na siłke :D

ja mam tydz wolnego od siłki a co do boksu to nigdy nie przerywam treningu :D wiec bijemy tylko narazie;]

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie kciuki, ide na silke pierwszy raz od 2 tyg.

Swoja droga swietnie sobie taka przerwe zrobic bo mam apetyt na cwiczenia.

Zaroslem troche wiec motywacja jest. Oczywiscie zaczynam na 70% zeby nie odpasc w pierwszym tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, po 2 tyg. nie brakuje sily.

Jedynei wytrzymalosci pod koniec juz nie stykalo.

Zaczylam brac kolejne opakowanie M3 i za tydzien powinno juz byc OK.

Powodzenia wszystkim powracajacym z wielkimi bandziorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Mozecie mi polecic jakis program tylko na miesnie brzucha ??

 

Tylko najlepiej taki zeby nie wymagal posiadania laweczki skosnej ...a reszta przyrzadow moze byc (hantle, sztanga itp. itd.) .

 

Bo moze bym nieco pocwiczyl w strzepkach wolnego czasu :rolleyes: .

 

pozdro

dzieki

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam znowu zalamke na maxa , myslalem sobie z ka pojdzie w miare fajnie sil troche przybedziec itd a tu narazie tylko klopoty zoladkowe sie pojawily :/ odstawic go narazie ?

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Mozecie mi polecic jakis program tylko na miesnie brzucha ??

 

Tylko najlepiej taki zeby nie wymagal posiadania laweczki skosnej ...a reszta przyrzadow moze byc (hantle, sztanga itp. itd.) .

 

Bo moze bym nieco pocwiczyl w strzepkach wolnego czasu :rolleyes: .

 

pozdro

dzieki

piotres

Nie robcie sobie jaj.

Znane i wszem i wobec spinanie miesni brzucha wystarczy.

5x25 codziennie.

 

Dołączona grafika

 

Mozesz sobie urozmaicac skrecajac tulow raz do jednego kolana raz do drugiego.

Mozesz zastosowac rowniez Aerobiczna 6 Weidera - wytrzymalosci zycze (lepiej sie z kims zaloz bo nie wytrzymasz).

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...